Ülihea kodumaine telepilt jääb kaugesse tulevikku

Foorum terrestiaalse digi-tv teemadel
Kasutaja avatar
pannkook
Entusiast
Postitusi: 168
Liitunud: 13:28, 21 Sept 2008
Asukoht: Tartu
    unknown unknown

Ülihea kodumaine telepilt jääb kaugesse tulevikku

PostitusPostitas pannkook » 09:35, 04 Aug 2010

Ühesõnaga, pole mõtet neid HDboxe omale igaksjuhuks soetada, kui nendega nagunii midagi ei näe :lol: Aga nüüdseks on vist kõigil juba HD seadmed ostetud ja raha välja käidud.

Kuigi Eesti on üle läinud digitelevisioonile, ei maksa vaatajatel lähiajal kõrgresolutsiooniga (HD) kodumaist digipilti oodata...
Lähemalt SIIT

Kasutaja avatar
kalvis
Entusiast
Postitusi: 499
Liitunud: 11:26, 13 Jaan 2008
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 3 korda

Re: Ülihea kodumaine telepilt jääb kaugesse tulevikku

PostitusPostitas kalvis » 09:48, 04 Aug 2010

Enamus inimesi on soetanud ikkagi SD boxi.

Kasutaja avatar
pets1
Entusiast
Postitusi: 217
Liitunud: 14:50, 10 Mai 2010
Asukoht: Maa
    unknown unknown

Re: Ülihea kodumaine telepilt jääb kaugesse tulevikku

PostitusPostitas pets1 » 10:04, 04 Aug 2010

No selge, eesti elu...
Ongi nii, et polegi võimalik ei raha ega tehnika ega mille iganes tõttu kodumaist HD-d kunagi näha... :evil:

mønster
DigiTVfänn
Postitusi: 560
Liitunud: 10:15, 14 Jaan 2008
    unknown unknown

Re: Ülihea kodumaine telepilt jääb kaugesse tulevikku

PostitusPostitas mønster » 11:08, 04 Aug 2010

Elu on niipalju edasi läinud, et võikski mitte teiste sabas sörkida ja aastate pärast tavalist HD-d pakkuma hakata (see ei tekita juba praegu enam erilisi emotsioone), vaid võtta suund 3D-le ja olla 1 esimesi, kes 3D-d üle DVB-T näitama hakkab.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Ülihea kodumaine telepilt jääb kaugesse tulevikku

PostitusPostitas valgekotkas » 11:13, 04 Aug 2010

ühes seltskonnas, kes asjaga päris hästi kursis sai teoretiseeritud pisut teemal "kui teeks maapealsesse levisse 4 - 6 kanaliga HD maksulise paketi" - ja nüüd kõik vingatsid vastake ausalt - kui paljud teist on valmis kuus sinna 700.- ringi sellise paketi eest välja käima ??? kui paljud on valmis kodumaiste kanalite HD-se kolimisel selle paketi eest suurusjärk 4-5 sotti välja käima ??? ... vastus on - nii marginaalne osa, et sellega ei ole mingit mõtet turule tulla :lol: :lol: :lol: ... :wink: kõik need kes on sellist summat valmis HD eest välja käima vaatavad juba täna HD pilti ja itsitavad pihku :wink: ... kui ERR aastal 2012 uuest majast alustab HD-s olen mina maksumaksjana rahul ja ausalt öeldes teised kodumaised kanalid näidaku mida tahavad - mul on jumalast savi - ausalt
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14452
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 122 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Ülihea kodumaine telepilt jääb kaugesse tulevikku

PostitusPostitas tigekala » 11:15, 04 Aug 2010

mønster kirjutas:... vaid võtta suund 3D-le ja olla 1 esimesi, kes 3D-d üle DVB-T näitama hakkab.
koostatud 12. mail
* Lõuna-Korea sai esimeseks riigiks, kus alustati maapealses digivõrgus 3D katsesaadete edastamist.
19. mail edastatakse 3D formaadis IAAF kergejõustiku MMi eelvõistlused Daegu staadionilt.


http://www.hot.ee/sateks/nadal202010.htm

bljumkin
DigiTVfänn
Postitusi: 816
Liitunud: 03:00, 29 Sept 2006
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 12 korda

Re: Ülihea kodumaine telepilt jääb kaugesse tulevikku

PostitusPostitas bljumkin » 12:00, 04 Aug 2010

valgekotkas kirjutas:ühes seltskonnas, kes asjaga päris hästi kursis sai teoretiseeritud pisut teemal "kui teeks maapealsesse levisse 4 - 6 kanaliga HD maksulise paketi" - ja nüüd kõik vingatsid vastake ausalt - kui paljud teist on valmis kuus sinna 700.- ringi sellise paketi eest välja käima ??? kui paljud on valmis kodumaiste kanalite HD-se kolimisel selle paketi eest suurusjärk 4-5 sotti välja käima ??? ... vastus on - nii marginaalne osa, et sellega ei ole mingit mõtet turule tulla :lol: :lol: :lol: ... :wink: kõik need kes on sellist summat valmis HD eest välja käima vaatavad juba täna HD pilti ja itsitavad pihku :wink: ... kui ERR aastal 2012 uuest majast alustab HD-s olen mina maksumaksjana rahul ja ausalt öeldes teised kodumaised kanalid näidaku mida tahavad - mul on jumalast savi - ausalt

Absoluutselt nõus.Kui saaks ETV ja ETV2 korraliku pildiga kätte,oleks kõik OK.
Kõik ülejäänud "eestikanalid" võiks oma solgipurskamise minu pärast või sekundipealt lõpetada - mul savi.Minust kui vaatajast on nad juba aastaid tagasi reklaami sisse uputatud kõntspildiga reality-saasta näitamisega lahti saanud.
On nad olemas või ei ...
mida nad teevad või plaanivad - ei huvita.
Ja kui aus olla,siis ei lähe ka "eestioperaatorite" tegemised eriti korda.Saaks korraliku netistriimi kätte,võiks kõik need starmani-stv-elioni tigiteeveed kah minu pärast kinni panna.Küll ma juba ise leian,kuskohast ja mida vaadata.

Kasutaja avatar
i70
Entusiast
Postitusi: 176
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Harjumaa
    unknown unknown
On tänanud: 1 kord

Re: Ülihea kodumaine telepilt jääb kaugesse tulevikku

PostitusPostitas i70 » 13:03, 04 Aug 2010

Meie turu väiksust ja teenusepakkujate ahnust arvestades saavad selliste pakettide hinnad olema tõesti müstilised. Üks Eestis paraboolantenni kaudu kanaleid edastav operaator aga teeb juba tugevat müügitööd. Kõigile ullikestele, kes ei jaga ei ööd ega mütsi, tõmmatakse kott kohe pähe. Vanurid, kelle telekad pole isegi HD ready ja on vaid heal juhul scart, müüakse HD boks, sest siis nad saavad väidetavalt head HD pilti ja videomaki funktsioone kasutada. Hiljem kui hakkad seda vastuvõtjat installeerima, siis muidugi selgub, et iga teine ei lähe käima... kliendil ei jäägi muud üle kui minna oma boksiga Tallinnasse teeninduspunkti, see kõik maksab raha. Meenub ühe kunagise selle firma bossi ütlus: "First implement and then fix it!"
DVB-S: DM7020HD OpenATV ja DM920UHD OpenATV - 30W/1W/5E/9E/13E/16E/19E/23E/36E (DiSEqC 1/10 SW101D); PULT: Logitech Harmony ONE - HELI: DENON1910 - PILT: 50" PHILIPS UHD TV.

Kasutaja avatar
Olavi
Entusiast
Postitusi: 292
Liitunud: 03:00, 26 Mai 2006
    unknown unknown

Re: Ülihea kodumaine telepilt jääb kaugesse tulevikku

PostitusPostitas Olavi » 13:58, 04 Aug 2010

To valgekotkas

700.- eeku kuus saad juba Sky UK, Italy või Germany HD kaardi ja tunduvalt rohkem kui 4-6 kanalit. On ka veel odavamaid HD kaarte rohkemate HD kanalitega kui 4. Päris ulme valdkonda pole kah mõtet minna. 4-6 HD kanaliga kaart maksaks reaalselt kuskil 250.-eeku kuus. See, et Eesti opertaatorid kiunuvad, et kallis ja kallis on puhas bullshit. Analoogis nad maksid ju edastuse eest palju rohkem kui nüüd digis ja üks HD kanal per operaator pole nagu palju küsitud. Pangu need siis zuumi paketti tasuliseks aga HD mitte võiks, vaid peaks olema kättesaadav.
1W/4.8E/7E/9E/13E/16E/19.2E/23.5E/28.2E
110cm Triax
Sadoun PowerTech DG380
DM800se

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14452
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 122 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: Ülihea kodumaine telepilt jääb kaugesse tulevikku

PostitusPostitas tigekala » 14:15, 04 Aug 2010

Kapzas kirjutas:700.- eeku kuus saad juba Sky UK, Italy või Germany HD kaardi...
Nende operaatorite füüsilist kaarti koos kõigi HD kanalitega, kohe kuidagi selle raha eest ei saa.
Kõigil täispakett ~ 65 € kuus + kaardi aktiveerimine + originaal HD tuuner.
Võin omast käest öelda - Esimene aasta Sky UK koos HD kanalitega (v.a. Playboy HD ja ESPN UK HD, need kanalid maksavad mõlemad eraldi £ 10 kuus), läks maksma 22000 EEK.
Viimati muutis tigekala, 14:25, 04 Aug 2010, muudetud 1 kord kokku.

mønster
DigiTVfänn
Postitusi: 560
Liitunud: 10:15, 14 Jaan 2008
    unknown unknown

Re: Ülihea kodumaine telepilt jääb kaugesse tulevikku

PostitusPostitas mønster » 14:24, 04 Aug 2010

Mu arvates pole 1ki ajaleht seda väärt, et tema eest maksta ega 1ki telekanal seda väärt, et tema eest maksta. Ja telekanalite peale ei peaks kulutama riigieelarve raha. Aga ma olen ebatüüpiline eestlane, vähemalt tolle viimase seisukohta osas.

Kasutaja avatar
rimas
Eeskuju
Postitusi: 1303
Liitunud: 10:17, 19 Jaan 2008
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 123 korda

Re: Ülihea kodumaine telepilt jääb kaugesse tulevikku

PostitusPostitas rimas » 14:57, 04 Aug 2010

mønster kirjutas:Mu arvates pole 1ki ajaleht seda väärt, et tema eest maksta ega 1ki telekanal seda väärt, et tema eest maksta. Ja telekanalite peale ei peaks kulutama riigieelarve raha. Aga ma olen ebatüüpiline eestlane, vähemalt tolle viimase seisukohta osas.

Loodetavasti ei maksa sa ka interneti, elektri, vee, kütte, toidu jne. eest. See kõik on ju jumala poolt meile tasuta kasutamiseks antud.
Viimati muutis rimas, 15:00, 04 Aug 2010, muudetud 1 kord kokku.

mønster
DigiTVfänn
Postitusi: 560
Liitunud: 10:15, 14 Jaan 2008
    unknown unknown

Re: Ülihea kodumaine telepilt jääb kaugesse tulevikku

PostitusPostitas mønster » 15:04, 04 Aug 2010

rimas kirjutas:
mønster kirjutas:Mu arvates pole 1ki ajaleht seda väärt, et tema eest maksta ega 1ki telekanal seda väärt, et tema eest maksta. Ja telekanalite peale ei peaks kulutama riigieelarve raha. Aga ma olen ebatüüpiline eestlane, vähemalt tolle viimase seisukohta osas.

Loodetavasti ei maksa sa ka interneti, elektri, vee, kütte, toidu jne. eest. See kõik on ju jumala poolt meile tasuta kasutamiseks antud.

Kuna olen agnostik, siis enamasti maksan.

Kasutaja avatar
kokku123
Digivanake
Postitusi: 1674
Liitunud: 03:00, 12 Juul 2006
Asukoht: Euroopa
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Ülihea kodumaine telepilt jääb kaugesse tulevikku

PostitusPostitas kokku123 » 15:21, 04 Aug 2010

Mis krt ei ole raha ETVl

ETV2 asemel teeme ETV HD ja korras.

Ma ei saa aru mis krdi pidi ei suuda ETV riigilt rohkem raha välja pressida. Krt ma esitaks neile kohe tingimuse et davai raha juurde või paneme kanali seisma. Ja kui raha ei antaks siis peale musta pildi ka midagi ei edastaks.

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

Re: Ülihea kodumaine telepilt jääb kaugesse tulevikku

PostitusPostitas valgekotkas » 15:47, 04 Aug 2010

kokku123 kirjutas:Mis krt ei ole raha ETVl

ETV2 asemel teeme ETV HD ja korras.

Ma ei saa aru mis krdi pidi ei suuda ETV riigilt rohkem raha välja pressida. Krt ma esitaks neile kohe tingimuse et davai raha juurde või paneme kanali seisma. Ja kui raha ei antaks siis peale musta pildi ka midagi ei edastaks.
sul ei ole ka kupli all vist grammigi majanduslikku mõtlemist ja maksude pealt elamise olemuse arusaamist ... kes see eesti riik sinu arust on ??? mina ja sina ja kõik me siin ja üks suur osa sellest rahast mida sa siin nii kõva häälega nõuad tuleb SINU taskust :wink:

trt kirjutas:Valgekotkas,
loodetavasti ei ole see ebapädev seltskond, kes selliseid müstilisi numbreid välja pakkus, kaudseltki mõne teenusepakkujaga seotud, et võiks nende otsuseid kuidagi ka mõjutada.
Kui vaadata HD kanali keskmist hinda kuus, siis Starmanis on see ca 14kr. ja Elionis 29kr.
Edastatavaid kanaleid on veel liiga vähe, et suuremat huvi nende pakettidega liitumise vastu tekitada.


kas sa arvad ka, et helistad kanali müügimehele ja ütled, et mul ühtegi klienti veel ei ole aga kui sinu programmi saan ja kui mõni klient liitub siis hakkan 14-29 eeku per kuu per kärss sulle tilgutama :lol: :lol: ... eesti turg on nii pisike, et odavam on pöialt lutsutada

PS ... 14 - 29 krooni eest mõni värskete filmidega puhtakujuline kanal ka on või ??? :wink: ... ei tea miks ka lahja roosa kanali "play.oy" eest 99.- kuus küsitakse :wink:
"Microsoft sells you Windows ... Linux gives you the whole house."

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 37 külalist