neti puudus

Tarkvara ja riistvara probleemid
Kasutaja avatar
snowkite
Uudistaja
Postitusi: 11
Liitunud: 02:00, 06 Veebr 2007
    unknown unknown

neti puudus

PostitusPostitas snowkite » 17:01, 13 Sept 2007

tere! on selline küsimus, et kas keegi oskab mind aidata netiga.
mul on kodus 2 arvutit. põhiarvuti küljes on mul wifi ruuter homeline ja näitab et connected aga kui browseri võtan lahti siis ei midagi. ta ei luba isegi ruuterisse sissegi. mozilla browseris tuleb mingi password ette ja exploreris mingi jube imelik leht. aga tegelt on nagu võrk olemas kuna teises arvutis on mul nett olemas aga tahaks esimesse ka uuesti neti saada et saaks ka ruuterisse sisse. et kas keegi saab aidata!!???

Kasutaja avatar
peps2
Edasijõudnu
Postitusi: 58
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: tallinn
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas peps2 » 18:11, 13 Sept 2007

väga ülevaatlik jutt, aga äkki sul koodialla võrk ja kood panemata teisele arvutile ning sellepärast ei saa.
raske aidata nii asjaliku jutupeale :shock:
Vu+ DUO,2X90 Triax( 1.W-4,8.E-13.E- 19,2.E-36.E)

Kasutaja avatar
xxmen
DigiTVfänn
Postitusi: 791
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 25 korda

PostitusPostitas xxmen » 18:39, 13 Sept 2007

Aga selle teise arvutiga saad ruuteri konfimislehele?
Pingida saad? Ruuterit? Teist arvutit? Välisvõrku (http://www.neti.ee näiteks)?

Kasutaja avatar
snowkite
Uudistaja
Postitusi: 11
Liitunud: 02:00, 06 Veebr 2007
    unknown unknown

PostitusPostitas snowkite » 19:12, 13 Sept 2007

jep, teise arvutiga saan küll confimis lehele ja saan ka nt neti.ee-le minna
mis ma seal cofimis lehel tegeme pean?

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
xxmen
DigiTVfänn
Postitusi: 791
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 25 korda

PostitusPostitas xxmen » 20:12, 13 Sept 2007

Mispidi need arvutid ruuteriga ühendatud on? Kaabliga? Wifiga? Inernetiühendus on milline? Kuhu pessa ühendatud? Ruuteri täpne mudel?
Siin http://www.digi-tv.ee/modules.php?name= ... 8895#78895 räägid veel Dreamist. Mis sa siis seal ruuteris tegid?
Vaata, kas ruuteris DHCP on lubatud?

Kasutaja avatar
snowkite
Uudistaja
Postitusi: 11
Liitunud: 02:00, 06 Veebr 2007
    unknown unknown

PostitusPostitas snowkite » 15:09, 14 Sept 2007

mul on kodus wifi ruuter-homeline. interneti ühendus on adsl kodu. esimene ehk peaaervuti on ühendatud ruuteriga, kus ma praegu netti ei saa aga võrk on olemas ja teisel arvutil on avaya võrgukaart-väline ja kuna võrk on olemas siis läbi võrgukaardi saan netti. aga kuda ma slle peaarvuti korda saaks?

Kasutaja avatar
xxmen
DigiTVfänn
Postitusi: 791
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 25 korda

PostitusPostitas xxmen » 19:50, 14 Sept 2007

Sulle on esitatud terve joru küsimusi. Kui sa neile vastata ei saa, kutsu endale mõni asja tundev tuttav seda süsteemi üle vaatama.

Kasutaja avatar
sniff01
DigiTVfänn
Postitusi: 743
Liitunud: 23:21, 09 Juul 2003
Asukoht: Muhv nõudmiseni
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

PostitusPostitas sniff01 » 02:18, 15 Sept 2007

snowkite kirjutas:mul on kodus wifi ruuter-homeline. interneti ühendus on adsl kodu. esimene ehk peaaervuti on ühendatud ruuteriga, kus ma praegu netti ei saa aga võrk on olemas ja teisel arvutil on avaya võrgukaart-väline ja kuna võrk on olemas siis läbi võrgukaardi saan netti. aga kuda ma slle peaarvuti korda saaks?


sul on kogu kompott olemas et asi suht paari liigutusega toimima panna, nagu juba eelmises teemas kirjutasin.

Point selles, kui ise matsu ei jaga (nagu välja tuleb) leia üks tegelane kes sul selle võrgu käima ajab, selleks max 15 minutit et asi toimiks (saaks ka kiiremini).
Boonusena säästad närve ja aega.
Aga kui ise tahad sebida siis step by step võta ette user manual ja tee seda mis öeldud ja sinu võimalusi arvestades vaja.
See et sul ainult üks asi netti suudab ronida ja samas väidad et (sise)võrk kõigi vidinate vahel (vähemalt saan sedasi mina aru) on olemas, on puhtalt confimise küsimus.

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

PostitusPostitas Henkka » 07:31, 15 Sept 2007

sniff01 kirjutas:
snowkite kirjutas:mul on kodus wifi ruuter-homeline. interneti ühendus on adsl kodu. esimene ehk peaaervuti on ühendatud ruuteriga, kus ma praegu netti ei saa aga võrk on olemas ja teisel arvutil on avaya võrgukaart-väline ja kuna võrk on olemas siis läbi võrgukaardi saan netti. aga kuda ma slle peaarvuti korda saaks?


sul on kogu kompott olemas et asi suht paari liigutusega toimima panna, nagu juba eelmises teemas kirjutasin.

Point selles, kui ise matsu ei jaga (nagu välja tuleb) leia üks tegelane kes sul selle võrgu käima ajab, selleks max 15 minutit et asi toimiks (saaks ka kiiremini).
Boonusena säästad närve ja aega.
Aga kui ise tahad sebida siis step by step võta ette user manual ja tee seda mis öeldud ja sinu võimalusi arvestades vaja.
See et sul ainult üks asi netti suudab ronida ja samas väidad et (sise)võrk kõigi vidinate vahel (vähemalt saan sedasi mina aru) on olemas, on puhtalt confimise küsimus.


Kogu jutu moraal siis lühidalt selline - loll olla tohib küll, aga mitte liiga loll (ja jäärapäine).
Kui see õnnetus on siiski juhtunud, on tark (hm, kuidas see nüüd eelnevalt mainitud lolliga kokku käib :roll: ) nutzu välja käia ja probleemid lahenevad iseenesest.
Kõiki asju nagunii ei oska ise teha :lol:

Kasutaja avatar
mulla
Uudistaja
Postitusi: 9
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas mulla » 09:36, 15 Sept 2007

Kas sa said ruuteriga kaasa kaks kaablit, kui jah siis proovi lauaarvuti ühendamist teise kaabliga. Samuti võiksid ruuterile reseti teha nii kindluse mõttes. Kui eelpool asjad miskit ei anna siis pead ikkagi kellegi kohapeale kutsuma. Ahja, kui su läpakal on ka võrgukaart "kaablineti" jaoks siis võid ju vaadata kas sama kaabel läpaka laseb netti. Edu!

Kasutaja avatar
snowkite
Uudistaja
Postitusi: 11
Liitunud: 02:00, 06 Veebr 2007
    unknown unknown

1. probleem

PostitusPostitas snowkite » 22:39, 22 Sept 2007

ikka ja see sama probla.



ERROR Cache Access Denied While trying to retrieve the URL: http://en-us.start.mozilla.com/firefox? The following error was encountered: Cache Access Denied. Sorry, you are not currently allowed to request: http://en-us.start.mozilla.com/firefox? from this cache until you have authenticated yourself. You need to use Netscape version 2.0 or greater, or Microsoft Internet Explorer 3.0, or an HTTP/1.1 compliant browser for this to work. Please contact the cache administrator if you have difficulties authenticating yourself or change your default password.

minu põhiarvutis, kus on see ruuter siis. koduvõrk on, aga kui ma tahan minna oma põhiarvutisse kus on ruuter siis kui minna läbi mozilla browseri siis tuleb mulle ette selline tekst nagu seal üleval pool ma tõin. see errori tekst. et mida teha, et saaks neti lehtedele. ja saaks error lehest lahti

Kasutaja avatar
snowkite
Uudistaja
Postitusi: 11
Liitunud: 02:00, 06 Veebr 2007
    unknown unknown

PostitusPostitas snowkite » 22:41, 22 Sept 2007

ja sama jama nr 2 aga ainult et internet exploreris.

selline on siis see tekst. ka mingi errori tekst.
paluks veelkord abi





Apache 2 Test Page powered by CentOS This page is used to test the proper operation of the Apache HTTP server after
has been installed. If you can read this page it means that the Apache HTTP server installed at this site is working properly. About CentOS: The Community ENTerprise Operating System (CentOS) is an Enterprise- class Linux Distribution derived from sources freely provided to the public by a prominent North American Enterprise Linux vendor. CentOS conforms fully with the upstream vendors redistribution policy and aims to be 100% binary compatible. (CentOS mainly changes packages to remove upstream vendor branding and artwork.) The CentOS Project is the organization that builds CentOS. For information on CentOS please visit the CentOS website. Note: CentOS is an Operating System and it is used to power this website; however, the webserver is owned by the domain owner and not the CentOS Project. If you have issues with the content of this site, contact the owner of the domain, not the CentOS project.
you are a member of the general public: The fact that you are seeing this page indicates that the website you just visited is either experiencing problems or is undergoing routine maintenance.
you would like to let the administrators of this website know that you've seen this page instead of the page you expected, you should send them e-mail. In general, mail sent to the name "webmaster" and directed to the website's domain should reach the appropriate person. For example, if you experienced problems while visiting http://www.example.com, you should send e-mail to "[email protected]". If you are the website administrator: You may now add content to the directory /var/www/html/ . Note that until you do so, people visiting your website will see this page and not your content. To prevent this page from ever being used, follow the instructions in the file /etc/httpd/conf.d/welcome.conf . You are free to use the images below on Apache and CentOS Linux powered HTTP servers. Thanks for using Apache and CentOS!

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 17 külalist