Midagi lõbusat

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    unknown unknown
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: Midagi lõbusat

PostitusPostitas satik » 13:11, 12 Mai 2014

Muide, tollal ei olnud "disko" ainult tantsimiseks, seal kuulati ka lihtsalt muusikat sest leidus paljusid kellel polnud võimalik endale huvitavat muusikat leida või soetada tehnikat. Ega siis kõik ei olnud Plaadimäele sisse kirjutatud :lol: ...
Olen ise lasknud rahvale Scorpionsi, AC/DC, ZZTopi, Helloweeni, Rushi (btw LP @85 väga hea) jne, seda just rahva soovil.

Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1117
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 13 korda

Re: Midagi lõbusat

PostitusPostitas dreamants » 13:17, 12 Mai 2014

satik kirjutas:Pole enam ammugi alles aga ka meil jestonias olid säärased manitsused kultuurimajadele olemas. Repertuaar diskoõhtutele kinnitati kaks nädalate enne kultuuriosakonnas, oli ette määratud protsent palju pidi olema nõukogude muusikat ja palju võis olla lääne muusikat. Käidi pisteliselt kontrollimas kas "õhtujuhid" pidasid sellest kinni. Siis see ei tundunudki naljakas :lol: .

Olid sarnased nimekirjad ja ajakirjanduses halvustati aegajalt mõnda neist. Pull on see, et need arvustused mõjusid enamasti vastupidiselt, tõmbasid tähelepanu. Isegi tegin esimest tutvust sellise bändiga nagu ACDC peale seda kui "Noort Hääles" teda räigelt maha tehti. Super hea bänd, siiamaani kuulan aegajalt parimaid palasid.

siil udus
DigiTVfänn
Postitusi: 756
Liitunud: 02:27, 21 Juun 2008
    unknown unknown
On tänatud: 15 korda

Re: Midagi lõbusat

PostitusPostitas siil udus » 13:38, 12 Mai 2014

Martini kirjutas:Juhin tähelepanu, et nimekirjas on muuhulgas Donna Summer. Kui see ka diskole ei sobi, siis ei sobi küll mitte miski :)

Jep :)
Donna Summer tituleeriti mingi ajal üldse disko kuningannaks.
Aga sealt nimekirjast tantsiti vabalt näiteks ka Dschinghis Khani, Blondie ja isegi Sparksi muusika saatel.
Ja ABBA ja Arabesque ei olnud neist kuidagi mingi hilisem muusika.

Kasutaja avatar
Jeeriko
Entusiast
Postitusi: 355
Liitunud: 11:42, 03 Veebr 2009
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänatud: 25 korda

Re: Midagi lõbusat

PostitusPostitas Jeeriko » 13:53, 14 Mai 2014

:lol: eriti lõpus "vabandame võimalike ebamugavuste pärast"

vl.jpg
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
Inq
Entusiast
Postitusi: 393
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 1 kord

Re: Midagi lõbusat

PostitusPostitas Inq » 14:54, 14 Mai 2014

Huvitav et Canned Heat on homoseksuaalsust propageeriv :shock: Kas see leht mitte fake ei ole? Nõuka ajal ma ei mäletaks nagu väljendit homoseksualism, äkki mõni eakaaslane parandab või värskendab mälu. Aga jah, korra plaadimäel oleks äärepealt kotitäie Judas Priest`i vinüülidega miilitsale loovutanud. Scorpions sattus ilmselt listi põhjusel et nende plaadikujundused 70 ja 80`l olid kõmu tekitavad ja seda ka mujal kui tollases N Liidus.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 146 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Midagi lõbusat

PostitusPostitas tigekala » 17:03, 17 Mai 2014

LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Kasutaja avatar
arkoko
DigiTVfänn
Postitusi: 961
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: 59°26'N 24°45'E
    unknown unknown
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 42 korda

Re: Midagi lõbusat

PostitusPostitas arkoko » 14:53, 18 Mai 2014

как глонас использовать? Или это нужно антену покупать специальную?
Увы, нужна разборка дивайса, т.к. антенны внутренние, спрятаны внутри корпуса. Следует напечатать фотографию Путина размером 2,0х1,5 сантиметра (размер почтовой марки) и приклеить на внутреннюю антенну. После этого устройство сможет принимать сигнал ГЛОНАСС.
{Amiko Viper 4k}{Triax 1,1m}{Supreme Intelligent Dark Motor All Metal DiSEqC USALS, 85°E-30°W}{Pana Plasma}

Kasutaja avatar
Scott
Digivanake
Postitusi: 3190
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    unknown unknown
On tänanud: 64 korda
On tänatud: 158 korda

Re: Midagi lõbusat

PostitusPostitas Scott » 06:07, 19 Mai 2014

http://www.buzzfeed.com/daves4/unfortunate-pictures

Tänu Delfile vihje eest :wink:

.....

http://www.ohtuleht.ee/580059/tehnikavi ... i-maletagi - noortele avastamiseks, vanematele/vanadele nostalgiaks.

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Midagi lõbusat

PostitusPostitas valgekotkas » 15:52, 20 Mai 2014

Ma olen sajaga paha inimene. Aga et kõik ausalt ära rääkida, pean ma alustama sellest, et ma olen veel halvem inimene ja käin vahest, nagu kõik väikesed perverdid, Mäkis söömas. Nii ka täna, sest on kaunis laupäev ja seletamatul põhjusel tuli isu vastiku pisikese friikardula järele (loe: suure).
Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida. Vaid lastekaitsest. Ühesõnaga, seletamatul asjaolul on meie faking lastekaitsjad jõudnud sinnamaale, et käivad koolides ahistamisest ja laste õigustest jutlustamas – a la et kui vanemad sunnivad putru sööma, siis helistage meile julgelt, me paneme need tropid vanatoid paika. Aga selle vabastusprotsessi juures pole needsamad piimavuntsidega lastekaitseaktivistid jõudnud selleni, et ära keelata alaealiste sisenemine Mäkki. Eriti Sõle omasse. Ja vot sellestsamast kitsaskohast johtuvalt istus minu kõrvallauas päris roogitav räimeohtu blondiin, püksid allpool sündsuspiiri, üks nendest tuttavatest spoileritätokatest sabakondil uhkeldamas ja sangad, nagu lõuna-eesti suitsusauna veepajal , külgedel turritamas. Ühesõnaga siuke eesti keskmine kasulik mudel, hapravõitu tugevusarvutuste kiuste kaks last omale muretsenud. Plika oli vast kolmene, poisiklutt, va särasilmaga naaskel, viiene. Ja manustasid mida iganes nende mänguasjadega kaasa antakse seal „pererestoranis“. Maja oli rahvast suhtkoht täis ja siis ühtäkki tüüris kassa juurest meie laudade suunas ähvardav roosa vaalaskala. Selline 100+ kg neidis, vanust napp üle kahe kümpi. Kulmurõngaga. Soojale päevale vastavalt oli ta ennast pakkinud roosa maika laadsesse suvesärki, jalas dressipüksid pingul nigu rakvere sardelli nahk. Tuli see noor vaalaskala koos oma muljetavaldava gravitatsioonivälja ja kandikuga, kus neli pakki friikaid, suur jook ja kaks burgerikarpi, meie rahumeelse nurgakese poole... kõrvallaua lapsukesed jätsid oma kaklemise mänguasjade paremusedetabeli üle ja nende kardulaid täis suud vajusid lahti nagu pääsupoegadel pesaveerel kõõludes. Tüdruk jäi lihtsalt vait, sest ma saan aru, tema napp elukogemus polnud sellise loodusnähtusega jõudnud pisikesi silmamunasid retsida. Poiss aga, osalt valju häälega mõtlemise oskusest, osalt ehk ka õeraasu harimise huvides rõkatas:“ No on see alles paks!“.
Andestamatu möödalask. Emalaev tõmbas paugust külje ette nagu viks tagaveoline masin, mille kässarit märjal teel hooga on krabatud. Vajus täie mühinaga lauakese juurde ja tõmbas käima ju vist juba hoolega ettevalmistatud plaadi, mida kaks hirmunud lapsukest ja läkastav noor ema, kellele poja kõlav ausus oli saiapudi kurku ajanud, nüüd kuulama pidid. Roosa fuuria esitas räusates etüüdi tohutult solvatud kodanikust, keda on rünnanud ülim kasvatamatus, tema hinge on verised vaod küntud, väärikus põrmustatud ja kas pisikesed tattnokad on üldse kuulnud, et mõni inimene võib paks olla sellepärast et ta on haige. Kui poisikese kilke peale vaatas meie suunas pool Mäkki siis nüüd olime kogu söögikoha pilkude epitsentris. Kõike seda sõnamulinat sihtis roosa hüljes just poisi ja tüdrukukese suunas, mürkmao kombel pead vasemalt paremale õõtsutades, kätega gängstaneegrimuttide liigutusi tehes, nii nagu neid vahest taevakanalite musasaadetest näha on ning üüratu rinnapartiiga vastupidiselt pea rütmile lehvitades. Pea käis vasakule, tissid hooga paremale. Ja vastupidi. Šokeeritud ema ei suutnud minutiga ennast koguda ei laste kaitseks ega vabandamiseks - see hoolega ettevalmistatud ja mitmeid korda lihvitud sõnavaling oli terve Mäki friisind ja pisikesele venna käest haaranud tüdrukule valgusid suured pisarad silma.
Siis mul viskas sita ventikasse, sest ma ei salli kui ilusaid pisikesi tüdrukuid ahistatakse ja tõusin kulmu kortsutades püsti. Üritasin kohvikatla liikumismaneeri aimata ja ütlesin kõva häälega:„ Jõu piff kuule! Ära vehi siin oma tissidega, ümberringi on väikesed lapsed, nad võivad viga saada. Loomulikult oled sa haige, igaüks kes sind selle söögivaagnaga näeb, saab aru et sa oled väga haige. See on vist pärilik ajukrampia?“ . Ühesõnaga suu rääkis seda, mis keelel oli, ise lasin aga relvaseadust kibekähku peast läbi ja arutasin, et milliseid relvasid ma võin hädakaitse sooritamiseks kasutada, kui need nibud nüüd mulle hooga silmaauku lükatakse... mis on sellisel puhul proportsionaalne kaitse?
Õnneks asi nii kaugele ei läinud. Hämmasaval kombel kiilus valgel neegril plaat täiega kinni, ta pööritas mõned korrad silmadega nagu sünnitav lehm ja tuhises lauanurgale toetatud kandikut kaasa haarates uksest välja.
Pisike tüdruk lasi venna käest lahti ja ronis oma emme sülle. Inimesed vabanesid tardumusest ja oli kosta mitmeid naeruturtsatusi. Minul aga läks süda pahaks ja tõusin minekule. Kõrvallauast möödudes patsutasin poisile õlale ja ütlesin, et sa ei teinud midagi valesti, sul on täiesti adekvaatne maailmatunnetus. See oligi üks paks ja kuri loom, sellistega ole tulevikus ettevaatlik.
Niipaljut siis laste kaitsmisest ja sellest, et ma olen paha inimene.
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Midagi lõbusat

PostitusPostitas Henkka » 16:38, 20 Mai 2014

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
AX HD61 4K ; AX HD51 4K ; LG OLED65B8PLA; LG OLED55EG9A7V ; T90 0,8W; 4,8E; 9E; 13E; 16E; 19,2E; 23,5E; 28,2E; 31,5E; 36E

rootsikunn
Digivanake
Postitusi: 1310
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 15 korda
On tänatud: 205 korda

Re: Midagi lõbusat

PostitusPostitas rootsikunn » 11:53, 21 Mai 2014


Kasutaja avatar
Sombi
Digivanake
Postitusi: 1053
Liitunud: 03:00, 11 Okt 2006
Asukoht: Läänemaa, Noarootsi, Pürksi
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Midagi lõbusat

PostitusPostitas Sombi » 14:26, 21 Mai 2014

rootsikunn kirjutas:http://www.vello42.com/

https://www.facebook.com/vello.nelikendkaks?fref=ts

Kasutaja avatar
laika
Entusiast
Postitusi: 216
Liitunud: 16:56, 11 Juun 2008
Asukoht: mudapealinn
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

Re: Midagi lõbusat

PostitusPostitas laika » 14:09, 22 Mai 2014

Vene vägede eemaldumine
Sul pole õigusi, et siin postituses manuseid näha

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 146 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Midagi lõbusat

PostitusPostitas tigekala » 20:11, 26 Mai 2014

Spetsiaalselt Henkkale, üks pilt selle aasta Red Bull ja Sebastian Vettel

Pilt
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Kasutaja avatar
satik
Moderaator
Postitusi: 3575
Liitunud: 02:00, 25 Veebr 2007
Asukoht: siin seal
    unknown unknown
On tänanud: 67 korda
On tänatud: 100 korda

Re: Midagi lõbusat

PostitusPostitas satik » 13:08, 28 Mai 2014

Üks humoorikas olupilt meie tulevikust:
"Telefonikõne:
„Google Pizza, tere päevast, kuulan teid!“
„Mis see oli?!“
„Google Pizza. Mida tellite?“
„Noh... Kas see pole siis Mafiooso Pizza?“
„Oli küll, aga Google ostis ta ära ja nüüd hõlmavad meie teenused Eestis kõike.“
„Väga hea. Tellimuse võtate?“
„Loomulikult. Kas võtate oma tavalise tellimuse?“
„Tavalise tellimuse??? Kust teie teate, mis mu tavaline tellimus on?“
„Teie mobiilinumber on meie andmebaasis sees. Viimased 32 korda olete meilt tellinud suure Francescana, topeltjuustu, topeltsingi ja mustade oliividega.“
„Vau! Poleks arvanudki...“
„Sel ajal, kui me teie tellimust täidame, lähete te harilikult kõige lähemasse poodi, Konsumisse, ja ostate 6-paki A. Le Coq Premiumi. Muide, õlut ma ei soovita – see lihtsalt ei sobi pizza juurde. Kui te võite endale keset päeva veini lubada, siis ma soovitaksin...“
„Pidage nüüd kinni, kurat võtaks! Kust, saadanas, te seda teate?!“
„Teie Swedbanki pangakaardi tehingute andmed jooksevad meie andmebaasi. Igaks juhuks...“
„Kui ma nii näljane poleks, siis ma ütleks teile, mis ma sellest arvan! Aga olgu. Niisiis...“
„Vabandage, kas võib teile nõu anda?“
„Noh, hea küll.“
„Kas te olete kursis meie täieliku pitsamenüüga?“
„Ei.“
„Alates sellest kuust pakume uut täiustatud Vegetarianat brokkoli ja paprikaga, juurde võiksite võtta vähesoolast mineraalvett.“
„Brokkoli? Paprika? Mage? Olete te hulluks läinud? Ma vihkan seda kõike!“
„Mõistan, kuid see on teie tervise huvides. Pealegi on teie kolesteroolitase väga kõrge...“
„Kust te seda teate?“
„Meie firmal on maailma suurim andmebaas. Teie telefoninumbri järgi teame me teie nime, sealt järgneb isikukood ja sealt perearsti andmed teie tervise kohta.“
„Ma sülitan teie andmebaasi peale! Ma ei taha taimetoitu! Ma võtan rohtusid ja võin seepärast süüa, mida tahan, selge?“
„Mul on kahju, aga viimasel ajal pole te tablette võtnud.“
„Mida kuradit! Kust te teate? Nuhite mu järel iga päev vä?“
„Ei-ei! Lihtsalt meil on andmed kõigi linna apteekide kohta ja viimast korda käisite seal kolm kuud tagasi. Korraga saate retsepti järgi 30 tabletti.“
„Kurat, see on õige! Ja kust te seda teate?“
„Ikka teie pangakaardilt. Aga sel kuul olete kõvasti rohkem kulutanud, kui tavaliselt. Pärast pitsatellimust jääb teie arvele mõnisada eurot, nii et soovitan kuni palgapäevani kokkuhoidlik olla..“
„Sa vana ra**k... Kas ma ei või teile näiteks sularahas maksta, mis? Mis te nüüd ütlete?“
„See on võimatu. Te maksate sularahas ainult koduabilisele, et tema pealt makse ei peaks tasuma. Ülejäänud raha mängisite kasiinos maha. Meil on mõned huvitavad oletused, kust te sularaha saate, aga ma ei hakka teid nendega tüütama.“
„Vaat kus elajad! Kust te teate, palju ma oma koduabilisele maksan?“
„Noh, ta paneb selle raha SEB Panka oma arvele ja kannab siis emale üle, selgituses ilusasti, kust raha pärit.“
„Minge õige p***e!“
„Kuidas soovite. Kahetsen, aga teiega suheldes ilmub kogu see info automaatselt arvutiekraanile ja ma tahan teid ainult aidata. Arvan, et peaksite perearstilt retsepti küsima ja uued tabletid välja ostma.“
„Kuule, sina...! Mul on kõrini nendest neetud arvutitest, andmebaasidest, internetist, Google´ist, Facebookist, Twitterist ja eraelu täielikust puudumisest 21. sajandil!“
„Palun ärge ärrituge, see pole teie huvides...“
„Ole vait! Juba homme sõidan sellest nuhkimisest kaugemale. Sõidan näiteks Fidži saartele, või kuhu iganes, kus pole arvuteid, internetti, telefoni ega inimesi, kes mind kogu aeg jälgivad...“
„Ma saan teist aru...“
„Viimast korda kasutan kaarti selleks, et osta endale lennukipilet maailma lõppu!“
„Väga tore...“
„Tühistage see pitsatellimus. Ma ei taha seda.“
„Hästi... Juba tühistatud. Kui lubate, siis veel üks pisike detail...“
„Mida kuradit te veel tahate!?“
„Tahan teile lihtsalt meenutada, et teie pass on aegunud...“

Teagi kas :lol: või :cry:

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 94 külalist