Kas uus foorumi sponsor

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
Kasutaja avatar
videomakk
    unknown unknown

PostitusPostitas videomakk » 16:17, 24 Nov 2005

kahjuks ei oma igasuguseid browsereid, ja kui suurem osa maalimast on IE jaoks ylesse ehitatud siis sorry! on igasuguseid vigureid netis käimiseks mis on aretatud, et oleks kiirem ja veel nii edasi jne aga ma ei näe ühtegi põhjust miks ma peaks kas või nt FireFoxi kasutama, et ilusam ikoon? ok, maybe webi tegija peaks mõningate asjadega arvestama, aga noh, kui hakata siin aretma et igas vidinas peaks asi töötama siis see scripti meri läheb meeletuks. kui sõidu auto on mõeldud sõitmiseks mööda maad siis ta ka sõidab ja ei ole mõeldud lendamiseks teisele planeedile.
Ärge nyyd võtke seda puhta kullana, see o minu ISIKLIK arvamus!
ma tean et räägitakse IE aeglusest jne. no sorry, pole ma veel sellest aru saanud või ei ole ma tõesti ostnud poest yhetgi sellist ront pc-d kus miski asi ei taha sees joosta

Kasutaja avatar
joonas
Entusiast
Postitusi: 481
Liitunud: 00:25, 08 Okt 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas joonas » 20:03, 24 Nov 2005

videomakk kirjutas:kahjuks ei oma igasuguseid browsereid, ja kui suurem osa maalimast on IE jaoks ylesse ehitatud siis sorry! on igasuguseid vigureid netis käimiseks mis on aretatud, et oleks kiirem ja veel nii edasi jne aga ma ei näe ühtegi põhjust miks ma peaks kas või nt FireFoxi kasutama, et ilusam ikoon? ok, maybe webi tegija peaks mõningate asjadega arvestama, aga noh, kui hakata siin aretma et igas vidinas peaks asi töötama siis see scripti meri läheb meeletuks. kui sõidu auto on mõeldud sõitmiseks mööda maad siis ta ka sõidab ja ei ole mõeldud lendamiseks teisele planeedile.
Ärge nyyd võtke seda puhta kullana, see o minu ISIKLIK arvamus!
ma tean et räägitakse IE aeglusest jne. no sorry, pole ma veel sellest aru saanud või ei ole ma tõesti ostnud poest yhetgi sellist ront pc-d kus miski asi ei taha sees joosta


Erinevused tulevad tavaliselt veebibrauserites sellest sisse, et veebilehed on vigaselt koostatud ja siis on juba veebibrauseri oma teha, kuidas ta neid vigu siluda üritab. Kogenematu veebitreial vaatab ie peal, et pilt oleks nagu ees ja jääb tulemusega rahule, kuid unustab kontrollida oma veebilehe standarditele vastavust ja toimimist 3-4-s enamlevinud brauseris.
Viimati muutis joonas, 00:52, 16 Jaan 2006, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
gasth404
DigiTVfänn
Postitusi: 990
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 6 korda

PostitusPostitas gasth404 » 09:43, 25 Nov 2005

Kasutasin varem ka IE-d ja ei näinud suurt põhjust teda vahetada eks ta natuke tüütuks läks advarega iga natukse aja tagant üle lasta et saastast lahti saada, kuid tõeline jama läks lahti, kui esimesed turvaaugud ilmusid. Arvutisse tuli mingi progre sisse (eks ta enda viga oli ka ei tasu igale poole ronida) aga peale seda kui IE käivitus muutis ta arvuti spammiserveriks ja enam sellest lahti ei saanud. Suutsin maha saada küll kõik aktiivsed pluginad ja koos sellega läks ka hunnik vajalikku vajalikku softi, kuid IE-d ning sellega seotud progesid selles arvutis enam käima lasta ei saanud. Siis sai hakatud kasutama firefoxi ja sellega pole mingeid probleeme olnud. Eks ta lõpptulemusena kiirendas uue arvuti ostu, kuid vana jaoks ei leia enam muud rohtu kui masin ja kettad täiesti tühjaks ja uus soft peale. IE- kasutamisest olen peale seda hoidunud ja soovitanud seda ka kõigil tuttavatel teha ma ei ütle et ta kasutajale parem on kuid kehvem ta ka pole, lisaks lihtne netist tasuta alla laadida ja peale installida. IE viimasest turvaaugust tasub lugeda siit

Kasutaja avatar
videomakk
    unknown unknown

PostitusPostitas videomakk » 11:32, 25 Nov 2005

ma siin leon et teiste bowseritega ei olegi võimalik viirust ega midagi saada!! oi naljahambad ikka kyll! saama moodi on opera ja firefox jne sõelad. oleneb lihtsalt sellest, kus lehtedel sa kolad ja muud midagi. mul saab nyyd aasta kui ei kasuta enam yhtegi viirusetõrjetki.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

PostitusPostitas aandra » 12:18, 25 Nov 2005

Siis Sul on vedanud. Mu tööarvutil on peal kõiksugu tõrjed ja headest, põletatud tellistest tulemüürid aga paar minti tagasi kadus minu silme all kõik desktopil olnu (ükshaaval), tegi automaatse restardi (XP professional koos kõikide updatega!) ja siis väitis, et winoosa lännu. Nüüd teen uut setup-i. Töötan praegu vana w98 läpakaga.
Vot nii!
Edu soovides A.A

Kasutaja avatar
videomakk
    unknown unknown

PostitusPostitas videomakk » 12:28, 25 Nov 2005

mul on palju tuttavaid kes viirusetõrjet ei kasuta, kus juures nende käest saingi õpetuse! Kui sa ise viirust ei otsi, siis ta ei tule ka! aga loomulikult 100% pole siin kunag´i miskit kindlat

Kasutaja avatar
sniff01
DigiTVfänn
Postitusi: 743
Liitunud: 23:21, 09 Juul 2003
Asukoht: Muhv nõudmiseni
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

PostitusPostitas sniff01 » 13:31, 25 Nov 2005

minu seisukoht on selline juba aastaid, et 95% juhtudest on arvutikasutaja viga, et igasugust rämpsu arvuti täis ja viirused möllavad. Ülejäänud 5% puhul VÕIB olla tegu mõne sellise asjaga mis suudab tegutseda ilma arvutikasutaja kaasabita.
Ise kasutan IE-d ja ei pea vajalikuks seda tulirebaste ja muude asjade vastu vahetada.

Kasutaja avatar
videomakk
    unknown unknown

PostitusPostitas videomakk » 13:35, 25 Nov 2005

sniff01 kirjutas:minu seisukoht on selline juba aastaid, et 95% juhtudest on arvutikasutaja viga, et igasugust rämpsu arvuti täis ja viirused möllavad. .


kus juures see on statistika! ikka tore ju klõpsata kuhugi kus paljas tiss vilgub :wink:

Kasutaja avatar
videomakk
    unknown unknown

PostitusPostitas videomakk » 13:47, 25 Nov 2005

Inimesed loovad igasuguseid alternatiive ja teada on et kas või Linux on on vaesemehe win. see asi on konkreetselt tehtud nn vastulöögiks windoosale aga populaarsust pole ta eriti võitnud. linux proovis siin vahepeal isegi miskeid asju tasuliseks ajada aga sinna see asi jäigi. ma ei vaidle yldse vastugi et mingid asjad jooksevad nt linuxi peal kiiremini jne aga piiratud on see asi nagu nii nagu ka mac op. tekib kohe ka kysimus mille peal need asjad ehitatud on :lol: siin ei olegi isegi vaja kysida kumb oli enne kas kana või muna. winapid ja muidu rehepapid töötavad ka kindlasti väga pro aga omast kogemustest tean 100% , et mingil ajal ikkagi loobusin igasugustest alternatiividest sest kui ikka windoosale panna miski jubin juurde mis pole nagu tema oma siis on see nagu piduriklots mis vastu rehvi pidevalt surub.
aga spammide ja muu sellise kindla ibrowseri olemasolust ei tahaks juttu eriti kuulata sest see on rumal! kui ikka asi lõhub arvutisse sisse siis läheb ta kas või läbi õhu :lol: parim mis viimasel ajal mõllas oli (ei mäleta joke nime) mis netti minnes 30sek ise arvuti laksti välja lylitas. ja ei aidanud ei tulirebane ega pasakajaks selle vastu

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 14:41, 25 Nov 2005

videomakk kirjutas:Inimesed loovad igasuguseid alternatiive ja teada on et kas või Linux on on vaesemehe win. see asi on konkreetselt tehtud nn vastulöögiks windoosale aga populaarsust pole ta eriti võitnud. linux proovis siin vahepeal isegi miskeid asju tasuliseks ajada aga sinna see asi jäigi. ma ei vaidle yldse vastugi et mingid asjad jooksevad nt linuxi peal kiiremini jne aga piiratud on see asi nagu nii nagu ka mac op. tekib kohe ka kysimus mille peal need asjad ehitatud on :lol: siin ei olegi isegi vaja kysida kumb oli enne kas kana või muna. winapid ja muidu rehepapid töötavad ka kindlasti väga pro aga omast kogemustest tean 100% , et mingil ajal ikkagi loobusin igasugustest alternatiividest sest kui ikka windoosale panna miski jubin juurde mis pole nagu tema oma siis on see nagu piduriklots mis vastu rehvi pidevalt surub.
aga spammide ja muu sellise kindla ibrowseri olemasolust ei tahaks juttu eriti kuulata sest see on rumal! kui ikka asi lõhub arvutisse sisse siis läheb ta kas või läbi õhu :lol: parim mis viimasel ajal mõllas oli (ei mäleta joke nime) mis netti minnes 30sek ise arvuti laksti välja lylitas. ja ei aidanud ei tulirebane ega pasakajaks selle vastu


Teen siinkohal ettepaneku saata see mõttelend igavikku - raiutuna kivisse või muusse kauakestvasse materjali. Viimaks ometi defineeriti sedavõrd selgelt ära elu mõte ja kaasaegse infotehnoloogia alustalad! USKUMATU!
See on kui sõnuseletamatu metamorfoos, mille videomakk on läbi teinud ja nüüd saanud nägijaks, kes ka meile oma armust valgust heidab. Videomakk on surnud - elagu jop-tvajo-matt!

iCE :shock:
Viimati muutis ice, 15:07, 25 Nov 2005, muudetud 2 korda kokku.

Kasutaja avatar
videomakk
    unknown unknown

PostitusPostitas videomakk » 14:42, 25 Nov 2005

kas linuxu kasutaja au sai riivatud?

ice
Õpetaja
Postitusi: 1246
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas ice » 14:45, 25 Nov 2005

videomakk kirjutas:kas linuxu kasutaja au sai riivatud?


Ei, au riivamist polnud. Terve mõistus sai aga täiega kümnesse...

iCE

Kasutaja avatar
cl
Entusiast
Postitusi: 114
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

PostitusPostitas cl » 15:45, 25 Nov 2005

Muideks videomakk, soovitan sul selle foorumi kasutamise koheselt lõpetada, sest oh õudust, ka see soft jookseb linuxi op süsteemiga masinal ja selle portaali on programmeerinud vaesed üliõpilased ja muidu elumõtteta häkkerid ning loomulikult kubiseb see soft igasugustest mõeldavatest ja mõeldamatutest turvaaukudest ja tagaustest, mida osavalt ära kasutades sinu arvuti iga kell aegreleega pommiks võib muuta.

cl - vaene mees wannabe tarkvaraplatvormil ja muidu altenatiivsoftiga maadleja

Kasutaja avatar
videomakk
    unknown unknown

PostitusPostitas videomakk » 17:12, 25 Nov 2005

cl kirjutas:Muideks videomakk, soovitan sul selle foorumi kasutamise koheselt lõpetada, sest oh õudust, ka see soft jookseb linuxi op süsteemiga masinal ja selle portaali on programmeerinud vaesed üliõpilased ja muidu elumõtteta häkkerid ning loomulikult kubiseb see soft igasugustest mõeldavatest ja mõeldamatutest turvaaukudest ja tagaustest, mida osavalt ära kasutades sinu arvuti iga kell aegreleega pommiks võib muuta.

cl - vaene mees wannabe tarkvaraplatvormil ja muidu altenatiivsoftiga maadleja

no jah, igalyhel lööb haigus välja omamoodi aga ma vaatan jah et linuxi inimesed said ikka kõvasti vastu kotte

Kasutaja avatar
j2nesh
Entusiast
Postitusi: 215
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Pernau
    unknown unknown

PostitusPostitas j2nesh » 17:27, 25 Nov 2005

Oijah, eestlase parim toit on ikka jätkuvalt teine eestlane...
On vaja siis väga lahmida sel teemal. Kes tahab ja kellele meeldib kasutab Windowsi, kes tahab Linuxit, minu pärast midagi kolmandat või neljandat. ISe olen Windowsi peal aga nahhui mul vaja kellelegi harja hüpata ja näpuga näidata, kui too midagi muud kasutab. Maitse ja harjumuste asi. Äkki paneks teema lukku, halb on lugeda seda mõttetut tampimist.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 36 külalist