Ttv

Siia võid lisada netist leitud uudise
Kasutaja avatar
rait01
Digivanake
Postitusi: 1990
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Kohila
    Macintosh Safari
On tänanud: 319 korda
On tänatud: 53 korda

Ttv

PostitusPostitas rait01 » 23:53, 26 Sept 2019

TTV lõpetab tegevuse 01.10.2019
https://tv.postimees.ee/6787768/reporte ... d-tootajad
See on hea uutis olen kaua ootanud.
SD vabalevi err kanalid tuleb kinni panna esimesel võimalusel. FM raadio tuleb ka kinni panna ja üle minna DAB + raadio peale.

hexman
Õpetaja
Postitusi: 547
Liitunud: 10:22, 21 Juul 2003
Asukoht: Põhjanaba
    Ubuntu Firefox
On tänanud: 42 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Ttv

PostitusPostitas hexman » 18:12, 27 Sept 2019

Miks?

Kasutaja avatar
Zuumbox
Digivanake
Postitusi: 2052
Liitunud: 11:54, 20 Jaan 2008
Asukoht: Saue
    Windows 7 Firefox
On tänanud: 53 korda
On tänatud: 29 korda

Re: Ttv

PostitusPostitas Zuumbox » 19:37, 27 Sept 2019

Miks küll? Niiviisi jääb ainult kaks vabakanalit alles (seda konnasööjate oma ma ei arvesta sinna hulka). Minu arvates see ei ole normaalne.
DVB-T: ZuumboxHD & Sony32W4000; DVB-T2: Golden Media Mania 3 HD; antenn 21...69 17dB, kõrgus 45+11 m; võimendi AD20-1,9/AMT; suund Espoo

Kasutaja avatar
erxxx
Edasijõudnu
Postitusi: 30
Liitunud: 02:00, 12 Dets 2006
    Windows 10 Chrome
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: Ttv

PostitusPostitas erxxx » 20:15, 27 Sept 2019

Väga hea, mul pole mingit tahtmist seda tallinlasena kinni maksta. 30 milli aastate jooksul -sitax paremaid asju annab välja mõelda, mida selle papi eest tallinnas teha.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Foorumil
Kasutaja avatar
Scott
Digivanake
Postitusi: 3156
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    Windows 7 Chrome
On tänanud: 63 korda
On tänatud: 153 korda

Re: Ttv

PostitusPostitas Scott » 22:28, 27 Sept 2019

Kui TTV oleks vaibakloppimise tümakat igapäevaselt lasknud, küll siis oleks mõnel kahju ka olnud, et lõpetab. TTV-l oli siiski teisel tasemel sisu.

Mina registreeritud tallinlasena (kuigi elan Maardus) laoks omast taskust selle raha, mis neil puudu on. Kahjuks pole lotoga veel võitnud. Samas möönan, et programm vajanuks värskendamist. Näiteks Skandinaavia sarjad ja dokusaated oleks vabalevi vaatajaskonnale hästi peale läinud, samuti mõned vanemad kvaliteetsarjad (nt Taani riigikanalitel kõlbab neid näidata). Reklaamiga oleks võinud ka teha eksperimendi - konkreetsed reklaamislotid saatekavas nimega 'Reklaam', mitte saadete sees nagu muudes kanalites. Selle võrra oleks reklaami odavamalt müünud, et kõik reklaamisaadet ei vaataks, aga ega saadete vahel ka ju ei vaadata.

Nii et mõtteid oleks mitmeid, aga ... eks tuleb oma telekanal teha, oleks siinkohal paslik soovitus :wink: .

Kasutaja avatar
rait01
Digivanake
Postitusi: 1990
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Kohila
    Macintosh Safari
On tänanud: 319 korda
On tänatud: 53 korda

Re: Ttv

PostitusPostitas rait01 » 00:59, 28 Sept 2019

Tasuta näeb siis vaid kolme kanalid pangu need ka tasulisse paketti
SD vabalevi err kanalid tuleb kinni panna esimesel võimalusel. FM raadio tuleb ka kinni panna ja üle minna DAB + raadio peale.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14397
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    Windows 10 Firefox
On tänanud: 102 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Ttv

PostitusPostitas tigekala » 07:12, 28 Sept 2019

Jah, korealasel on õigus - ega tallinlaste raha eest toodetav televisioon ei peagi kõrgel tasemel tehtud olema.
See on täpselt nii nagu meie kõigi südametunnistuse ja tuleviku päiksekese - Hooratta Jurkaga.
Teeb tööd või ei tee kuid töötasu saab ikkagi, ühe ja sama konstantse summa ulatuses.

Kunagi sügaval vene ajal, mu esimene äi töötas Vinni näidissovhoosis peaagronoomina. Nad seal said 10 tuusikut USA-sse.
USA omad viisid nad mingile ehitusele, et näidata - kuidas nemad ehitavad.
Meie omadel, ka minu tollasel äial, kõigil märgid rinnas - "sotsialistliku töö kangelane".
USA ehitajad küsisid - Mis märk see on ?
Meie omad uhkusega - See on hea töö eest !
Kohalikud ehitajad - Kas on mingi teine võimalus olemas teha tööd ?
Pilt
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1116
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    Windows 10 Chrome
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Ttv

PostitusPostitas dreamants » 10:47, 28 Sept 2019

Minul kui mitte tallinnlasel on küll kahju. :( :o :shock: Spordiülekannete pärast. :lol: Neid oleks võinud veel rohkem olla. 8) Siis oleks muule mulale vähem eetriaega jäänud. :!:

kevku
Edasijõudnu
Postitusi: 98
Liitunud: 19:17, 04 Apr 2008
    Windows 10 Firefox
On tänatud: 2 korda

Re: Ttv

PostitusPostitas kevku » 12:41, 28 Sept 2019

Need ülemakstud spordiülekanded ongi peamine põhjus miks kõik kanalid hinda tõstavad ja pankrotti lähevad. Kaljuveer ikka häid asju tarbinud kui arvab et kell 3 öösel keegi tahab vibulaskmist vahtida.

sanders
DigiTVfänn
Postitusi: 638
Liitunud: 15:25, 10 Veebr 2013
Asukoht: Põhja-Saaremaa
    Macintosh Safari
On tänanud: 31 korda
On tänatud: 26 korda

Re: Ttv

PostitusPostitas sanders » 16:41, 28 Sept 2019

Hea uudis tõesti. Siinsel rahval on kõigil võimalus 19°E peal Saksa kohalikke kanaleid vaadata ja võrrelda. Enamasti on saated ainult õhrusel ajal mõni tundi. Poliitpropa ja meelelahutus puudub, edastatakse munitsipaaluudiseid ja teadaandeid. München TV-l on küll saated ööpäev läbi, aga seal pole ka filme ja meelelahutust, ikka mitmesugune info, aga Münchenis elab 1,5 miljonit elanikku.
Kui TallinnaTV oleks kunagi loodud erapooletu munitsipaalkanalina linnarahva informeerimiseks, poleks ta kunagi mingit suurt vastuseisu leidnud.

Foorumil
Kasutaja avatar
Scott
Digivanake
Postitusi: 3156
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    Windows 8 Internet Explorer
On tänanud: 63 korda
On tänatud: 153 korda

Re: Ttv

PostitusPostitas Scott » 17:16, 28 Sept 2019

Kui ka Hitler või Stalin oleks TTV loonud, siis praeguseks oli kanali sisu suhteliselt neutraalne, neutraalsem kui ERRi telekanalitel. Nii et see pole pädev argument.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14397
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    Windows 10 Firefox
On tänanud: 102 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Ttv

PostitusPostitas tigekala » 17:21, 28 Sept 2019

Seda küll...
Ma isegi vaatasin vahete vahel, selle HD kanali pealt erinevaid filme, mida mitte ükski teine kanal ei näidanud.
Muuseas, ka kanal ETV+ HD näitab selliseid filme.
Aga see nn. dr. Viktor Vassiljev on küll täielik debiil...
Viimati muutis tigekala, 17:31, 28 Sept 2019, muudetud 1 kord kokku.
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

sanders
DigiTVfänn
Postitusi: 638
Liitunud: 15:25, 10 Veebr 2013
Asukoht: Põhja-Saaremaa
    Macintosh Safari
On tänanud: 31 korda
On tänatud: 26 korda

Re: Ttv

PostitusPostitas sanders » 17:28, 28 Sept 2019

Scott kirjutas:Kui ka Hitler või Stalin oleks TTV loonud, siis praeguseks oli kanali sisu suhteliselt neutraalne, neutraalsem kui ERRi telekanalitel. Nii et see pole pädev argument.

Teadagi on neutraalsusest, nii nagu ka muudest asjadest siin ilmad, igal mehel oma arusaam, aga ma ei hakka sel teemal vaidlema, las igaüks elab oma õndsas teadmises või teadmatuses edasi.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14397
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    Windows 10 Firefox
On tänanud: 102 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Ttv

PostitusPostitas tigekala » 17:42, 28 Sept 2019

Sanders,
see on täpselt samasugune vaidlus nagu mina kunagi vaidlesin vankade foorumil Minskist pärit moderaatoriga.
Mina rääkisin, et - Eesti televisiooni diktorid, ei lisa oma arvamust uudiste saadetesse nagu seda teevad
Venemaa televisiooni diktorid, et suunata oma halli massi "õigele teele".
Aga see Minskist pärit moderaator väitis, et - "teadagi ei lisa" kuna CNN jne. olevat andnud meie omadele juba käsu kätte.
Samas, ise ta, polnud mitte kunagi vaadanud Eesti kanaleid satelliidi pealt ehk siis nende kanalite uudissaateid,
kuigi tookord oli selline alternatiivne võimalus veel olemas.
Ja otseloomulikult ei mõistnud see moderaatorist debiil ka inimeste Pilt keelt.

Teisisõnu - Juba sellest ajast peale kui Savisaar "kahe jalaga" poliitikast väga õnnelikult ja ka muinasjutuliselt ilusasti lahkus, pole sellel kanalil enam olnud sinu kirjeldatud poliitilist kreeni.
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

sanders
DigiTVfänn
Postitusi: 638
Liitunud: 15:25, 10 Veebr 2013
Asukoht: Põhja-Saaremaa
    Macintosh Safari
On tänanud: 31 korda
On tänatud: 26 korda

Re: Ttv

PostitusPostitas sanders » 18:57, 28 Sept 2019

tigekala kirjutas:Sanders,

Teisisõnu - Juba sellest ajast peale kui Savisaar "kahe jalaga" poliitikast väga õnnelikult ja ka muinasjutuliselt ilusasti lahkus, pole sellel kanalil enam olnud sinu kirjeldatud poliitilist kreeni.


Olen poliitikahuvilisena mitmesuguseid TTV saateid hambad ristis vaadanud. Meedia keskpunkt on muidugi eriti "erapooletu" :D Kahjuks ei ole selle saate osaliste hulgas tugevaid dr Vassiljevi väärilisi humoriste.
Aga nagu ma ütlesin, igaüks näeb asju oma mätta otsast, nii nagu mingi seltskond näeb kreeni ERR saadetes, näen mina seda TallinnaTV poliitikasaadetes. Eks seal ole mõningaid häid kultuurisaateid ka nagu näiteks Inimese mõõde ja Headread, mõni ajaloosari ka mida olen vaadanud, aga need võiksid vabalt ka ETV-s olla.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 28 külalist