Mõningatest teemadest

Kõik, mis kellelgi Digi-tv.ee portaali/foorumi kohta öelda on
Kasutaja avatar
poseidon
Uudistaja
Postitusi: 4
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas poseidon » 14:23, 23 Juun 2005

selge

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 17:28, 23 Juun 2005

lammas kirjutas:Minu meelest see täielik jura ,et keekata Card Shairingust rääkimine.Miks lubatakse siis siin lehel rääkida kõigest muust piraatlusest,kõikvõimalikest piraatkaartidest ja softidest.Õiglane oleks lubada rääkida kõigist piraatluse võimalustest või keelata siis kõik ära mis on seotud piraatlusega või viitab sellele,aga mitte nii et üks on lubatud teine mitte Card Shairing on piraatluse tulevik kuna kõik kaardid mis turul on lendavad kõik varem või hiljem prügikasti ja on mõtetu nende peale raha raisata.Ja selle vastu on võimatu võidelda kah sest kuskil riigis pole veel vastuvõetud sellist seadust mis keelaks mul originaalkaarti neti kaudu laiali jagada,aga piraatkaardi omamise eest saab karistada.


Lammas ajab lamba juttu...

Kodumaine karistusseadustik kirjutab nii:
§ 225. Autorõiguse ja autoriõigusega kaasnevate õiguste rikkumist takistava kaitsevahendi kõrvaldamiseks mõeldud tehnilise vahendi käitlemine

(1) Teose ebaseadusliku reprodutseerimise vastase kaitsevahendi või satelliidi või kaabli vahendusel ülekantava signaali ebaseadusliku vastuvõtmise vastase kaitsevahendi kõrvaldamiseks mõeldud tehnilise vahendi või seadme valmistamise, omandamise, hoidmise, kasutamise, edasitoimetamise, müümise või üleandmise eest - karistatakse rahalise karistuse või kuni kolmeaastase vangistusega.

Selle valguses käsitleb süüdistaja sinu arvutit koos kaardilugejaga just täpselt kaitsevahendi kõrvaldamiseks mõeldud tehnilise vahendina ja saad ära täie rauaga. Seda enam, et tegevus on grupiviisline, mis on raskendav asjaolu klassikalises õigusmõistmispraktikas EEs. Vähe sellest, et sind pannakse puuri (grupiviisiline laiaulatuslik isikliku kasu ajendil), pannakse puuri ka kõik su kliendid kuna tegu on GRUPIVIISILISE kuritegevusega ja õnnetul kombel on minu poolt sein tudeeritud c*'i serveritel tugevaks küljeks just klientühenduste logimine...

HEAD JAANI!

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 02:15, 24 Juun 2005

DVB_C_friik kirjutas:siiski...

Ok, olen nõus väitega, et "mina-pakun" on natuke liig. Samas jälle "sealt-saab" on ju võrdväärne teemaga "OPOS avab nüüd ka ... kanalit" või katkise OPOS-e saab välja vahetada seal ja seal.

Rohkem sallivust siiski ja Head Jaani!!


Vaata, kallis sõber. siin on vaks vahet kas:

a) mul on pakkuda üks litsakas eit
b) ma tean ühes külas üht väidetavalt litsakat eit

Ühel juhul neist käratab prostitutsiooni vaheldamine teisel juhul oletuslik seos....

iCE

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14397
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 102 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 06:02, 24 Juun 2005

Ühesõnaga taandub asi selleni, et kes seda foorumit loevad?
Kartuses, et foorum kinni pannakse võimude esindajate poolt. Ei tea, ei oska seisukohta võtta.
Ühelt poolt las müüvad/pakuvad siin avalikult. Küll siis mõni võimuesindaja või NTV+ "kapp" ka ühendust võtab. Viimase puhul tekivad eriti suured probleemid.
Teiselt poolt, kas teil, isehakanud serverihakatistel, selle asja kohta mingi garantiinatuke ka on?
Ma mõtlen, et õhtul ei tule elukaaslane koju ja ei kisu minu poolt kinni makstud paketi kaarti välja ja ei pane omale meelepärast asemele? Või teete seda ise, peale Jaanipäevast meeltesegadust? :lol:
Et kui õhtul "kõva tüki sisse viskab" (või hoopiski "kõva tüki ootuses-lootuses" :lol: ) topid näiteks "Premiere" kaardi asemel kohe "Red Light TV" kaardi serverisse? Või käib selline asi teile juba üle jõu?
c* kasutamine toimub tavaliselt oma sõprus/tutvusringkonnas. Et optimeerida originaalkaardi kuumaksu.
Mida tahate teie? Raha teenida või kuumaksu tasandada? Võõra käest teenust osta, ma ei tea! Parem siis juba kasutada proffiserverite teenust, kuigi ka seal on omad head ja vead.

Aga kuna see asi on juba küllalt levinud, siis olen 100% kindel, et c* lõpetab kunagi seal, kus lõpetavad praegusel hetkel ilma kaardislotita EMU tüünerid! :(

Soovin kõigile edukat "jaaniuimast" ärkamist!

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
kamm
Õpetaja
Postitusi: 799
Liitunud: 16:35, 10 Aug 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas kamm » 10:58, 24 Juun 2005

Head jaanihommikut kõigile, jube palavus tuleb täna!

c* teema ei tohiks minu arvates päris tabu-teema olla, sest ikkagi on vaks vahet, kas ajad pilti laiali mööda majapidamist või hoopis lihtsameelsete seas rahategemise eesmärgil.

Viimase variandi peab tõesti tabuks kuulutama.

Muidugi kindla piiri tõmbamine on küsitav, sest keegi ei tea, kas su nn kõrvaltoa vaataja on ämm või hoopis allüürnik, kelle käest c* koos üüriga sisse kasseeritav on...

Teadmiste rakendamine ning vastutus tagajärgede eest jäägu ikkagi personaalselt iga asjamehe oma otsustada/kanda.

Ei saa ju nõuda leivanugade registreerimist politseis külmrelvana...

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 11:04, 24 Juun 2005

ViasatNDS kirjutas:Sellejärgi oleme siis köik syydi seaduse ees kellel on DB.


Ei... Tehase image'ga driim on tehase riisiko ja kõik võimalikud implikatsioonid nullid juba eos heauskse ostja presemptsiooniga...

ViasatNDS kirjutas:Ja miks on keelatud mul kodus erinevates tubades sati vaatamine läbi c*??????


Vt. KaristusSeadustiku 225...

ViasatNDS kirjutas:Minumeelest see on sama kui ma teen seda asja oma abikaasaga magamistoas voodis olen korralik abielu inimene aga kui teen seda kas suures toas diivanil vöi köögis söögilaual oma abikaasaga olen abielurikkuja.


See kus ja kuidas sa oma seadusliku abikaasat penetreerid ei huvita seadust. Peaasi, et tegu oleks vastastikusel kokkuleppel toimuva tegevusega.

ViasatNDS kirjutas:Minumeelest vöiks siin kyll rääkida c* et kuidas see töötab koduses sisevörgus.Aga kui keegi ilmutab et myyb c* kaudu kaarti oleks see vördne sellega et ma hakkan oma abikaasat teistele myyma.Vöi teiemeelest on see viimane moraalselt väär ja esimene ei köiguta isegi sydametunnistust?????


Mis sa jutustad sellest!? Kui on tehnilisi nüansse, mis vajavad nõustamist, siis see isegi võiks toimuda üle PM'i või veel parem: ÜLE EMAILIDE FOORUMIVÄLISELT.

ViasatNDS kirjutas:Andke andeks aga siin foorumis täielikult ärakeelata rääkimine c* teemal oleks vale aga kuskile tuleks siiski piir panna.


Minumeelest oleks õiglane tõmmata piir c*'i puhul kuni tehniliste aruteludeni ja KÕIK. Müügi suhtes NULL TOLERANTS...

iCE @ juba üleval...

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 15:03, 24 Juun 2005

Võtame asja nii, c* teema pooldajad: Kõik me teame et ka tavaline Filesharing üle P2P võrkude on piraatlus. Aga keegi sellest ei räägi (kõik anonüümselt tegelevad sellega), kust ta midagi tõmbab ja mida ta tõmbas. Ometi see tegevus on globaalne. Ja keegi ei tee midagi. Sama asi on CardSharinguga: Ta on küll piraatlus, aga erinevalt tavalisest filesharingust, sellest räägitakse, sest see on "kuum teema". Kui me lähme internetti näiteks mp3-de müügilehele, kus mõnel vennal on nimekiri lugudest mis tal mp3-dena saadaval on, siis see on juba piraatlus ja selle venna leht võidakse kinni panna selle eest, et ta hinnakirja üles pani või äritegevusest leheküljel pajatab. Samamoodi on ka siin foorumis: Kui siin on juttu c* hindadest ja müügist avalikult, on tegemist juba piraatlusele kaasaaitamisega ja asi mutt.
Enamik meist ei taha et see foorum kinni pannakse.

Kasutaja avatar
papageno
Edasijõudnu
Postitusi: 40
Liitunud: 02:00, 09 Nov 2006
Asukoht: Pääsküla
    unknown unknown
Kontakt:

Re: Mõningatest teemadest

PostitusPostitas papageno » 23:32, 15 Juun 2008

Pisike sõna sekka... olen ühe teise suhteliselt populaarse foorumi adminide hulgas, asi puudutab ühte teatud raalitüüpi, mille logoks on näritud õun.
Ka meil oli ja on analoogne teema aktuaalne. Oleme ajanud konservatiivset poliitikat: ei luba tarkvarapiraatlusega seotud arutelusid, puksisime välja iPhone häkkimise teemad, mis leidsid sobiva koha ühes teises foorumis.

Kõik see ei toimunud mitte niivõrd seadusesilma hirmus vaid hoopis seepärast, et teatud teemadel jahumine toob foorumisse hulga suhteliselt kirjaoskamatut "läbisõidukontingenti", selle tulemusena kannatab postituste üldine kvaliteet ja foorumi informatiivsus. Tänapäeval pole ju probleem mitte selles, et infot poleks vaid selles, et väärt infokillud on pasamerre uppunud.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 23 külalist