diskrimineerimine

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
Kasutaja avatar
kain
Tegija
Postitusi: 846
Liitunud: 02:00, 09 Jaan 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

Re: diskrimineerimine

PostitusPostitas kain » 15:40, 24 Mär 2011

siil udus kirjutas:Mis kuradi pärast mina pean kellegile midagi ütlema minema, ah? Kui inimene ei oska inimene olla, mis ma teha saan?

Minu mõte oli Sulle selgeks teha, et pole absoluutselt mingit vahet, kas Sina pead neid õpetajateks või mitte. See ei muuda probleemi olematuks.
Aga tundub, et Sa soovid ainult plõksida- edu siis Sulle!

Kasutaja avatar
jaanus-
DigiTVfänn
Postitusi: 545
Liitunud: 15:53, 04 Sept 2010
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: diskrimineerimine

PostitusPostitas jaanus- » 16:07, 24 Mär 2011

matikabi kirjutas:http://noortehaal.delfi.ee/news/drnoormann/

päris sarnased olid minu olukorrale ainult paar lõiku: see rongi alla hüppamise teema ja elu mõttetuse ja allaandmise teema
elu koosneb üllatustest

siil udus
DigiTVfänn
Postitusi: 756
Liitunud: 02:27, 21 Juun 2008
    unknown unknown
On tänatud: 15 korda

Re: diskrimineerimine

PostitusPostitas siil udus » 16:39, 24 Mär 2011

kain kirjutas:
siil udus kirjutas:Mis kuradi pärast mina pean kellegile midagi ütlema minema, ah? Kui inimene ei oska inimene olla, mis ma teha saan?

Minu mõte oli Sulle selgeks teha, et pole absoluutselt mingit vahet, kas Sina pead neid õpetajateks või mitte. See ei muuda probleemi olematuks.
Aga tundub, et Sa soovid ainult plõksida- edu siis Sulle!

Mine oma probleemiga Jämejalale. Mina seda lahendada ei oska.

Kasutaja avatar
karla
Tegija
Postitusi: 1057
Liitunud: 03:00, 12 Sept 2005
Asukoht: Uusimaa, Finland
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: diskrimineerimine

PostitusPostitas karla » 17:20, 24 Mär 2011

siil udus kirjutas:Näha jah, et te pole õiget õpetajat näinud.
See saast, mida te siin räägite ainult tahab nimetada end õpetajaks või siis ei taha. Vahet pole. Nad ei ole õpetajad.
Need ongi siis palju kiidedud mingid Tallinna saastakoolid.


Siil, ära tule seletama, ma elan ühe sellisega koos ja palju aastaid juba ;)
Panasonic TX-P60ST60Y, DM800HD, GM Spark One, 1W, 4,8E, 9E, 13E, 19,2E, 28E, 36E

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
karla
Tegija
Postitusi: 1057
Liitunud: 03:00, 12 Sept 2005
Asukoht: Uusimaa, Finland
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: diskrimineerimine

PostitusPostitas karla » 17:22, 24 Mär 2011

karla kirjutas:
siil udus kirjutas:Näha jah, et te pole õiget õpetajat näinud.
See saast, mida te siin räägite ainult tahab nimetada end õpetajaks või siis ei taha. Vahet pole. Nad ei ole õpetajad.
Need ongi siis palju kiidedud mingid Tallinna saastakoolid.


Siil, ära tule seletama, ma elan õpetajaga ühes majas ja magan ühe teki all ja palju aastaid juba, peale õpetajate on pedagoogid, need on jube rasked isiksused, üldjuhul diagnoos lausa ;)
Panasonic TX-P60ST60Y, DM800HD, GM Spark One, 1W, 4,8E, 9E, 13E, 19,2E, 28E, 36E

siil udus
DigiTVfänn
Postitusi: 756
Liitunud: 02:27, 21 Juun 2008
    unknown unknown
On tänatud: 15 korda

Re: diskrimineerimine

PostitusPostitas siil udus » 17:48, 24 Mär 2011

karla kirjutas:
siil udus kirjutas:Näha jah, et te pole õiget õpetajat näinud.
See saast, mida te siin räägite ainult tahab nimetada end õpetajaks või siis ei taha. Vahet pole. Nad ei ole õpetajad.
Need ongi siis palju kiidedud mingid Tallinna saastakoolid.


Siil, ära tule seletama, ma elan ühe sellisega koos ja palju aastaid juba ;)

Ma ei saanudki aru, et kellega sa koos elad. Aga igaljuhul ise valisite ja edu teile. :wink:

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: diskrimineerimine

PostitusPostitas Energizer » 01:34, 25 Mär 2011

siil udus kirjutas:
Energizer kirjutas:Konkreetselt tean ühte naisõpetajat kes diskrimineeris ja kiusas paari õpilast kuna nende laste isa käis juhtumisi õpetaja abikaasaga joomas ja see õpetaja vihkas seetõttu neid kahte last.

Sa, neiu, võid mida iganes teada. Kuid teada tuleb seda, et tegemist pole põhimõtteliselt õpetajaga vaid krt teab kellega.
Kes lastel hakkab vahet tegema ainult sellest, et nägu ei meeldi, ei ole enam ka õpetaja, selge?



Vaata paljudel sellistel delikaatsetel juhtudel lihtsalt pole võimalik midagi tõestada, et õpetaja tõesti sulle 2-te meelega ei pannud. See lugu millest mina rääkisin juhtus veel vene ajal. Tol ajal käis kõik paberi ja pastakaga.Mis kirjas oli, see oli "tõde". KUi õpetaja ikka kirjutas "2" siis oli "2" ja kõik. Mis eksamitesse puutub siis eks olid ja on ka praegugi õpetajatel oma ringkaitse nagu on sedasama arstidel. Jah, haiglane on see, et sellised "õpetajad" kasutavad oma positsiooni ära,keeravad nii mõnegi noore inimese elu tuksi või pärsivad edasiminekut. Mis puutub sellesse et need inimesed pole õpetajad... siis kindlasti on oma osa probleemist ka see, et neid õpetajaid pole võimalik asendada, kedagi lihtsalt pole asemele panna et neid libaõpetajaid lahti kangutada.See konkreetne isik, kellest rääkisin õpetab siiamaani, ise ammu pensionil... Olen nõus et nad ei vääri õpetajaametit, aga keegi peab selle tänamatu töö siiski ära tegema muidu on ühiskond varsti nagu üks suur loomakari.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google Adsense [Bot] ja 100 külalist