Päästke oma nahk!!!!

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
Kasutaja avatar
raivo-ViasatNDS
Entusiast
Postitusi: 129
Liitunud: 03:00, 19 Juul 2005
Asukoht: EU-PƤtaka valla mees
    unknown unknown

Päästke oma nahk!!!!

PostitusPostitas raivo-ViasatNDS » 21:44, 16 Aug 2005

Kui te ei taha et teilt vöetakse teie privaatsus ära siis kirjutage sellele kirjale alla http://www.dataretentionisnosolution.com/index.php?lang=fi

:( Kahjuks seda eesti keeles ei ole,enamus EU keeltest on olemas seal lehel.

Kasutaja avatar
mesilane
DigiTVfänn
Postitusi: 721
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: Päästke oma nahk!!!!

PostitusPostitas mesilane » 22:58, 16 Aug 2005

raivo-ViasatNDS kirjutas:Kui te ei taha et teilt vöetakse teie privaatsus ära siis kirjutage sellele kirjale alla http://www.dataretentionisnosolution.com/index.php?lang=fi
:( Kahjuks seda eesti keeles ei ole,enamus EU keeltest on olemas seal lehel.

Sihukest jura pole mõtet isegi lugeda, allakirjutamisest rääkimata. Privaatsust pole juba ammu olemas ja seda puhtalt tehnilistel põhjustel. Teema lukku ja kustutamisele!

Kasutaja avatar
raivo-ViasatNDS
Entusiast
Postitusi: 129
Liitunud: 03:00, 19 Juul 2005
Asukoht: EU-PƤtaka valla mees
    unknown unknown

PostitusPostitas raivo-ViasatNDS » 23:40, 16 Aug 2005

Kuule mesilane,sinu meelest see vöib jura olla aga mina kyll ei taha et keegi minu sönumi esiletooks mis ma olen kaks aastat tagasi moblaga saatnud,vöi et keegi kolmas loeks neid e-maile mida ma kunagi olen oma kallimale saatnud.See on juba minu eraellu sekkumine ja HÄRRA "mesilane" tunneb ilmselt röömu sellest et köik on kuskil yleval,mida olen rääkinud telefoniga vöi mida oled e-mailil kirjutanud.

Kasutaja avatar
mesilane
DigiTVfänn
Postitusi: 721
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas mesilane » 06:45, 17 Aug 2005

raivo-ViasatNDS kirjutas:Kuule mesilane,sinu meelest see vöib jura olla aga mina kyll ei taha et keegi minu sönumi esiletooks mis ma olen kaks aastat tagasi moblaga saatnud,vöi et keegi kolmas loeks neid e-maile mida ma kunagi olen oma kallimale saatnud.See on juba minu eraellu sekkumine ja HÄRRA "mesilane" tunneb ilmselt röömu sellest et köik on kuskil yleval,mida olen rääkinud telefoniga vöi mida oled e-mailil kirjutanud.

Selle vastu on ka vastavad seadused. Tehnilised turvaproblemid on juba pikemat aega. Sisuliselt on see sama kui uksele luku või signalisatsiooni paigaldamise asemel kuhugi mingeid allkirju anda. SMS-id ja E-mailid on praeguseks juba liiga lihtsalt salvestatavad ja kopeeritavad. Kõneposti ja videoklippide andmemaht on suurem ja olukord seetõttu ka parem. Eesti keele rääkijate ja kirjutajate vähesus on seejuures väga positiivne.

See teema ei haaku digitaaltelevisiooniga. Teema lukku!

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14446
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 122 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 07:10, 17 Aug 2005

Te panete siin omavahel! Mina püüan ESB-s põtradega võidelda... :lol:

Kasutaja avatar
sniff01
DigiTVfänn
Postitusi: 743
Liitunud: 23:21, 09 Juul 2003
Asukoht: Muhv nõudmiseni
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

PostitusPostitas sniff01 » 08:51, 17 Aug 2005

mesilane kirjutas:
raivo-ViasatNDS kirjutas:
See teema ei haaku digitaaltelevisiooniga. Teema lukku!


aega selles sahtlis ei peagi digi tvst pajatama, siin võid plärtsuda sellest mis sülg suhu toob.

Ja seda on juba ammu näha, et kui inimestel pole vaja tegeleda enam eksistentsiaalsete küsimustega tegeletakse pseudoprobleemide ja nende tekitamistega. See kehtib kõigi (või peaaegu kõigi) nn. lääneriikide ja nende vasallide kohta.

Kasutaja avatar
gasth404
DigiTVfänn
Postitusi: 990
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 6 korda

PostitusPostitas gasth404 » 09:24, 17 Aug 2005

Ärge muretsege meil siin arenguruumi küll: inglased kavatsevad nüüd seadustada et karistatav pole mitte ainult igasuguse jama levitamine vaid ka selliste veebilehtede külastamine kus see asub ja selleks et kindlaks teha et sa seal salaja vaatamas käinud pole peab politsei pidevalt käima su kõvaketast kontrollimas ning leides sealt keelatud file saab sind seaduserikkumise eest karistada :!: **p://news.bbc.co.uk/1/hi/uk/4151862.stm

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 59 külalist