Probleem Jacobson T6 CX A`ga

Kõik mis puudutab satelliidivastuvõtuseadmeid
Tarmo olen
Uudistaja
Postitusi: 4
Liitunud: 18:43, 20 Juun 2009
    unknown unknown

Probleem Jacobson T6 CX A`ga

PostitusPostitas Tarmo olen » 15:10, 21 Juun 2009

panin uuendama, aga panin menüüst kogemata läbi PC. Ei ole mul ei vastavat kaablit ega ka internetist ei leia mingit uuendus faili, kasutusjuhendis olev weebiaadress ei tööta :( .
ja nüüd ei saagi enam masinat tööle, algul jookseb kiri ees: LOADER, hiljem on lihtsalt LOAD.ükski nupp ei tee midagi. kuidas masina uuesti töökorda saaks, oskab keegi aidata?

Kasutaja avatar
teekas
Õpetaja
Postitusi: 674
Liitunud: 12:37, 10 Juun 2003
    unknown unknown
On tänatud: 3 korda

Re: Probleem Jacobson T6 CX A`ga

PostitusPostitas teekas » 16:15, 21 Juun 2009

Eemaldage vastuvõtja vooluvõrgust, vooluvõrku tagasi ühendamisel ilmub näidikule kiri „Boot” , sel ajal vajutada vastuvõtja esipaneelil kolm korda nuppu (nool paremale). Seejärel valida menüüs „Tehase seadete taastamine” ning sisestada küsitud parooliks „2008”.

Proovi sellist lahendust, peab aitama. Jacobson T6'ele ei ole aga eetrist minuteada mingit softi saada ja netist kah vaevalt (minuteada). Softi laadimiseks aga vaja väga spets kaablit, sest soft laetakse masinasse läbi SCART kaabli ja selleks vaja ka vastavat progejat.

Tarmo olen
Uudistaja
Postitusi: 4
Liitunud: 18:43, 20 Juun 2009
    unknown unknown

Re: Probleem Jacobson T6 CX A`ga

PostitusPostitas Tarmo olen » 20:59, 21 Juun 2009

ei ilmu kirja BOOT, tuleb kohe kiri LOADER :( 3 korda nool paremale ei tee sel ajal midagi. :( täitsa jama, peab vist remonti viima.

Tarmo olen
Uudistaja
Postitusi: 4
Liitunud: 18:43, 20 Juun 2009
    unknown unknown

Re: Probleem Jacobson T6 CX A`ga

PostitusPostitas Tarmo olen » 21:14, 21 Juun 2009

aru ma ei saa, miks selline koht menüüs on kui seda kasutada ei saa. kuigi mul läks kogemata selle peale, tahtsin läbi õhu uuendada, aga läks sassi.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Tarmo olen
Uudistaja
Postitusi: 4
Liitunud: 18:43, 20 Juun 2009
    unknown unknown

Re: Probleem Jacobson T6 CX A`ga

PostitusPostitas Tarmo olen » 15:13, 22 Juun 2009

nii, probleem lahendatud :) tänud teekale :) mul ei olnud telekal õige sisendi peal :D

Rents
Entusiast
Postitusi: 110
Liitunud: 15:46, 14 Mär 2008
    unknown unknown

Re: Probleem Jacobson T6 CX A`ga

PostitusPostitas Rents » 18:42, 28 Juun 2009

teekas kirjutas:Eemaldage vastuvõtja vooluvõrgust, vooluvõrku tagasi ühendamisel ilmub näidikule kiri „Boot” , sel ajal vajutada vastuvõtja esipaneelil kolm korda nuppu (nool paremale). Seejärel valida menüüs „Tehase seadete taastamine” ning sisestada küsitud parooliks „2008”.

Proovi sellist lahendust, peab aitama. Jacobson T6'ele ei ole aga eetrist minuteada mingit softi saada ja netist kah vaevalt (minuteada). Softi laadimiseks aga vaja väga spets kaablit, sest soft laetakse masinasse läbi SCART kaabli ja selleks vaja ka vastavat progejat.

Sama probleem tekkis NB5 Blackiga, sisestasin parooli, taastasin tehase seaded, nüüd küsib 6 kohalist passwordi.
Ideid?

Kasutaja avatar
Carat_EST
Digivanake
Postitusi: 1327
Liitunud: 00:07, 06 Juul 2008
Asukoht: Ida-Harjumaa
    unknown unknown
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 3 korda

Re: Probleem Jacobson T6 CX A`ga

PostitusPostitas Carat_EST » 11:56, 03 Juul 2009

Rents kirjutas:Sama probleem tekkis NB5 Blackiga, sisestasin parooli, taastasin tehase seaded, nüüd küsib 6 kohalist passwordi.
Ideid?


http://www.llmerge.ee/
Telefonid ja meiliaaadressid sealt leitavad...

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 17 külalist