Suurüritused Eestis..

Siia võid lisada netist leitud uudise
Kasutaja avatar
Zuumbox
Digivanake
Postitusi: 2052
Liitunud: 11:54, 20 Jaan 2008
Asukoht: Saue
    Windows 7 Firefox
On tänanud: 53 korda
On tänatud: 29 korda

Re: Suurüritused Eestis..

PostitusPostitas Zuumbox » 19:23, 15 Juul 2019

xxmen :smile173
Kuigi ma pean märkima, et kuna see tüüp tahtis ilmselgelt käru keerata ja tundis asja piisavalt et lahti tõmmata just neutraal, siis lihtsam olnuks võtta polditangid ja see kaabel lihtsalt pooleks hammustada :mrgreen:
DVB-T: ZuumboxHD & Sony32W4000; DVB-T2: Golden Media Mania 3 HD; antenn 21...69 17dB, kõrgus 45+11 m; võimendi AD20-1,9/AMT; suund Espoo

Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    Macintosh Safari
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: Suurüritused Eestis..

PostitusPostitas satik » 22:31, 15 Juul 2019

Zuumbox kirjutas: Teoorias jah, aga...
Kui läbi sellise poolkõva ühenduse käib vool mitusada amprit, siis on tulemuseks labaselt öeldes palju tuld kõva lärmi saatel (ning mitte eriti kauaks). Ma olen näinud 100A peakaitsmega elektrikilpi, mis põles maha sarnasel põhjusel.


Ma olen pidanud sellist alajaama taastama, kus tõenäoliselt ka samadel põhjustel toimus põleng.

Me ei tea ju kas nulljuhtme katkestus toimus ka "tuld ja kõva lärmi" tehes või kuidagi vaiksemalt - kuigi koormuse all lahtiühendatav pistik oleks samuti piisavalt teatud efekte tekitanud. Ma ei välistaks et tegelikult oli selle ahela teostus lohakalt välja kukkunud ning pärast igas mõttes hävimist tuldi kiirelt välja versiooniga "kurjategijast". Kui seadmed olid kindlustatud, ei maksta kindlustust välja juhul kui firma oma lohakusest põhjustanud/lasknud tekkida selle olukorra. Sestap on jutt "kurjategijast" väga vajalik ja ootuspärane.

Mul on seda versiooni palju lihtsam uskuda kui seda, et mingi vend taris kaasas spetstange või "nikerdas" pingestatud pistikute kallal teadmata aja et riskida esiteks vahelejäämisega, teiseks surmasaamisega. Vihmasajus pealegi... Ei ole võimatu, aga on ikka nagu ebareaalne :).

Arvestades seda millised kobanäpud seal ülekannete kallal pusisid (tulemus oli selline et mul oleks häbi selle eest tasu saada), ei imesta millegi üle.

Kasutaja avatar
Zuumbox
Digivanake
Postitusi: 2052
Liitunud: 11:54, 20 Jaan 2008
Asukoht: Saue
    Windows 7 Firefox
On tänanud: 53 korda
On tänatud: 29 korda

Re: Suurüritused Eestis..

PostitusPostitas Zuumbox » 22:58, 15 Juul 2019

satik kirjutas:Ma ei välistaks et tegelikult oli selle ahela teostus lohakalt välja kukkunud ning pärast igas mõttes hävimist tuldi kiirelt välja versiooniga "kurjategijast". Kui seadmed olid kindlustatud, ei maksta kindlustust välja juhul kui firma oma lohakusest põhjustanud/lasknud tekkida selle olukorra. Sestap on jutt "kurjategijast" väga vajalik ja ootuspärane.

Vägagi võimalik. Tundmatu kurjategija kaela on väga mugav omaenda lohakust ajada.
DVB-T: ZuumboxHD & Sony32W4000; DVB-T2: Golden Media Mania 3 HD; antenn 21...69 17dB, kõrgus 45+11 m; võimendi AD20-1,9/AMT; suund Espoo

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    Windows 7 Chrome
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Pay per view salvestamine?

PostitusPostitas Henkka » 18:06, 17 Juul 2019

Ma mõtlen praegu, kuidas ma seda salvestada saaksin...
Kuivõrd HDMI sisendiga kasti mul ei ole, siis esialgu väga head võimalust ei olegi...

tigekala kirjutas:Ma arvan, see sobib ka siia teemasse.

Telia TV pakub esmakordselt Eestis pay-per-view lahendust

17. juulil toimub Telia TV erikanalis otseülekanne Ivo linna 70. juubeli kontserdilt, millele saavad Telia TV
kliendid kaasa elada pay-per-view lahenduse toel ehk makstes ülekande vaatamise eest ühekordse tasu.
Telia Eesti televisiooni ja multimeedia valdkonna juhi Karl Antoni sõnul on tegu esimese korraga,
mil Eesti teleteenuse pakkuja sellist lahendust pakub.

LOE EDASI
AX HD61 4K ; AX HD51 4K ; LG OLED65B8PLA; LG OLED55EG9A7V ; T90 0,8W; 4,8E; 9E; 13E; 16E; 19,2E; 23,5E; 28,2E; 31,5E; 36E

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 33 külalist