SatGate Sirius3 pealt

Kasutaja avatar
joonas
Entusiast
Postitusi: 481
Liitunud: 00:25, 08 Okt 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas joonas » 14:30, 14 Okt 2006

Telefoniarve jookseb sul samamoodi edasi, aga saad tänu lisaks makstavale satiühendusele ennast natuke inimväärsemalt tunda. Ehk siis näiteks päeval plekid telefoni eest ca 20 eek/tund ja sati eest vastavalt kellaajale ja mahule.

Mina kasutan telefonil lisaks kuumaksule 98 eek interneti jaoks free paketti, s.t. et maksad kuus veel 325 eek juurde ja saad ajavahemikus 19.00-07.00 ilma minutimaksuta dial-uppi kasutada + nädalavahetused ja riiklikud pühad.

Kasutaja avatar
ege7a
Edasijõudnu
Postitusi: 96
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Haabneeme, Viimsi
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas ege7a » 15:10, 14 Okt 2006

ege7a kirjutas:ehee - ei maksa unustada et teemaks on siin selles rubriigis - SatGate internet.


Norby võrgus on ühendus kiirusega 64 kbit/sec tasuta - ilma mingi maksuta.
IP-telefoni kuumaks Norby võrgus on 79 EEK , samas on kõik võrgusisesed telefonikõned tasuta.
Vaata - http://www.norby.ee

Kasutaja avatar
joonas
Entusiast
Postitusi: 481
Liitunud: 00:25, 08 Okt 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas joonas » 15:37, 14 Okt 2006

Minuni Wifid ja WiMaxid esialgu ei ulatu. Mõned metsatukad on ees, kuhu signaal sumbub. Kuigi Wifi saatja on ca 2 km kaugusel. Ootan elektri kaudu internetti. 8 aastat olen juba kannatanud seda dial-uppi, kannatab 2 veel :) Nüüd eriti hull see asi ei olegi, kui satiühenduse taha sai. Seda muidugi tänu sinu postitusele ege7a. Kui ma seda sati värki umbes aasta tagasi veel uurisin, siis olid hinnad veel natuke kirved. See prepaid pakett on täiesti mõistlike hindadega ja heade tingimustega.

Aga seda muidugi, et esimese wifi või wimaxi levi tekkel loobun koheselt dial-upist.

Mis wifisse puutub, siis idee poolest äkki aitaks, kui satiantennist wifi antenn ehitada. Seda pole veel proovinud.

Kasutaja avatar
ege7a
Edasijõudnu
Postitusi: 96
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Haabneeme, Viimsi
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas ege7a » 15:55, 14 Okt 2006

Eks minagi olen selle sat-interneti arengut juba mitu aastat ja alles tänavu on sel alal midagi mõistliku hinnaga pakutud.
Olen proovinud veel OpénSky MultiCast tasuta teenuseid 7E pealt.
Failide maha laadimine - Sat-Torrent töötab kenasti

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
ege7a
Edasijõudnu
Postitusi: 96
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Haabneeme, Viimsi
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas ege7a » 16:06, 14 Okt 2006

http://www.opensky.net/

Sealt saab maha laadida ja installida vastava proge ja ka pdf-juhendi.

Kasutaja avatar
joonas
Entusiast
Postitusi: 481
Liitunud: 00:25, 08 Okt 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas joonas » 16:30, 14 Okt 2006

See sattorrent tundub ka huvitav asi olevat, aga hetkel kodulehe vastav alajaotus ei tööta. Huvitav, kui panna arvutisse kaks skystar2 kaarti, siis oleks äkki võimalik panna üks 7e teenuse tarbijaks ja teine satgate jaoks :P Sest allalaadimine käib ju satikaardi MAC aadressi ja PID-i põhiselt.

Kasutaja avatar
ege7a
Edasijõudnu
Postitusi: 96
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Haabneeme, Viimsi
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas ege7a » 16:39, 14 Okt 2006

joonas kirjutas:See sattorrent tundub ka huvitav asi olevat, aga hetkel kodulehe vastav alajaotus ei tööta. Huvitav, kui panna arvutisse kaks skystar2 kaarti, siis oleks äkki võimalik panna üks 7e teenuse tarbijaks ja teine satgate jaoks :P Sest allalaadimine käib ju satikaardi MAC aadressi ja PID-i põhiselt.


OpneSky töötab ka SkyStar2'ga - aga kaks kaarti nõuab ka 2-te LNB'd
Ma ei näe mingit vajadust kasutada Satgate ja OpenSky teenust üheaegselt.

Võid maha laadida OpenSky proge ja juhendi minu FTP-serverist.
URL - ege7a.dyndns.org
login name - Joonas
password - joo7aa

Kasutaja avatar
joonas
Entusiast
Postitusi: 481
Liitunud: 00:25, 08 Okt 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas joonas » 17:20, 14 Okt 2006

See mõte on, et opensky kaudu saaks suuremaid faile offline alla laadida.
Viimati muutis joonas, 17:35, 14 Okt 2006, muudetud 3 korda kokku.

Kasutaja avatar
joonas
Entusiast
Postitusi: 481
Liitunud: 00:25, 08 Okt 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas joonas » 17:31, 14 Okt 2006

Sain targemaks. Opensky kodulehe lingid olid aegunud. Uus aadress on: http://www.broadsat.com/opensky/products/sattorrent/ ja nüüd on asi tasuliseks tehtud. Tahavad ca ¤190 (ca 3000 eek) aastas ja saad alla laadida 750 Mb kuus). Seega pole enam see asi, mida sina kasutasid.

Satgate on odavam ja mugavam.

Kasutaja avatar
joonas
Entusiast
Postitusi: 481
Liitunud: 00:25, 08 Okt 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas joonas » 19:15, 14 Okt 2006

Eile muutsin oma kiiruse 256 peale, täna näitab members areas, et on 256, aga praktikas kiirus üle 128 ei lähe. Ei tea, kas asi on päeval umbes või siis limiteeritakse kiirust selliseks, nagu makstes oli. Eile igal juhul 256 töötas.

Kasutaja avatar
raivo-ViasatNDS
Entusiast
Postitusi: 129
Liitunud: 03:00, 19 Juul 2005
Asukoht: EU-PƤtaka valla mees
    unknown unknown

PostitusPostitas raivo-ViasatNDS » 00:12, 15 Okt 2006

Aga mis moodi see maksmine seal käib?Ära sain ennast registreerida aga krediitkaardiga maksta ei saa,Annab sellise teate
Invalid country, payment declined

Milles viga vöib olla?

Kasutaja avatar
joonas
Entusiast
Postitusi: 481
Liitunud: 00:25, 08 Okt 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas joonas » 01:19, 15 Okt 2006

Äkki ei klapi sul sisetatud andmed krediitkaardi omadega? Alguses seal informeeritakse, et kui kaardiga maksad, siis tuleb kõik väljad täita, kuna need saadetakse panka.

Mul piisas U-Kaardist. Valisin Visa, sisestasin numbri, kolmekohalise turvakoodi ja paari tunni pärast teenus toimis.

Kasutaja avatar
raivo-ViasatNDS
Entusiast
Postitusi: 129
Liitunud: 03:00, 19 Juul 2005
Asukoht: EU-PƤtaka valla mees
    unknown unknown

PostitusPostitas raivo-ViasatNDS » 12:34, 15 Okt 2006

Sellist lehte sealt ma ei leia kuhu saaks Kaardi numbrid kirjutada.
Visa, EC/MC cards
Kui vajutan sellele tuleb kiri ette
Invalid country, payment declined

Aru ma ei saa mida teen valesti.

Kasutaja avatar
joonas
Entusiast
Postitusi: 481
Liitunud: 00:25, 08 Okt 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas joonas » 13:29, 15 Okt 2006

See teade tuleb sulle jah liiga varakult, kaardi andmed sisestatakse pärast seda klikki.

Ma saan nii aru, et veateate järgi ei meeldi pangale riik. Mis sa sinna registreerimise lahtrisse riigi koha peale kirjutasid?

Kasutaja avatar
mesilane
DigiTVfänn
Postitusi: 721
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas mesilane » 09:30, 16 Okt 2006

joonas kirjutas:Minuni Wifid ja WiMaxid esialgu ei ulatu. Mõned metsatukad on ees, kuhu signaal sumbub. Kuigi Wifi saatja on ca 2 km kaugusel. Ootan elektri kaudu internetti. 8 aastat olen juba kannatanud seda dial-uppi, kannatab 2 veel :) Nüüd eriti hull see asi ei olegi, kui satiühenduse taha sai. Seda muidugi tänu sinu postitusele ege7a. Kui ma seda sati värki umbes aasta tagasi veel uurisin, siis olid hinnad veel natuke kirved. See prepaid pakett on täiesti mõistlike hindadega ja heade tingimustega.
Aga seda muidugi, et esimese wifi või wimaxi levi tekkel loobun koheselt dial-upist.


Kirjutatud on:
- Dial-Up, DSL, ISDN or any other Internet connection for request channel;
Kas sellest võib aru saada, et on vajalik "avalik IP aadress" nagu Dial-Up'l ? Kuigas oleks võimalik GPRS'i kasutamine uploadiks ?

Connection types:
— Dynamic (connection by sessions) - PPTP VPN and through the Slonax internet accelerator. For VPN connections static IP address can be provided for additional charge.

— Static (permanent connection) - static connection on the SatGate IP subnet provided without the use of tunnels and a tunnel connection* (IP-IP, GRE, PPP-SSH). IP addresses from the SatGate block can be provided for the additional charge.

Kuidas need 2 ühendust erinevad ?

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist