Millega te lõigute oma dreami HD *.ts faile?

Vaba vestlus igal teemal mis puudutab digitaaltelevisiooni
Kasutaja avatar
truffi
Entusiast
Postitusi: 410
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: viljandia
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda
Kontakt:

Millega te lõigute oma dreami HD *.ts faile?

PostitusPostitas truffi » 19:58, 18 Jaan 2013

Tean, et oli millalgi siin ka selline teema aga see oli juba jupp aega tagasi ja ehk on kellelgi olnud õnne leida mõni nn asjalik programm, mis ei ajaks nihkesse selle neetud dreami TS faili ei timecode ega audio-video sünkrot (audio nihkes või teeb igasugu muid trikke) jne.

Minul on ausalt öeldes mõistus otsas. Üks päev salvestatud asi ühe ja sama HD kanali pealt laseb ennast lõikuda ilusti millega iganes (Leawo, Corel Videostuudio X5, Sony LasVegas jne). Teisel päeval võetud sama kanali pealt asi mängib aga tõelist lolli, iga frame paikapanekut oota nagu valget laeva kuni 30min vahest jne nagu oleks failil mingi kamm sees. Tõsine peavalu just dreamiga salvestatud HD kanalite pealt võetud materiali lõikumisega. Kui hell võib üks file ikka olla....

Kõige naljakam asja juures on, et MPC mängib mõlemaid faile maha laitmatult originaalis, ei mingit pidurdamist.

Kel kogemusi ja millega keegi, andke palun teada.
ja ehk jumal annab teile andeks, et te kõik olete päevavargad, joodikud, liiderdajad, laiskvorstid...TAINAPEAD!!!

Kasutaja avatar
0000
Tegija
Postitusi: 3256
Liitunud: 09:19, 22 Mai 2003
Asukoht: Tallinn, Pirita
    unknown unknown
On tänanud: 221 korda
On tänatud: 75 korda

Re: Millega te lõigute oma dreami HD *.ts faile?

PostitusPostitas 0000 » 20:20, 18 Jaan 2013

TS doctor, väga hea aga tasuline programm. Samas on hind mõistlik!
http://www.cypheros.de/tsdoctor_e.html

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Millega te lõigute oma dreami HD *.ts faile?

PostitusPostitas Henkka » 20:42, 18 Jaan 2013

Olen "üliroheline" selles teemas, seega kui teemast mööda räägin, palun mitte väga kõvasti lüüa...

Enda DM7020HD tehtud salvestisi , kust oli vaja välja lõigata reklaamid, töötlesin allalaetud laiendustega cutlisteditor ; moviecut ; näitavad ennast samas menüüs salvestise mahamängimise alustamise aegu.
Töötas asi ilusasti, loomulikult ma ei teinud mingeid frame täpsusega lõikeid...
Aga jaburad reklaamid salvestise seest kadusid just nii nagu vaja.
AX HD61 4K ; AX HD51 4K ; LG OLED65B8PLA; LG OLED55EG9A7V ; T90 0,8W; 4,8E; 9E; 13E; 16E; 19,2E; 23,5E; 28,2E; 31,5E; 36E

AnaloogTV
Entusiast
Postitusi: 368
Liitunud: 10:25, 03 Veebr 2011
Asukoht: Eesti kagunurk
    unknown unknown
On tänatud: 5 korda

Re: Millega te lõigute oma dreami HD *.ts faile?

PostitusPostitas AnaloogTV » 22:00, 18 Jaan 2013

Videoredo 4

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
seston
Digivanake
Postitusi: 1162
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: peaaegu Pärnu
    unknown unknown
Kontakt:

Re: Millega te lõigute oma dreami HD *.ts faile?

PostitusPostitas seston » 23:19, 18 Jaan 2013

kas on jutt sellest,et savestatakse driimist ja konverditakse ja upitatakse see video lõik kuskile? Kui on nii siis sorry. Sulle on Pirate Bay
minul on CRT 21" ja VEF radioola.Merseedest ei ole. Enam ei ole

copraonu
Entusiast
Postitusi: 198
Liitunud: 12:58, 16 Mär 2009
    unknown unknown
On tänanud: 3 korda

Re: Millega te lõigute oma dreami HD *.ts faile?

PostitusPostitas copraonu » 10:55, 19 Jaan 2013

Henkka kirjutas:Enda DM7020HD tehtud salvestisi , kust oli vaja välja lõigata reklaamid, töötlesin allalaetud laiendustega cutlisteditor ; moviecut ; näitavad ennast samas menüüs salvestise mahamängimise alustamise aegu.
Töötas asi ilusasti, loomulikult ma ei teinud mingeid frame täpsusega lõikeid...
Aga jaburad reklaamid salvestise seest kadusid just nii nagu vaja.

Tegin sama, aga avastasin, et tegelikult neid väljalõigatud osasid ei kustutata, vaid märgitakse kustutatuks (ehk kettapinda ei vabastata).

Mul oli soov multikatel reklaamid vahelt välja lõigata ja siis need arvutis mp4 konteinerisse panna (et neid saaks lapse iPadi importida), aga kui tõmban DMM-is trimmitud saate arvutisse, siis seal mängib see ikka täispikkuses koos reklaamidega.

Kas ma teen midagi valest?
DM 7020 HD, OpenATV 6.2

Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1116
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Millega te lõigute oma dreami HD *.ts faile?

PostitusPostitas dreamants » 14:57, 19 Jaan 2013

copraonu kirjutas:
Henkka kirjutas:Enda DM7020HD tehtud salvestisi , kust oli vaja välja lõigata reklaamid, töötlesin allalaetud laiendustega cutlisteditor ; moviecut ; näitavad ennast samas menüüs salvestise mahamängimise alustamise aegu.
Töötas asi ilusasti, loomulikult ma ei teinud mingeid frame täpsusega lõikeid...
Aga jaburad reklaamid salvestise seest kadusid just nii nagu vaja.

Tegin sama, aga avastasin, et tegelikult neid väljalõigatud osasid ei kustutata, vaid märgitakse kustutatuks (ehk kettapinda ei vabastata).

Mul oli soov multikatel reklaamid vahelt välja lõigata ja siis need arvutis mp4 konteinerisse panna (et neid saaks lapse iPadi importida), aga kui tõmban DMM-is trimmitud saate arvutisse, siis seal mängib see ikka täispikkuses koos reklaamidega.

Kas ma teen midagi valest?

Pole ammu asjaga enam tegelenud aga ähmaselt on meeles, et kusagilt menüüst sai valida kas algne videofail alles jätta või kustutada.

Kasutaja avatar
vanemleitnant
DigiTVfänn
Postitusi: 597
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Muuga - teletornist 3km itta
    unknown unknown
On tänanud: 9 korda
On tänatud: 19 korda

Re: Millega te lõigute oma dreami HD *.ts faile?

PostitusPostitas vanemleitnant » 15:16, 19 Jaan 2013

copraonu kirjutas:multikatel reklaamid vahelt välja lõigata ja siis need arvutis mp4 konteinerisse panna (et neid saaks lapse iPadi importida)

Küll on ikka tänapäeva inimestel palju muresid ja aega nende lahendamiseks.
TriaxUnix-100, maapind 11 m, antenn 7 m maapinnast, suund Espoo
DVB-T2: LG OLED 65A13LA + AppleTV + TeliaTV

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Millega te lõigute oma dreami HD *.ts faile?

PostitusPostitas Henkka » 16:01, 19 Jaan 2013

copraonu kirjutas:
Henkka kirjutas:Enda DM7020HD tehtud salvestisi , kust oli vaja välja lõigata reklaamid, töötlesin allalaetud laiendustega cutlisteditor ; moviecut ; näitavad ennast samas menüüs salvestise mahamängimise alustamise aegu.
Töötas asi ilusasti, loomulikult ma ei teinud mingeid frame täpsusega lõikeid...
Aga jaburad reklaamid salvestise seest kadusid just nii nagu vaja.

Tegin sama, aga avastasin, et tegelikult neid väljalõigatud osasid ei kustutata, vaid märgitakse kustutatuks (ehk kettapinda ei vabastata).

Mul oli soov multikatel reklaamid vahelt välja lõigata ja siis need arvutis mp4 konteinerisse panna (et neid saaks lapse iPadi importida), aga kui tõmban DMM-is trimmitud saate arvutisse, siis seal mängib see ikka täispikkuses koos reklaamidega.

Kas ma teen midagi valest?

Ma ei ole tõesti jälginud , kui palju ketta vaba ruum muutub - need paskreklaamid on ju suht lühikesed võrreldes kogu muu salvestise mahuga...
Aga pakub menüüs tõesti - kas asendada originaalsalvestis lõigatud variandiga. Muidugi valisin selle pakutud variandi. Esialgu oli hirm, et "kogu kompott" võib kaduda, aga esmane katsevariant oli mul teise ketta peal nii ehk naa olemas. ja läks õnneks, seega minu jaoks on täiesti töötav reklaamide lõikumise vahend olemas...
Ma ei tee seda lõikumist frame täpsusega,
igatahes mina olen rahul... (Black Rokit)
AX HD61 4K ; AX HD51 4K ; LG OLED65B8PLA; LG OLED55EG9A7V ; T90 0,8W; 4,8E; 9E; 13E; 16E; 19,2E; 23,5E; 28,2E; 31,5E; 36E

Kasutaja avatar
rei565
Entusiast
Postitusi: 276
Liitunud: 03:00, 14 Juun 2007
Asukoht: Tallinn, Kristiine
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 6 korda

Re: Millega te lõigute oma dreami HD *.ts faile?

PostitusPostitas rei565 » 17:12, 19 Jaan 2013

Ma kasutan sama cutlisteditori. Lõikamise täpsus on küll aksepteeritava piiripeal, aga selline materjali kogumine pole ju superarhiveerimise eesmärgiga. Teen lõigates alati _cut faili originaali kõrvale ja pole veel näinud, et väljalõigatud kohad säilinud oleks. Oluline mulle veel see, et cutlisteditori kasutades jäävad ilma vaevata alles kõik audiod, subtiitrid, teletekst jne.

copraonu
Entusiast
Postitusi: 198
Liitunud: 12:58, 16 Mär 2009
    unknown unknown
On tänanud: 3 korda

Re: Millega te lõigute oma dreami HD *.ts faile?

PostitusPostitas copraonu » 17:47, 19 Jaan 2013

vanemleitnant kirjutas:
copraonu kirjutas:multikatel reklaamid vahelt välja lõigata ja siis need arvutis mp4 konteinerisse panna (et neid saaks lapse iPadi importida)

Küll on ikka tänapäeva inimestel palju muresid ja aega nende lahendamiseks.

jah, leian selle 10min, et lapsele rõõmu valmistada.
DM 7020 HD, OpenATV 6.2

Kasutaja avatar
mustkass
Dissident
Postitusi: 6955
Liitunud: 22:25, 14 Juul 2003
Asukoht: Fellin
    unknown unknown
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 57 korda

Re: Millega te lõigute oma dreami HD *.ts faile?

PostitusPostitas mustkass » 17:54, 19 Jaan 2013

Mnjah,kas telekast neid multikaid vähe tuleb :?: :lol: Sat omast käest või viska DVD mängijasse plaat sisse aga noh eks igaüks teab millega ennast lõbustada,lapsel kes veel multikaid vaatab juba ipad see on küll tase :shock:
AmikoViper4K Dreambox 9004K Vu+Solo4 KPhilips 21:9 LG OLED3D4K 55950V LG OLED3D4K65C6D
T90 T85 1,8 1,0 0,8x3 0,9x4
90E 85E 75E 60E 56E 55E 53E 51,5E 50E 46/45E 42E 40E
39E 36E 30,5E 28E 23.5E 21,6E 19,2E 16E 13E 10E 9E 7E
3E 4.8E 1.0W 4W 14/15W 30W


Pilt

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14397
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 102 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Millega te lõigute oma dreami HD *.ts faile?

PostitusPostitas tigekala » 18:09, 19 Jaan 2013

Vanemleitnant ja Kass, te ei tunne teda, mina tunnen. Millega ma muidugi ei taha oma ego üle tähtsustada...
Mõni elab, et süüa ja mõni sööb, et elada... Nii, et igaühele oma...
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

kuidas
Entusiast
Postitusi: 409
Liitunud: 10:06, 23 Aug 2010
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 8 korda

Re: Millega te lõigute oma dreami HD *.ts faile?

PostitusPostitas kuidas » 22:15, 19 Jaan 2013

Huvitav, ma pole sattunud veel ühegi multika peale millel reklaam sees oleks.
Sent from my PC using a Keyboard

Triax Unique 0.8W 4.8E 9E 13E 19.2E 23.5E 28.2E 36E
Vu Solo 2/Octagon 918SE

copraonu
Entusiast
Postitusi: 198
Liitunud: 12:58, 16 Mär 2009
    unknown unknown
On tänanud: 3 korda

Re: Millega te lõigute oma dreami HD *.ts faile?

PostitusPostitas copraonu » 15:08, 20 Jaan 2013

mustkass kirjutas:Mnjah,kas telekast neid multikaid vähe tuleb :?: :lol: Sat omast käest

Selles asi ongi, et liiga palju tuleb. Laps ei vaata filme / multikaid kvantiteedi pärast. Valdav osa tänapäeva multikatest on arvutimäng "Doom" või Transformerid stiilis ning tasemel ja need talle ei meeldi. Kui laps on oma õppimised / trennid lõpetanud, siis ta vaatab tavaliselt mõne "hea" enda poolt valitud filmi, mitte tingimata seda, mis hetkel telekast tuleb. Ükskord lugesin kokku, et Sõrmuste Isanda filmi vahele lasti kokku 40min reklaami. Laps leiab reklaamide vaatamise asemel endale kasulikumat tegemist.

mustkass kirjutas:või viska DVD mängijasse plaat sisse aga noh eks igaüks teab millega ennast lõbustada

Mul pole DVD mängijat vist enam mingi 5a. Kõik kunagi ostetud DVD ja BD-d olen 1:1 kvaliteedis ketastele rippinud ja vaatan neid soovi korral meediamängijast, mis striimib seda võrgus igasse vaatamispunkti (k.a. väljapoole koduvõrku).
Viimased aastad olen ostnud filme ja multikaid Blu ray-l, või HD kvaliteedis iTunesist, aga paraku pole seal valik täiuslik. BD plaadiost Amazonist võtab aega, aga lapsed soovivad ju kõiki asju kohe ja seepärast olen üksikuid asju salvestanud.

mustkass kirjutas:lapsel kes veel multikaid vaatab juba ipad see on küll tase :shock:

Mäletan, et vaatasin samuti multikaid kui esimeses klassis käisin, sama teeb laps, küllap on geenidest.
Koolis käib osa õppetööst iPad-ide pealt, mille kool kõikidele õpilastele välja jagas (meediat ma loomulikult kooli iPadi peal ei hoia). Ma pole märganud, et nendel iOS seadmetel mingi vanusepiirang oleks.
Kodus vaadatakse multikaid loomulikult telerist. iPadi kasutatakse reisidel lennukis, pikematel autosõitudel etc.
DM 7020 HD, OpenATV 6.2

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 46 külalist