Kati huvilistele

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14463
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 129 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 23:43, 29 Dets 2007

faas kirjutas:Paned dragoni või diablo kõhtu ja tuleb :wink: krt mis muud vaja.
Sa ikka tead, mida räägid? Neil on NDS1.3 kaart, erinevalt Viasatist NDS1.1
Neid kaarte järab ainult NewCS.

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

PostitusPostitas faas » 23:59, 29 Dets 2007

Ma ei kirjutanud,et diablo,või dragon loeb,ma kirjutasin,et toon soomest pilli.koos diiliga :) (ja üleeilseni tegi dragon pilti)

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14463
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 129 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 00:10, 30 Dets 2007

faas kirjutas:Aga küll mu dragonid, matrix ja diablo teevad sama mis su dream...
Eksid. Ühte asja, millest siin ei räägita, ei tee Su Dragonid, Matrixid ega ka Diablod. :wink:
Siis kokkuvõttes kahte asja... (+ NDS1.3 kaardi lugemine).
faas kirjutas:... ja ma toon Soomest koju selle põtrade HDpilli eks paistab mis saab...
See on õige lahendus. :wink: Seda ikka tead, et miinimum 12 kuuline siduv VIIHDE paketi leping? Siis saad aastaks kõik HD kanalid tasuta...

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

PostitusPostitas faas » 00:23, 30 Dets 2007

Ärme vaidle ma ei jaga ega osta mingit teenust, ma vaatan ametlikult :oops: ja mind ei kotti mingid võimalused.Ja vaatan oma vana hummi 2000.Ja terminid c* ja teised tundmatud mulle Ja usu või mitte krt ei taha kah muidu.Ja see,et vahest komistan mingi file otsa mis p..... avab puhas juhus :wink: ja ärme palun edasi vaidle.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14463
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 129 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 00:31, 30 Dets 2007

Ma ei vaidlegi, räägin puhast sulatõtt. :wink:
faas kirjutas:Ärme vaidle ma ei jaga ega osta mingit teenust, ma vaatan ametlikult...
Mida Sa ametlikult vaatad? Canal Digital Nordic'ut, Eestis? :shock:
Ega Sa juhuslikult see Saaremaa servu pidaja pole, kes ametlikke arveid väljastas? :lol:

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

PostitusPostitas valgekotkas » 04:24, 30 Dets 2007

faas kirjutas: ma vaatan ametlikult :oops: ...
et siis kui ametlikult :P ... kaart võib ju "ametlik" olla aga pann näe sindrinahk vale õue peal :roll:

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

PostitusPostitas Henkka » 06:26, 30 Dets 2007

Noh, üks foorumi liige, kes on Katiga praegu suht rahul (saatsin talle kunagi ka ühe 19E;13E;5E;1W kanalilisti, sest selle ise uuesti tegemine on suht aeganõudev protseduur), kasutab lihtsat meetodit - ametlik kaart on dreamis ja sealt jookseb kogu info Katisse, mis siis 1.04 imagega korralikku HD pilti näitab.

Last but not least - kuigi Kati ei oska midagi ja on üldse lootusetu kast, on sel kastil ikkagi väga hea kvaliteediga HD pilt ja suht normaalne SD pilt ka.
Peale selle ei lähe ta eriti katki, kui just imagete ümberlaadimisega vales järjekorras mitte üle pakkuda :roll:

Kaardilugeja olemasolu tuuneri sees eeldab täiesti uut raudvara, seega ei saaks rääkida enam Kathrein UFS910 tuunerist.

Kui selline Kati tuleb, siis on juba DM8000 ka vabalt saadaval :D

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14463
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 129 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 12:57, 30 Dets 2007

Henkka kirjutas:Noh... ametlik kaart on Dreamis ja sealt jookseb kogu info Katisse, mis siis 1.04 imagega korralikku HD pilti näitab.
Olen seda kogu aeg neile seal slaavikeelses rääkinud.
Et Kathreinist asja saada, on veel vaja teist (Dreambox) tuunerit. :lol:

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

PostitusPostitas Henkka » 13:43, 30 Dets 2007

tigekala kirjutas:
Henkka kirjutas:Noh... ametlik kaart on Dreamis ja sealt jookseb kogu info Katisse, mis siis 1.04 imagega korralikku HD pilti näitab.
Olen seda kogu aeg neile seal slaavikeelses rääkinud.
Et Kathreinist asja saada, on veel vaja teist (Dreambox) tuunerit. :lol:


Õige, sel juhul võib sellel Dreamil olla kogu raadosagedusosa peetis (ja selliseid vist müüakse mingi 500 eegu eest?), peaasi, et kaardilugemise osa funkab.
Vaja ongi vaid kaardilugejat, millest Kati aru saaks. Ametlikult peaks see mingi sobiv CAM moodul olema, mitteametlikult on p....sses Dream ilmselt parim :wink:

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14463
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 129 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 16:20, 30 Dets 2007

Henkka kirjutas:Ametlikult peaks see mingi sobiv CAM moodul olema...
Unustad uue aasta tuleku ärevuses ühe pisiasja:
Ametlikult pole universaalset CAM moodulit olemas. :wink: Rääkimata NDS cam'ist...

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

PostitusPostitas Henkka » 18:16, 30 Dets 2007

tigekala kirjutas:
Henkka kirjutas:Ametlikult peaks see mingi sobiv CAM moodul olema...
Unustad uue aasta tuleku ärevuses ühe pisiasja:
Ametlikult pole universaalset CAM moodulit olemas. :wink: Rääkimata NDS cam'ist...


Hah,
ma ju kirjutasin, et mingi sobiv CAM moodul, ei pea see mitte universaalne olema , vaid just konkreetset ametlikult ostetud ametlikku kaarti "sööma" - ja Kathrein on väga ametlikult aus firma, selles osas võite mind uskuda...

Selle pärast ilmselt ei anta arendajatele ka kogu vajalikku image lähtekoodi välja, ning tulemus ongi see, mida päevast päeva näha võib :? (loe: see, mida ei ole :oops: )
Äsja ilmus mingi uus image, mille kohta öeldakse otse, et põhineb Rudbox 1.04 ja lisatud on vaid uuendatud web interface ning muid sarnaseid "kellasid-vilesid" :roll:

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14463
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 129 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 21:03, 30 Dets 2007

Henkka, Sa kas tahtlikult või UUSaasta hulluses, ignoreerid asja mõtet.
Dreamil on NewCS, mis saab aru kõikidest enamkasutatavatest kodeeringutest
(ka Videoguard/NDS). Kui panna Kathreinile konkreetne - ntx betacrypt'i moodul,
siis kellele seda vaja oleks? :shock: Samas, nagu juba ütlesin, pole olemas universaalset...
PS. Betacrypt'i tõin näiteks sellepärast, et Kathrein > Saksamaa > Premiere > Betacrypt.

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

PostitusPostitas Henkka » 15:46, 31 Dets 2007

Ma ei ignoreeri asja mõtet ja olen täiesti kindel, et Dreambox on parim kaardilugeja Kati jaoks.
Üritasin lihtsalt selgitada, kuidas Kathrein tahaks (või on sunnitud tahtma :roll: ) asjade käiku näha - just nimelt Premieret vaadata soovivad seadusekuulekad kodanikud ostavad ametliku teenusepakkuja käest Premiere kaardi ja vastava CAM mooduli, panevad selle Katisse sisse ja vaatavad Premieret, mitte muid (koguses 1000+) krüpteeritud kanaleid.

Selle eest teenusepakkuja peab ausalt maksvatele vaatajatele tagama, et makstud Premiere kanalid paistavad igal ajahetkel ja reede õhtul ei pea käima Internetis "värskeid võtmeid" jahtimas...

Huvitav, kuidas sellise seaduskuulekuse realiseerimine Premiere osas Eesti tingimustes välja näeb?
Ise hakkan ilmselt varsti Canal+ Nordic hankimist uurima (umbes sama meetodiga, mida juba mainitud foorumlane kasutab).

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

PostitusPostitas aandra » 16:37, 31 Dets 2007

Nagu lubasin, hakkasin katsetama, kuna suvel sain emergency kerneliga ühele poole. Proovisin reanimeerida, nagu kästi ufs910config programmiga. Kuna mul oli peal sf1.03 image, töötab net ilusti. Tegin kõik nagu kästi aga ikka sama tulemus, ei lae softi usb-lt. Oma suurest tarkusest proovisin siis OTA laadida uue 1.04 ametliku softi. Kõik oli ilus kuni viimase käsuni, kus ütles, et oota kuni käivitub uuesti. Ootaks vist siiani. Ainult teatas rõõmsalt, et on Kathrein UFS-910 ja siis kõik on must. Võtsin siis uuesti selle ufs910config proge appi ja n-dal katsel sain teise jälle netiga suhtlema (192.168.1.25). Ilmselt pean katsetama ikka tftp-serveri ja terminaliga. Ehk hakkab tööle. emergency.ub laadis küll ilusti sisse aga siis andis mitu punast FAILED, aga mis ei näinud, kõik toimus väga kiirelt.
Nii lihtsalt ma alla ei anna.
Head vana aasta lõppu ja pauguga uut!
Edu soovides A.A

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

PostitusPostitas Henkka » 03:18, 01 Jaan 2008

aandra kirjutas:Nagu lubasin, hakkasin katsetama, kuna suvel sain emergency kerneliga ühele poole. Proovisin reanimeerida, nagu kästi ufs910config programmiga. Kuna mul oli peal sf1.03 image, töötab net ilusti. Tegin kõik nagu kästi aga ikka sama tulemus, ei lae softi usb-lt. Oma suurest tarkusest proovisin siis OTA laadida uue 1.04 ametliku softi. Kõik oli ilus kuni viimase käsuni, kus ütles, et oota kuni käivitub uuesti. Ootaks vist siiani. Ainult teatas rõõmsalt, et on Kathrein UFS-910 ja siis kõik on must. Võtsin siis uuesti selle ufs910config proge appi ja n-dal katsel sain teise jälle netiga suhtlema (192.168.1.25). Ilmselt pean katsetama ikka tftp-serveri ja terminaliga. Ehk hakkab tööle. emergency.ub laadis küll ilusti sisse aga siis andis mitu punast FAILED, aga mis ei näinud, kõik toimus väga kiirelt.
Nii lihtsalt ma alla ei anna.
Head vana aasta lõppu ja pauguga uut!


Head uut aastat!

Sain ka AAF softi Katile sisse laadides ta kenasti "uttu tõmmata" :cry:
Tegin kaks viga - pärast IP aadressi muutmist lükkasin kõik juba ammu proovitud head config failid FTPga sisse, et "oleks puhtam ja kuivem tunne", pärast seda loobus Kati üles bootimast.
Selle kohta oli küll adminn Richard juba andnud hoiatuse siin http://ufs910.hdtvinfo.eu/component/option,com_fireboard/Itemid,30/func,view/id,1043/catid,36/limit,6/limitstart,6/ , tegin siis uue flashi, aga SELGEST OMA LOLLUSEST (ärge tõesti nii tehke) tegin hard restardi liiga ruttu.
Eks nüüd siis tuleb hakata Katit "renoveerima" või reanimeerima?...

Aga eksperdid on asja juba proovinud ja pidi õnnestuma, seega saame need Katid ikka elustada alanud uuel aastal :lol:

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist