1. leht 1-st
K: Vana Nokia digi seadistamiseks ?
Postitatud: 15:27, 18 Nov 2009
Postitas anyway
Enne kui ronida katusele , kas vana Nokia analogtüünerit saab kasutada digi peade seadistamiseks. Driim na uimane ja svata omaga ei viitsi jamada. Vaja paika ajada kahe panni viis pead.Näitavad nad kõik ,aga Q kõigub tugevalt.
Tänud ,kes vastata viitsib.
Re: K: Vana Nokia digi seadistamiseks ?
Postitatud: 15:34, 18 Nov 2009
Postitas mustkass
Analoog ja digi ikka kaks erinevat asja,nii et ei saa,saab muidugi juhul kui vaatad astra 19,2,sest seal ka analoogsagedusi,peade sättimiseks tundlik tüüner ja(või) satfinder.
Re: K: Vana Nokia digi seadistamiseks ?
Postitatud: 15:38, 18 Nov 2009
Postitas valgekotkas
anyway kirjutas:Enne kui ronida katusele , kas vana Nokia analogtüünerit saab kasutada digi peade seadistamiseks. Driim na uimane ja svata omaga ei viitsi jamada. Vaja paika ajada kahe panni viis pead.Näitavad nad kõik ,aga Q kõigub tugevalt.
Tänud ,kes vastata viitsib.
soovitus - kui hakkad päid paika ajama siis eeldusel, e tlisapeade kinnitused ei ole "järgi andnud" alusta fookuses olevast peast (ehk siis antenni tõusunurga ja suuna muutmisest) - kui millalgi on korralik häälestus tehtud siis kõrvalt tulevad pead lähevad ise paika tagasi ja need ka ei ole nii tundlikud häälestusele kui fookuses olev ...
Re: K: Vana Nokia digi seadistamiseks ?
Postitatud: 15:53, 18 Nov 2009
Postitas anyway
Tänud vastajatele. Seega kui 19,2 keskele ja anaga paikka peaks olema ka digid paigas?Ja seega peaks saama 13 ja inglased paikka lihtsamalt.Piipar on olemas. Point ,et pole päris kindel kui otse on mast. Lootsin , et Nokia näitab signaali tugevust ja kvaliteeti.
Ja tänud veelkord.
Re: K: Vana Nokia digi seadistamiseks ?
Postitatud: 15:58, 18 Nov 2009
Postitas mustkass
Päris nii see ka pole selle 19,2 astra võid ju heal juhul mingitmoodi ka analoog Nokiaga paika saada,aga soovitan sul satfinderi( parem mõni tundlikum digitüüner ja telkuga proovida)
Re: K: Vana Nokia digi seadistamiseks ?
Postitatud: 20:09, 18 Nov 2009
Postitas elit
Masti vertikaalsus on ülioluline mootorajami puhul.
Multifeedi puhul saab väikese kõrvalekalde vertikaalsusest kompenseerida peadehoidikute abil (selles mõttes on soodsaimad nn. vuntsid). Kõigepealt leia antenni elevatsiooni vähe muutes ja ida-lääne suunas antenni väga pikkamisi keerates fookusesse jääv sat. Siis fikseeri kindlalt antenni asend. Soovitus enne häälestamist panna ligikaudu kohale kõik pead ja neid ühendavad kaablid. Probleeme võib tekitada "vedel" peade konsool vajumise näol.
Ülejäänud satid leiduvad nagu ludinal eemaldudes häälestamisel fookusest olevast peast samm-sammult kaugemale.