Kahe postituse vaheline aeg

Kõik, mis kellelgi Digi-tv.ee portaali/foorumi kohta öelda on

Kui pikk peaks olema kahe postituse tegemise vaheline aeg

5 minutit
20
65%
15 minutit
5
16%
30 minutit
3
10%
1 tund
3
10%
 
Hääli kokku: 31

Kasutaja avatar
mell
Edasijõudnu
Postitusi: 64
Liitunud: 08:48, 24 Juul 2003
Asukoht: jƤrvamaa
    unknown unknown

PostitusPostitas mell » 18:36, 01 Dets 2005

See ei pruugi küll hea mõte olla aga miks ei võiks olla nii,et näiteks kuni 5 minutit kolm positust ja siis peale seda pikem paus.Peaks saama nagu kõigele vastatud ja lobaks ei saaks asi üle minna.Tehniliselt ei tea kas on võimalik aga lihtsalt mõte selline.

Kasutaja avatar
oliyx
Entusiast
Postitusi: 192
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: kuu tagakülg
    unknown unknown

PostitusPostitas oliyx » 20:59, 01 Dets 2005

Tavaliselt saab foorum läbi loetud ja sõna võetud kõik kokku 5 minutiga.
Kahjuks ei leia päevas niipalju aega et oodata järgmist postituskorda.
Kahju et nii läks, ikkagi hea emakeelne jutunurk oli sati teemal :cry:

Kui piirangud kaovad, siis andke teada (admin e-mail näiteks), seniks nägemist!

Kasutaja avatar
vatson
Edasijõudnu
Postitusi: 45
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: 13E/19E
    unknown unknown

PostitusPostitas vatson » 22:32, 01 Dets 2005

Ma ei näe põhjust miks keegi peaks nüüd ennast nii puudutatuna tundma et isegi 5-minutiline piirang teda koledasti ahistab. Mina olen üks neist kolmest kes hääletasid tunni poolt.

Võibolla on tund tõesti *pisut* jõhker, aga me kõik oleme ju nõus et *midagi* tuleb ette võtta. Kui aga admin (kellele see adminnimine pole kindlasti põhitöö) võtab midagi ette siis kukume jälle tema kallal vinguma.

Võib ju välja mõelda igasuguseid vingeid skeeme kuidas selektiivselt erinevatele kasutajatele erinevaid piiranguid seada, aga kas keegi neist ideede väljapakkujatest oleks ka valmis kätte võtma ja need piirangud PHPs realiseerima?

Kasutaja avatar
hulluarst1
Edasijõudnu
Postitusi: 82
Liitunud: 02:00, 01 Dets 2005
    unknown unknown

algaja, edasijõudnu jne...

PostitusPostitas hulluarst1 » 13:06, 02 Dets 2005

Ma ei saa hästi aru nendest kategooriatest. Tundub, et kui oled sat-i alal vana tegija, aga siin alles esimesi kordi, siis oled algaja, kui aga ei tea satindusest mitte midagi, aga avaldad end foorumis sageli, siis juba proff. Ausalt öeldes, ega need tiitlid mind sega mingilgi määral, otsustasin vaid siia lugema tulla, sest alati leiab midagi uut. Eks teinekord saab siis ka sõnake sekka öeldud, kui mingi sellise küsimusega tegu, mis omal käte-jalgadega põhjalikult läbi proovitud :)
Piiramise kohalt olen küll nõutu, kui on ikka huvitav teema käsil, siis tulgu postitusi või 100 tükki tunnis, kui neil on ikka sisu ja olemust.
Edu seniks tegijatele :)

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
admin
Admin
Postitusi: 599
Liitunud: 15:06, 11 Jaan 2003
Asukoht: Saaremaa
    unknown unknown
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 23 korda
Kontakt:

Re: algaja, edasijõudnu jne...

PostitusPostitas admin » 17:58, 02 Dets 2005

hulluarst1 kirjutas:Ma ei saa hästi aru nendest kategooriatest. Tundub, et kui oled sat-i alal vana tegija, aga siin alles esimesi kordi, siis oled algaja, kui aga ei tea satindusest mitte midagi, aga avaldad end foorumis sageli, siis juba proff.


Kõik on meist alguses algajad ja kuidas siis muidu teistele teada anda et oled "vana tegija" kui teistele omi teadmisi jagades ning nii need postitused tulevadki ja vastavalt siis ka aunimetus, pealegi ei ole siin kedagi tituleeritud proffiks, ka satifänni aunimetuse saamiseks peab ikka päris palju postitusi tegema ja kes see teine ikka viitsib siin nii palju postitada kui ikka tõsine satifänn.

watson kirjutas:Võib ju välja mõelda igasuguseid vingeid skeeme kuidas selektiivselt erinevatele kasutajatele erinevaid piiranguid seada, aga kas keegi neist ideede väljapakkujatest oleks ka valmis kätte võtma ja need piirangud PHPs realiseerima


Nii ta kahjuks on, portaal jookseb phpNuke mootoril ja erinevate piirangute seadmine on seal küllaltki piiratud ning ise php koodi ringi kirjutama hakata pole mul lihtsalt aega. Samas lähitulevikus foorumis muudatusi kindlasti veel tuleb.

Urmas

Kasutaja avatar
ibrahim
Edasijõudnu
Postitusi: 52
Liitunud: 03:00, 23 Okt 2005
    unknown unknown

PostitusPostitas ibrahim » 19:34, 02 Dets 2005

Kõigepealt tahaks töökat foorumi kollektiivi tänada mulle omiststud tärnikese eest. Kuidas see minule või mu mõtetele mõjub ei saa eriti aru. Aga aitäh ikkagi. Tegelikult ei paneks sellele erilist rõhku sest mõned inimesed teenivad paguneid sellega ,et kirjutavad seda mis sülg suhu toob.Ise loen ennast ikkagi algajaks sest olen arvuti alal võhik ,nii et mina saan foorumist ainult (enamuses)abi.Sellepärast ei poolda ka eriti piiranguid postituste vahelise aja suhtes.See kes tahab sõimata leiab ikka võimaluse või vahendid ning haritud inimene oskab eraldada terad sõkaldest. Parem oleks läbutsejaid trahvida niimoodi ,et teatud päevi(1-mitu)ei saa nad saata postitusi.

Kasutaja avatar
carrierlost
Edasijõudnu
Postitusi: 59
Liitunud: 13:45, 17 Sept 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas carrierlost » 21:18, 02 Dets 2005

Ma küll ei saa aru milleks seda ajapiirangut sellisel kujul vaja oleks.

Postituspiiranguid võiks teha adminnid sellisel juhul kui eksitakse mitmes
kord reeglite vastu ja siis juba näiteks päevaks või nii ja kindlasti valikuliselt.
Vt. hinnavaatluse foorum.

Ma saan aru, et see valikuline postitusõiguse peatamine nõuab reaalset foorumi jälgimist vs. see 5 min automaatne piirang kuid selleks ju ongi adminnid, et reeglite täitmist jälgida.

Tavakasutajatele mõjub see praegune idee kindlasti mõttetult ahistavalt.
Ei poolda. Ka mitte 5 min piirangut.

Kasutaja avatar
kamm
Õpetaja
Postitusi: 799
Liitunud: 16:35, 10 Aug 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas kamm » 14:03, 03 Dets 2005

Soovitus: värsket nõuannet tuleb üle kontrollida mõne aja pärast, sest kogemata sisse juhtunud apsu ei saa enne 5min möödumist parandada!

Juhtus mul, et automaatselt vajutasin eelvaate asemel "saada" ja kogu lugu. Moluta siis tükk aega, et saaks vea ära parandada... aga abiotsija on tavaliselt kärsitu. Kindlam on mitte vastata ja aega raisata?

Kasutaja avatar
joonas
Entusiast
Postitusi: 481
Liitunud: 00:25, 08 Okt 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas joonas » 14:46, 03 Dets 2005

Kas piirangut ei saa rakendada ainult mingile kindlale grupile? Nii nagu moderaatoritel on suuremad õigused, võiks olla eksinute grupil väiksemad õigused.

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

PostitusPostitas aandra » 16:07, 03 Dets 2005

kamm kirjutas:Soovitus: värsket nõuannet tuleb üle kontrollida mõne aja pärast, sest kogemata sisse juhtunud apsu ei saa enne 5min möödumist parandada!

Juhtus mul, et automaatselt vajutasin eelvaate asemel "saada" ja kogu lugu. Moluta siis tükk aega, et saaks vea ära parandada... aga abiotsija on tavaliselt kärsitu. Kindlam on mitte vastata ja aega raisata?

Mul juhtus täna sama lugu! Näpukas ja mõte hoopis teine!
Edu soovides A.A

Kasutaja avatar
admin
Admin
Postitusi: 599
Liitunud: 15:06, 11 Jaan 2003
Asukoht: Saaremaa
    unknown unknown
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 23 korda
Kontakt:

PostitusPostitas admin » 11:50, 04 Dets 2005

Taastatud algne 15 sek.

Case closed

Urmas

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist