Miks ma ei osta kunagi LCD-d ostaks OLED

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Miks ma ei osta kunagi LCD-d ostaks OLED

PostitusPostitas valgekotkas » 21:16, 14 Aug 2010

pets1 kirjutas:kondekast kui toiteplokist. 67 cd/m2, my ass! ventilaatorite mahe sumin, peen vile ja enam kui mõõdukas elektriarve on te kaaslased, kalade parteist! leppige selle paratamatusega, trankviliseerituna sellest mustemast mustemast mustemast mustemast mustast :lol:
Sa võiks enne natuke ajaloost tänapäeva tulla - ventilaatorid on tänaseks pana plasmade seest küll kadunud, mõõdukas elektriarve (pehme naerukoht) - minu elektriarve muideks vähenes, esimeseks põhjuseks on see, et ressiiverit enam lihtsalt telekavahtimiseks sisse ei lülitata - teleka enda kõlarid teevad jälle täitsa normaalset häält ja digibox maapealse jaoks läks kasutusest välja ning minu 42G20 keskmine elektritarve on ca 168 W (mõõdetud) ... peenike vile pärineb muideks Philipsi LCD-de toiteplokkidest ja üleüldse - oled sa pana viimase põlvkonna plasmasid rohkem ka lähedalt näinud kui kusagil poes seinal rippumas - satik näiteks kirjutas üsna adekvaatselt oma poekogemusest ja talle võin südamerahuks öelda, et panal on "out of the box" seaded päris jubeded nii, et kodus peale kiiret ümberhäälestust saabub veel üks üllatus :wink:
... üks viimasel ajal leviv müüt plasma "valgest kollasest värvist" saab alguse ikka ja jälle LCD-de üle võlli valgustatud valgest, et kuidakigi must tooni saada ja siinkohal oleks hea kui otsiksite üles mõne tuttava fotograafi kes teile näitaks profikaameraga tehtud pilte - soovitavalt loodusvaateid, tavaliselt on sellisel mehel ka kalibreeritud profimonitor ja ehk siis saate aru milline on valge värv looduses ...
... erinevalt tigekalast ei viitsi mina pikalt vaielda, sest aastad on õnneks andnud kogemusi ja võimalusi erineva tehnikaga kokku puutuda, kusjuures ka inimestega kellel kogemuste pagas üle maailma ...
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Miks ma ei osta kunagi LCD-d ostaks OLED

PostitusPostitas tigekala » 21:23, 14 Aug 2010

Ma ei viitsi kah enam põrsastega vaielda.
Juba 2 modet on püüdnud põrsastele aru pähe panna. Aga...
Põrsastele ei tee ju selgeks, et kartul otsas on.

Minu poolt kõik.

Kasutaja avatar
pets1
Entusiast
Postitusi: 217
Liitunud: 14:50, 10 Mai 2010
Asukoht: Maa
    unknown unknown

Re: Miks ma ei osta kunagi LCD-d ostaks OLED

PostitusPostitas pets1 » 21:29, 14 Aug 2010

kust seda Pioneer Kuro't osta saab????
krt, see pole 'kaasaegne plasma', sel puudub ju 'new improved filiter' ja kuda laagritega on, ikka määrinud oled? :mrgreen:

Kasutaja avatar
pets1
Entusiast
Postitusi: 217
Liitunud: 14:50, 10 Mai 2010
Asukoht: Maa
    unknown unknown

Re: Miks ma ei osta kunagi LCD-d ostaks OLED

PostitusPostitas pets1 » 21:33, 14 Aug 2010

kotkale teadmiseks, et TX-PR50VT20'l on 4(!) ventilaatorit.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
raivo
Digivanake
Postitusi: 1943
Liitunud: 03:00, 19 Juun 2007
Asukoht: Raplamaa
    unknown unknown
On tänanud: 25 korda
On tänatud: 14 korda

Re: Miks ma ei osta kunagi LCD-d ostaks OLED

PostitusPostitas raivo » 22:08, 14 Aug 2010

Kala, püüdsin sind päästa ja seletada, et elu ei ole must ega valge ... Sul on ikka vaja kivipallurit mängida. Ei aita ka see Sinu kuldaväärt väide, kuidas poisid ilma püksata Sinu laua alt läbi jooksid ... :mrgreen: .... mis ma siin ikka rohkem kommenteerin ja eelnevates postitustes juba ütlesin kõik nagu ära ... :D
Toroidal T90 39E <---> 5W, Amiko Viper 4K, Drembox 920HD, LG UHD OLED 55" ja LCD UHD 75"

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4342
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Miks ma ei osta kunagi LCD-d ostaks OLED

PostitusPostitas faas » 22:39, 14 Aug 2010

Ikka läheb sõjaks :lol: Tore,et Tigekala jäksab sõdida ja tõde tuua inimeste ette.Olles ise plasma tuline pooldaja ja kasutaja siis näiteks elektri tarbimise kohalt olen teinud vastavad mõõtmised ja ei nurise,pilt on täna parim mis saada plasmal,mis puutub LCD paneelidesse siis tuld sõbrad ja tirige koju palju jäksate kui isu :lol: juhtudes korraliku plasmat kaema naabri juures ärge virisege sitt signaal jne. ja ikka jõuame sinna,et pixsel peab ise kiirgama(OLED on teoreetiliselt led plasma :lol: ) .NB :!: mees ostab mida tahab ja teadjama ja raha lugeva mehe valik on täna ... :lol: edasi võite arvata ise ..... :wink:
DM8000, DM7020, VU+ Ultimo4K Toroidal T90 5W;4W;0.8W;4.8E;9E;10E;13E;16E;19E;23.5E;36E+1,1M 28,2E, LG OLED55E6V

bljumkin
DigiTVfänn
Postitusi: 817
Liitunud: 03:00, 29 Sept 2006
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Miks ma ei osta kunagi LCD-d ostaks OLED

PostitusPostitas bljumkin » 23:10, 14 Aug 2010

Isand Tigekala võib siin kasvõi Teise Relatiivsusteooria kokku kirjutada aga seni,kuniks
Eesti Mehel seisab kodus kapil 6000-EEK maksnud ell-tsee-deee,niikaua raiub Eesti Mees vastu ell-tsee-deeee on parem ...ell-tsee-deeee on parem ...ell-tsee-deeee on parem ...ell-tsee-deeee on parem ...,
:mrgreen:

Kasutaja avatar
pets1
Entusiast
Postitusi: 217
Liitunud: 14:50, 10 Mai 2010
Asukoht: Maa
    unknown unknown

Re: Miks ma ei osta kunagi LCD-d ostaks OLED

PostitusPostitas pets1 » 23:25, 14 Aug 2010

OLED on teoreetiliselt led plasma

veider avaldus - esimene neist baseerub elektroluminestentsil, teist sõnaühendit pole lihtsalt olemas. plasmatelekad baseeruvad fluorestentsil. elektro- ja fluorestents on väga erinevad asjad. tõepoolest niipalju on ühist, et mõlemal puhul kaasneb kiirgus.

kala ja tõde - muhahaa... tema tarvitab seda 'Argumentum Ad Hominem'-taktikat, s.t. ründab vastast, mitte palli.

Kasutaja avatar
pets1
Entusiast
Postitusi: 217
Liitunud: 14:50, 10 Mai 2010
Asukoht: Maa
    unknown unknown

Re: Miks ma ei osta kunagi LCD-d ostaks OLED

PostitusPostitas pets1 » 23:31, 14 Aug 2010

bljumkin kirjutas:niikaua raiub Eesti Mees vastu ell-tsee-deeee on parem

kes on see olematu mees, kes on väitnud midagi LCD paremuse kohta?
on väidetud, et PLAZMA on parim ja on väidetud, et mõlemil tehnoloogial on puudused/voorused.

Kasutaja avatar
Sculder
DigiTVfänn
Postitusi: 958
Liitunud: 02:00, 12 Nov 2007
Asukoht: تالين Tallinn Nõmme
    unknown unknown
On tänanud: 7 korda
On tänatud: 1 kord

Re: Miks ma ei osta kunagi LCD-d ostaks OLED

PostitusPostitas Sculder » 00:21, 15 Aug 2010

Energizer kirjutas: Teine asi on see et muu maailm on juba põhimõtteliselt astunud HD-sse. Tavaline DVD selleks ei kõlba, mistõttu filmide levik tavalisel DVD-l hakkab aeglustuma. Kasutusele võetakse BD-d või HD DVD-d.

:shock: HD-DVD juba päris kaua aega tagasi surnud formaat. DVD püsib veel kaua kuna keskmine ameeriklane on rahul up converted DVD pildiga oma HD telekatel.

pets1 kirjutas: ventilaatorite mahe sumin, peen vile ja enam kui mõõdukas elektriarve on te kaaslased, kalade parteist! leppige selle paratamatusega, trankviliseerituna sellest mustemast mustemast mustemast mustemast mustast :lol:

Ventilaatorid ei sumise ei põrise ning ei vilise ka midagi. Enne kuuled seda mõnelt DVR-ilt, DVD lindistajalt, mängukonsoolilt või arvutilt. Ja kui elektriarvet maksta ei jõua siis tuleb raamatuid lugeda :wink: :D
DVB-S2: DM8000HD PVR (1W & 5E) | DVB-T/S/C: Panasonic TX-P42V20E | DVB-T2: Panasonic DMR-BW780EBK | DVB-T2/S2/C: LG OLED55E6V

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Miks ma ei osta kunagi LCD-d ostaks OLED

PostitusPostitas tigekala » 08:50, 15 Aug 2010

Seda ei saagi sõnadesse või arvudesse panna.
Kalibreeritud (see sõna sai siia pandud spetsiaalselt kasutaja satik jaoks)
PLASMA pilt lihtsalt on parem. Tee või tina.
Kõige suurem vahe on värvides.
PLASMA värvid on naturaalsed.
LCD värvid on tehnilised.
Rääkimata mustast värvist.

Kunagi ütlesid Tehnika Maailma (skandinaavia) spetsid välja oma arvamuse :

1. Kes tahab vaadata filme ja spordisaateid, ostku PLASMA
2. Kes tahab mängida arvutimänge, ostku LCD

Kasutaja avatar
renee
DigiTVfänn
Postitusi: 566
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 2 korda

Re: Miks ma ei osta kunagi LCD-d ostaks OLED

PostitusPostitas renee » 08:58, 15 Aug 2010

nojah, minu nokria soojusvahetil on 30*C ilmaga elektriarvesti järgi 187kWh, igapäevane jahutus 23*C peale.

esiteks juhtus nii, et poed olid täis 8000 maksvaid lg ja .... plasmasid ja inimesed ostsid neid, resod olid neil 800 punktist kuni 1024ni.

nüüd on plasmade tootmine lõpetatud va korralike plasmade tootja panasonic ja poed on täis 1366x1768 ilma ja digityneritega 6000.- lcd junne, saub ja lorenci oma on veel kõige sitema pildiga ja ometi on minu isa naise äial selline isend ptui, see on hullem kui miskine odav plasma kunagi olnud on. Selliste junnide tootjat peaks karistama ja maaletoojat samuti.
mul endal on 1 korrusel 17000 masknud ja üleval 26000 maksnud sonyd, need mõlemad näitavad väga head pilti, aga on juba vanad mudelid, nii et eelmise ostu võrdlemine kyrodega mida ostmise hetkel isegi eestis olemas polnud on pulshit, selle aja plasmadel ei olnud küll veel pildis mingit eelist ja isegi mpeg4 tunerit sees ja hind oli ka märgatavalt kõrgem. neid kyroseid ja v20 võrrelge ikka praeguste tippudega ja enamvähem samas hinnaklassis olevatega, mina võrdlesin ja tõepoolest plasma pehmem pilt ja ilusamad värvid meeldisid. ja kui järgmine 25000 üle jääb, siss juba ostakisn tõesti plasma, aga praegu ikkagi inimesed on sunitud ostma neid 6000.- krooniseid junnne..... mingi digipoltsei peaks olema ja need ära keelama, 10000 ja ülesse mudelid on juba peaaegu rahuldavad, tõesti nagu sitta sisse olekid astunud, kui sellise koju vead, aga - korralikud lcd mudelid pole mingilgi juhul sitta sisse astumine -

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Miks ma ei osta kunagi LCD-d ostaks OLED

PostitusPostitas tigekala » 09:09, 15 Aug 2010

renee kirjutas:Neid Pioneeri Kurosid ja Panasonic V20/VT20 võrrelge ikka praeguste tippudega ja enamvähem samas hinnaklassis olevatega, mina võrdlesin ja tõepoolest - plasma pehmem pilt ja ilusamad värvid meeldisid.
Ma olen kogu aeg rääkinud - Pilte tuleb võrrelda ühest hinnaklassist olevate, ühesuurustel ja ühest signaaliallikast tulevatel telekatelt.
Ja soovitavalt oma kodus, kus iga kasutaja on juba välja timminud oma teleka.
Kalibreeritud seaded saab kas, väga spetsiifilisest inglaste avforums.com või flatspanelhd.com.
Kindlasti on veel kohti, kus neid seadeid saab, et mitte hakata ise jalgratast uuesti leiutama.
Viimati muutis tigekala, 09:16, 15 Aug 2010, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
mustkass
Dissident
Postitusi: 6965
Liitunud: 22:25, 14 Juul 2003
Asukoht: Fellin
    unknown unknown
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 58 korda

Re: Miks ma ei osta kunagi LCD-d ostaks OLED

PostitusPostitas mustkass » 09:15, 15 Aug 2010

Sony X seeria mudelitel oli mpeg4 tüüner sees juba 2008 aastal,aga maksis tema tollal 35000 krooni ja hammas ei hakanud peale.Muideks Philipsi telkusid müüdi siin siis veel mpeg2 tüüneriga.
AmikoViper4K Dreambox 9004K Vu+Solo4K Philips21:9 LGOLED3D4K55950V LGOLED3D4K65C6D
T90 T85 1,8 1,0 0,8x3 0,9x4
90E 85E 75E 60E 56E 55E 53E 51,5E 50E 46/45E 42E 40E
39E 36E 30,5E 28E 23.5E 21,6E 19,2E 16E 13E 10E 9E 7E
3E 4.8E 1.0W 4W 14/15W 22W 30W


Pilt

Kasutaja avatar
pets1
Entusiast
Postitusi: 217
Liitunud: 14:50, 10 Mai 2010
Asukoht: Maa
    unknown unknown

Re: Miks ma ei osta kunagi LCD-d ostaks OLED

PostitusPostitas pets1 » 10:27, 15 Aug 2010

no vahepeal on välja puhatud ja isegi mingid argumnedipojad on väljakarganud:
Kalibreeritud (see sõna sai siia pandud spetsiaalselt kasutaja satik jaoks)
PLASMA pilt lihtsalt on parem.

mul on ka kalibreeritud LCD-pilt, ise kalibreerisin, neti seaded on suht sarnased.
mingeid "tehnilisi" värve pole täheldanud. värviruumis on kõik mõõdetud punktid oma kohtadel, märkamatu veaga dE.
must on pisavalt must, mõõdetuna 0.08 cd/m2
pilt on (eriti HD) nagu prillikivi, absoluutselt ei kurda.
ostke julgelt normaalse hinnaga LCD, arvestage ainult vaatenurka kui see ei hakka segama, pole plasmaga vahet!

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 155 külalist