Vu+Duo tüüner

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 146 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Vu+Duo tüüner

PostitusPostitas tigekala » 23:19, 21 Jaan 2010

faas kirjutas:... aga ...... :wink:
Tubli Pilt Pilt

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 297 korda
On tänatud: 55 korda

Re: Vu+Duo tüüner

PostitusPostitas aandra » 07:54, 22 Jaan 2010

Kuna mu nimi siit Tigekala-Faasi vaidlusest läbi jooksis, siis paar sõna:
Mina ei korja neid tüünereid mitte teleka kaudu pildi vaatamise pärast. See on mul hobi. Niikaua, kui konkreetne pill areneb, siis katsetan, kui areng seiskub, jääb riiulile. 7000, 7020 mul mõlemaid riiulis a 2 tk. Ma praktiliselt kunagi ei salvesta midagi ei dream-, QboxHD-, kati-, ja vantagega. Tean, et ma ei viitsi kunagi neid salvestusi vaadata. Olen väga kehv teleka vaataja ja kole kritiseerija, eriti kanal2 ja tv3 osas (nainsele see minu kriitika ei meeldi).
Minu rida boksidest:
1. Dream 8000, 2. dream 800, 3. Vu+, 4. qboxhd, 5.Vantage, 6. Ctech5000C, 7.kati. Muide AAF viimane e2 image on päris kobe Katil. Eelpoolnimetatud boksid mul kodus olemas.
Vantage-Ctech-i on aga koduperenaistel lihtne vaadata. Isegi mu naine on Vantagega sebimise selgeks saanud. Tema mõnikord salvestab midagi ka aga vaatamas pole ma teda seda salvestist veel kordagi näinud! Nii on lood, mind huvitab boksi konkreetsed võimalused aga enamuses neist ma ise ei kasuta kunagi. Ärritan siin veel koduisasid: Ma ei istu kunagi teleka ees ega ime pudelist õlut ja "naudi" kusagilt salvestatud või otse satilt tulevat filmi. Mul on nagu midagi muud ka teha. Õlut joon koos sõpradega hea meelega aga siis seda dreami ega muud boksi või blu-rayd läheb vaid musa vaatamiseks vaja. Olen ka suur musa hddvd-de ja blu-rayde korjaja. Mu pill mängib mõlemaid.

Kasutaja avatar
0000
Tegija
Postitusi: 3300
Liitunud: 09:19, 22 Mai 2003
Asukoht: Tallinn, Pirita
    unknown unknown
On tänanud: 226 korda
On tänatud: 84 korda

Re: Vu+Duo tüüner

PostitusPostitas 0000 » 09:14, 22 Jaan 2010

Siinpool kasutan salvestamist tihti. Põhiline põhjus on see et ei ole kodus kui mingi seriaal või huvitav saade eetris on.
aandra mainitud tuuneritest on mul olnud au kasutada ainult QboxHD, teisi olen ainult eemalt näinud, sellest millest siin teemas jutt käib olen lugenud ainult foorumites. Selle-eest tunnen edetabelis neljandal kohal asuvat isendit nagu oma viite näppu :)

aandra arvustus on väga huvitav, 5+ selle eest.

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 297 korda
On tänatud: 55 korda

Re: Vu+Duo tüüner

PostitusPostitas aandra » 09:37, 22 Jaan 2010

See läheb teemast küll välja aga Qbox-i eelis on see, et ilma mingi CS-ta ja arvuti abita saab vaadata jupp maad rohkem kanaleid (nt sveitslasi, prantslasi). Samuti on viimased imaged täiesti normaalsed.
KURB ON SEE, et kõik Linux boksid on kõik ühesuguse imagega, st. tarbijale esmane pilk- kõik on dreamid ja kahjuks need teised boksid väidavad paljude pluginate ja imagete installimise lõpus, et "Your dreambox is....". Samuti enigma2 veateated sisaldavad sõna "dreambox.."
Võiks need paar sõna siis ikka siduda konkreetse boksiga.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 146 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Vu+Duo tüüner

PostitusPostitas tigekala » 13:20, 22 Jaan 2010

Ja, jah. Seda ma rääkisin ka hr. Faasile...

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4342
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Vu+Duo tüüner

PostitusPostitas faas » 20:06, 22 Jaan 2010

Aandra vabanda, et Sinu nimi tihti läbi käis sellest vestlusest :oops:
DM8000, DM7020, VU+ Ultimo4K Toroidal T90 5W;4W;0.8W;4.8E;9E;10E;13E;16E;19E;23.5E;36E+1,1M 28,2E, LG OLED55E6V

Kasutaja avatar
raivo
Digivanake
Postitusi: 1943
Liitunud: 03:00, 19 Juun 2007
Asukoht: Raplamaa
    unknown unknown
On tänanud: 25 korda
On tänatud: 14 korda

Re: Vu+Duo tüüner

PostitusPostitas raivo » 22:22, 22 Jaan 2010

aandra kirjutas:See läheb teemast küll välja aga Qbox-i eelis on see, et ilma mingi CS-ta ja arvuti abita saab vaadata jupp maad rohkem kanaleid (nt sveitslasi, prantslasi). Samuti on viimased imaged täiesti normaalsed.
KURB ON SEE, et kõik Linux boksid on kõik ühesuguse imagega, st. tarbijale esmane pilk- kõik on dreamid ja kahjuks need teised boksid väidavad paljude pluginate ja imagete installimise lõpus, et "Your dreambox is....". Samuti enigma2 veateated sisaldavad sõna "dreambox.."
Võiks need paar sõna siis ikka siduda konkreetse boksiga.


Vähemalt seda "dreambox" läbijooksmist me eestikeelses tõlkes henkka, eesatfan-ga välistasime ja seda ei peaks olema, kuigi tõlge on vigadega ja endalgi mitmed asjad silma jäänud.

Mis puudutab aandra juttu, siis tore on näha ja lugeda, et on veel pea samasuguseid "lolle" kui minagi, keda huvitavad võimalused, arenemine ja kogu protsess kui selline. Olen ka kogu oma teadliku satiajaloo ajanud taga eksootilisi kanaleid, kodeeringuid ja mida iganes. Protsess on alati huvitanud seni, kuni asi nähtud, vaadatud ja saavutatud - vaatamiseks ja tugitoolis istumiseks puudub ka minul tavaliselt huvi ja aeg. Aga ka minule ta on hobi niivõrd-kuivõrd rahakott seda kannatab. Minu katsetuste ja teadmiste vilju naudivad tavaliselt teised tugitoolis.
Toroidal T90 39E <---> 5W, Amiko Viper 4K, Drembox 920HD, LG UHD OLED 55" ja LCD UHD 75"

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Vu+Duo tüüner

PostitusPostitas Henkka » 23:00, 22 Jaan 2010

vedrumuhv kirjutas:
aandra kirjutas:See läheb teemast küll välja aga Qbox-i eelis on see, et ilma mingi CS-ta ja arvuti abita saab vaadata jupp maad rohkem kanaleid (nt sveitslasi, prantslasi). Samuti on viimased imaged täiesti normaalsed.
KURB ON SEE, et kõik Linux boksid on kõik ühesuguse imagega, st. tarbijale esmane pilk- kõik on dreamid ja kahjuks need teised boksid väidavad paljude pluginate ja imagete installimise lõpus, et "Your dreambox is....". Samuti enigma2 veateated sisaldavad sõna "dreambox.."
Võiks need paar sõna siis ikka siduda konkreetse boksiga.


Vähemalt seda "dreambox" läbijooksmist me eestikeelses tõlkes henkka, eesatfan-ga välistasime ja seda ei peaks olema, kuigi tõlge on vigadega ja endalgi mitmed asjad silma jäänud.

Mis puudutab aandra juttu, siis tore on näha ja lugeda, et on veel pea samasuguseid "lolle" kui minagi, keda huvitavad võimalused, arenemine ja kogu protsess kui selline. Olen ka kogu oma teadliku satiajaloo ajanud taga eksootilisi kanaleid, kodeeringuid ja mida iganes. Protsess on alati huvitanud seni, kuni asi nähtud, vaadatud ja saavutatud - vaatamiseks ja tugitoolis istumiseks puudub ka minul tavaliselt huvi ja aeg. Aga ka minule ta on hobi niivõrd-kuivõrd rahakott seda kannatab. Minu katsetuste ja teadmiste vilju naudivad tavaliselt teised tugitoolis.


Eks täpselt sama ka siin :wink:
enda SAT tegevuse alguses (eelmise sajandi 90date algus) oli huvitav,et ka suht lömmis ja muidu mitte ilusa 1,5m otsefookusega parabooliga sai Soomest salakaubana saadud 1,4dB single band, single polarization (aga hind 3500 FIM, nagu sitt Lada :mrgreen: ) LNB-ga nii Sky Channeli kui ka Super Channeli analoogpildid kätte ja muidugi võidukalt ka VHS kassetile salvestatud :lol:
See LNB viidi katuselt varsti minema, aga ega selline pisijama protsessi enam saanud peatada (miilitsasse kaevata muidugi ei saanud - et MIS sul ära viidi ja milleks seda jubinat kasutatakse?) .

Ja protsess jätkub siiamaani,
tõsi küll väheke teistmoodi...

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 297 korda
On tänatud: 55 korda

Re: Vu+Duo tüüner

PostitusPostitas aandra » 15:26, 23 Jaan 2010

Veel lisan, et panin täna tööle jälle oma db8000 ja installisin peale uue Black Hole BH Hyperspace 0.3 Meoboot ja olen väga rahul. Kiire ja mugav. Ei vaheta dreami küll millegi vastu!

Kasutaja avatar
rimas
Eeskuju
Postitusi: 1303
Liitunud: 10:17, 19 Jaan 2008
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 123 korda

Re: Vu+Duo tüüner

PostitusPostitas rimas » 08:57, 06 Nov 2010

Seda kirjutavad VU+ omanikud, et ennast paremini tunda. DM8000 omanikud löövad vaikselt nurru, neil pole midagi vaja tõestada.
Ka USB DVB-T/C tugi on olemas VU-l, aga häirib tugev lipsync probleem.

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Vu+Duo tüüner

PostitusPostitas Henkka » 09:57, 06 Nov 2010

rimas kirjutas:Seda kirjutavad VU+ omanikud, et ennast paremini tunda. DM8000 omanikud löövad vaikselt nurru, neil pole midagi vaja tõestada.
Ka USB DVB-T/C tugi on olemas VU-l, aga häirib tugev lipsync probleem.


On siin foorumis mõnda Vu+ tuuneri omanikku, kes isiklikke muljeid jagaks??? :mrgreen:

Kasutaja avatar
rimas
Eeskuju
Postitusi: 1303
Liitunud: 10:17, 19 Jaan 2008
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 123 korda

Re: Vu+Duo tüüner

PostitusPostitas rimas » 10:40, 06 Nov 2010

Sõbramees on VU+ Duo omanik. Tegemist on väga korraliku aparaadiga, aga mina oma DM800 selle vastu ei vahetaks. Just USB DVB-T tõttu. Heli viive on ikka väga häiriv ja ei ole ka töötavat lipsync laiendust, mis driimile on olemas (väga hea mõnede mkv-failide heli seadistamiseks).
Muidu pole nagu midagi ette heita. Poisid on teinud päris korraliku klooni driimist, eitagu nad seda palju tahavad. Suurem osa driimi laiendustest töötab, DM800-st veidi kiirem.
Pildi kohta ei hakka midagi ütlema, selleks peaks oma kodus näppima. Autoresolution igal juhul korralikult ei tööta.

Kasutaja avatar
sergei2004
Entusiast
Postitusi: 207
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

Re: Vu+Duo tüüner

PostitusPostitas sergei2004 » 12:56, 06 Nov 2010

tere 6600eek uued,saan teha



serx

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Vu+Duo tüüner

PostitusPostitas Henkka » 13:21, 06 Nov 2010

sergei2004 kirjutas:tere 6600eek uued,saan teha



serx


Sa tõesti teed neid Vu+Duo tuunereid täitsa oma kodus, oma kätega... :mrgreen: :roll:
Nu i umelyje ruki... Labas rokas, nagu lõunanaabritel tavaks öelda :mrgreen:
http://www.latfilma.lv/s/277/index.html

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Vu+Duo tüüner

PostitusPostitas Henkka » 13:21, 06 Nov 2010

sergei2004 kirjutas:tere 6600eek uued,saan teha



serx


Sa tõesti teed neid Vu+Duo tuunereid täitsa oma kodus, oma kätega... :mrgreen: :roll:
Nu i umelyje ruki... Labas rokas, nagu lõunanaabritel tavaks öelda :mrgreen:
http://www.latfilma.lv/s/277/index.html

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist