Sat antenn+wifi usb võrgukaart

Andmeside probleemidega pöördu siia
Kasutaja avatar
satitaevas
Entusiast
Postitusi: 400
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: lõuna-eesti
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

PostitusPostitas satitaevas » 19:03, 16 Nov 2005

mixman kirjutas:krt siin jutt nii keeruline mitte kottigi aru ei saa, selline probleem et tasuta wifi on kuskil 1km kaugusel kas oleks kuidagi võimalik mul seda kodust kasutada? muidugi on ees palju puid (park) ja natuke lossimüüri, samas teisel pool maja on wifi 2 km kaugusel ja seal vähe lagedam , kuidas oleks võimalik minul seda tarbida?

kui puud vms.ees siis mingit võimalust ei ole,peab saatja antenn näha olema kas või binokliga

Kasutaja avatar
buck
Edasijõudnu
Postitusi: 35
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: EU
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas buck » 20:43, 16 Nov 2005

Üks variant on teha pannist endale wifi antenn kui muidugi huvi on.
http://www.usbwifi.orcon.net.nz/wokwifi.jpg

Kasutaja avatar
seffe
Edasijõudnu
Postitusi: 50
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: muraste
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas seffe » 20:54, 16 Nov 2005

tegin kunagi hernepurgist(750ml) wifi antenni----käras paremini kui 350- eegune karp mis poes müüakse.....levi oli pulgavõrra rohkem. F-otsa(oli vist f-pistik) tellisin tevalost 30- eegu kanti jäi. võin pildid ka saata kui vaja ja väiksema õpetuse

Kasutaja avatar
mixman
DigiTVfänn
Postitusi: 529
Liitunud: 03:00, 14 Okt 2005
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas mixman » 10:12, 17 Nov 2005

aga kas need puud ja asjad ei loe siis eriti, ja kas võtab mingi 2km?

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
seffe
Edasijõudnu
Postitusi: 50
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: muraste
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas seffe » 11:47, 17 Nov 2005

puid ei tohi ees olla...talvel võibolla mingisuguse levi saab läbi puude aga suvel on krõska!...kui 2km taga on link siis saab hernepurgiga küll kui on võimas saatja(sain elioni levi 3km-i tagant hernepurgiga) ja levi oli maximumis. Kuid soovitan 2-km peale siiski juba satipanni asjandus üles panna kus ees siis selline asi: satipann ja sati pea asemel
http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store. ... 11&lng=est

puude vastu aitab ehk mingi kõrgem mast...no proovi

Kasutaja avatar
satitaevas
Entusiast
Postitusi: 400
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: lõuna-eesti
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

PostitusPostitas satitaevas » 12:07, 17 Nov 2005


Kasutaja avatar
mixman
DigiTVfänn
Postitusi: 529
Liitunud: 03:00, 14 Okt 2005
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas mixman » 15:01, 18 Nov 2005

milline se saatja on, kust saab,palju maksab?

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

PostitusPostitas faas » 00:48, 19 Nov 2005

Ma olen kuulnud et üle 30 päeva ei lase need tasuta bensuka wifid netis passida.On keegi proovinud?

Kasutaja avatar
mixman
DigiTVfänn
Postitusi: 529
Liitunud: 03:00, 14 Okt 2005
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas mixman » 10:12, 07 Dets 2005

räägite, et puud asjad segavad, aga näiteks ühes restoranis on wifi , ma sõidan autoga parklasse, sisse ei lähe, vaid autos rahulikult olen läpakaga netis...

Kasutaja avatar
seffe
Edasijõudnu
Postitusi: 50
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: muraste
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas seffe » 15:24, 07 Dets 2005

jah....asi selles et sellel restol võib saatja ka õues asuda(parkla jaoks) ja teine asi...sellel restol on kindlasti aknad???? ega aken signaali takista!!! +talvel lumi peegeldab, samuti vihmalombid peegeldavad(nurga taha ka kui vaja....proovitud ja katsetatud värk). Üldjuhl kui mõnel baaril või millel iganes on wifi levi---levib see ka õues mingi 50m teinekord kuni 300m

Kasutaja avatar
hulluarst1
Edasijõudnu
Postitusi: 82
Liitunud: 02:00, 01 Dets 2005
    unknown unknown

PostitusPostitas hulluarst1 » 09:27, 08 Dets 2005

Olen juba 2 aastat internetis raadiolingiga, kasutan 14 dB paneelantenni, täpselt antenni suunal ees metsatukk. Otsenähtavust pole, accesspointi antenni läbi puie ei näe. Vahemaa minu majast accessini umbes 600 meetrit ( tegelikult ju mitte suur, aga arvestame sinna juurde sellesama metsatuka). Siiani on see asi stabiilselt käinud, alul oli küll veidi tegemist antennile õige koha leidmisega, kogu sinnapoole jääv majasein tuli läbi rännata, aga ikkagi leidsin antennile koha, kuhu signaal tuleb. Talvisel ajal oli see asi lihtsam, siis on puuvõrade takistus väiksem, internet hakkas kohe toimima, kui antenni suvalisse kohta paika panin, kevadel aga tuli aga antennile uus asukoht leida, kuna puude lehte mineku ajal kahanesid signaalid märgatavalt. Kui otsenähtavust pole, siis võib ka proovida antennile kohta leida nii magalamal kui kõrgemal. Minu asukoha puhul sain just paremad signaalid madalama antenniga. Tean juhust, kus signaalid saabusid umbes 1,5 x 1,5 meetrisele alale maja esimese korruse akna kõrval, mujal oli asi lootusetu. Nii et, kui kuidagi ei saa, siis kuidagi peaks ikka võimalik olema :P
Paraboolantenni soovitan kasutada küll, sest see annab signaalile kõvasti juurde, sõbra juures praktikas ära proovitud ja küllaltki lootusetusse kohta selle abil internet sisse saadud.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 50 külalist