postimees ja katuseantenn

Siin räägitakse seda mis sülg suhu toob
Kasutaja avatar
martinj
Tegija
Postitusi: 955
Liitunud: 02:00, 13 Dets 2006
Asukoht: Saue
    unknown unknown

postimees ja katuseantenn

PostitusPostitas martinj » 10:20, 03 Dets 2007

http://www.postimees.ee/031207/esileht/ ... uaril-2010


:D :D
mida me sinna boxi taha siis paneme ?
Ja Sina ei pea soomet mitte vaadata saama !

Kasutaja avatar
Wiinanina
Entusiast
Postitusi: 176
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

Re: postimees ja katuseantenn

PostitusPostitas Wiinanina » 12:03, 03 Dets 2007

Sellise artiklipealkirja väljamõtlemiseks peab nädal aega vahetpidamata jooma. Ja mitmekesi.

Kas antenni eemaldamisel tuleb telerisse pilt tagasi?

Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1117
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 13 korda

Re: postimees ja katuseantenn

PostitusPostitas dreamants » 12:56, 03 Dets 2007

Wiinanina kirjutas:Sellise artiklipealkirja väljamõtlemiseks peab nädal aega vahetpidamata jooma. Ja mitmekesi.

Kas antenni eemaldamisel tuleb telerisse pilt tagasi?

Minuarust ei tunne peatoimetaja oma inimeste võimeid. Valel inimesel(ilmselt kollase vahu ülespuhujal) on lastud artikkel kirjutada. Ime, et ta neid telekaid edaspidi arvutimonitorideks ei soovitanud kasutada.

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 13:40, 03 Dets 2007

8) nu tegelikult on artikli pealkiri arusaadav, aga point on selles et artikli kirjutaja jätab pealkirjas mainimata et tegemist on ainult analoogeetri väljalülitamisega millel pole telekatega mingit pistmist, muutub ainult vastuvõtmise meetod. Isegi antenni pole tarvis välja vahetada. Zuumboks ja valmis! :lol: või Elion ja valmis (ilma antennita) :lol:

Üldjoontes on artikkel õige väljaarvatud soovitus osta vana veneaegse teleri asemele digitüüneriga telekas. Palju on neid telekaid, millel MPEG4 tüüner sees on? Ja veel taskukohase hinnaga? Iga ratsionaalselt mõtlev inimene peaks enne ostma kas korraliku CRT (kui rahakott muud ei võimalda) või siis LCD ja lisaks digiboksi.

Siiamaani olen pidevalt ainult lugenud Elioni eripakkumisi ning suuremate elektroonikapoodide nn LCD telerite allhindlusi. Ausõna, no ei kipu ostma. Miks? Sest 2,5 aastane CRT pole veel pensioni välja teeninud. Veelvähem peaks ma muretsema mingi analoogeetri väljalülitamise pärast, kui endal SAT hotbirdilt signaali vastu võtmas ja Elioni IPTV-st ka Kanal2 teinekord jookseb.

Nimetatud uudis puudutab maainimesi,kellel katusel ainult analoogsignaali vastuvõttev antenn katusel on.. Paraku lisaksin mina ühe alternatiivina maainimestele Viasati, mis kindlasti ei nõua teleka väljavahetamist. Nõukogude ajs lõpus lisati paljudele vene telekatele PAL plokid soome TV vaatamiseks. Idee järgi peaks nendega ka vaadata saama. Iseasi, kuidas teleka kineskoop tänase ajani vastu pidanud on. Vanad 60-70 aastate telekad on vist kõik praeguseks oma teekonna lõpetanud kas prügimäel, muuseumis või telekaomaniku keldris.

Meid peaks kindlasti rohkem mõjutama oletatav telekamaks, kui selle kehtestamine ükskord päevakorrale tuleb.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
karuott
Uudistaja
Postitusi: 23
Liitunud: 03:00, 27 Mär 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas karuott » 21:38, 03 Dets 2007

Palun öelge,milliseid DVB-T2 vastuvõtuosaga telereid on olemas.Minu teada pole veel DVB-T2 standart lõplikult kokku lepitud.Saksamaal müüdavad kvaliteettelerid sisaldavad parimal juhul DVB-T tuunerit, DVB-S ja DVB-C tuunerite kõrval(Loewe Individual 46 Compose FULL-HD+ 100).Tundub niimoodi,et kellegi ärihuvides sunnitakse meid ostma Zuumi boxi.

Kasutaja avatar
tonuj
Entusiast
Postitusi: 438
Liitunud: 03:00, 21 Apr 2007
Asukoht: Paide
    unknown unknown

PostitusPostitas tonuj » 21:40, 03 Dets 2007

Digitele pluss vaatajale on parem kvaliteet, kinnitas ka ASi Levira digi-TV osakonna spetsialist Uno Karbus.


palju kanaleid üliviletsa kvaliteediga minu meelest

Kasutaja avatar
vanemleitnant
DigiTVfänn
Postitusi: 601
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Muuga - teletornist 3km itta
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 20 korda

PostitusPostitas vanemleitnant » 21:46, 03 Dets 2007

karuott kirjutas:Tundub niimoodi,et kellegi ärihuvides sunnitakse meid ostma Zuumi boxi.

Jälle üks vandenõuteooria :shock: Vabamüürlased ja templirüütlid

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

PostitusPostitas valgekotkas » 21:56, 03 Dets 2007

kurat ja põrgu - mul ajab see hädaldamine juba sita keema: SUNNITAKSE, KEERATAKSE, KOHUSTATAKSE jne ... enamus sellistest vingujatest laseb nädalavahetusega õige mitu boxi kõrist alla või ostab oma ferraaaaaaaaaarile uued kullast porimatid aga paari tonni digiboxi jaoks ei leia, et õnnetu naine saaks oma carasusjat vaadata :lol: ja ärge tulge targutama, et vanaema maal vaatab telekat veel 87 aasta rubiiniga - enamusel pensionäridest KES TAHAVAD telekat vaadata on ammu puldiga lääne pill kodus ja on juhuseid kus vingemgi kui mõnel siin foorumis ... ah per**e mis ma siin ikka seletan - viha läks üle :P

Kasutaja avatar
peeter3000
Digivanake
Postitusi: 8174
Liitunud: 02:00, 15 Nov 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 133 korda
On tänatud: 191 korda

PostitusPostitas peeter3000 » 22:02, 03 Dets 2007

karuott kirjutas:Palun öelge,milliseid DVB-T2 vastuvõtuosaga telereid on olemas.Minu teada pole veel DVB-T2 standart lõplikult kokku lepitud.Saksamaal müüdavad kvaliteettelerid sisaldavad parimal juhul DVB-T tuunerit, DVB-S ja DVB-C tuunerite kõrval(Loewe Individual 46 Compose FULL-HD+ 100).Tundub niimoodi,et kellegi ärihuvides sunnitakse meid ostma Zuumi boxi.


sa vist ajad segamini dvb-t2 ja dvb-t mpeg-4 avc h.264(mis kasutusel Eestis,Norras,Leedus?)

http://www.digi-tv.ee/modules.php?name= ... &start=150
DVB-T/T2:Eesti-SoomeDigi/ DVB-C:Starman HD/DVB-S: Mabo 125x140cm/TBS5922

Kasutaja avatar
tonuj
Entusiast
Postitusi: 438
Liitunud: 03:00, 21 Apr 2007
Asukoht: Paide
    unknown unknown

PostitusPostitas tonuj » 22:23, 03 Dets 2007

valgekotkas kirjutas:kurat ja põrgu - mul ajab see hädaldamine juba sita keema: SUNNITAKSE, KEERATAKSE, KOHUSTATAKSE jne ... enamus sellistest vingujatest laseb nädalavahetusega õige mitu boxi kõrist alla või ostab oma ferraaaaaaaaaarile uued kullast porimatid aga paari tonni digiboxi jaoks ei leia, et õnnetu naine saaks oma carasusjat vaadata :lol: ja ärge tulge targutama, et vanaema maal vaatab telekat veel 87 aasta rubiiniga - enamusel pensionäridest KES TAHAVAD telekat vaadata on ammu puldiga lääne pill kodus ja on juhuseid kus vingemgi kui mõnel siin foorumis ... ah per**e mis ma siin ikka seletan - viha läks üle :P


mul ka puldiga lääne telekas aga see pole küll mingi põhjus ruudulist digipilti vaatama enne kui kvaliteetne analoog lihtsalt maha tõmmatakse

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

PostitusPostitas valgekotkas » 22:27, 03 Dets 2007

tonuj kirjutas:mul ka puldiga lääne telekas aga see pole küll mingi põhjus ruudulist digipilti vaatama enne kui kvaliteetne analoog lihtsalt maha tõmmatakse

täiesti nõus ... samas digi tuleb nagunii ja ma ei kannata põhjuseta vingumist ja rahva üleskütmist teemal kui kalliks see kõik rahvale läheb ja kuidas see mõjub elatustasemele jne ... analoogsidet kettaga telefonide näol ei nuta keegi taga kuigi esimesed kännukad olid megakirved :wink:

Kasutaja avatar
tonuj
Entusiast
Postitusi: 438
Liitunud: 03:00, 21 Apr 2007
Asukoht: Paide
    unknown unknown

PostitusPostitas tonuj » 22:30, 03 Dets 2007

vanemleitnant kirjutas:
karuott kirjutas:Tundub niimoodi,et kellegi ärihuvides sunnitakse meid ostma Zuumi boxi.

Jälle üks vandenõuteooria :shock: Vabamüürlased ja templirüütlid


Põhjus on ju selge, loe tänast elioni avaldus. Tõstetakse kanaleid ringi kuda ise tahetakse ja kujuta pilti, raha juurde ei küsitagi. Keegi ei pane tähelegi, et vaadatavamad kanalid liiguvad lihtsalt vaikselt lisatasuliste teemapakettide alla. Kurat, pangu siis igale kanalile oma hind ja ma telliksin ainult mõnda mida soovin ja ei peaks jälgima mida nad jälle ringi tõsta soovivad.

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4342
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

PostitusPostitas faas » 22:51, 03 Dets 2007

Keegi ei sunni kedagi,kui sa ise ei taha.kui ei meeldi ära vaat st.ära osta teenust. :)

Kasutaja avatar
tonuj
Entusiast
Postitusi: 438
Liitunud: 03:00, 21 Apr 2007
Asukoht: Paide
    unknown unknown

PostitusPostitas tonuj » 23:03, 03 Dets 2007

faas kirjutas:Keegi ei sunni kedagi,kui sa ise ei taha.kui ei meeldi ära vaat st.ära osta teenust. :)


kui ma ostan teenuse ja ei ole kindel, et see homme on veel see teenus?

no ei liitu ma enne ühegi digiteenusega kuni veel analoog jookseb ja eesti kanalid kvaliteetselt näha

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

PostitusPostitas valgekotkas » 23:43, 03 Dets 2007

tonuj kirjutas:no ei liitu ma enne ühegi digiteenusega kuni veel analoog jookseb ja eesti kanalid kvaliteetselt näha

ega ma ei pane talverehve enne alla kui kuupäev kukub :mrgreen:

aga tegelikult - elad vabal maal ja teed vabu valikuid :wink:

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 142 külalist