DreamBox DM800 HD PVR

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: DreamBox DM800 HD PVR

PostitusPostitas tigekala » 19:56, 17 Jaan 2009

PS. Ise ma muidugi kogu seda tsirkust ei kavatse 8 sajasele selga ajada...
See oli lihtsalt kasutajasõbralikule kasutajale, "Henkka"... Kui kiiresti uuenduvad Enigma2 image'd normaalsete tuunerite jaoks... Tõlgid Sa seal midagi või ei tõlgi...
Pilt
Henkka, minu soovitus -
Müü oma Baltronic'u aktsiad/osakud maha (muidugi... kui mõni loll ostab)...
... ja pane saadud plönn (muidugi... kui see väga väike pole) Mart Tali Kaubandus OÜ-sse.

Ja edu muidugi!

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: DreamBox DM800 HD PVR

PostitusPostitas Henkka » 22:18, 17 Jaan 2009

tigekala kirjutas:PS. Ise ma muidugi kogu seda tsirkust ei kavatse 8 sajasele selga ajada...
See oli lihtsalt kasutajasõbralikule kasutajale, "Henkka"... Kui kiiresti uuenduvad Enigma2 image'd normaalsete tuunerite jaoks... Tõlgid Sa seal midagi või ei tõlgi...
Pilt
Henkka, minu soovitus -
Müü oma Baltronic'u aktsiad/osakud maha (muidugi... kui mõni loll ostab)...
... ja pane saadud plönn (muidugi... kui see väga väike pole) Mart Tali Kaubandus OÜ-sse.

Ja edu muidugi!


Oh tänud majanduslike soovituste eest... aga ega ma mingi Kruuda ei ole ja õieti põle nigu seda "füüri" ka :mrgreen: ja osakuid ka põle õieti ollagi :evil:

Aga näib, et eesti keele teema tuunerite tuuneri jaoks on leidnud kajastust :wink:
Loomulikult keegi ei tekitagi tuunerite tuunerisse eesti keelt, kuni asja juures olevad isikud ei tunne isegi huvi, kuidas seda tegelikult tehakse...Aga mis neil sellest.
Siinsel Dreami kogukonnal pole ilmselt mingit juurdepääsu DM imagete developeritele ja jääbki eesti keel Dreami tegemata. Aga s...ta kah!

Kuna meil on õnneks TDT teami e2 eestlasest developer olemas, on edasine ju selge -
tehnoloogia on lihtne - ja seepärast ongi eesti keel kõigis TDT e2 imagetes ilusasti olemas.
Ma ei tea kahjuks nende DM imagete kohta, sest kasutatavad protsessorid on erinevad ja .sh4 versioon ilmselt tuunerite tuunerile ei sobi. Aga eks developer kommenteerib ise, kui peab seda vajalikuks. Tehtud töö mõningaid tulemusi olete ju piltidelt näinud :)

Tõlge rändab edasi imagest imagesse, seda ei pea iga kord uuesti tegema...

Igatahes edu,
küll inglise keel kärab teie elukaaslastele ja lastele ka väga hästi :mrgreen:

Kasutaja avatar
sniff01
DigiTVfänn
Postitusi: 743
Liitunud: 23:21, 09 Juul 2003
Asukoht: Muhv nõudmiseni
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

Re: DreamBox DM800 HD PVR

PostitusPostitas sniff01 » 17:00, 18 Jaan 2009

OT: minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt on eesti keels arvutiasjanduses (loeks ka tuunerid sinna alla kuuluvaks) saatanast.
Samahästi võiks eestikeele asemel hiroglüüfe või mingeid muid suvalisi pilte tarvitada arusaamine oleks sama niru.
Korra proovisin DM500-l eestimenüüd, see püsis driimis vähem kui 5 minutit, ei tahtnud katkisi närve.
Kunagi jamasin ühe läpakaga millele ajasin soomekeelse Xp selga,soomekeelest tea ma halligi, sai tehtud kuidagi hiirt mälu järgi klõpsides. Samas seisus olin kui mingit eestindatud windoozat näppisin.

Kasutaja avatar
rimas
Eeskuju
Postitusi: 1303
Liitunud: 10:17, 19 Jaan 2008
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 123 korda

Re: DreamBox DM800 HD PVR

PostitusPostitas rimas » 17:12, 18 Jaan 2009

sniff01 kirjutas:OT: minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt on eesti keels arvutiasjanduses (loeks ka tuunerid sinna alla kuuluvaks) saatanast.


Miks sa siis siin eesti foorumis kirjutad? Mis keeles sa kodus ja töö juures räägid? Kas eesti keel ongi siis sinu meelest orjarahva keel, millega ei ole võimalik midagi keerulisemat väljendada. See on sinu probleem, kui sa ei viitsi väljendeid selgeks teha ja meelde jätta. Kas sa ingliskeelset terminoloogiat tundsid juba sündides?

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: DreamBox DM800 HD PVR

PostitusPostitas valgekotkas » 17:34, 18 Jaan 2009

rimas kirjutas:
sniff01 kirjutas:OT: minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt on eesti keels arvutiasjanduses (loeks ka tuunerid sinna alla kuuluvaks) saatanast.


Miks sa siis siin eesti foorumis kirjutad? Mis keeles sa kodus ja töö juures räägid? Kas eesti keel ongi siis sinu meelest orjarahva keel, millega ei ole võimalik midagi keerulisemat väljendada. See on sinu probleem, kui sa ei viitsi väljendeid selgeks teha ja meelde jätta. Kas sa ingliskeelset terminoloogiat tundsid juba sündides?


rimas - Sinu patriotism on küll kena aga sniff esimesel on vägagi õigus ... diivanil mingi kodutehnika pulti näppides on ju kena "esita" "otsi süvenenult" või "raketikandja" sõnu ja tegevusi kokku viia aga kui tegemist on juba inimestega kelle põhitöös on pisut rohkem arvutitega kokkupuudet kui netis surfamine siis inglise keele mittevaldamist ei kompenseeri mitte kuidagi eesti keele filoloogia kõrgtase :lol: ... proovi mõnda eestikeelset veateadet googeldada - ühel juhul tuhandest ehk midagi leiad ... googelda aga veateadet ingliskeelsena - hiljemalt kolmas vaste pakub koos kirjeldusega ka lahenduse ... ma olen järgmine kord valmis emakeelset pisipehmet proovima vaid juhul kui selle eestindamise on ära teinud eesti filoloog, kellel on arvutitest süvateadmised ajast kui kasutusel oli ainult käsurida :wink: ... keskmisest parem on seis pingviinimaailmas aga ka seal on ikkagi vaja natuke teist keelt kui seda emakeel :mrgreen:
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Kasutaja avatar
rimas
Eeskuju
Postitusi: 1303
Liitunud: 10:17, 19 Jaan 2008
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 123 korda

Re: DreamBox DM800 HD PVR

PostitusPostitas rimas » 18:10, 18 Jaan 2009

Ja kui palju dreamis siis meeldejätmist on. Kui seda ei suuda, siis pole sellise aparaadiga ju midagi teha. :wink:

Kasutaja avatar
Zuumbox
Digivanake
Postitusi: 2056
Liitunud: 11:54, 20 Jaan 2008
Asukoht: Saue
    unknown unknown
On tänanud: 53 korda
On tänatud: 31 korda

Re: DreamBox DM800 HD PVR

PostitusPostitas Zuumbox » 19:59, 18 Jaan 2009

Tõsi ta on, et ingliskeelseid termineid on vaja teada kui probleemide lahendamiseks Internetis sorida; kuid sellegipoolest eelistan kasutada eestikeelset kasutajaliidest. Eestikeelse pisipehmega olen nii harjunud, et ingliskeelse taha sattumine on täielik õnnetus :mrgreen: Kui vähegi võimalik, kasutan programmides eesti tõlkefaile ja kui see puudub üritan ise ära tõlkida (eestikeelne arvutiterminoloogia on siiski täiesti olemas)... Ja mis on näiteks eestikeelsel OpenOffice'l viga? Või seesamune foorum siin? Kasutab keegi äkki ingliskeelset mobiiltelefoni :lol: Aga muidugi igaühe enda vaba valik, mida ta kasutab :wink: ...
DVB-T: ZuumboxHD & Sony32W4000; DVB-T2: Golden Media Mania 3 HD; antenn 21...69 17dB, kõrgus 45+11 m; võimendi AD20-1,9/AMT; suund Espoo

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 297 korda
On tänatud: 55 korda

Re: DreamBox DM800 HD PVR

PostitusPostitas aandra » 20:02, 18 Jaan 2009

tigekala kirjutas:PS. Ise ma muidugi kogu seda tsirkust ei kavatse 8 sajasele selga ajada...
See oli lihtsalt kasutajasõbralikule kasutajale, "Henkka"... Kui kiiresti uuenduvad Enigma2 image'd normaalsete tuunerite jaoks... Tõlgid Sa seal midagi või ei tõlgi...
Pilt
Henkka, minu soovitus -
Müü oma Baltronic'u aktsiad/osakud maha (muidugi... kui mõni loll ostab)...
... ja pane saadud plönn (muidugi... kui see väga väike pole) Mart Tali Kaubandus OÜ-sse.

Ja edu muidugi!

Ajasin kogu selle tarkuse 800 selga ja toimib ideaalselt, HD programmide vahetus praktiliselt hetkega, ka kinniste avamine. Igati mõistlik image. Ajasin kõigepealt flashi selle 29.12 versiooni ja BA-ga selga siis v07. Muide, kõik eelmised usb pulgal olnud BA imaged töötavad ludinal. Ootan aga 8000-t. Sellel töötab see ilmselt veel paremini.

Kasutaja avatar
sniff01
DigiTVfänn
Postitusi: 743
Liitunud: 23:21, 09 Juul 2003
Asukoht: Muhv nõudmiseni
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

Re: DreamBox DM800 HD PVR

PostitusPostitas sniff01 » 21:43, 18 Jaan 2009

rimas kirjutas:
sniff01 kirjutas:OT: minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt on eesti keels arvutiasjanduses (loeks ka tuunerid sinna alla kuuluvaks) saatanast.


Miks sa siis siin eesti foorumis kirjutad? Mis keeles sa kodus ja töö juures räägid? Kas eesti keel ongi siis sinu meelest orjarahva keel, millega ei ole võimalik midagi keerulisemat väljendada. See on sinu probleem, kui sa ei viitsi väljendeid selgeks teha ja meelde jätta. Kas sa ingliskeelset terminoloogiat tundsid juba sündides?



Mis puutub siia eestikeeles kirjutamine, rääkimine jne. Ärka üles. Jutt käis olemasolevatest tõlgetest ja mul on oma ajaga targematki teha kui nuputada, mida üks või teine termin võiks tähendada.
Eesti keel on jah orjarahva keel kui nii tahad väljendada, vaata palju meil laensõnu või nende tuletisi käibel on. Igatahes parem kui soomekeelne narrus iga asja kohta oma väljend valmis treida, mis omakorda siis üldiseks "koneks" keeleliselt taandada. Aga ma ei kurda, seega võiks vajalikud ja ammu eestindatud (laenatud) terminid ka legaalseks teha aga mitte mingit imeasja välja mõelda. Vaata asja laiemalt, mis meditsiinis toimub ja pole hullu midagi. Miks siis arvutiasjanduses peab jalgratast leiutama.

Et mitte OTd edasi venitada, võib adimn need keelelised postid tõsta näiteks võitlustandrisse ja seal siis lahingut edasi pidada.

-Peace
-Piss off you too

Kasutaja avatar
matu37
DigiTVfänn
Postitusi: 599
Liitunud: 20:40, 05 Apr 2008
Asukoht: Tln / Kesklinn
    unknown unknown

Re: DreamBox DM800 HD PVR

PostitusPostitas matu37 » 22:25, 18 Jaan 2009

Mehed mis viga??

Iga inimese oma asi kes kuidas mida teeb. Kelle perset peaks torkima see mis keelne on sinu boxi interface? peale kasutaja enda muidugi. Kõik mis tehakse avatud koodi alusel ja on mõeldud üldsuse kasutamiseks on kuldaväärt...

Jätkake head tööd!!

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: DreamBox DM800 HD PVR

PostitusPostitas Henkka » 12:05, 19 Jaan 2009

Lihtsalt idee:
võibolla tekitab mõni adminn sobivasse kohta (asi just selles - kus see sobiv koht siin foorumis oleks? ) teema - näiteks "Enigma2 eesti keel", sest e2 jookseb väga mitmesuguse raua peal.
Siis tõstaks kogu eesti keele teemalise fleimi teistest teemadest ümber ja küll seal uues teemas saab siis alles kakelda :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: DreamBox DM800 HD PVR

PostitusPostitas tigekala » 13:41, 19 Jaan 2009

Kunagi siin ju tõlgiti Enigma 1 Dreami jaoks ära...

Kasutaja avatar
olavim
Uudistaja
Postitusi: 4
Liitunud: 03:00, 26 Aug 2007
Asukoht: Pärnu
    unknown unknown

Re: DreamBox DM800 HD PVR

PostitusPostitas olavim » 21:42, 24 Jaan 2009

Tere,
DM 800-ga vaadates mõnda kanalit mis saadab 4:3 pilti ei oska box seda üle 16:9 ekraani venitda, kuigi boxi setingutes on pandud vastavasse kohta "Just Scale". Eriti esineb seda nagu BskyB paketis. Kas selle anomaalia vastu on mingi lahendus? Kasutan Nabilo BlackHole,7 imaget.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: DreamBox DM800 HD PVR

PostitusPostitas tigekala » 00:25, 25 Jaan 2009

Ei oska konkreetselt Nabilo kohta öelda... Pane Gemini siis on selle koha pealt kõik OK.

Kasutaja avatar
rimas
Eeskuju
Postitusi: 1303
Liitunud: 10:17, 19 Jaan 2008
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 123 korda

Re: DreamBox DM800 HD PVR

PostitusPostitas rimas » 08:54, 25 Jaan 2009

See valik on on Geminil ja Nabilol täpselt sama. Äkki on telekas midagi vaja näppida?

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 126 külalist