mure, tuuneriga

anti114
Uudistaja
Postitusi: 3
Liitunud: 22:51, 07 Aug 2008
    unknown unknown

mure, tuuneriga

PostitusPostitas anti114 » 23:08, 07 Aug 2008

Tere, sai mõniaeg tagasi ostedud teine vastu võtja, sest vahepeal ära olles oli midagi juhtunud mu Viasti Thomsoni vastuvõtjaga (läbi põlend vm.) sain siis omale Skymaster DCI9310 küsimus siis selles, et kas selle vastuvõtjaga on üldse võimalik viasati kanaleid nähe või ei. ei saa õieti ka kontrollida, sest maja soojustamise ajaks tõsteti see maha ja pandi ülesse teise kohta ning nurk vale. nüüd panin umbes samma suunda tagasi signaal on olemas kuid pole nagu Thomsoni vastuvõtjaga oli kvaliteet 100% aga sellega on kvaliteet mul max mis saanud olen alla 80. kanaleid ma näen, kuid ainult vabu kanaleid. oskab keegi öelda kas selle vastuvõtjaga on üldse võimalik viasati kanaleid vaadata või ei ole. ning kuidas selle vastu võtjaga oleks kas sellega näeks viasati Samsung DSB-B150F ? :(

anti114
Uudistaja
Postitusi: 3
Liitunud: 22:51, 07 Aug 2008
    unknown unknown

Re: mure, tuuneriga

PostitusPostitas anti114 » 23:10, 07 Aug 2008

vabandage kirjavigade pärast sest kiiruga kirjutasin ja olen suht väsind. loodan, et saate aru ikkagi :D

andres66
Õpetaja
Postitusi: 1052
Liitunud: 02:00, 08 Jaan 2007
Asukoht: Põltsamaa
    unknown unknown
On tänatud: 21 korda

Re: mure, tuuneriga

PostitusPostitas andres66 » 23:33, 07 Aug 2008

Viasati poolt heakskiidetud tuunerid

Viasati satelliitvastuvõtja garantiitingimused

Thomson "põles läbi" ja see Sinu kaart töötab(s) ainult selles Thomsonis, kaart on ametliku tuuneri ID-ga seotud ja see kaart ei tööta isegi nendes teistes Viasati poolt heakskiidetud tuunerites.

...aga Dreamboxis näiteks see Viasati kaart töötab. :wink:
#Vu+Duo4K#Dreambox DM920#Mut@nt HD51#Zidoo Z9X PRO#Nokia 8010 Streaming Box#FireTV 4K Max (2023)
#Ugoos X4Q Plus#TechniSat DIGITRADIO 143V3#SDRplay RSPdx#Yamaha RX-V6A
#SAT-TV- 80E, 56E, 45E, 42E, 36E, 28.2E, 23.5E, 19.2E, 16E, 13E, 9E, 4.8E, 0.8W, 30W#

anti114
Uudistaja
Postitusi: 3
Liitunud: 22:51, 07 Aug 2008
    unknown unknown

Re: mure, tuuneriga

PostitusPostitas anti114 » 10:43, 08 Aug 2008

andres66 kirjutas: Viasati poolt heakskiidetud tuunerid

Viasati satelliitvastuvõtja garantiitingimused

Thomson "põles läbi" ja see Sinu kaart töötab(s) ainult selles Thomsonis, kaart on ametliku tuuneri ID-ga seotud ja see kaart ei tööta isegi nendes teistes Viasati poolt heakskiidetud tuunerites.

...aga Dreamboxis näiteks see Viasati kaart töötab. :wink:


see tähendab siis seda, et mul ei ole teisest vastuvõtjast mingit kasu, ja et uuesti sati näha pean võtma ühendust klienditeenindusega, kui ma saaksin viasati poolt heakskiidetud tuuneri :|

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist