Millega te lõigute oma dreami HD *.ts faile?

Vaba vestlus igal teemal mis puudutab digitaaltelevisiooni
Foorumil
Kasutaja avatar
0000
Tegija
Postitusi: 3254
Liitunud: 09:19, 22 Mai 2003
Asukoht: Tallinn, Pirita
    unknown unknown
On tänanud: 220 korda
On tänatud: 75 korda

Re: Millega te lõigute oma dreami HD *.ts faile?

PostitusPostitas 0000 » 17:18, 09 Veebr 2014

Avastasid tõesti huvitava kanali! :-)
Ma pole kumbagi varianti kunagi proovinud - pole seni vaja läinud. Samas on sellised erandid huvitav väljakutse ja ma katsun leida aega see asi ära proovida. Kahjuks ei olnud eile / täna aega aga üritan ka ise lähiajal seda huvitavat kanalit proovida lõikuda selle õpetuse järgi. Ma foorumist lugesin küll, et neli kanalit on ülemine piir muidu. 12 subtiitrit on ikka tõesti palju, huvitav kanal...

Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1116
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Millega te lõigute oma dreami HD *.ts faile?

PostitusPostitas dreamants » 18:14, 09 Veebr 2014

Mul tuleb oma väidetut parandada. Nimelt see paljude audiode ja subtiiritega kanal on History Chnl HD Thoril, 0,8W, mitte Discovery Showcase. Mõlemad on minu jaoks huvitavad ja see probleemne salvestis oli tehtud aegu tagasi ja arvutisse tõmmatud nii, et ma ei mäletanud enem kumbalt kanalilt. Vabandan.

Foorumil
Kasutaja avatar
0000
Tegija
Postitusi: 3254
Liitunud: 09:19, 22 Mai 2003
Asukoht: Tallinn, Pirita
    unknown unknown
On tänanud: 220 korda
On tänatud: 75 korda

Re: Millega te lõigute oma dreami HD *.ts faile?

PostitusPostitas 0000 » 19:11, 09 Veebr 2014

Kontrollisin üle ja nii tõesti on selle viimati mainitud kanaliga.
Uskumatult palju valikuid. :-)

Kasutaja avatar
kalvis
Entusiast
Postitusi: 499
Liitunud: 11:26, 13 Jaan 2008
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 3 korda

Re: Millega te lõigute oma dreami HD *.ts faile?

PostitusPostitas kalvis » 11:42, 12 Veebr 2014

Olen .ts streamide jaoks kasutanud Project X, täiesti tasuta java programm. Kõik mis vaja teeb ära, kuid kuna on väga suurte võimalustega siis õppimine võttis üksjagu aega. Kohati on bugine (teed mõnda aega ja äkki enam sätete valikud ei toimi).

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1116
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Millega te lõigute oma dreami HD *.ts faile?

PostitusPostitas dreamants » 12:23, 12 Veebr 2014

kalvis kirjutas:Olen .ts streamide jaoks kasutanud Project X, täiesti tasuta java programm. Kõik mis vaja teeb ära, kuid kuna on väga suurte võimalustega siis õppimine võttis üksjagu aega. Kohati on bugine (teed mõnda aega ja äkki enam sätete valikud ei toimi).

Jah, olen isegi vanasti seda kasutanund. Project X ei kõlba mulle enam kuna ta ei tunnista H264 videot mida minu salvestatud HD ts stream sisaldab.
Praegu kasutan Project X'i HD ts streamist DVB subtiitrite väljaeraldamiseks. Sellega saab ta hakkama.

Kasutaja avatar
truffi
Entusiast
Postitusi: 410
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: viljandia
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Millega te lõigute oma dreami HD *.ts faile?

PostitusPostitas truffi » 13:00, 12 Veebr 2014

Pole jupp aega siin käinud ja nüüd avastasin üllatusega, et etskae, 49 postitust tervelt minu probleemi lahendamiseks... juhhuuu .......... aga süvenedes ja lugedes postitusi pean kahjuks nentima, et forum on nn "endine" :( ligi 20 postitust on juba teemal: multifilm, reklaam ja multikate sisu smile87 Miks siis muidujutu koht loodud??? Minge ja arutage seal oma multikate sisu...

Tänud, kes andisid asjakohast nõu. Hakkan katsetama kuigi nii mitmedki proged on juba läbi proovitud ja kahjuks bugisid täis (kas heli nihkes hiljem või siis miskid krõpsud sees helil jne). Tuletan veelkord meelde, et tegu ja probleem VAID HD ts. failidega. Kõik mis SD-s tuleb, pole absoluutuselt problemaatiline ja SD asjade kaader haaval lõikumiseks on palju progesid mis töötavad ka .ts failidega laitmatult.

Vajan infot vaid HD .ts failide editeerimiseks ja salvestamiseks PC-sse. Ise kasutan WIN7 op süsteemi 64bit-proff orig.

Tänud ette.
ja ehk jumal annab teile andeks, et te kõik olete päevavargad, joodikud, liiderdajad, laiskvorstid...TAINAPEAD!!!

Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    unknown unknown
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: Millega te lõigute oma dreami HD *.ts faile?

PostitusPostitas satik » 13:37, 12 Veebr 2014

truffi kirjutas:Pole jupp aega siin käinud ja nüüd avastasin üllatusega, et etskae, 49 postitust tervelt minu probleemi lahendamiseks... juhhuuu .......... aga süvenedes ja lugedes postitusi pean kahjuks nentima, et forum on nn "endine" :( ligi 20 postitust on juba teemal: multifilm, reklaam ja multikate sisu smile87 Miks siis muidujutu koht loodud??? Minge ja arutage seal oma multikate sisu...



Mida sa siis loodad - kui viskad teema õhku ja huvi tunned alles aasta pärast, loomulikult teema hakkab elama oma elu. See ka päris kohane pole kui igaüks hakkab tegema oma teemat kuidas ta mingit konkreetset salvestust toimetada tahab/saab. Parem olgu need küsimused rohkem koos kui mööda foorumit suvalt laiali.

Kasutaja avatar
arkoko
DigiTVfänn
Postitusi: 949
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: 59°26'N 24°45'E
    unknown unknown
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 39 korda

Re: Millega te lõigute oma dreami HD *.ts faile?

PostitusPostitas arkoko » 17:09, 12 Veebr 2014

Mitte eriti mugav variant, aga olen kunagi kasutanud Mpg2Cut2 vabavaralist programmikest.
{Amiko Viper 4k}{Triax 1,1m}{Supreme Intelligent Dark Motor All Metal DiSEqC USALS, 85°E-30°W}{Pana Plasma}

Kasutaja avatar
truffi
Entusiast
Postitusi: 410
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: viljandia
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Millega te lõigute oma dreami HD *.ts faile?

PostitusPostitas truffi » 22:32, 12 Veebr 2014

To satik: Kui juba moderaator nii mõtleb ja arvab, siis polegi jah paremat tahta. Vaata tagasi postitusi siis vähemalt, hr.faas kutsus juba korrale ja jätkati samas vaimus.... aga mina olen oma maailmaparandamised siin foorumis juba palju aastaid tagasi nn ära parandanud :)
ja ehk jumal annab teile andeks, et te kõik olete päevavargad, joodikud, liiderdajad, laiskvorstid...TAINAPEAD!!!

Kasutaja avatar
truffi
Entusiast
Postitusi: 410
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: viljandia
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Millega te lõigute oma dreami HD *.ts faile?

PostitusPostitas truffi » 22:35, 12 Veebr 2014

arkoko kirjutas:Mitte eriti mugav variant, aga olen kunagi kasutanud Mpg2Cut2 vabavaralist programmikest.


See hea programmike aga ei sobi HD ts failide jaoks. SD jaoks kasutan sama ja väga korralik.
ja ehk jumal annab teile andeks, et te kõik olete päevavargad, joodikud, liiderdajad, laiskvorstid...TAINAPEAD!!!

Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    unknown unknown
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: Millega te lõigute oma dreami HD *.ts faile?

PostitusPostitas satik » 23:01, 12 Veebr 2014

truffi kirjutas:To satik: Kui juba moderaator nii mõtleb ja arvab, siis polegi jah paremat tahta. Vaata tagasi postitusi siis vähemalt, hr.faas kutsus juba korrale ja jätkati samas vaimus....

Muuseas, vaatasin kaks korda ENNE kui täna siia kirjutasin. Faas viibutas sõrme mustkassi hülgem... peale, milles polnud enam isegi multikaid.
Ma olen jätkuvalt seda meelt et 1) driimi HD .ts fail ei erine mitte kuidagi teistest Transport Stream'i üleskirjutajate failidest, 2) editeerimine põhimõtteliselt ei erine SD ega HD striimide korral, (iseasi on kas softitootja seda või teist võimaldab), 3) lähtudes eelolnust ei näe vähimatki põhjust et "mittedreamide .ts" failide editeerimise juttu peaks tingimata ajama muidujuttude rubriigis.

Kasutaja avatar
arkoko
DigiTVfänn
Postitusi: 949
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: 59°26'N 24°45'E
    unknown unknown
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 39 korda

Re: Millega te lõigute oma dreami HD *.ts faile?

PostitusPostitas arkoko » 23:48, 12 Veebr 2014

truffi kirjutas:See hea programmike aga ei sobi HD ts failide jaoks. SD jaoks kasutan sama ja väga korralik.
Ah jaa, minu viga. Ainult mitte SD-HD vahekord on siin põhjuseks, vaid MPEG2 - H264 (nagu programmi nimigi ütleb). Ma lihtsalt katsetasin EBU HD MPEG2 422 feed'i failiga :D

Tasulise variandina võiks proovida TS-Doctor. Saadaval ka 30-päevane prooviversioon.
{Amiko Viper 4k}{Triax 1,1m}{Supreme Intelligent Dark Motor All Metal DiSEqC USALS, 85°E-30°W}{Pana Plasma}

Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1116
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Millega te lõigute oma dreami HD *.ts faile?

PostitusPostitas dreamants » 08:07, 13 Veebr 2014

Oma katsetuste põhjal võin öelda, et tasuta(vabavarana) mind rahuldavat, töötavat lahendust pole ma leidnud. Seetõttu olen otsustanud odavaima ehk TS-Doctor'i kasuks mis mind täielikult rahuldab. Väikeseks puuduseks vaid see mida ma eespool kirjeldasin. Aga nagu juba juttu oli, sellest on võimalik mööda minna, ehki küll väikese lisa ajakuluga.
Lahenduste pakkujatele soovitaks enne teema pealkirja põhjalikumalt süveneda. Nagu teemat lugedes selgub, ei valmista SD ts failide töötlemine kellelegi probleeme.

hexman
Õpetaja
Postitusi: 547
Liitunud: 10:22, 21 Juul 2003
Asukoht: Põhjanaba
    Windows 10 Chrome
On tänanud: 42 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Millega te lõigute oma dreami HD *.ts faile?

PostitusPostitas hexman » 17:09, 14 Nov 2021

Uusim TS-Doctor saadaval

https://www.cypheros.de/download.php?f= ... r3_Eng.exe
Saab kasutada ka eesti keelt
Tänu selle eest @0000 !!!

Terv
Hex

sanders
DigiTVfänn
Postitusi: 638
Liitunud: 15:25, 10 Veebr 2013
Asukoht: Põhja-Saaremaa
    Macintosh Safari
On tänanud: 31 korda
On tänatud: 26 korda

Re: Millega te lõigute oma dreami HD *.ts faile?

PostitusPostitas sanders » 16:27, 15 Nov 2021

Kas TS-Doctor jätab subtiitrid alles, kui lõikuda ja mingisse teise vormingusse, näiteks mp4 eksportida?

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 47 külalist