milles jama...?

Kasutaja avatar
muff
Uudistaja
Postitusi: 14
Liitunud: 02:00, 27 Nov 2005
    unknown unknown

milles jama...?

PostitusPostitas muff » 19:11, 12 Veebr 2006

miks ei leia selliseid kanaleid kus FEC on nelja numbriline nagu ka eesti tv3-el ...kas asi võib ka pace tuuneris olla :?:

Kasutaja avatar
binsat
Entusiast
Postitusi: 329
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: SKY
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas binsat » 22:54, 12 Veebr 2006

kas sul on klaasid udused? mine koju ära oma krdi pacega! :twisted:

//edit

lõpuks siis moded selle geniaalselt pealkirjastatud teema dreamboxi alt natuke õigemasse kohta lohistanud.

mis teemasse endasse puutub, siis soovitaks kõigile 1 eekuse pace ja idablokineegri viasatiga mässajatele minna ja taguda oma muredega enda teenuspakkuja uksele. selle eest te maksate neile ju igakuiselt plönni. ehk muutub see teenus siis aja jooksul ka sarnasemaks soome, rootsi jm. tsiviliseeritumates paikkondades pakutavaga. kuskil nurga taga foorumis oma mure üle mõlgutades seda kindlasti ei juhtu.

no offence..

Kasutaja avatar
toivo5
Edasijõudnu
Postitusi: 89
Liitunud: 02:00, 04 Jaan 2006
Asukoht: Viljandimaa
    unknown unknown

PostitusPostitas toivo5 » 17:28, 13 Veebr 2006

Sa härra Binsat mölised liiga palju...
Nii palju kui mina olen aru saanud siis on siin foorumis väga palju Viasati kliente. On ju Viasati puhul tegemist digi tv-ga ja minu arust on see digi- tv foorum. Kui küsimustele vastata ei oska siis pole vaja ilmtingimata kohe paukuma hakata. Ma ei imestaks kui sinusugune tegelikult "salaja" kodus seda paljukirutud Viasatti vaatab ja siin foorumis teisi selle eest sõimab.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14444
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 119 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: milles jama...?

PostitusPostitas tigekala » 17:37, 13 Veebr 2006

muff kirjutas:miks ei leia selliseid kanaleid kus FEC on nelja numbriline nagu ka eesti tv3-el ...kas asi võib ka pace tuuneris olla :?:
Eesti TV3 symbol rate on 27500. Sul on siin kõik segi TV3 > Filmimees ja SR > FEC.
Korralik pudru ja kapsad. Eestlase rahvustoit...

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
muff
Uudistaja
Postitusi: 14
Liitunud: 02:00, 27 Nov 2005
    unknown unknown

PostitusPostitas muff » 21:10, 13 Veebr 2006

just seda filmimeest ma mõtlesingi... ja veel rtv 21,ning Koha Vision neid kanaleid ei leia.

Kasutaja avatar
binsat
Entusiast
Postitusi: 329
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: SKY
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas binsat » 23:11, 13 Veebr 2006

toivo5 kirjutas:Sa härra Binsat mölised liiga palju...
Nii palju kui mina olen aru saanud siis on siin foorumis väga palju Viasati kliente. On ju Viasati puhul tegemist digi tv-ga ja minu arust on see digi- tv foorum. Kui küsimustele vastata ei oska siis pole vaja ilmtingimata kohe paukuma hakata. Ma ei imestaks kui sinusugune tegelikult "salaja" kodus seda paljukirutud Viasatti vaatab ja siin foorumis teisi selle eest sõimab.


siin oled sa härra Toivo5 ise kahjuks "mölisenud" liiga palju küll.

no "salaja" pole mul seda Viasatti kuidagimoodi kavatsust ega ka vajadust vaadata, kuna pole kunagi seda kellegi eest varjata püüdnud. või tõesti olen? :lol: :lol: :lol:
oman ise muude kaartide hulgas ka seda viasat baltic kaarti. asjaolu ei muuda kuidagi minu poolt eelnevalt väljaöeldut, pigem ainult kinnitab seda. sellegipoolest ma personaalselt siiski "idablokineegrina" end küll ei tunne. vaatamata sellele, et viasat oma teenuse sisuga seda igati välja laseb paista või et keegi seda väidab. kuidagi lapsik oleks, eksju.. :lol:
kui sa end sellest isiklikult puudutatuna tunned, siis avalda teinekord oma isiklikke solvumispurskeid privaatsõnumis. offtopicut piisavalt.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist