Kella keeramine

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
Kasutaja avatar
raivo
Digivanake
Postitusi: 1941
Liitunud: 03:00, 19 Juun 2007
Asukoht: Raplamaa
    Linux Chrome
On tänanud: 25 korda
On tänatud: 14 korda

Re: Kella keeramine

PostitusPostitas raivo » 23:25, 04 Apr 2020

No mulle hakkab järjest rohkem tunduma, et peale Tigekala tõe, on meie foorumis veel ka Sergei.o tõde, mida tuleb vastuvaidlemata täita ja austada.

Tead, Sergei.o, mina EI ARVA nii nagu Sina ja olen nii Henkka kui Scottiga ühel meelel ja on üldse väga nõme seda teemat Moskva ajaga siduda ja see EI PUUTU kohe üldse asjasse ja sellesse teemasse. Kui tahad poliitikast rääkida, tee endale teema ja kirjuta endal või sõrmed sõlme.

Minu pärast olgu või hiina, jaapani või tsuksi aeg aga siin teemas käib jutt sellest, et meie õhtud oleks üks tund valgemad.

See, et Sulle suve aeg EI MEELDI, ei tähenda seda, et see teistele ei meeldi ja ei ole vaja kohe teisi kasutajad selle pärast sildistama hakkata!

Edu ja jõudu,
Raivo
Toroidal T90 39E <---> 5W, Amiko Viper 4K, Drembox 920HD, LG UHD OLED 55" ja LCD UHD 75"

sergei.o
Entusiast
Postitusi: 344
Liitunud: 22:12, 15 Veebr 2015
    Android Chrome
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Kella keeramine

PostitusPostitas sergei.o » 00:22, 05 Apr 2020

UTC+3 Moskva aeg (MSK) on ajavööndi ametlik nimetus
UTC+2 Ida-Euroopa aeg (EET) on meie oma

Ajutiselt kehtivad suveagade nimed kaovad, kui kehtestatakse alalised.

Kas ma olen keelanud eelistada Moskva aega või olla moskvameelne? Kas ma olen halvustanud varem ärkajaid või hommikuinimesi õhtuinimestest nõmedamaks pidanud?

Ajatsooni valik on just nimelt poliitiline otsus.
See ei puuduta seda, millal keegi tööle peab minema. Tööaja algused on väga erinevad: 8, 9, 10 on kõik levinud.
Hetkel on väga paljudel normeerimata tööaeg koos selle alguse ja lõpuga, sest paljud töötavad ja õpivad kodus. Enam ei pea vilega liinitööle tormama, sest suured tehased on praktiliselt kadunud.

Kui sa pole oma töö algusega rahul ja tööandjaga sobivat tööaja algust ei suuda kokku leppida, siis otsi teine töökoht, mitte ära sunni peale Moskva ajavööndiga liitumist! Kui kella varasemaks keeramiseta kohe kuidagi ei saa, siis võid kaaluda kolimist Moskva või ehk veel meeldivamasse Samara (UTC+4) tsooni.

IMHO

Kasutaja avatar
arkoko
DigiTVfänn
Postitusi: 949
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: 59°26'N 24°45'E
    Android Chrome
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 39 korda

Re: Kella keeramine

PostitusPostitas arkoko » 02:15, 05 Apr 2020

Mulle tundub et üks räägib aiast, aga teine aiaaugust. :roll:
{Amiko Viper 4k}{Triax 1,1m}{Supreme Intelligent Dark Motor All Metal DiSEqC USALS, 85°E-30°W}{Pana Plasma}

Kasutaja avatar
Opo
DigiTVfänn
Postitusi: 737
Liitunud: 13:01, 21 Juun 2008
Asukoht: keskmisest põhjapoole
    Ubuntu Firefox
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 30 korda

Re: Kella keeramine

PostitusPostitas Opo » 08:47, 07 Apr 2022

Seda, et see jama kunagi ära lõpeks, pole vist loota, sest ka Eesti Energia hakkas kella kruttima. :evil:
Amiko Mini HD + AOC e2450Swh.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
Scott
Digivanake
Postitusi: 3156
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    Ubuntu Firefox
On tänanud: 63 korda
On tänatud: 153 korda

Re: Kella keeramine

PostitusPostitas Scott » 09:21, 07 Apr 2022

Opo kirjutas:...Eesti Energia hakkas kella kruttima. :evil:

Miks pahandad? Odavam ööaeg pikenes, samuti ei mõjuta edaspidi kellakeeramised enam öö- ja päevatariifi kehtivusaega.

...

Sellekevadine suveajale minek läks nii märkamatult. Pühapäeval oli hall ilm, esmaspäeval ei saanud vahepeal puudu jäänud tunnist arugi ja valge aeg klappis kellaajaga ideaalselt.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 55 külalist