Päevapoliitilised jutud

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
Kasutaja avatar
Scott
Digivanake
Postitusi: 3156
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    Windows 7 Chrome
On tänanud: 63 korda
On tänatud: 153 korda

Re: Päevapoliitilised jutud

PostitusPostitas Scott » 02:29, 14 Mär 2020

Saarte Hääle artikkel annab asja kenasti ülevaate. Teine ka. Õhtuleht.

Delfi ja Postimees avaldavad koroonateemalised artiklid täismahus kõigile, ei pea olema tellija.

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    Macintosh Safari
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

Re: Päevapoliitilised jutud

PostitusPostitas aandra » 16:26, 14 Mär 2020

satik kirjutas:Ei imesta et ETV infoväljas niisugused indiviidid eksisteerivad. Nad on ka kogu teadliku elu kommunismis elanud, nad ei saagi aru et sellega midagi valesti on.
Olen kohanud sellist indiviidi kes nõudis nii et rusikas lauale käis - kuna Eest Vabariik on loodud sotside poolt, tuleb kõik kes sotse heaks ei kiida, eemaldada igasugustest avalikest ametitest. EV on sotside oma ja teistel sellega asja ei ole!!!
Nii et ma suhtun suure ettevaatusega sellistesse kes peavad end tõelisteks mis iganes, sest vähemalt Eesti ajaloo kontekstis on suur võimalus sattuda ikka eriliste fruktide otsa. Vapside küüditajad ja mõrtsukad on praeguseks vist küll käibest väljas, aga tollaseid kommusid leidub muidugi veel.
Henkka, kuuldeprotees ei asenda ajuproteesi. Ajutegevusele võib esimene küll soodsalt mõjuda, aga ei asenda funktsiooni.

Satik,

Aitähh "heade" sõnade eest, oled sõnakasutuses täpselt onu Mardi, kes töötas enamuse ajast NLKP ajaloo kirjastuses, kloon. Vabandan, aga lootsin, et meie foorumis on tegemist intelligentsemate moderaatoritega!
Ainult EKRElastele on ainuomane isiklikke solvanguid pilduda. Satik ei ole kahjuks erand. Ootan vabandust või lahkun siit foorumist!
Olete (ekrelased) arvamusel, et teile on kõik isiklikud solvamised lubatud. :D

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4332
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    Windows 10 Chrome
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Päevapoliitilised jutud

PostitusPostitas faas » 18:08, 14 Mär 2020

:D kas see asi ikka on tüli väärt ja karme avaldusi?
DM8000, DM7020, VU+ Ultimo4K Toroidal T90 5W;4W;0.8W;4.8E;9E;10E;13E;16E;19E;23.5E;36E+1,1M 28,2E, LG OLED55E6V

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    Macintosh Safari
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

Re: Päevapoliitilised jutud

PostitusPostitas aandra » 19:18, 14 Mär 2020

Marek, mu ajutegevus on ju kahtluse alla seatud ühe admini poolt. Mina olen rahulik, ajab vaid närvi, et mõned teevad konkreetset poliitilist tegevust.
Kui võimalik, paneks selle “päevapoliitilised....” teema üldse kinni, kustutaks ära! Jätaks foorumi ikka erialaseks, mitte vastastiku solvangute loopimisele. Rahu, ainult rahu, elame edasi. Aga mõtle selle lehe kustutamisele!
Tervitused kõigile ja elame edasi!

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
0000
Tegija
Postitusi: 3255
Liitunud: 09:19, 22 Mai 2003
Asukoht: Tallinn, Pirita
    Macintosh Safari
On tänanud: 220 korda
On tänatud: 75 korda

Re: Päevapoliitilised jutud

PostitusPostitas 0000 » 19:32, 14 Mär 2020

Ma usun, et siin on juhtunud mingi eksitus!? Rahu, ainult rahu. Mina lugesin Satiku postitusest midagi muud välja. Aga noh, klaarige ikka ise ja ärge mööduge üksteisest lähedalt.

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    Macintosh Safari
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

Re: Päevapoliitilised jutud

PostitusPostitas aandra » 20:03, 14 Mär 2020

Teen tõesti ettepaneku panna kinni see “päevapoliitilised...”, jätaks igasuguse poliitika kommenteerimise. Poliitikas sõnavõtuks on ju palju muid foorumeid! Meie hulgas väga erinevate poliitiliste vaadetega inimesed ja tundub, et ilma poliitikata oleme täiesti ok!
Jõudu ja tervist kõigile praeguses keerulises ajas!
Andres

Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    Macintosh Safari
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: Päevapoliitilised jutud

PostitusPostitas satik » 21:55, 14 Mär 2020

Screen Shot 2020-03-14 at 21.50.37.png

Screen Shot 2020-03-14 at 21.50.49.png

Huvitav, mis ülalolevas võiks ebakorrektne olla...

PS. üks nipp neile kes ei taha seda teemat - ei pea seda ju lugema. Ei ole sunduslik. On õigus valida mida või kas loete. "Sõna on vaba".
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha

Kasutaja avatar
Scott
Digivanake
Postitusi: 3156
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    Windows 7 Chrome
On tänanud: 63 korda
On tänatud: 153 korda

Re: Päevapoliitilised jutud

PostitusPostitas Scott » 22:23, 14 Mär 2020

Satik, see ebakorrektsus väljendub liiga pikas postituses, olen ka ise tehnilise jutuga sama kirje saanud.

...

Lisan ka oma arvamuse. Käesolev poliitikateema on muidujutus, seega ei ole vastuolus reeglitega. Muidujutt ongi mittesatiteemaliste teemade arutamiseks. Teema on juba pika ajalooga ja varem pole sellega probleeme olnud, vahepeal oli küll lukus, aga selle põhjus ei olnud omavaheline kraaklemine. Teiseks - kui võimul oli praegune opositsioon, siis käis samasugune (kui mitte hullem) ärapanemine KE ja EKRE suunal. Keegi ei olnud nii solvatud, et oleks nõudnud teema sulgemist või kustutamist. Ärgem siis seda ka nüüd tee.

Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    Macintosh Safari
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: Päevapoliitilised jutud

PostitusPostitas satik » 22:49, 14 Mär 2020

Scott, võibolla küll. Aga ma es viitsinu enam jupitama hakata.

Ma panen siia lingi pressikonverentsist, kus hanerasvast juttu tehti, ja seda ka selgitati.
https://www.delfi.ee/news/paevauudised/ ... d=89066557
Algus umbes 33 minutil, lahtiseletus 50 minutil, link sellisest allikast mida oponendid aksepteerivad.
Kas kuulete sealt enne esitatud väiteid, soovitusi...?

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    Windows 10 Mozilla
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

Re: Päevapoliitilised jutud

PostitusPostitas aandra » 10:35, 15 Mär 2020

Minu jaoks on väga kurb, et puhttehnilises foorumis moderaator tegeleb väga tõsiselt ühe partei poliitika propageerimisega. See meenutab mulle väga TPI-s õppimise aegu sügaval nõukaajal, kus meie parteiainete õppejõud seletasid, et parteipoliitikat tuleb ajada igas elusfääris.
Poleks seda enam puudutanud aga uus sõnavõtt..... Ma ei ole kuulunud ega kavatse kuuluda mitte ühtegi parteisse aga päevapoliitiline lauslollus kõrgete isikute poolt ajab harja punaseks. Kunagi öeldi mulle laste ja tudengite poolt, et olen ainuke õpetaja (õppejõud), keda pole võimalik välja vihastada. Kahjuks see pole enam nii. Rohkem ma enam sõna ei võta.
Tervitused kõigile, ka poliitilistele modedele!
Andres

Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    Macintosh Safari
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: Päevapoliitilised jutud

PostitusPostitas satik » 11:21, 15 Mär 2020

Juriidiline parteiline kuulumatus ei vabanda seda kui suisa õppejõud tõlgendab teiste sõnaseadmisi teadvalt ebaõigelt. Ei ole mõtet teha nägu et see oli poliitiliselt neutraalne avaldus.
Et see nii oli, selgub kui süveneda minu eelmisse postitusse.
Uus sõnavõtt leidis aset kuna õppejõud leidis vajalik olevat minna isiklikuks minemise taunimise sildi all hoopis ise isiklikuks, võrreldes mind isiklikult teise inimesega mingis möödunud keskkonnas, pannes mind usulahu liikmeks, omistades ainuomaselt mulle mingeid sobimatuid tegevusi jne.
Tähendab, teile on see kõik lubatud, aga minule ei ole lubatud - kuna ma pole oma vaateid varjanud?

Kus ja millega seoses me seda küll juba näinud oleme... (retoorika)
Kui juba meenutame olnud aegu, siis meenutan ka - see aeg kus lubatud oli vaid ühe partei joon, ON LÄBI.

Kasutaja avatar
0000
Tegija
Postitusi: 3255
Liitunud: 09:19, 22 Mai 2003
Asukoht: Tallinn, Pirita
    Macintosh Safari
On tänanud: 220 korda
On tänatud: 75 korda

Re: Päevapoliitilised jutud

PostitusPostitas 0000 » 12:50, 15 Mär 2020

Tuginedes eelmistele postitustele on minupoolne ettepanek panna see teema lukku koos hoiatusega, et järgmised taolised üleskerkivad teemad kustutatakse ilma hoiatuseta ja nende postitaja saadetakse järele mõtlema. Olen ise erapooletu, kuid see kergendab ehk moderaatorite otsust tegutsemiseks.

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    Windows 10 Mozilla
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

Re: Päevapoliitilised jutud

PostitusPostitas aandra » 13:04, 15 Mär 2020

Murran sõna aga postitan: TÄIESTI NÕUS Sinuga,

Soovitasin seda juba mitu postitust tagasi!

Andres

Kasutaja avatar
peeter3000
Digivanake
Postitusi: 8093
Liitunud: 02:00, 15 Nov 2006
Asukoht: Tallinn
    Android Spartan
On tänanud: 132 korda
On tänatud: 168 korda

Re: Päevapoliitilised jutud

PostitusPostitas peeter3000 » 16:30, 15 Mär 2020

Mina vist selle teema alustasin..
Ning peale Scotti posti on minu seisukoht neutraalne.
S.t. Kas teema kustutada või jätta..neutraalne.

Vahest on teravat arutelu vaja.. Samas on see satifoorum..samas on tegu muidujutuga jne.

Ehk nii ja naa

Praegu on selle viirusejamaga nagunii asjad metsas.
Ise tulen hetkel laevaga Soomest (algriik Norra).

Põhimõtteliselt ma koju pere juurde minna ei tohi, laps ei tohiks siis homme hambaarsti juurde minna ja naine tööle, sellised on eeskirjad..

Vaatame mis sadamas öeldakse.

Võiks ju täna testi ära teha, aga kus? Tasuta?

Tervis on samas 100% hea!

Edit!

Minu soovitus, muudame pealkirja ära, "päevakajalised jutud" ning tungivalt jätame parteid ja poliitika edaspidi välja..
DVB-T/T2:Eesti-SoomeDigi/ DVB-C:Starman HD/DVB-S: Mabo 125x140cm/TBS5922

Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    Macintosh Safari
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: Päevapoliitilised jutud

PostitusPostitas satik » 17:40, 15 Mär 2020

Olles nüüd päris täpne, on teema loodud minu poolt ühest teisest teemast sinu (peeter3000) postitust eraldades, sest Ukraina teemas rääkida mingitest norrakate äpardustest ei olnud ega ole ka praegu kohane. Teemasid ei ole mõtet ikka päris rosoljeks ka lasta.
Kuid kui on tahtmine teha mingi külajuttude teema - palun. Kui päevakajadest jätta poliitika välja, siis järele jäävad ainult külajutud, see on teiste foorumite praktikas ammu nähtud.
Ma sulgen selle teema vähemalt eriolukorra lõppemiseni, eks vahepeal mõtlen peeter3000 külajuttude teema arengut vaadates, mis edasi saab.
Mõnesid radikaalsemaid soovitusi siin aga tasub vaadata koos põhiseadusega, kus on nii mõndagi sarnase olukorra kohta, mõnel juristil oleks kindlasti selle kohta mõndagi (lausa tasuta) öelda. Mõelge selle peale kui tahate tsensuuri koos karistuspunktidega kehtestada.

Topic closed.

Edit @ 25.03 - Kuigi teema on suletud, on seda külastatud kümne päeva jooksul praeguseks 2317 korda. Suletud teema kohta päris hea tulemus, kas pole? :smile48 Seni TOP2 teema.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 47 külalist