ei ava sl.õhtulehte.

Andmeside probleemidega pöördu siia
Kasutaja avatar
lentsora
Entusiast
Postitusi: 101
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

ei ava sl.õhtulehte.

PostitusPostitas lentsora » 20:25, 27 Juul 2006

juba mitmes päev ei ava sõnumilehte,ütleb,et leht pole saadaval.kõiki teisi ajalehti ja ajakirju avab.mis probleem võiks küll olla.?\ei oska kohe midagi peale hakata.igal hommikul sai lehte loetud,nüüd ei saagi.palun aidake.selline tunne on,et olen lehe kuidagi ära blokeerinud.

Kasutaja avatar
sahteliit
Entusiast
Postitusi: 175
Liitunud: 03:00, 10 Juun 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas sahteliit » 22:36, 27 Juul 2006

sa ei ole ka midagi kaotanud aga soovitaks pöörduda nt mõne arvutifirma poole või saata pretnesioon slõhtulehele, et sa ei saa netis lugeda.
kahjuks sateliidimajanduses terminit `slõhtuleht` ei eksisteeri, nii , et siit sa abi ei saa

Kasutaja avatar
joonas
Entusiast
Postitusi: 481
Liitunud: 00:25, 08 Okt 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas joonas » 23:32, 27 Juul 2006

Mul avab küll sloleht.ee'd. Viga kusagil netipakkujas sul kinni vast. Või siis tõesti mingi tarkvaraline takistus peal.

PS! SahtelVHS, postitus on õiges kohas, sest Interneti alajaotuse sisu kirjelduseks on "Andmeside probleemidega pöördu siia". 8)

Kasutaja avatar
pint
Entusiast
Postitusi: 260
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: p2rnu
    unknown unknown

PostitusPostitas pint » 01:24, 28 Juul 2006

Algatuseks võiks proovida erinevate brauseritega. Äkitse mingi pahalane Internet Exploreri ära solkinud...
http://www.mozilla.com/firefox/
või
http://www.opera.com/download/
;()

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
lentsora
Entusiast
Postitusi: 101
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas lentsora » 18:50, 29 Juul 2006

suur tänu.www.opera.com päästis mind hädast ja avas õhtulehe!küsiks selle OPERA kohta veel,mis otstarve tal muidu on ja mis temaga teha saab?.

Kasutaja avatar
pint
Entusiast
Postitusi: 260
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: p2rnu
    unknown unknown

PostitusPostitas pint » 20:11, 29 Juul 2006

Eks Opera ja Firefox ole brauserid, nagu Internet Explorer'gi. Ainult et tunduvalt turvalisemad, kasutajasõbralikumad ja muidu mõnusamad :)
Ehk siis umbes sama, kas sõita Hiina Landwindi või hoopis uue Landcruiseriga
:lol:
;()

Kasutaja avatar
kamm
Õpetaja
Postitusi: 799
Liitunud: 16:35, 10 Aug 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas kamm » 21:44, 29 Juul 2006

pint kirjutas:Ehk siis umbes sama, kas sõita Hiina Landwindi või hoopis uue Landcruiseriga


Ah, ära tuututa. Teenin juba aastaid IE kaasabil raha, sest need paljukiidetud vabavaralised kahjuks selleks võimalust ei anna. Ilusate naiste vahtimiseks - vb-olla küll. Mul nad kõik installitud ja peale spämmi saamise muud tolku neist pole. Arvutit pead kaitsma nagunii ja kui see on korralikult tehtud, pole ka IEga mingit muret.

Kasutaja avatar
sahteliit
Entusiast
Postitusi: 175
Liitunud: 03:00, 10 Juun 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas sahteliit » 22:18, 29 Juul 2006

pint kirjutas:Eks Opera ja Firefox ole brauserid, nagu Internet Explorer'gi. Ainult et tunduvalt turvalisemad, kasutajasõbralikumad ja muidu mõnusamad :)
Ehk siis umbes sama, kas sõita Hiina Landwindi või hoopis uue Landcruiseriga
:lol:

Tunduvalt turvalisemad? :lol: nii arulagedat pole ammu kuulnud, sama jutt, et tule eile meile ja võta homne ajaleht kaasa

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 22:23, 29 Juul 2006


Kasutaja avatar
sahteliit
Entusiast
Postitusi: 175
Liitunud: 03:00, 10 Juun 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas sahteliit » 22:44, 29 Juul 2006


paluks veel reklaam kommentaare!!! meie pesupulber on parem kui teistel :lol:

Kasutaja avatar
sniff01
DigiTVfänn
Postitusi: 743
Liitunud: 23:21, 09 Juul 2003
Asukoht: Muhv nõudmiseni
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

PostitusPostitas sniff01 » 23:16, 29 Juul 2006

pint kirjutas:Eks Opera ja Firefox ole brauserid, nagu Internet Explorer'gi. Ainult et tunduvalt turvalisemad, kasutajasõbralikumad ja muidu mõnusamad :)
Ehk siis umbes sama, kas sõita Hiina Landwindi või hoopis uue Landcruiseriga
:lol:


Senini kasutan IE-d ja pole veel leidnud ühtki mõjuvat põhjust seda opera või tulirebase vastu vahetada. Kogu jutt turvalisusest võib ju õige olla aga nii kaua kuni määravaks osutub inimlik faktor ei päästa ka see.
Nii, et kleele ema kellele tütar kehtib ka siin.
Miskist erimugavusest pole ma siiani aru saanud.

Kasutaja avatar
sahteliit
Entusiast
Postitusi: 175
Liitunud: 03:00, 10 Juun 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas sahteliit » 00:00, 30 Juul 2006

ok, teeme siis katsetust. rebi ice oma viirusetõrje maha ja ma annan sulle ühe saidi ja ma tahan näha kui turvaline su tulirebane on :lol:

Kasutaja avatar
kain
Tegija
Postitusi: 846
Liitunud: 02:00, 09 Jaan 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

PostitusPostitas kain » 02:10, 30 Juul 2006

Ma arvan, et teemal IE vs. Firefox ei ole (veel) tänasel päeval üldse mõtet vaielda. Sahte-Liidi "argument" on väga nõrk.

Ja üleüldse, ma ei saa aru, kas surfate ainult Micro$ofti lehel, et väidate, et muude brauseritega hakkama ei saa?!

Aga eks ta ole, paljud kuulavad ju ka Sky Plus'i ja on väga rahul.

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 08:54, 30 Juul 2006

sahteliit kirjutas:ok, teeme siis katsetust. rebi ice oma viirusetõrje maha ja ma annan sulle ühe saidi ja ma tahan näha kui turvaline su tulirebane on :lol:


Mismõttes? Panen ClamAV seisma ja jooksen tulirebasega kuskile? Palun väga! Ma olen rohkem kui kindel, et FC5 viimase patchlevel'iga ei juhtu mitte midagi...

Kasutaja avatar
sahteliit
Entusiast
Postitusi: 175
Liitunud: 03:00, 10 Juun 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas sahteliit » 09:28, 30 Juul 2006

kain kirjutas:Ma arvan, et teemal IE vs. Firefox ei ole (veel) tänasel päeval üldse mõtet vaielda. Sahte-Liidi "argument" on väga nõrk.

Ja üleüldse, ma ei saa aru, kas surfate ainult Micro$ofti lehel, et väidate, et muude brauseritega hakkama ei saa?!

Aga eks ta ole, paljud kuulavad ju ka Sky Plus'i ja on väga rahul.

Kes ytles, et muude browseritega hakkama ei saa :shock: Sa kain teed kogu aeg väga huvitavaid avastusi igas teemas millest seal juttugi pole alates emakeelest. Muidu see foorum on eesti keeles!! :twisted:
Mis puutub Mozasse ja Firesse siis on tegemist ära kiibitsetud IE muud midagi. kui arvuti juba palja flashi peale kokku jookseb siis on jah jube lahe operaga ringi kolistada. mis puutub turvalisusesse siis kui ikka uss poeb ei aita ei tulirebane ega moza. Kõigil omad head ja vead aga väita et Fire on parem kui IE ja vastupidi on 1 suur bullshit

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist