HD võimeline meediamängija

Vaba vestlus igal teemal mis puudutab digitaaltelevisiooni
Kasutaja avatar
buhh
DigiTVfänn
Postitusi: 864
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

Re: HD võimeline meediamängija

PostitusPostitas buhh » 09:23, 14 Nov 2008

Paigalda mälukaart läbi IDE adapteri :idea:

smr
Entusiast
Postitusi: 179
Liitunud: 15:35, 28 Juul 2008
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 20 korda
On tänatud: 9 korda

Re: HD võimeline meediamängija

PostitusPostitas smr » 09:30, 14 Nov 2008

buhh kirjutas:Paigalda mälukaart läbi IDE adapteri :idea:

Täpselt, see on ka võimalus, kui kohe ketast osta ei taha.

Ning tegelikult leiad oma tehnilistele probleemidele lahenduse siit http://www.networkedmediatank.com/

Kasutaja avatar
antonio1
Entusiast
Postitusi: 269
Liitunud: 03:00, 01 Sept 2007
Asukoht: Tallinn, laagri
    unknown unknown

Re: HD võimeline meediamängija

PostitusPostitas antonio1 » 10:37, 14 Nov 2008

buhh kirjutas:Paigalda mälukaart läbi IDE adapteri :idea:


Kuidas see täpselt käib, kuhu selle IDE adapteri panen?

Ühesõnaga, mingi mälu peab ikkagi olema, ilma ei saa? On nii?
Mul on hetkel üks vedelev USB pulk, see sobiks ajutiselt?
Tegelikult vist ikkagi targem ketas ära osta. Kui ketas või mälu küljes, siis saab workgroupi ära seadistada ja näeb ka teisi samas töögrupis olevaid kettaid???

Kasutaja avatar
antonio1
Entusiast
Postitusi: 269
Liitunud: 03:00, 01 Sept 2007
Asukoht: Tallinn, laagri
    unknown unknown

Re: HD võimeline meediamängija

PostitusPostitas antonio1 » 10:42, 14 Nov 2008

smr kirjutas:Ning tegelikult leiad oma tehnilistele probleemidele lahenduse siit http://www.networkedmediatank.com/

Mu inglise keel pole nii hea, et sealt lennult kõigest aru saada, nagu mu küsimustest aru võid saada, tuleb mulle eesti keeleski suht puust ja punaseks asjad teha. pole kahjuks it alal väga tugev..sry.

Nii leidsin midagi, panen siia ka. peaks saama ikka ilma kettata ka vaadata arvutist.
1. kogu õpetus algajatele http://www.networkedmediatank.com/wiki/ ... rn_Hour.3F
2. Do I need to install an internal hard disk in order to use my NMT?
1) No, you can stream movies/music/pictures from your PC or NAS (network attached storage).
3. How do I add SMB/NFS shares?
1) Setup SMB share: Goto Setup->Media Server->Network Share, you can browse your SMB network and add the path to the list, or manually enter the path to your SMB share, e.g. smb://<hostname or ipaddr>/foldername

2) Setup NFS share: Goto Setup->Media Server->Network Share, type in the full path to your NFS share, e.g. nfs://<hostname or ipaddr>:/foldername (note the colon after hostname

Mis ma nendesse punasega kohtadesse kirjutan?

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
antonio1
Entusiast
Postitusi: 269
Liitunud: 03:00, 01 Sept 2007
Asukoht: Tallinn, laagri
    unknown unknown

Re: HD võimeline meediamängija

PostitusPostitas antonio1 » 14:41, 21 Dets 2008

Nüüd juba mõtekam dvico tellida, koos 500GB ketta ja saatekuluga 4152- eeki eraisikule. Link http://www.pixmania.com/ee/ee/1771328/a ... srcid=2716

Kasutaja avatar
Carat_EST
Digivanake
Postitusi: 1327
Liitunud: 00:07, 06 Juul 2008
Asukoht: Ida-Harjumaa
    unknown unknown
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 3 korda

Re: HD võimeline meediamängija

PostitusPostitas Carat_EST » 16:44, 21 Dets 2008

antonio1 kirjutas:Nüüd juba mõtekam dvico tellida, koos 500GB ketta ja saatekuluga 4152- eeki eraisikule. Link http://www.pixmania.com/ee/ee/1771328/a ... srcid=2716


Huvitav miks see vaid 1080i on? 1x HDMI 1.1 (1080i)
http://www.pixmania.co.uk/uk/uk/1771325/art/dvico/tvix-pvr-r-3300-external.html
ja sealt Technical information sheet

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4342
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: HD võimeline meediamängija

PostitusPostitas faas » 18:54, 21 Dets 2008

Kajuks sihukesel kujul nagu need meediamängijad on,siis see täiesti mõttetu raha raiskamine minu arvamus :oops: Kui osta mingi normaalne tuuner millel lisaks kõvaka võimalus + Lan pesa ja USB siis kõik vajadused rahuldatud multimeedia vallas,vastavalt vajadusele siis kas DVB-T või DVB-S võib kah koos valik laieneb iga päevaga ja lähevad järjest paremaks.Ma ei näe enda majapidamises sihukesel seadmel kohta teleka all kus pole sees tuunerit jne. :)
.Ja mingit netist tiritud fileed saan kah arvutist üle hdmi telkusse pritsida kui tuuner ei suuda kõvakalt või üle neti mängida.Maitse asi muidugi ja kellele mis meeldib.

smr
Entusiast
Postitusi: 179
Liitunud: 15:35, 28 Juul 2008
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 20 korda
On tänatud: 9 korda

Re: HD võimeline meediamängija

PostitusPostitas smr » 19:04, 21 Dets 2008

faas kirjutas:Kajuks sihukesel kujul nagu need meediamängijad on,siis see täiesti mõttetu raha raiskamine minu arvamus :oops: Kui osta mingi normaalne tuuner millel lisaks kõvaka võimalus + Lan pesa ja USB siis kõik vajadused rahuldatud multimeedia vallas,vastavalt vajadusele siis kas DVB-T või DVB-S võib kah koos valik laieneb iga päevaga ja lähevad järjest paremaks.Ma ei näe enda majapidamises sihukesel seadmel kohta teleka all kus pole sees tuunerit jne. :)
.Ja mingit netist tiritud fileed saan kah arvutist üle hdmi telkusse pritsida kui tuuner ei suuda kõvakalt või üle neti mängida.Maitse asi muidugi ja kellele mis meeldib.

Igasugune DVB nõuab antenne, mille paigaldamine võib olla kas võimatu või keerukas. Samuti oskab minu meediamängia taasesitada HD resolutsiooniga faile. Ning ka 24/7 sees olles ning torrente tiridest võtab ta märgatavalt vähem voolu, kui arvuti :)
Kellele ema, kellele poeg.

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4342
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: HD võimeline meediamängija

PostitusPostitas faas » 19:21, 21 Dets 2008

:) Minu omal antennid taga ja tõesti netist fileesid ei tiri aga minu vajadused rahuldab nii serverina kui filmi arhiivina(HD failid kah).HD materjali saan satilt ja kui vaja kah netist laen kõvakale.Mulle ilmselt ei meeldi ema ega tütar vaid mõlemad koos :wink: Las olla nagu kirjutasin see minu arvamus kindlasti kellegil vajadus selliste seadmete järgi,aga ma ei leia põhjust endale sellist soetada.Eks vajadused ole kah erinevad ja on kah teisi võimalusi.Jõudu.

Kasutaja avatar
antonio1
Entusiast
Postitusi: 269
Liitunud: 03:00, 01 Sept 2007
Asukoht: Tallinn, laagri
    unknown unknown

Re: HD võimeline meediamängija

PostitusPostitas antonio1 » 02:22, 22 Dets 2008

[quote="faas"]Kui osta mingi normaalne tuuner millel lisaks kõvaka võimalus + Lan pesa ja USB siis kõik vajadused rahuldatud multimeedia vallas,vastavalt vajadusele siis kas DVB-T või DVB-S võib kah koos valik laieneb iga päevaga ja lähevad järjest paremaks.[quote]
Nimeta mõni, mis popcorn'iga võrdsel hulgal formaate toetaks, mkv võimekus on kõige olulisem.

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4342
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: HD võimeline meediamängija

PostitusPostitas faas » 20:12, 22 Dets 2008

Uurin pühade ajal asja ja vastan(pingviini purgid peaksid kõike mängima kindel ma pole) piinan oma Vanti kah veits vaatan mis fileesid see järab.Kuigi siiani pole jänni jäänud kõik mis vaja näidanud. :)

xxx666
Uudistaja
Postitusi: 3
Liitunud: 19:53, 23 Dets 2008
    unknown unknown

Re: HD võimeline meediamängija

PostitusPostitas xxx666 » 19:59, 23 Dets 2008

WD TV HD MEDIA PLAYER
Keegi sellist asja ka näppinud on ? Pole küll võrgu tuge, on disainitud välise kõvakettaga töötama. Hind on HD pleieri kohta üpris hea.
http://www.ox.ee/est/product/129250

Kasutaja avatar
buhh
DigiTVfänn
Postitusi: 864
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

Re: HD võimeline meediamängija

PostitusPostitas buhh » 23:25, 23 Dets 2008

Popcornhour A-110 = Best Bang for the Buck :!:

xxx666
Uudistaja
Postitusi: 3
Liitunud: 19:53, 23 Dets 2008
    unknown unknown

Re: HD võimeline meediamängija

PostitusPostitas xxx666 » 23:36, 23 Dets 2008

No popcorn on sama chipi peal tehtud. Tunduvalt kallim ja kõvaketta peab ikka juurde ostma. Ainuke on võrgutugi, välise kõvaketta olemasolul pole sedagi vaja.

pointzer0
Uudistaja
Postitusi: 5
Liitunud: 08:31, 23 Sept 2008
    unknown unknown

Re: HD võimeline meediamängija

PostitusPostitas pointzer0 » 09:19, 24 Dets 2008

Sai siis endlegi soetatud A-110 koos WD Caviar Green 500 gigase kettaga. Pildi kvaliteediga olen väga rahul, kuid probleem on DTS audioga. NMT on ühendatud Sony 40W4500-ga läbi HDMI (mõlemad 1.3) kuid DTS puudub. Popcorni settingutest annab valida, et sound jookseks läbi HDMI ja DTS on määratud digitaalne RAW. NMT foorumist soovitati määrata DTS analog, kuid millegi pärast settingutest ei lase ta mul seda teha. Siiani olen sunnitud DTS audio AC 3 konvertima. On äkki kellelgi sarnaseid probleeme olnud. Firmware on uuendatud.
Tänud juba ette.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 114 külalist