Telekamaks

Vaba vestlus igal teemal mis puudutab digitaaltelevisiooni
Kasutaja avatar
rait01
Digivanake
Postitusi: 1990
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Kohila
    Macintosh Safari
On tänanud: 319 korda
On tänatud: 53 korda

Re: Telekamaks

PostitusPostitas rait01 » 10:53, 10 Dets 2016

kanalid koodi alla ja kes maksab telekamaksu saab vaataja kaarti. Nii lihne on.
SD vabalevi err kanalid tuleb kinni panna esimesel võimalusel. FM raadio tuleb ka kinni panna ja üle minna DAB + raadio peale.

Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    Macintosh Safari
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: Telekamaks

PostitusPostitas satik » 11:06, 10 Dets 2016

jussu kirjutas: Ca 10 eurot kuus perele poleks palju, aga kui ca 400 000 kodu maksavad aastas 120 eurot, siis saaks ERR raha 48 000 000 eurot.


Vaat, sotsialismi ajal, siis oli tavaline et telekat peeti ja vaadati perepõhiselt, st et peres oli 1 telekas. Täna on olukord aga niisugune, et neid kodusid kus oleks vaid üks telekas, on ilmselges vähemuses. Ja lisaks mitmele telekale vaadatakse igasugustest asjadest mis tegelikult nagu polegi telekad. Ehk siis koduarvutid, läpakad, tabletid, nutitelefonid, auto meediasüsteemid... mõne eriti agara maksusotsialisti arvates kuuluks siia ka naabri ukse lukuauk (hea, et mitte veel püksiauk). See on siis lihtsustatult ekraanimaks, nagu tigekala esile tõi.

Kui maksustada ekraanid telekamaksuga, siis tekib õigustatud küsimus neil ekraaniga seadmete omanikel, kelle seadmed videopilti ei suuda näidata, samuti nendel, kes ei lähe nii madalale et lukuaugust (=netitelefon) tarbiksid telemeediat (see on veel omaette teema - kui riik ohjab suhkrujookide tarbimist rahva tervise ettekäändel, tuleks ka miniekraanidest vabaneda sest need rikuvad silmi).
Riik ei saa palgata pädevaid ametnikke kes suudaksid teemast aru saada - pädevus tähendab raha ja väljaminekuid. See tähendaks telekapolitsei loomist.

Vanal heal Inglismaal oli telekamaksus erisus, nimelt maksustati erinevalt mustvalged ja värvilised telerid. Mõni mees siis väitis et ta ostis teleka selleks et küülikud paremini kasvaks, neile meeldivat värvilised pildid ja ta ise üldse telekat ei vaata. Teine mees ostis värviteleka, kuid ütles et vaatab sellest ainult vanu mustvalgeid filme...

jeesus188
Uudistaja
Postitusi: 17
Liitunud: 23:16, 27 Veebr 2009
    Windows 10 Chrome

Re: Telekamaks

PostitusPostitas jeesus188 » 12:39, 10 Dets 2016

Telekamaks kukub haledalt läbi siin riigis, esiteks kes seda kontrollima hakkab, teiseks, mis selle alla lähevad jne. Kuna meil on IPTV suht tavaline, siis pm sobib iga monitor telekaks.
Mul on kodus juba 2 telekat, 2 läpakat, 1 lauaarvuti ja 3 telefoni, mis pm on telekat.
Nüüd siis eelmainitud 10€ per aparaat teeks kokku 80€
Sellele eelnõule lastakse suure kaarega vesi peale

Foorumil
hexman
Õpetaja
Postitusi: 547
Liitunud: 10:22, 21 Juul 2003
Asukoht: Põhjanaba
    Macintosh Safari
On tänanud: 42 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Telekamaks

PostitusPostitas hexman » 13:11, 10 Dets 2016

Tegelikult meil on juba televiisorimaks, sest meil on avalik-õiguslik televisioon ja raadio, mis tasustatakse riigieelarvest ehk maksumaksja rahast. Aga arutage arutage.

Terv
Hex

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
sund
Edasijõudnu
Postitusi: 67
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    Windows 7 Firefox
On tänanud: 2 korda

Re: Telekamaks

PostitusPostitas sund » 14:31, 10 Dets 2016

Siin vahepeal oli juttu haigekassast-tegelikult toimub eestis selles vallas ikka meeletu laristamine- kõik haiglad,polikliinikud jne. peavad välja nägema viimase aja malli järgi ja ainult viimane tehnika sõna. Norras näiteks minnes suurematesse raviasutustesse, siis seal vaatab vastu mõningates kohtades nagu eelmise sajandi lõpp-raha ei loobita lihtsalt tuulde pideva remondi ja uute hoonete ehitusega,kui vana asi toimib. See on koht,kus eestil annaks palju säästa. 8)

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    Windows 7 Chrome
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Telekamaks

PostitusPostitas Henkka » 14:48, 10 Dets 2016

tigekala kirjutas:Hommikut !
Loen kohvi juues seda teemat uuesti ja ei saa pihta - kes siis tegelikult avas selle teema, kas administraator või hoopiski moderaator ?
Väga meenutab selline situatsioon Eestis kunagi toimunud nn. "lindiskandaali", kus lindistas tegelikult üks isik, aga hiljem võttis tule
oma peale hoopiski selle isiku abikaasa.

Kuidas austatud foorumlaste arvamused jägunevad ?

Lugupeetud tigekala
mina avasin selle teema vastavalt Sinuga peetud arutelule.
Kui ma sain asjast järjekordselt valesti aru, siis on see minu mure. Punkt.

Ja üldiselt eesti keeles ei kirjutata "jägunevad" vaid pigem "jagunevad" ,
aga see esimene variant on [b]Rockwere [/b]murdes täiesti levinud....ning ei ole ametlikult keelatud
AX HD61 4K ; AX HD51 4K ; LG OLED65B8PLA; LG OLED55EG9A7V ; T90 0,8W; 4,8E; 9E; 13E; 16E; 19,2E; 23,5E; 28,2E; 31,5E; 36E

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    Fedora Firefox
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Telekamaks

PostitusPostitas valgekotkas » 14:55, 10 Dets 2016

Ilmselgelt piisaks riigialamatele vaid ühe maksu kehtestamisest: IQ maks, mida lollim - seda suurem ... :D
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14397
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    Windows 7 Firefox
On tänanud: 102 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Telekamaks

PostitusPostitas tigekala » 16:43, 10 Dets 2016

Henkka kirjutas:Lugupeetud tigekala,
mina avasin selle teema...
Maani kummardus muidugi - aususe eest.
Nii, et sina oledki siis see adminn alias Raivo, kellel on ka Raivo ligipääsud ( nickname ja parool) foorumile ?
Henkka kirjutas:... vastavalt Sinuga peetud arutelule. Kui ma sain asjast järjekordselt valesti aru, siis on see minu mure.
OK, oletame, et sinu mingites erilistes hallutsinatsioonides toimuski selline nn. "arutelu".
Siis kuidas üldse tohid sina avada uue teema ilma teise arutelupoole avaliku nõusolekuta ?
Ma südamlikult soovitan sulle - kustuta see teema siin üldse ära.
Enne, kui ma selle teemaga EV kohtusse ei lähe. Peale seda, on see juba tõesti sinusuguse madalalaubalise mure.

Kes austatud foorumlastest veel ei tea, siis see väidetav "arutelu" toimus siin - viewtopic.php?f=9&t=17497&start=15
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

jussu
Uudistaja
Postitusi: 10
Liitunud: 21:13, 01 Nov 2016
    Macintosh Chrome

Re: Telekamaks

PostitusPostitas jussu » 22:33, 10 Dets 2016

tigekala kirjutas:
Henkka kirjutas:Lugupeetud tigekala,
mina avasin selle teema...
Maani kummardus muidugi - aususe eest.
Nii, et sina oledki siis see adminn alias Raivo, kellel on ka Raivo ligipääsud ( nickname ja parool) foorumile ?
Henkka kirjutas:... vastavalt Sinuga peetud arutelule. Kui ma sain asjast järjekordselt valesti aru, siis on see minu mure.
OK, oletame, et sinu mingites erilistes hallutsinatsioonides toimuski selline nn. "arutelu".
Siis kuidas üldse tohid sina avada uue teema ilma teise arutelupoole avaliku nõusolekuta ?
Ma südamlikult soovitan sulle - kustuta see teema siin üldse ära.
Enne, kui ma selle teemaga EV kohtusse ei lähe. Peale seda, on see juba tõesti sinusuguse madalalaubalise mure.

Kes austatud foorumlastest veel ei tea, siis see väidetav "arutelu" toimus siin - http://www.digi-tv.ee/viewtopic.php?f=9 ... 7&start=15


Ja miks kohtusse :D :D ?

Kasutaja avatar
PTC
Edasijõudnu
Postitusi: 93
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    Windows 10 Chrome
On tänatud: 1 kord

Re: Telekamaks

PostitusPostitas PTC » 23:35, 10 Dets 2016

Ma pakuks välja lollide maksu ideede maksu. vat kus tuleks raha kokku...Selle asemel et vaeva näha kuidas rohkem teenida genereeritakse must miljon ideed kuidas teiste teenitud raha ümber jaotada.

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    Fedora Firefox
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Telekamaks

PostitusPostitas valgekotkas » 23:45, 10 Dets 2016

PTC kirjutas:lollide maksu ideede maksu
Hmm ... "lollidemaksu ideede" või "lollide maksuideede" :D :D
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14397
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    Windows 7 Firefox
On tänanud: 102 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Telekamaks

PostitusPostitas tigekala » 00:28, 11 Dets 2016

Kui päris aus olla, siis tuleks teema veel kord ümber nimetada - "Teleka maksa ja aju kabelimats".
Viiteid sellele on siin postituses
Henkka kirjutas:Seega teleka maks oleks Eestis igati OK ?
viewtopic.php?p=218040#p218040
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

sanders
DigiTVfänn
Postitusi: 638
Liitunud: 15:25, 10 Veebr 2013
Asukoht: Põhja-Saaremaa
    Linux Chrome
On tänanud: 31 korda
On tänatud: 26 korda

Re: Telekamaks

PostitusPostitas sanders » 09:37, 11 Dets 2016

Mötelge ometi kui kena teema tehtud, saab niisama lobiseda ja vahel kallitele sativendadele lõuga anda, kui kedagi teist parajasti silmapiiril pole. Mis sa vaene hing veel tahta oskad :lol:

Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1116
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    Windows 8.1 Chrome
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Telekamaks

PostitusPostitas dreamants » 10:12, 11 Dets 2016

sanders kirjutas:Mötelge ometi kui kena teema tehtud, saab niisama lobiseda ja vahel kallitele sativendadele lõuga anda, kui kedagi teist parajasti silmapiiril pole. Mis sa vaene hing veel tahta oskad :lol:

Jah. Lobiseda ja nalja teha. Aga kuidas see maksuprobleem lahendada? Selleks pole muud vaja kui igale telekale pangakaardi moodul taha: tahad vaadata - kaart sisse, rahasüst maksuameti kontole ja mõne skundi möödumisel ongi pilt ees. Aeg saab täis jälle süst. :lol:

Kasutaja avatar
0000
Tegija
Postitusi: 3255
Liitunud: 09:19, 22 Mai 2003
Asukoht: Tallinn, Pirita
    Macintosh Safari
On tänanud: 220 korda
On tänatud: 75 korda

Re: Telekamaks

PostitusPostitas 0000 » 11:12, 11 Dets 2016

Ah et röövlisugu on meie kuningriigis võimust võtnud // Aino Perviku lasteraamatust (Täna hommikul Anu saates)

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 40 külalist