Ostaks normaalse teleri...

Kõik mis puudutab satelliidivastuvõtuseadmeid
Kasutaja avatar
kamm
Õpetaja
Postitusi: 799
Liitunud: 16:35, 10 Aug 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas kamm » 16:37, 14 Dets 2006

SRY, Tige, pingutasin üle, õlu täna vist kangem...Pilt

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 16:39, 14 Dets 2006

Ja nahhujaa osta naabri Jurka käest? :lol: Sa erasta/ärasta kuidagi niisama see hektar.
Siis veel suurem võimalus sul esimesena Vasalemma sattuda... :lol:

Kasutaja avatar
kamm
Õpetaja
Postitusi: 799
Liitunud: 16:35, 10 Aug 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas kamm » 16:44, 14 Dets 2006

Ei sõbrad, Vasalemmale eelistan LCD telekat. Aitähh, et eksinud hingele mõistuse pähe panite...

Kasutaja avatar
Inch
Uudistaja
Postitusi: 10
Liitunud: 03:00, 19 Okt 2005
    unknown unknown

PostitusPostitas Inch » 17:10, 14 Dets 2006

Inch kirjutas:Käisin poes ära. OnOff ja Renerk müüad mõlemad soovitasid pigem plasmat kuna LCD puhul ei saa ära kasutada veel võimsust - omadused ilmnevad (ja pilt läheb paremaks) kui tuleb HD televisioon, praegu olevat pilt veidi säbrulisem kui pillid muidu näitaksid.

Mõlemad soovitasid LG 42PC1R kuna sellel on juba reso 1024 ja seega kasutatav ka HD tulekul. Suurma reso peale aga pole praegu mõtet raha matta arvasid. Seal ka vahe/lisa tuuner sees st. pilt pildis jne.

Et mis sellisest pillist arvata?

http://www.kieskeurig.nl/product/ED8752 ... 446CCF.htm
Tahaks asja mis ei oleks päris jama, samas tavakasutajana mingite pisidetailide eest tuhandeid niisama luhvtitada ka ei pole plaanis.

Hind 23 000 kr poes. Lääne Euroopas tundub olevat mingi 18 000 kanti. Masendav. Olen kuulnud, et jaanuaris peaks vist traditsiooniliselt megasoodsad jõuluhinnad imeväel veidi sulama ka???


äkki keegi viitsib vasalemma jutu vahele sellest lg-st midagi arvata?

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 17:16, 14 Dets 2006

Noh, jah... müüjate jutt. Nemad kiidavad seda, mis omanikul kasulik müüa...
Reso 1024 x 768... millisest HD-st käib jutt? Seal 2 standarti 1920 x 1080 ja 1368 x 720.
See LG ei mahu kummagi alla... Ma räägin sulle - korralikku 42 tollist PLASMA-t alla
45 000 ei saa. LCD veel kallim ja veel sitem... must = tumelilla ja sabad/varjud kiirete liikumiste puhul.
23 tuhandene PLASMA telekas pole mobiiltelefon, et iga 1-2 aasta tagant vahetada...

Konkreetselt selle LG PLASMA ostu puhul kehtib selline võrdlus - ostad poest tutika auto, mis on ca 3-4 aastat vana ja juba on välja lastud järgmine mudeliversioon sellest autost.
Selles ongi viga, et tuleb teha kompromiss pildikvaliteedi ja rahakoti vahel. Ja sellest on siin ka juba juttu olnud, et vaadake et enne lusikat nurka ei viska kui kõik siin maailmas imeodavaks läheb... :wink: Need tilu-lilud - PIP/2 tuunerit... jne., pole üldse vajalikud.

Kasutaja avatar
cocaman
Edasijõudnu
Postitusi: 89
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Harju
    unknown unknown

PostitusPostitas cocaman » 18:46, 14 Dets 2006

tigekala kirjutas:Ma räägin sulle - korralikku 42 tollist PLASMA-t alla
45 000 ei saa. LCD veel kallim ja veel sitem... must = tumelilla ja sabad/varjud kiirete liikumiste puhul


Kala sa vist oma tigeduses veidi ajast maas. Uutel korralikel LCD'del nüüd enam küll saba taga pole ja ka heade mudelite hind on ikka kõvasti sinu pakutust odavam. Must on veidi hallikam kui "pime" aga mitte kindlasti enam lilla. Ise ostsin Fujitsu Myrica V40 LCD ja olen rahul, hind hea ja pilt korralik, eriti hea pilt on korraliku DVD pealt. Analoogi tõlgendus jätab veidi soovida aga seda ei oska ükski LCD korralikult. Aga selles osas on sul õigus, et iga l..s kiidab oma v...u !
-=cocaman=-

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 18:57, 14 Dets 2006

Cocaman, ma juba eelmisel lehel andsin lingi korraliku 37 tollise LCD kohta.
Ja ka mainisin, et see maksab Eestis 55-60 000. See telekas oli selle aasta EISA võitja.
Nii et, sinu Fujitsu on selle Philipsi kõrval karvamüts. Aga oma rahulolu võib väljendada ka karvamütsi olemasolu korral. :wink:
Aga ma ei taha jälle vaidlust teemal LCD vs PLASMA. Sellel teemal on olemas Pioneeri uuring. Mis ka siin eelmisel lehel olemas...
Me, cocaman, räägime võibolla erinevatest asjadest. S.t. mida sina pead korralikuks
LCD-ks ja mida mina pean. Teema nimi on kah - "Ostaks normaalse teleri". Mis on kellegi jaoks normaalne? See, mis juba tutikana poest ostes on 3-4 aastat aegunud tehniliste lahendustega telekas, mis sest et ta tutikas on?
Muuseas, Sharp'il on sellise lahendusega 42 tolline LCD telekas, mille reageerimisaeg on viidud miinimumini ja mustast on püütud ka must teha. Aga selle hind on 130 000.

Kasutaja avatar
kamm
Õpetaja
Postitusi: 799
Liitunud: 16:35, 10 Aug 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas kamm » 19:21, 14 Dets 2006

Hektar noort metsa 22.000 saadaval... Peale kauba veel kõiksugu linnud ja jänesed.... :lol: :lol: :lol: Ei, poisid, loobun....

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 19:24, 14 Dets 2006

Suvi... heinamaa... mis kuradi Teele? :lol:

Kamm, varsti tulevad OLED telekad... selle tehnoloogia 42 tollise teleka hind algab veerand miljonist kroonist. :wink:

Kasutaja avatar
kamm
Õpetaja
Postitusi: 799
Liitunud: 16:35, 10 Aug 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas kamm » 19:38, 14 Dets 2006

Ah see võidujooks on hullumeelsus - arvan. et mu lapsed on tunduvalt õnnelikumad saadese päranduseks tüki metsa kui ühe ajahambast puretud LCD...

Kasutaja avatar
osw
Uudistaja
Postitusi: 3
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas osw » 19:54, 14 Dets 2006

Tundub,et siin jutunurgas viibib persoone,kes on Philipsi toodanguga ypris sinapeal. sellest siis tekkis kysimus,mis painab mind juba aasta.nimelt oman 9967D/10 mudelit,millel on paneelil jõle pruun kleeps kolme maagilise tähega TNT. KAS Oleks võimalik kuidagi seda tähemängu inimmõistusele lahti seletada?algul mõtlesin,et tegemist on TVOJO NOVOJE TELEVIDENJA`ga,paraku see varjant jääb vist ära.kunagi kysisin poest...sain kohe aru,et olen valesse kohta sattunud,ehk siin keegi teab.

Kasutaja avatar
cocaman
Edasijõudnu
Postitusi: 89
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Harju
    unknown unknown

PostitusPostitas cocaman » 19:54, 14 Dets 2006

kamm kirjutas:Ah see võidujooks on hullumeelsus - arvan. et mu lapsed on tunduvalt õnnelikumad saadese päranduseks tüki metsa kui ühe ajahambast puretud LCD...


:lol: õige, mul on saunas isalt saadud 25 aastane finlux (muide töötab siiamaani üsna vaadatava originaalkinekaga), aga vanaisalt saadud mets on ikkagi magusam...
-=cocaman=-

Kasutaja avatar
cocaman
Edasijõudnu
Postitusi: 89
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Harju
    unknown unknown

PostitusPostitas cocaman » 19:56, 14 Dets 2006

osw kirjutas:Tundub,et siin jutunurgas viibib persoone,kes on Philipsi toodanguga ypris sinapeal. sellest siis tekkis kysimus,mis painab mind juba aasta.nimelt oman 9967D/10 mudelit,millel on paneelil jõle pruun kleeps kolme maagilise tähega TNT. KAS Oleks võimalik kuidagi seda tähemängu inimmõistusele lahti seletada?algul mõtlesin,et tegemist on TVOJO NOVOJE TELEVIDENJA`ga,paraku see varjant jääb vist ära.kunagi kysisin poest...sain kohe aru,et olen valesse kohta sattunud,ehk siin keegi teab.


Télévision Numérique Terrestre

Ah õige, kõik ei saa prantsusekeelest ju aru :) See on prantsuse keeles midagi maapealne digitaalne TV vms.
-=cocaman=-

Kasutaja avatar
a1
DigiTVfänn
Postitusi: 646
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: JƤrvamaa
    unknown unknown

PostitusPostitas a1 » 20:00, 14 Dets 2006

kamm kirjutas:... tüki metsa ...


Ma valiks ka selle, kui valida oleks 8)


Aga kui öelda, et hind max 12.000 eek, siis kas see oleks võimalikest 1 paremaid "karvamütse"?
LG 32LC25R


(Võtsin julguse küsida, sest selle sugulane sai Arvutimaailmas kiita)

Kasutaja avatar
mixman
DigiTVfänn
Postitusi: 529
Liitunud: 03:00, 14 Okt 2005
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas mixman » 20:02, 14 Dets 2006

cocaman kirjutas:
osw kirjutas:Tundub,et siin jutunurgas viibib persoone,kes on Philipsi toodanguga ypris sinapeal. sellest siis tekkis kysimus,mis painab mind juba aasta.nimelt oman 9967D/10 mudelit,millel on paneelil jõle pruun kleeps kolme maagilise tähega TNT. KAS Oleks võimalik kuidagi seda tähemängu inimmõistusele lahti seletada?algul mõtlesin,et tegemist on TVOJO NOVOJE TELEVIDENJA`ga,paraku see varjant jääb vist ära.kunagi kysisin poest...sain kohe aru,et olen valesse kohta sattunud,ehk siin keegi teab.


Télévision Numérique Terrestre

Ah õige, kõik ei saa prantsusekeelest ju aru :) See on prantsuse keeles midagi maapealne digitaalne TV vms.


Online translator andis sellise vastuse:

Numerical Television of the Earth
Dm500-Gemini3.40 Maxvar/5E/13E/19E/

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 50 külalist