HD võimeline meediamängija

Vaba vestlus igal teemal mis puudutab digitaaltelevisiooni
Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: HD võimeline meediamängija

PostitusPostitas valgekotkas » 23:58, 21 Okt 2008

ehk siis üle võrgu failide mängitamine suht lootusetu :roll: või sain valesti aru :oops:
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Kasutaja avatar
Wiinanina
Entusiast
Postitusi: 176
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: HD võimeline meediamängija

PostitusPostitas Wiinanina » 08:31, 22 Okt 2008

valgekotkas kirjutas:ehk siis üle võrgu failide mängitamine suht lootusetu :roll: või sain valesti aru :oops:


Täiesti valesti aru saadud.
See umbes 40 megabitti, mida võrguliidese kaudu suudetakse töödelda on HD pildi jaoks piisav ja rohkem ku vaja.

Mulle ei meeldi see, et 8..10G faili kirjutamine sissepandud kõvakettale võtab üle poole tunni. (Seal umbes 2 tundi filmi)

Kasutaja avatar
buhh
DigiTVfänn
Postitusi: 864
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

Re: HD võimeline meediamängija

PostitusPostitas buhh » 08:57, 22 Okt 2008

Mina laadisin oma sisemise 500GB korraga täis (läks alla ööpäeva) ja kasutan USB pesa kaudu väliseid kettaid. Väliste ketaste täitmiseks kasutan lauaarvutit ja eSATA ühendust.
4,5 GB läheb siis 2 minutiga kohale :wink:
Aastaga on enamus suurematest tarkvaraprobleemidest lahendatud, mõned väiksed bugid ja vajakajäämised veel on aga need ei häiri enam.

rempsel
Uudistaja
Postitusi: 1
Liitunud: 17:52, 11 Nov 2008
    unknown unknown

Re: HD võimeline meediamängija

PostitusPostitas rempsel » 18:05, 11 Nov 2008

Ise aparaadiga vaga rahul!!!! Eriti hea on kasutada vorguteel mahamangimisex Myihome programmi ja sellega koos moviejukebox i , otsib netist ise iga filmi kohta andmed ja DVD kaanepildi ja saadab selle telekasse.
Endal ka 1TB HDD sisse pandud aga nyyd eelistan kasutada Myihome ja yle vorgu filme vaadata.
tiitritega pole siiani probleeme olnud, tuleb mitte unustada, et video file nimi ja sub. file nimi peab yx yhele klappima ja probleeme pole
Vaga asjalik on ka tootja enda foorum, kust koigele probleemidele vastuse saad:
http://www.networkedmediatank.com/
ise ostsin otse tootjalt umbes 3300 EEki ja 3 nadalat
http://www.popcornhour.com/onlinestore/
Iga paari nadala tagand ka firmware uuendus!!!

Super

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
antonio1
Entusiast
Postitusi: 269
Liitunud: 03:00, 01 Sept 2007
Asukoht: Tallinn, laagri
    unknown unknown

Re: HD võimeline meediamängija

PostitusPostitas antonio1 » 19:10, 11 Nov 2008

rempsel kirjutas:ise ostsin otse tootjalt umbes 3300 EEki ja 3 nadalat.


tolli ei pidanud maksma?
Ma tellisin 24 okt., pole veel kohal.

smr
Entusiast
Postitusi: 179
Liitunud: 15:35, 28 Juul 2008
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 20 korda
On tänatud: 9 korda

Re: HD võimeline meediamängija

PostitusPostitas smr » 19:31, 11 Nov 2008

antonio1 kirjutas:
rempsel kirjutas:ise ostsin otse tootjalt umbes 3300 EEki ja 3 nadalat.


tolli ei pidanud maksma?
Ma tellisin 24 okt., pole veel kohal.

Toll on 0%, kuid lisandub KM ning kui ise ei viitsi tollida, siis minule tegi DHL vist 237 eeku eest tolli ära.

Kasutaja avatar
antonio1
Entusiast
Postitusi: 269
Liitunud: 03:00, 01 Sept 2007
Asukoht: Tallinn, laagri
    unknown unknown

Re: HD võimeline meediamängija

PostitusPostitas antonio1 » 18:50, 13 Nov 2008

Nii, minu popcorn jõudis ka kohale.
Infoks neile, kes tellida plaanivad:
1. tellisin kodulehelt 24okt. Reaalselt hakati liigutama siis, kui olin 10nov. meili saatnud küsimusega et kaua läheb. Hiinast eestisse tuli UPS logi vaadates 2 päevaga. Kätte sain 13nov. Niiet tasuks võibolla u nädalajagu peale tellimist üle küsida, saab ehk rutem.
2. Kulud. Pill ise pluss postikulu 3254- SEB virtuaalkaardiga tasudes. Eestis veel impordi käibemaks 576- ja tollivormistuse teenustasu 236- otsa. Niiet kokku siis 4066 eeki.

Nüüd küsimused neile, kes juba kasutavad:
1. Kuidas selle koduses võrgus arvuti välja jagatud kettalt filme näitama saab panna?
Arvutitel XP pro ja kaks xp arvutit saavad kasutada üksteise kettaid koduses võrgus. seega koduvõrgu seaded peaks ok olema arvutitel.
2. Sinna vist saab kõvaketta ka sisse panna? Saab? Kas tavalise lauaarvuti oma?

smr
Entusiast
Postitusi: 179
Liitunud: 15:35, 28 Juul 2008
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 20 korda
On tänatud: 9 korda

Re: HD võimeline meediamängija

PostitusPostitas smr » 19:43, 13 Nov 2008

antonio1 kirjutas:Nüüd küsimused neile, kes juba kasutavad:
1. Kuidas selle koduses võrgus arvuti välja jagatud kettalt filme näitama saab panna?
Arvutitel XP pro ja kaks xp arvutit saavad kasutada üksteise kettaid koduses võrgus. seega koduvõrgu seaded peaks ok olema arvutitel.
PCH ei näe sul koduvõrku? Proovi näiteks workgroupi nimi panna samaks, mis su kodusel võrgul on.
Pole ise küll seda kordagi proovinud, mul asjad sisemisel kettal + veel USBiga väline ketas ka küljes.
2. Sinna vist saab kõvaketta ka sisse panna? Saab? Kas tavalise lauaarvuti oma?
Saab. Sata ketas läheb sinna. See minuarust see suurim võlu seal ongi. Tirib torrentid ise kohale ja teeb muud nalja :)

smr
Entusiast
Postitusi: 179
Liitunud: 15:35, 28 Juul 2008
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 20 korda
On tänatud: 9 korda

Re: HD võimeline meediamängija

PostitusPostitas smr » 19:53, 13 Nov 2008

antonio1 kirjutas:Nii, minu popcorn jõudis ka kohale.
Infoks neile, kes tellida plaanivad:
1. tellisin kodulehelt 24okt. Reaalselt hakati liigutama siis, kui olin 10nov. meili saatnud küsimusega et kaua läheb. Hiinast eestisse tuli UPS logi vaadates 2 päevaga. Kätte sain 13nov. Niiet tasuks võibolla u nädalajagu peale tellimist üle küsida, saab ehk rutem.

NAd saadavadki u kahe nädala tagant laari välja. Siin saad silma peal hoida, millal välja saatma hakatakse http://www.networkedmediatank.com/forum ... php?fid=15
antonio1 kirjutas:2. Kulud. Pill ise pluss postikulu 3254- SEB virtuaalkaardiga tasudes. Eestis veel impordi käibemaks 576- ja tollivormistuse teenustasu 236- otsa. Niiet kokku siis 4066 eeki.
Mul läks kokku 3758, pill pluss postikulu oli väiksem kui sul. muud hinnad olid samad.

Kasutaja avatar
antonio1
Entusiast
Postitusi: 269
Liitunud: 03:00, 01 Sept 2007
Asukoht: Tallinn, laagri
    unknown unknown

Re: HD võimeline meediamängija

PostitusPostitas antonio1 » 20:09, 13 Nov 2008

2. Sinna vist saab kõvaketta ka sisse panna? Saab? Kas tavalise lauaarvuti oma?

Saab. Sata ketas läheb sinna. See minuarust see suurim võlu seal ongi. Tirib torrentid ise kohale ja teeb muud nalja :)

Jupitatud torrentid pakib üheks tervikuks lahti ka? Kas subclubi ka külastada oskab? Torrentite allalaaadimine on vist võimalik ainult juhul kui tal oma ketas sees või USB-iga järgi?
Ehk mõni link konkreetsele kettatüübile, ei julge umbes soetada. kas mingi kaabel on ka vaja ketta ühendamiseks seal sees või on see seal olemas?

Kasutaja avatar
antonio1
Entusiast
Postitusi: 269
Liitunud: 03:00, 01 Sept 2007
Asukoht: Tallinn, laagri
    unknown unknown

Re: HD võimeline meediamängija

PostitusPostitas antonio1 » 20:12, 13 Nov 2008

[/quote]Mul läks kokku 3758, pill pluss postikulu oli väiksem kui sul. muud hinnad olid samad.[/quote]
Dollari kurss läks vahepeal üles päris hea kiirusega. :x

smr
Entusiast
Postitusi: 179
Liitunud: 15:35, 28 Juul 2008
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 20 korda
On tänatud: 9 korda

Re: HD võimeline meediamängija

PostitusPostitas smr » 20:17, 13 Nov 2008

antonio kirjutas:Jupitatud torrentid pakib üheks tervikuks lahti ka?
Iseenesest mitte. Mingid kolmanda partei softid on selle jaoks a pole ise katsetanud.
Kas subclubi ka külastada oskab?
Ma pole kindel et su küsimusest aru saan. Paljudel mkv konteineritel on subtiitrid sees juba. Muu tuleb manuaalselt juurde tirida.
Torrentite allalaaadimine on vist võimalik ainult juhul kui tal oma ketas sees või USB-iga järgi?
Ainult sisese kettaga töötavad torrentid
Ehk mõni link konkreetsele kettatüübile, ei julge umbes soetada.
Kui sul on A-110 siis läheb sinna sisse SATA ühendusega ketas. Ja vaata, et oleks vaikne ketas sest kettamüra on üllatavalt palju kosta.
kas mingi kaabel on ka vaja ketta ühendamiseks seal sees või on see seal olemas?
Pistik on masina sees, kaablit pole vaja :)

Kasutaja avatar
antonio1
Entusiast
Postitusi: 269
Liitunud: 03:00, 01 Sept 2007
Asukoht: Tallinn, laagri
    unknown unknown

Re: HD võimeline meediamängija

PostitusPostitas antonio1 » 20:25, 13 Nov 2008

Kas subclubi ka külastada oskab?
Ma pole kindel et su küsimusest aru saan. Paljudel mkv konteineritel on subtiitrid sees juba. Muu tuleb manuaalselt juurde tirida.


Eesti keelset tiitrit ma pole kohanud veel torrentiga kaasas, seda sealt sc-st otsingi

smr
Entusiast
Postitusi: 179
Liitunud: 15:35, 28 Juul 2008
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 20 korda
On tänatud: 9 korda

Re: HD võimeline meediamängija

PostitusPostitas smr » 20:28, 13 Nov 2008

antonio1 kirjutas:
Kas subclubi ka külastada oskab?
Ma pole kindel et su küsimusest aru saan. Paljudel mkv konteineritel on subtiitrid sees juba. Muu tuleb manuaalselt juurde tirida.


Eesti keelset tiitrit ma pole kohanud veel torrentiga kaasas, seda sealt sc-st otsingi


Eestikeelseid subtiitreid pole ma tõesti kohanud.

Kasutaja avatar
antonio1
Entusiast
Postitusi: 269
Liitunud: 03:00, 01 Sept 2007
Asukoht: Tallinn, laagri
    unknown unknown

Re: HD võimeline meediamängija

PostitusPostitas antonio1 » 09:03, 14 Nov 2008

smr kirjutas:
antonio1 kirjutas:Kuidas selle koduses võrgus arvuti välja jagatud kettalt filme näitama saab panna?
Arvutitel XP pro ja kaks xp arvutit saavad kasutada üksteise kettaid koduses võrgus. seega koduvõrgu seaded peaks ok olema arvutitel.
PCH ei näe sul koduvõrku? Proovi näiteks workgroupi nimi panna samaks, mis su kodusel võrgul on.

Mul popcornil pole hetkel kõvaketast sees, workgroup'i saab määratleda vist ainult siis kui ketas sees.
Oleks vaja, et saaksin ilma kettata pilliga, mis kodusesse võrku ühendatud näha arvuti väljajagatud ketast, ning sealt valida ja esitada meediafaile. On selline asi võimalik üldse? või tuleb ikkagi ketas sisse osta ja kogu vajaminev kraam kettale lasta?
Seda ka veel igaks juhuks, et nett on elion ja ruuteriks mhm..see ilma wifita variant.
Andke nõu!

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 149 külalist