Manhattan 3300CI, imelik käitumine

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Manhattan 3300CI, imelik käitumine

PostitusPostitas Energizer » 19:24, 18 Mär 2007

Tere!!!

On selline lugu, et Manhattani tüüner, mida olen kasutanud juba 3 aastat, teeb imelikku trikki. Kui lüitan aparaadi stand by- modesse, lülitub ootere¸iimi, displeile tuleb kellaaeg jne. Aga ühel hetkel (ma ei ole sellele peale sattunud, millal see juhtub) on displeilt kellaaeg kadunud ja selle asemel on displeil lihtsalt parempoolses servas punkt. Sellises olekus aparaat üles ei boodi: init läheb käima, aga siis midagi juhtub ja masin lülitub stand by-sse tagasi. Masin tuleb ülesse ainult siis kui ma teen 2 korda külm-restarti (toitenupust power-off, power on). Pärast seda töötab jälle normaalselt.

Mingisugust softiga käkki masinale teinud ei ole, ota upgrade tegin viimati 2 aastat tagasi ja probleeme ei olnud.

Kas võib-olla põhjuseks 2 väljundiga LNB, mis mingil põhusel väljundist A kaotab toite ära ja tekitab seetõttu tüünerile probleeme?!?

Sama LNB teise väljundi otsas olev Maximum 1002CI on küll just värskelt ostetud uus aparaat, aga pole mingit märki et tal LNB toitega probleem oleks.
Viimati muutis Energizer, 19:48, 18 Mär 2007, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
kapa
Entusiast
Postitusi: 295
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puravere
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

PostitusPostitas kapa » 19:46, 18 Mär 2007

oli sama lugu manhattan starlight mx-iga.kui elektri katkestus oli,siis enam üles ei bootinud.pill pidi kogueag käima.aitas ainult uue softi keevitus,siis käis jälle järgmise elektri kadumiseni.
Tahaks ka teada mis retsepti mehed pakuvad,siis teeks ka pilli korda?

Kasutaja avatar
hulluarst1
Edasijõudnu
Postitusi: 82
Liitunud: 02:00, 01 Dets 2005
    unknown unknown

PostitusPostitas hulluarst1 » 19:01, 19 Mär 2007

Aastaid tagasi aitas 5500 CI puhul analoogse vea puhul mälu vahetus, kivi marki ei mäleta, lasin selle mujal teha.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist