Starmani maapealne digi-tv (DVB-T H.264)

Foorum terrestiaalse digi-tv teemadel
mønster
DigiTVfänn
Postitusi: 560
Liitunud: 10:15, 14 Jaan 2008
    unknown unknown

Re: Starmani maapealne digi-tv (DVB-T H.264)

PostitusPostitas mønster » 16:24, 05 Mär 2008

buhh kirjutas:
Jannayf kirjutas:Eestis ametlikult saada olevate teenusepakkujate kvaliteet ja kanalite valik on häbiväärne.


Mitu korda peab kordama, et elate Eestis!
Seda mida näeb normaalne eurooplane pole eestlastele ette nähtud!
Peksta tuleb Ameerika filmitööstureid ja teisi, kes seavad piiranguid kvaliteetse sisu levitamisele.

Miks neid peksta tuleb? Nende oma vaba valik kellele oma toodangut müüvad ja kellele mitte.
Nad ei taha oma hd-programme mitte ainult eestlastele vaid kogu Euroopale müüa. Põhjus vist selles, et paljudes Euroopa riikides, Eesti k.a., on lubatud audio-visuaalset materjali oma tarbeks kopeerida. Ja minu isikliku arvamuse kohaselt on see isegi parem variant: ma parem tõmban need ameerika filmid netist millal vajalikuks pean, mitte ei oota ja passi peale, kuni mõni kanal neid näidata viitsib.

Kasutaja avatar
TarmoTanilsoo
Digivanake
Postitusi: 1072
Liitunud: 02:00, 25 Jaan 2007
Asukoht: Laguja, Tartumaa
    unknown unknown
On tänanud: 40 korda
On tänatud: 52 korda
Kontakt:

Re: Starmani maapealne digi-tv (DVB-T H.264)

PostitusPostitas TarmoTanilsoo » 16:58, 05 Mär 2008

Jama jah nende kanalitega. See on küll halb, et meid peetakse muust Euroopast kehvemaks.

Paraku kehtib maailmas jah USA filmitöösturite diktatuur. Kellegile ei tule ilmselt pähegi, et kui vaatame mõnda uut mõne suure võimsa USA filmistuudio filmi, toidame tegelikult koletist, mis on maailmas suutnud rohkem võimu haarata ja türanniat kehtestada kui suutis NSV Liit. Siit ettepanek kättemaksuks: Võiksime vahelduseks vaadata mittedrakooniliste tegijate toodangut ning jätta suured stuudiod vaatajateta ükskõik kui nii hea film ka poleks. Kapitalistlikus maailmas on ainult üks relv ning see on boikott.

Teemasse tagasi, kas on välja lekkinud mingit kuupäeva, millal TV6 ja Kanal 11 võiksid eetrisse tulla ja TV3 vabalevisse kolib?

Kasutaja avatar
vanemleitnant
DigiTVfänn
Postitusi: 601
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Muuga - teletornist 3km itta
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 20 korda

Re: Starmani maapealne digi-tv (DVB-T H.264)

PostitusPostitas vanemleitnant » 17:15, 05 Mär 2008

TarmoTanilsoo kirjutas:kas on välja lekkinud mingit kuupäeva, millal TV6 ja Kanal 11 võiksid eetrisse tulla ja TV3 vabalevisse kolib?

...ja millal Kanal 2 kah sellele nn. platvormile ilmub ?

Kasutaja avatar
mattis
Entusiast
Postitusi: 170
Liitunud: 02:00, 15 Jaan 2007
    unknown unknown

Re: Starmani maapealne digi-tv (DVB-T H.264)

PostitusPostitas mattis » 17:32, 05 Mär 2008

...
Viimati muutis mattis, 11:59, 29 Dets 2012, muudetud 1 kord kokku.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
kokku123
Digivanake
Postitusi: 1677
Liitunud: 03:00, 12 Juul 2006
Asukoht: Euroopa
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 19 korda

Re: Starmani maapealne digi-tv (DVB-T H.264)

PostitusPostitas kokku123 » 18:38, 05 Mär 2008

mønster kirjutas:
buhh kirjutas:
Jannayf kirjutas:Eestis ametlikult saada olevate teenusepakkujate kvaliteet ja kanalite valik on häbiväärne.


Mitu korda peab kordama, et elate Eestis!
Seda mida näeb normaalne eurooplane pole eestlastele ette nähtud!
Peksta tuleb Ameerika filmitööstureid ja teisi, kes seavad piiranguid kvaliteetse sisu levitamisele.

Miks neid peksta tuleb? Nende oma vaba valik kellele oma toodangut müüvad ja kellele mitte.
Nad ei taha oma hd-programme mitte ainult eestlastele vaid kogu Euroopale müüa. Põhjus vist selles, et paljudes Euroopa riikides, Eesti k.a., on lubatud audio-visuaalset materjali oma tarbeks kopeerida. Ja minu isikliku arvamuse kohaselt on see isegi parem variant: ma parem tõmban need ameerika filmid netist millal vajalikuks pean, mitte ei oota ja passi peale, kuni mõni kanal neid näidata viitsib.

Ega jh. Kui euroopas neid kanaleid levitama hakata siis lekivad ju kohe omaks tarbeks tehtud salvestused internetti. Nagu usas hetkel ei lekiks midagi. Väga idiootne vabandus on see küll igaljuhul. Aga ma ei imesta. Tegu ju ameerikaga kus...

Kasutaja avatar
teekas
Õpetaja
Postitusi: 674
Liitunud: 12:37, 10 Juun 2003
    unknown unknown
On tänatud: 3 korda

Re: Starmani maapealne digi-tv (DVB-T H.264)

PostitusPostitas teekas » 20:59, 05 Mär 2008

Tere
Hakkab juba ära tüütama see Zuumi lausmaterdamine. Ka mina ei pea kvaliteeti just eriti heaks, kuid minu jaoks on ta vaadatav (mul on 29" CRT toruga telekas) See on õige, et näiteks saksa satelliidiprogrammidega ei kannata ta mingit võrdlust. Aga keegi ei PEA ju Zuumi tellima ega vaatama. Kvaliteedi tõstmiseks oluliselt oleks vaja nii muxide arvu tõstmist (näiteks 2-lt 4-le Zuumi jaoks) kui ka algmaterjali saamist kvaliteetsemast kohast (Põhjamaade versioonid). See tõstaks ilmselt paketi hinna 2-3-kordseks. Mina loobuksin küll nii kallist lõbust ja lepiks tasuta kanalite valikuga. Kliente ei tuleks juurde, vaid jääks vähemaks. Teine variant, kanalite arvu vähendamine sama hinna juures, viiks samuti klientide arvu vähenemisele. Kui näiteks ikka Discovery pakett ära kaob ja jäävad seebikanalid, "mida kõik ju vaatavad", siis mina loobuks Zuumist, olgu kvaliteet kuitahes hea. Kanalivalik peab olema piisav, et igaüks leiaks midagi sobivat. Eesti on väike ja suhteliselt vaene maa, nii et teenusepakkujaid eriti pikas rivis ootamas ei ole. Linnameestel on vähemalt mingi valik (Elion ja kaablifirmad), maameestele nagu mina jääb Zuum, Viasat ja vabad satikanalid. Roska ja Buhh, teilt olen saanud palju vajalikku infot. Ärge andke alla, kui mõni teenimatult teie peale oma viha välja valab. Nii et vähem emotsioone ja rohkem asjalikkust foorumisse!


Vähemalt üks tõsine zoom - soom fänn. Kui peaks juhtumisi see toruga telekas otsad andma ja siis midagi muud sellele zoomile sappa torkad, huvitav kas laulad samasugust oodi kiituseks.
Aga vähemalt on Zoomil olemas üks kindel klient, kes ei murdu ilmselt ka kanalite kahekordistamisel ühes mux'is. Tubli.

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4342
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Starmani maapealne digi-tv (DVB-T H.264)

PostitusPostitas faas » 21:12, 05 Mär 2008

On ka selliseid meie maal kes hinna tundlikud ja keda ei huvita kvaliteet(põhiline,et odav)ja neile võib kaasa tunda ainult.Vabandan ette aga ütleme nii sitta maitse suus aga odav ja maitseb sõõdavalt kui hinnale mõelda :) ei taha solvata kedagi aga nii ta on.

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Starmani maapealne digi-tv (DVB-T H.264)

PostitusPostitas valgekotkas » 21:22, 05 Mär 2008

zoom - soom fänn.
:lol:
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Kasutaja avatar
tonuj
Entusiast
Postitusi: 438
Liitunud: 03:00, 21 Apr 2007
Asukoht: Paide
    unknown unknown

Re: Starmani maapealne digi-tv (DVB-T H.264)

PostitusPostitas tonuj » 21:25, 05 Mär 2008

faas kirjutas:On ka selliseid meie maal kes hinna tundlikud ja keda ei huvita kvaliteet(põhiline,et odav)ja neile võib kaasa tunda ainult.Vabandan ette aga ütleme nii sitta maitse suus aga odav ja maitseb sõõdavalt kui hinnale mõelda :) ei taha solvata kedagi aga nii ta on.


Et katta 30 milj. miinust tuleks umbes 30 tuh. sellist klienti leida.
Äriplaanis 50 tuh. klienti oleks seega hea õnne korral 20 milj krooni puhast sisse toonud
aga näe ei vedanud seekord veel. Äkki järgmine aasta kui veidi seadustega analoogi kinnimale suruda. Aga see kah päris ikka ei aita, et sundida hinnatundlikke vabakanalitele lisa ostma.
kas poleks targem ikka äriplaan ringi teha ja veidi rohkem kvaliteedile panustada, ehk siis leiab ka need kliendid kes selle eest maksma on nõus.
Viimati muutis tonuj, 21:30, 05 Mär 2008, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Starmani maapealne digi-tv (DVB-T H.264)

PostitusPostitas tigekala » 21:26, 05 Mär 2008

Sõda Kentucky linna all... :lol:

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4342
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Starmani maapealne digi-tv (DVB-T H.264)

PostitusPostitas faas » 21:48, 05 Mär 2008

Ei ole vist sõda :) Aga kuskil ei ole avaldatud neid andmeid palju Zoom-boxe koju tiriti ja palju tagasi kehva pildi kvaliteedi pärast.Ja ma sain vahepeal päris pikkalt vaadata soome vastavat teenust(olulisemalt kallimalt kui meil)ja hea meelega jätkan kuna pilt teine asi kui meil(praegult väiksed teh probleemid :) )aga zoom jookseb mul üle aasta ja kahjuks ei ole märganud mingit arengut pildis,mitte panna levira katsetusi sinna patta :) .Elioni pilt paranenud oluliselt selle aja jooksul,Viasat puhkab oma sundleppingutel(pole neil si**agi muutunud)loodan,et keegi otsustaja loeb seda teemat ja x-ajal muutub see suhtumine las matsid vahivad käib küll :!: Aga vilets teema mis peaks tegelikult nutma ajama,aga mis teha.

Kasutaja avatar
Zuumbox
Digivanake
Postitusi: 2056
Liitunud: 11:54, 20 Jaan 2008
Asukoht: Saue
    unknown unknown
On tänanud: 53 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Starmani maapealne digi-tv (DVB-T H.264)

PostitusPostitas Zuumbox » 22:04, 05 Mär 2008

Oleks tõesti huvitav teada saada palju neid boxe rahva käes on. Aga millegipärast ma kardan, et Starman seda laadi infi küll avaldama ei tõtta...
DVB-T: ZuumboxHD & Sony32W4000; DVB-T2: Golden Media Mania 3 HD; antenn 21...69 17dB, kõrgus 45+11 m; võimendi AD20-1,9/AMT; suund Espoo

Kasutaja avatar
peeter3000
Digivanake
Postitusi: 8174
Liitunud: 02:00, 15 Nov 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 133 korda
On tänatud: 191 korda

Re: Starmani maapealne digi-tv (DVB-T H.264)

PostitusPostitas peeter3000 » 22:18, 05 Mär 2008

Zuumbox kirjutas:Oleks tõesti huvitav teada saada palju neid boxe rahva käes on. Aga millegipärast ma kardan, et Starman seda laadi infi küll avaldama ei tõtta...

pakun,et boxe on välja jagatud üle 10000,aga liitumisi ca +-7000(just äsja kohvipaksu pealt ennustasin).
Viimati muutis peeter3000, 09:21, 06 Mär 2008, muudetud 1 kord kokku.
DVB-T/T2:Eesti-SoomeDigi/ DVB-C:Starman HD/DVB-S: Mabo 125x140cm/TBS5922

Kasutaja avatar
veicos
Edasijõudnu
Postitusi: 75
Liitunud: 02:00, 12 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa
    unknown unknown

Re: Starmani maapealne digi-tv (DVB-T H.264)

PostitusPostitas veicos » 22:32, 05 Mär 2008

Ma ei usu eriti, et boxide ja liitumiste arv palju üle 1000 võiks erineda, neid huvilisi või teadjaid ikka tegelt väga palju ei ole... kes hetkel ainult etv, kalevi ja siis vbla ka soomlaste jaoks boxi rendiksid... mul miskipärast selline tunne :D. Suurem osa, kes teenusest loobus, enne etv DVB-Tsse tulemist, viis kogu kupatuse tagasi...

Kasutaja avatar
kastiauto
Edasijõudnu
Postitusi: 85
Liitunud: 03:00, 08 Sept 2005
    unknown unknown

Re: Starmani maapealne digi-tv (DVB-T H.264)

PostitusPostitas kastiauto » 23:53, 05 Mär 2008

:? päris kahtlast lugemist oli. Peaks olema küll enamus haritud aga sellest aru ei saada, et üleöö ei juhtu midagi ja iga asi võtab oma aja. Tahaksite praegu üldse ilma Zuumita olla ja teenust aastal 2010 saada? Mina mitte.
Minu tutvusringkonnas on kahel (vanus 50+ ja 75+) Zuumbox ja mõlemad ülimalt rahul, et on peale kohalike ka muud vaadata, sest kohalikest kanalitest ei tule midagi. Vastukarva on neile ainult see, et peab kahe puldiga majandama ning K2 analoogist vahtima - kuigi see on ainuke EE kanal, kust üldse on korraliku kohalikku programmi. Arvestage et nende 10000' seas ei ole ainult kümmekond fanatti kes digi-tv foorumis istuvad ja teenust kiruvad.

Ise sooviksin, et saaks kanaleid oma suva järgi ritta seada, sest ei ole eriti lihtne pensionärile selgeks teha, et miks tuleb TV3 number 6 pealt ja Neljas enne TV3. (Võibolla ongi, aga ei suutnud seda kiiresti üles leida - järlikult pole soft loogiline.)

Edu edaspidiseks.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 166 külalist