Kaart

Kaardid... Wallbanger... Season Interface... Logijad... Emulaatorid...
NRK
Uudistaja
Postitusi: 1
Liitunud: 18:40, 04 Aug 2010
    unknown unknown

Kaart

PostitusPostitas NRK » 11:46, 05 Aug 2010

Tere, pole eriti kokkupuudet nende kaartidega olnud ja olen püüdnud leida midagi paaril viimasel päeval aga kõigil tundub mingi konks küles olevad, et kas tohib aint mingi kindla digiboksiga kasutada mille pead ka ostma või pead pead pika lepingu tegema jne.
Kust oleks võimalik saada kaart mille ma võin enda olemasolevasse digiboksi sisse pista ja kui mul siiber saab selle tagasi viia ilma 2 aastat ootamata?

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Kaart

PostitusPostitas valgekotkas » 12:07, 05 Aug 2010

NRK kirjutas:Tere, pole eriti kokkupuudet nende kaartidega olnud ja olen püüdnud leida midagi paaril viimasel päeval aga kõigil tundub mingi konks küles olevad, et kas tohib aint mingi kindla digiboksiga kasutada mille pead ka ostma või pead pead pika lepingu tegema jne.
Kust oleks võimalik saada kaart mille ma võin enda olemasolevasse digiboksi sisse pista ja kui mul siiber saab selle tagasi viia ilma 2 aastat ootamata?

alustame sellest - kas jutt käib maapealsest dvb-t-st või satilt tulevast dvb-s-ist ??? ... maapealsest on täna ainuke võimalus zuum-tv ja kui sa võtad nendelt vaid vaatajakaarti siis võid selle tagastada suvalisel hetkel ... satilt täna on ametlikult võimalik vaid see üks teenusepakkuja kelle nimi ei tule mul meelde :lol: :lol: :lol: ja ideeliselt on ka nendelt võimalik vaid kaart välja pressida aga kolm tilka verd annad nagunii ...
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Kasutaja avatar
elit
Digivanake
Postitusi: 2550
Liitunud: 02:00, 11 Jaan 2007
    unknown unknown
On tänatud: 8 korda

Re: Kaart

PostitusPostitas elit » 12:08, 05 Aug 2010

Kas tegemist oleks maapealse digi-TV vaatamise sooviga või sattidelt vaatamisega?

Kas mõtled ID-kaardi sarnast vaataja/ligipääsu kaarti või moodulit, mille sisse kaart pannakse või mõlemaid?

Kaart pannakse kas ostetud moodulisse ning see omakorda boksi vastavasse pessa või ainult osadel boksidel sisseehitatud/integreeritud sobivasse moodulisse.
Kõigil boksidel pole PCMCIA pesa mooduli kasutamiseks.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14396
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 102 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Kaart

PostitusPostitas tigekala » 12:50, 05 Aug 2010

NRK kirjutas:Kust oleks võimalik saada kaart mille ma võin enda olemasolevasse digiboksi sisse pista ja kui mul siiber saab selle tagasi viia ilma 2 aastat ootamata ?
Potiemanda võid olemasolevasse digiboksi sisse pista ja kui Sul siiber saab, pole vaja seda isegi tagasi viia.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


nukentes
Uudistaja
Postitusi: 18
Liitunud: 18:05, 09 Mär 2008
    unknown unknown

Re: Kaart

PostitusPostitas nukentes » 10:41, 23 Okt 2010

kas kui ma selle vaatajakaardi muretseks kas see toimiks ka ntx soomes voi rootsis

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14396
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 102 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Kaart

PostitusPostitas tigekala » 10:45, 23 Okt 2010

Võibolla avalikustad meile kah saladuse, millisest kaardist käib jutt ?

nukentes
Uudistaja
Postitusi: 18
Liitunud: 18:05, 09 Mär 2008
    unknown unknown

Re: Kaart

PostitusPostitas nukentes » 12:10, 23 Okt 2010

vabandust zuum tv kaarti motlesin

Kasutaja avatar
jaan
Entusiast
Postitusi: 174
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

Re: Kaart

PostitusPostitas jaan » 12:41, 23 Okt 2010

Zuumtv kaart toimib ka Soomes ja Rootsis tingimusel, et antenn suudab Eestist piisvalt hea signaali saada. Soome lõunarannikul on see ilmselt võimalik, Rootsis haruharva ülilevi korral.

Zuumtv on Eesti maapealne maksuline digitv pakett. Soomes, Rootsis on omad maksupaketid ja nende jaoks vajad nende oma kaarti.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist