HDTV telekad raiskavad elektrit

Räägime siin HDTV vastuvõtuseadmetest
Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

PostitusPostitas valgekotkas » 18:31, 18 Okt 2007

ei noh :lol: ... ma ei ole raiskamise poolt ja loomulikult on roheline mõtteviis bro aga enne kui hakkame siin targutama selle üle mitu watti saab kokku hoida standbyes või kui palju võtab plasma rohkem kui koop - me kõik käime suurtes marketites kus lõõmab kilowatte laes, külmutustes jne ... suured büroohooned säravad ja sätendavad ka siis kui 1 persooni kohta tuleb 100 ruutu ... selle asemel, et korralikult hooneid soojustada paigaldatakse hoopis vingem küttesüsteem ja loomulikult ka konditsioneerid jne ... kodus oleme jah koonrid ja loeme sente :lol: aga külapeal laiame täiega :roll: ...
maailm läheb ühel päeval nagunii per..e

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

PostitusPostitas Henkka » 20:54, 18 Okt 2007

valgekotkas kirjutas:ei noh :lol: ... ma ei ole raiskamise poolt ja loomulikult on roheline mõtteviis bro aga enne kui hakkame siin targutama selle üle mitu watti saab kokku hoida standbyes või kui palju võtab plasma rohkem kui koop - me kõik käime suurtes marketites kus lõõmab kilowatte laes, külmutustes jne ... suured büroohooned säravad ja sätendavad ka siis kui 1 persooni kohta tuleb 100 ruutu ... selle asemel, et korralikult hooneid soojustada paigaldatakse hoopis vingem küttesüsteem ja loomulikult ka konditsioneerid jne ... kodus oleme jah koonrid ja loeme sente :lol: aga külapeal laiame täiega :roll: ...
maailm läheb ühel päeval nagunii per..e


Ja mis seos sellel tõdemusel on HDTV Seadmed teemaga :oops:

Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 00:18, 19 Okt 2007

Minu jaoks on Energiasäästu teema lihtsalt huvitav lobiseda. Ma nõustun kõigiga kes ütlevad et energiasäästu nimel ei maksa heaolul kannatada lasta.
Globaalses mõttes on tegelikult kogu maailma majandustegevus teineteisest sõltuvuses, et kui me seda lahkama hakkame, siis tuleb see diskussioon meil 100 lk pikk.
Aga teema lõpetuseks minu poolt: Kui me räägim e ökonoomsemast soojusenergia majandusest siis võime tõesti rääkida ka seinasoojustamisest. Aga ökonoomne energiamajandus on midagi muud, kuigi elektriküte on ka soojusenergeetikaga seotud. Selles mõttes on ehk raske leppida et nii tühine asi nagu HDTV paneeli voolutarve viib meid globaalse energiamajanduse teemalise debatini. Tegelikult on see hea, sest vähemasti kõik kes seda foorumi postitust otsast lõpuni lugenud on, vähemalt teadvustavad et energia kokkuhoiuks on erinevaid alternatiive.
Kriitikutele ütleks et ma pole looduskaitse aktivist, kuid teatud nääral läheb energia teema ka mulle korda.

Kasutaja avatar
aandra
Õpetaja
Postitusi: 2247
Liitunud: 17:06, 12 Aug 2003
Asukoht: Tallinn/Dagö:Tärkma
    unknown unknown
On tänanud: 296 korda
On tänatud: 55 korda

PostitusPostitas aandra » 08:21, 19 Okt 2007

See debatt tuleks ümber kolida MUIDUJUTU osasse. Moded, ehk näete veidi vaeva ja tõstate teema ümber, kuna käsitletaval teemal on minimaalne seos pealkirjaga.
Edu soovides A.A

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
Energizer
Digivanake
Postitusi: 1673
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Energizer » 21:18, 25 Okt 2007

Mul on tuua üks konkreetne näide. Täna vaatasin ühte telemängu RAI1 pealt. Mängu finaalosas esitati mängijale küsimus: Kui palju me säästaksime aastas raha, kui me lülitaks teleka välja võrgunupust ja mitte kaugjuhtimispuldist . Vastusevariante oli 4:
5 EUR 22 EUR 33 EUR 70 EUR.

Õige vastus oli: 33 EURi.


:shock: võtab ikka kukalt kratsima. MInu esimene mõte oli et Elekter on Itaalias vähemalt 5 korda kallim kui siin. Ma loodan et EE juhtkond seda ei loe, pärast tõstavad taksi sama kõrgele, põhjuseks kasvav elektri hinnatõus maailma energiaturul :P Seal me vist elaksime meie praeguste palkadega vist kõik 11 w säästupirnide peal, pesu peseks külmavee programmiga jne :-)

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14436
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 118 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

PostitusPostitas tigekala » 23:06, 25 Okt 2007

Energizer kirjutas: :shock: võtab ikka kukalt kratsima.
Muidugi võtab...
Kui sa oma kinekat äkki sisse/välja lülitama hakkad, siis ei piirdu asi 33¤-ga...

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

PostitusPostitas Henkka » 23:28, 25 Okt 2007

Ja ikkagi - mis seos on kogu sellel mõttetul "hülgemölal" teemaga HDTV seadmed :?:

Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1116
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 12 korda

PostitusPostitas dreamants » 23:51, 25 Okt 2007

Henkka kirjutas:Ja ikkagi - mis seos on kogu sellel mõttetul "hülgemölal" teemaga HDTV seadmed :?:


Õige! Aeg läheb edasi ja iga minutiga muutub jutt üha mõttetumaks. Tuleme teema juurde tagasi. Seda enam, et ka austraallastele koidab valgus: http://fin.afterdawn.com/uutiset/arkisto/11546.cfm
40" ja alla 90W.

Kasutaja avatar
buck
Edasijõudnu
Postitusi: 35
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: EU
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas buck » 15:21, 26 Okt 2007

dreamants kirjutas:
Henkka kirjutas:Ja ikkagi - mis seos on kogu sellel mõttetul "hülgemölal" teemaga HDTV seadmed :?:


Õige! Aeg läheb edasi ja iga minutiga muutub jutt üha mõttetumaks. Tuleme teema juurde tagasi. Seda enam, et ka austraallastele koidab valgus: http://fin.afterdawn.com/uutiset/arkisto/11546.cfm
40" ja alla 90W.



Päris lahe tibi jah seal pildil

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 37 külalist