Zuum TV-ga seotud küsimused.

Foorum terrestiaalse digi-tv teemadel
Kasutaja avatar
vanemleitnant
DigiTVfänn
Postitusi: 601
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Muuga - teletornist 3km itta
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 20 korda

Re: Zuum TV-ga seotud küsimused.

PostitusPostitas vanemleitnant » 16:21, 30 Okt 2007

kiku kirjutas:Nimelt käimas ehitus ja asi on jõudnud niikaugele, et pean valmia endale sobiliku TV süsteemi

Tegelikult vastates sellele küsimusele, tuleks panna kvaliteetsed antennikaablid ja Cat5 kaablid ühest punktist (nõrkvoolukapist) kõigisse tubadesse (radiaalne võrk) siis pole hiljem vahet, kas Zoom, Elion või mingi Sat ja kas antennivõimendi või mitte. Mingi pesa juurde paneks 2 antennikaablit, siis on ka võimalus kasvõi zoomi pilt moduleerida kodusesse võrku.

Kasutaja avatar
oliyx
Entusiast
Postitusi: 192
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: kuu tagakülg
    unknown unknown

PostitusPostitas oliyx » 19:52, 30 Okt 2007

tigekala kirjutas:Täitsa vahva! Vaadata kahte kanalit ca 140 krooni eest kuus!
Ila hakkas kohe tilkuma, peab vist Zoomboxi soetama? Pilt Pilt


Tigekala oskab alati vindi üle keerata :lol:

Kasutaja avatar
rihok
Edasijõudnu
Postitusi: 30
Liitunud: 03:00, 28 Mär 2007
    unknown unknown

PostitusPostitas rihok » 20:13, 30 Okt 2007

vanemleitnant kirjutas:Aga kui Zoomi kaarti ei taha, siis on ETV ja 10 Soome kanalit 40 krooni eest kuus.


Oot mille eest sa siis maksad?

Ma ise praegu just häälestasin oma telekal kanaleid... koos soomede ja zuumi kanalitega tuli mingi 53 kui olin välja visanud nimekirjast kõik soome raadio kanalid, loom tv ja luxe.tv. DVB-H kanalid kustutasin ka ära.

Osad soome omad on muidugi maksulised aga lahti oli kindlasti üle 10 kanali. Ma ei tea kas soomes tehakse mingit sissesöötmist praegu aga igaljuhul soomest tulevad MTV, Eurosport, Discovery ja paljud teised mis võiks tasulised olla on hetkel nähtavad.

Kasutaja avatar
xxmen
DigiTVfänn
Postitusi: 791
Liitunud: 02:00, 22 Dets 2005
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 25 korda

PostitusPostitas xxmen » 20:20, 30 Okt 2007

rihok kirjutas:
vanemleitnant kirjutas:Aga kui Zoomi kaarti ei taha, siis on ETV ja 10 Soome kanalit 40 krooni eest kuus.


Oot mille eest sa siis maksad?


Tuuneri renti mõtleb ta ilmselt. 39 EEK kuu.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 20:38, 30 Okt 2007

rihok kirjutas:Ma ei tea kas Soomes tehakse mingit sissesöötmist praegu aga igaljuhul Soomest tulevad MTV, Eurosport, Discovery ja paljud teised mis võiks tasulised olla on hetkel nähtavad.
Sul on õigus. PlusTV vabalt 29.10 - 01.11.

Kood: Vali kõik

Kotimainen Plus TV avaa kanavapakettinsa vapaaseen katseluun 29.10 - 1.11 väliseksi ajaksi.

http://www.dvb.fi/showthread.php?t=888

Kasutaja avatar
elit
Digivanake
Postitusi: 2550
Liitunud: 02:00, 11 Jaan 2007
    unknown unknown
On tänatud: 8 korda

PostitusPostitas elit » 20:49, 30 Okt 2007

rihok

Millisel sagedusel näed Digita saadetavat Eurosporti, Discoverit jt. ?
Kas 730 MHz ?

Kasutaja avatar
rihok
Edasijõudnu
Postitusi: 30
Liitunud: 03:00, 28 Mär 2007
    unknown unknown

PostitusPostitas rihok » 21:10, 30 Okt 2007

elit kirjutas:rihok

Millisel sagedusel näed Digita saadetavat Eurosporti, Discoverit jt. ?
Kas 730 MHz ?


Kanal on E53. Vahepeal tundus et tuli E48 pealt aga hetkel seal tühjus... viskasin endal võimu vahelt välja kuna ta ainult kolme sagedust võimendas ja seda summutas hoopis. Mingi väga nõrk signaal tuli läbi koos kakkuva pildiga. Panin lairibavõimendi asemele ja siis avastasin et E48 pealt ei tulnd enam üldse midagi.... hakkasin otsima ja ilmusid E53 pealt välja. Ma muidugi 100% kindel pole et teine enne oli E48

Kasutaja avatar
rihok
Edasijõudnu
Postitusi: 30
Liitunud: 03:00, 28 Mär 2007
    unknown unknown

PostitusPostitas rihok » 21:13, 30 Okt 2007

http://www.digitv.fi/sivu.asp?path=1;8224;9519
Tundub et see E48 oli hoopis E58

rihok kirjutas:
elit kirjutas:rihok

Millisel sagedusel näed Digita saadetavat Eurosporti, Discoverit jt. ?
Kas 730 MHz ?


Kanal on E53. Vahepeal tundus et tuli E48 pealt aga hetkel seal tühjus... viskasin endal võimu vahelt välja kuna ta ainult kolme sagedust võimendas ja seda summutas hoopis. Mingi väga nõrk signaal tuli läbi koos kakkuva pildiga. Panin lairibavõimendi asemele ja siis avastasin et E48 pealt ei tulnd enam üldse midagi.... hakkasin otsima ja ilmusid E53 pealt välja. Ma muidugi 100% kindel pole et teine enne oli E48

Kasutaja avatar
mart
Entusiast
Postitusi: 149
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas mart » 23:05, 30 Okt 2007

tigekala kirjutas:
buhh kirjutas:Väidan vastupidist: Zoombox-iga saab hea pildi suurel LCD teleril kui vaadata HD kanaleid ja ühendusviisiks on HDMI
Täitsa vahva! Vaadata kahte kanalit ca 140 krooni eest kuus!
Ila hakkas kohe tilkuma, peab vist Zoomboxi soetama? Pilt Pilt


Ei, ühte (VOOM HD)! Luxe.tv HD on koodivaba :lol:

Kasutaja avatar
mart
Entusiast
Postitusi: 149
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas mart » 23:25, 30 Okt 2007

rihok kirjutas:
elit kirjutas:rihok

Millisel sagedusel näed Digita saadetavat Eurosporti, Discoverit jt. ?
Kas 730 MHz ?


Kanal on E53. Vahepeal tundus et tuli E48 pealt aga hetkel seal tühjus... viskasin endal võimu vahelt välja kuna ta ainult kolme sagedust võimendas ja seda summutas hoopis. Mingi väga nõrk signaal tuli läbi koos kakkuva pildiga. Panin lairibavõimendi asemele ja siis avastasin et E48 pealt ei tulnd enam üldse midagi.... hakkasin otsima ja ilmusid E53 pealt välja. Ma muidugi 100% kindel pole et teine enne oli E48


Tulevad jah 53 pealt Espoost: Eurosport, Discovery, MTV (Music Television), MTV3 Fakta ja SVT Europa ei ole koodi all. Signaali kvaliteet on oluliselt kehvem kui teistel muxidel, hakib hirmsasti.

Kasutaja avatar
rihok
Edasijõudnu
Postitusi: 30
Liitunud: 03:00, 28 Mär 2007
    unknown unknown

PostitusPostitas rihok » 09:00, 31 Okt 2007

mart kirjutas:Kanal on E53. Vahepeal tundus et tuli E48 pealt aga hetkel seal tühjus... viskasin endal võimu vahelt välja kuna ta ainult kolme sagedust võimendas ja seda summutas hoopis. Mingi väga nõrk signaal tuli läbi koos kakkuva pildiga. Panin lairibavõimendi asemele ja siis avastasin et E48 pealt ei tulnd enam üldse midagi.... hakkasin otsima ja ilmusid E53 pealt välja. Ma muidugi 100% kindel pole et teine enne oli E48


Tulevad jah 53 pealt Espoost: Eurosport, Discovery, MTV (Music Television), MTV3 Fakta ja SVT Europa ei ole koodi all. Signaali kvaliteet on oluliselt kehvem kui teistel muxidel, hakib hirmsasti.[/quote]

Mul signaal täiesti põhjas :) Eesti digi ei taha mul alati hästi tulla. Kui soome pakett oleks odavam, siis teeksin soomes mingi tuttava kaudu lepingu ära. Hetkel tuleks hind üle 300 eegi ja selle eest canal+ jääks veel nägemata.

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

PostitusPostitas Henkka » 20:56, 31 Okt 2007

rihok kirjutas:Mul signaal täiesti põhjas :) Eesti digi ei taha mul alati hästi tulla. Kui soome pakett oleks odavam, siis teeksin soomes mingi tuttava kaudu lepingu ära. Hetkel tuleks hind üle 300 eegi ja selle eest canal+ jääks veel nägemata.


Kus kohas sa elad?
Mõnel siin EW-s (mnjaa - kui see üldse on EW, järsku on hoopis Fimland, siis on küll Eesti digiga probleem :? ) tundub ka normaalne asukoht olema - kas suvel ka kõik muxid olid vaadatavad?

intz
Entusiast
Postitusi: 109
Liitunud: 02:00, 20 Veebr 2006
Asukoht: Neeme
    unknown unknown

PostitusPostitas intz » 11:17, 01 Nov 2007

Kas zoomboxi rent on tähtajatu, st, et võib boxi suvalisel ajal poodi tagasi viia?

serxx
Entusiast
Postitusi: 426
Liitunud: 03:00, 26 Sept 2006
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown

PostitusPostitas serxx » 12:03, 01 Nov 2007

intz kirjutas:Kas zoomboxi rent on tähtajatu, st, et võib boxi suvalisel ajal poodi tagasi viia?

Kui tingimused aastaga muutunud pole, siis jah, vii tagasi millal tahad, kasvõi järgmisel päeval.

Kasutaja avatar
a1
DigiTVfänn
Postitusi: 646
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: JƤrvamaa
    unknown unknown

PostitusPostitas a1 » 12:43, 01 Nov 2007

intz kirjutas:Kas zoomboxi rent on tähtajatu, st, et võib boxi suvalisel ajal poodi tagasi viia?


Ilmselt siiski Starmani esindusse.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 149 külalist