Popcorn Hour A-110

Kasutaja avatar
antonio1
Entusiast
Postitusi: 269
Liitunud: 03:00, 01 Sept 2007
Asukoht: Tallinn, laagri
    unknown unknown

Re: Popcorn Hour A-110

PostitusPostitas antonio1 » 23:58, 02 Veebr 2009

Ainionu kirjutas:...või mängibki Popcorn alati vaid ühe faili korraga?

Ava see kaust, millest tahad asju järjest kuvada. Asudes esimesel failil vajuta "play", mitte "enter", vbla oli vastupidi. Peaks toimima. Mul toimib nii videote, piltide kui muusikafailidega.

Kasutaja avatar
antonio1
Entusiast
Postitusi: 269
Liitunud: 03:00, 01 Sept 2007
Asukoht: Tallinn, laagri
    unknown unknown

Re: Popcorn Hour A-110

PostitusPostitas antonio1 » 22:29, 03 Veebr 2009

antonio1 kirjutas:Aja jooksul tekkinud mõned küsimused:
Küsimus1: Kas see popcorn ei peaks HDMI-ga ühendatuna sisse lülitades telekat ise oma sisendi peale viskama, nagu scart ühendusega pillid teevad (dvd mängija, aminoIPTV box), ning pärast jälle tagasi TV reziimi? Proovisin otse telekaga ühendades kui ka läbi ressiiveri, ei lülita ise. Kas HDMI üldse toetab sellist võimalust?
Küsimus2: kui kõik väljastatavad helitüübid on digitaalseteks keeratud, siis youtube videosi vaadates häält pole, kas teil ka nii? Peabki nii olema?

Kas keegi ei tea midagi?

mønster
DigiTVfänn
Postitusi: 560
Liitunud: 10:15, 14 Jaan 2008
    unknown unknown

Re: Popcorn Hour A-110

PostitusPostitas mønster » 10:10, 04 Veebr 2009

antonio1 kirjutas:
antonio1 kirjutas:Aja jooksul tekkinud mõned küsimused:
Küsimus1: Kas see popcorn ei peaks HDMI-ga ühendatuna sisse lülitades telekat ise oma sisendi peale viskama, nagu scart ühendusega pillid teevad (dvd mängija, aminoIPTV box), ning pärast jälle tagasi TV reziimi? Proovisin otse telekaga ühendades kui ka läbi ressiiveri, ei lülita ise. Kas HDMI üldse toetab sellist võimalust?
Küsimus2: kui kõik väljastatavad helitüübid on digitaalseteks keeratud, siis youtube videosi vaadates häält pole, kas teil ka nii? Peabki nii olema?

Kas keegi ei tea midagi?

vastus1: see on teleri sisendite prioriteetides kinni. minu teleril on scardil kõrgem prioriteet - hdmi sisendile viskab teleri sisse lülimisel siis, kui scartidesse ühtegi signaali ei tule.

Kasutaja avatar
antonio1
Entusiast
Postitusi: 269
Liitunud: 03:00, 01 Sept 2007
Asukoht: Tallinn, laagri
    unknown unknown

Re: Popcorn Hour A-110

PostitusPostitas antonio1 » 11:55, 04 Veebr 2009

mønster kirjutas:
antonio1 kirjutas:
antonio1 kirjutas:Aja jooksul tekkinud mõned küsimused:
Küsimus1: Kas see popcorn ei peaks HDMI-ga ühendatuna sisse lülitades telekat ise oma sisendi peale viskama, nagu scart ühendusega pillid teevad (dvd mängija, aminoIPTV box), ning pärast jälle tagasi TV reziimi? Proovisin otse telekaga ühendades kui ka läbi ressiiveri, ei lülita ise. Kas HDMI üldse toetab sellist võimalust?
Küsimus2: kui kõik väljastatavad helitüübid on digitaalseteks keeratud, siis youtube videosi vaadates häält pole, kas teil ka nii? Peabki nii olema?

Kas keegi ei tea midagi?

vastus1: see on teleri sisendite prioriteetides kinni. minu teleril on scardil kõrgem prioriteet - hdmi sisendile viskab teleri sisse lülimisel siis, kui scartidesse ühtegi signaali ei tule.

Minu teleril olid pikalt kõik scart'id tühjad, ei visanud HDMI sisendile ka siis mitte kui pilt otse ilma ressiiveri vahenduseta telekasse lasta. Mul muid HDMI pille pole ka et katsetada.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Ainionu
Uudistaja
Postitusi: 8
Liitunud: 16:50, 02 Veebr 2009
    unknown unknown

Re: Popcorn Hour A-110

PostitusPostitas Ainionu » 10:24, 05 Veebr 2009

Mängitates Popcornil 720p rippe (mkv) või siis 1080 mov faile, kipub pilt aeg-ajalt justkui "jõnksutama". On keegi sama täheldanud? On see Popcorni omapära... või äkki viga failides...

smr
Entusiast
Postitusi: 179
Liitunud: 15:35, 28 Juul 2008
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 20 korda
On tänatud: 9 korda

Re: Popcorn Hour A-110

PostitusPostitas smr » 10:36, 05 Veebr 2009

Ainionu kirjutas:Mängitates Popcornil 720p rippe (mkv) või siis 1080 mov faile, kipub pilt aeg-ajalt justkui "jõnksutama". On keegi sama täheldanud? On see Popcorni omapära... või äkki viga failides...


Mul välise kettapealt mängides teinekord imevähe jõnksutab. Kuid ainult 1080 failidega.

Samas võiks ka abiks olla kõiksugu teenuste kinnipanemine.

Ainionu
Uudistaja
Postitusi: 8
Liitunud: 16:50, 02 Veebr 2009
    unknown unknown

Re: Popcorn Hour A-110

PostitusPostitas Ainionu » 13:25, 05 Veebr 2009

smr kirjutas:No PCHle saab ju hunniku igasugu kolmanda partei softi peale panna. On nii audio kui ka video jukeboxe.


Äkki raatsid veidi õpetada, et kust, kuidas ja millist softi?

Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1116
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Popcorn Hour A-110

PostitusPostitas dreamants » 13:32, 05 Veebr 2009

smr kirjutas:
Ainionu kirjutas:Mängitates Popcornil 720p rippe (mkv) või siis 1080 mov faile, kipub pilt aeg-ajalt justkui "jõnksutama". On keegi sama täheldanud? On see Popcorni omapära... või äkki viga failides...


Mul välise kettapealt mängides teinekord imevähe jõnksutab. Kuid ainult 1080 failidega.

Samas võiks ka abiks olla kõiksugu teenuste kinnipanemine.

Mul ta alles värskelt käes(eile lõunast), sisemist ketast alles ootan. Aga väliselt kettalt mängides avastasin ka mõningast jõnksutamist, siiski küll mitte kõikide failidega.
Mul aga teist laadi küssa: ei näita pilte "slideshowna", iga pilt tuleb käsitsi "stop" klahviga eest ära võtta ja uu ette panna. Kas nii ongi, Või tuleb selleks midagi seadistada?

smr
Entusiast
Postitusi: 179
Liitunud: 15:35, 28 Juul 2008
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 20 korda
On tänatud: 9 korda

Re: Popcorn Hour A-110

PostitusPostitas smr » 13:33, 05 Veebr 2009

Ainionu kirjutas:
smr kirjutas:No PCHle saab ju hunniku igasugu kolmanda partei softi peale panna. On nii audio kui ka video jukeboxe.


Äkki raatsid veidi õpetada, et kust, kuidas ja millist softi?


Õpetada ei raatsi, viidata raatsin - http://www.networkedmediatank.com/forum ... php?fid=32 :)

Ainionu
Uudistaja
Postitusi: 8
Liitunud: 16:50, 02 Veebr 2009
    unknown unknown

Re: Popcorn Hour A-110

PostitusPostitas Ainionu » 09:09, 06 Veebr 2009

dreamants kirjutas:
smr kirjutas:
Ainionu kirjutas:Mängitates Popcornil 720p rippe (mkv) või siis 1080 mov faile, kipub pilt aeg-ajalt justkui "jõnksutama". On keegi sama täheldanud? On see Popcorni omapära... või äkki viga failides...


Mul välise kettapealt mängides teinekord imevähe jõnksutab. Kuid ainult 1080 failidega.

Samas võiks ka abiks olla kõiksugu teenuste kinnipanemine.

Mul ta alles värskelt käes(eile lõunast), sisemist ketast alles ootan. Aga väliselt kettalt mängides avastasin ka mõningast jõnksutamist, siiski küll mitte kõikide failidega.
Mul aga teist laadi küssa: ei näita pilte "slideshowna", iga pilt tuleb käsitsi "stop" klahviga eest ära võtta ja uu ette panna. Kas nii ongi, Või tuleb selleks midagi seadistada?


Pilte saab järjest samast folderist mängitada sarnaselt muusikale: folderis, kus asuvad soovitud pildid, ära vajuta enter'it vaid play nuppu. Settingutes sai kusagil isegi määrata, kui kiiresti pildid omavahel vahetuvad ja mismoodi.

Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1116
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Popcorn Hour A-110

PostitusPostitas dreamants » 18:28, 06 Veebr 2009

Tänud Ainionu! Piltidega asi toimib. Samas aga musaga minu oma ei toimi. Videost rääkimatta.

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Popcorn Hour A-110

PostitusPostitas valgekotkas » 18:49, 06 Veebr 2009

nagu ma juba eespool mainisin - kontrolli kas pch sööb .m3a laiendiga faile ... näiteks miski albumi jagu laule kus sisaldub ka playlisti fail "sikuta kusagilt" kui seda ei ole sul juba olemas ja siis ava muusikafaili asemel misiganes.m3a fail ... kui nüüd kogu album mängitakse järjest maha siis on lahenduseks pleilistide koostamine kas albumite kaupa või kogu folderile - lihtsaim viis selleks on arvutis winamp :wink:
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

smr
Entusiast
Postitusi: 179
Liitunud: 15:35, 28 Juul 2008
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 20 korda
On tänatud: 9 korda

Re: Popcorn Hour A-110

PostitusPostitas smr » 11:58, 07 Veebr 2009

antonio1 kirjutas:Aja jooksul tekkinud mõned küsimused:
Küsimus2: kui kõik väljastatavad helitüübid on digitaalseteks keeratud, siis youtube videosi vaadates häält pole, kas teil ka nii? Peabki nii olema?

see vist sõltub võimrndist. Proovi AAC analoogi peale keerata. See tõi mulle youtubi videotele ka hääle

Ainionu
Uudistaja
Postitusi: 8
Liitunud: 16:50, 02 Veebr 2009
    unknown unknown

Re: Popcorn Hour A-110

PostitusPostitas Ainionu » 21:42, 23 Veebr 2009

Küsimus supakate kohta:
Kui mkv failis on supakad sees, siis kas saab Popcorniga ka videofailis olevad supakad sulgeda ning vaadata mkv'd eraldi failina olevate supakatega? Paari filmi mkv failil on inglisekeelsed supakad sees, kuid naine eelistaks neid vaadata maakeelsete supakatega, mille saaks lisada vaid eraldi supaka failina... Loodetavasti ei saanud küsimuse sõnastus liiga segane...

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Popcorn Hour A-110

PostitusPostitas valgekotkas » 22:17, 23 Veebr 2009

Ainionu kirjutas:Küsimus supakate kohta:
Kui mkv failis on supakad sees, siis kas saab Popcorniga ka videofailis olevad supakad sulgeda ning vaadata mkv'd eraldi failina olevate supakatega? Paari filmi mkv failil on inglisekeelsed supakad sees, kuid naine eelistaks neid vaadata maakeelsete supakatega, mille saaks lisada vaid eraldi supaka failina... Loodetavasti ei saanud küsimuse sõnastus liiga segane...
kui samas kaustas on samanimegasupakafailkuifilmgi.srt fail siis esimese valikuna tõmmatakse see letti :wink:
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 23 külalist