AIDAKE!

Vaba vestlus igal teemal mis puudutab digitaaltelevisiooni
Kasutaja avatar
liinu33
Uudistaja
Postitusi: 14
Liitunud: 03:00, 17 Juul 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas liinu33 » 14:00, 19 Juul 2006

tulin veel oma postitusta kaema. mina ostsin oma tüüneri saksamaalt poest. see jah õige- eks sealt poest see tuua saigi kus rekkamehd ligi pääsevad- sest minu mees kaugsõidu autojuht. ja garantiiga poleks ka probleemi olnud, sest mees käib seal iga nädal, aga tsekk sai koos teise pahnaga ahju topitud. aga ju see oli minu kooli raha

Kasutaja avatar
kallo
Entusiast
Postitusi: 227
Liitunud: 02:00, 17 Nov 2005
Asukoht: Harku
    unknown unknown

PostitusPostitas kallo » 14:12, 19 Juul 2006

no 45 euri koolirahaks on ikka väga odavalt pääsetud.
MUTANT/AB IPBOX200 * Triax 110/90 * 1/5/13/19/28/36

Kasutaja avatar
teekas
Õpetaja
Postitusi: 674
Liitunud: 12:37, 10 Juun 2003
    unknown unknown
On tänatud: 3 korda

PostitusPostitas teekas » 23:42, 19 Juul 2006

tulin veel oma postitusta kaema. mina ostsin oma tüüneri saksamaalt poest. see jah õige- eks sealt poest see tuua saigi kus rekkamehd ligi pääsevad- sest minu mees kaugsõidu autojuht. ja garantiiga poleks ka probleemi olnud, sest mees käib seal iga nädal, aga tsekk sai koos teise pahnaga ahju topitud. aga ju see oli minu kooli raha

See koolitus on üldiselt jah, üsna odav. Aga edaspidi oleks minu-soovitus siiski osta tuuner ikkagi Eestist. FTA tuunerite valik on siin piisav ja kui olemas mõni hea tuttav või tuttava-tuttav, kes antud teemaga veidi tegeleb saab sellise aparaadi kätte üsna soodsalt. Preemiaks aga kindel garantii et probleemide-korral ei pea sõitma Saksa vaid asi laheneb koha-peal ja usun et ka lihtsamalt kui seal.
Näiteks on Strong 4*** ja 6*** seeria tuunerid päris head ja piisavalt odavad (kui hind tähtis). Samas on ka võimalus kasutada n.n. EMU.
See muidugi ainult soovitus.

Kasutaja avatar
jan06
Edasijõudnu
Postitusi: 47
Liitunud: 14:27, 24 Sept 2003
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

PostitusPostitas jan06 » 04:55, 21 Juul 2006

sellel tüüneril hea omadus ... on võimeline vastu võtma kõrget symbolrate.. Stargate 80 E (44951-7/8 ) ära proovitud töötab...tüüner ongi rekkameestele mõeldud ,kaasas jalg iminapaga ,et parklas auto külge kinnitada.
kas keegi võiks loetleda veel tüünerimarke ,mis Stargate 80E vastuvõtuks sobiks?

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 111 külalist