Schaub-Lorenz Full HD LCD

Räägime siin HDTV vastuvõtuseadmetest
Kasutaja avatar
kamm
Õpetaja
Postitusi: 799
Liitunud: 16:35, 10 Aug 2003
    unknown unknown

Schaub-Lorenz Full HD LCD

PostitusPostitas kamm » 16:09, 03 Dets 2007

On keegi oma silmaga sellist looma näinud või näppinud?

LCD-TV 42" Schaub-Lorenz LT42-20312

Resolutsioon (px): 1920 x 1080
Kontrastsus: 1200:1
Heledus (cd/m2): 400cd/m²
Teletekst: 1000 lk
Vaatenurk hor/vert (°): 176°/176°
3-D Kamm filter,
3D Noise Reduction,
PAL/SECAM,
A2/NICAM, 2 x 12W kõlarid,
2 x Scart,
HDMI sisend: 2 x HDMI
Komponent, PC sisend/ PC Audio sisend, S-Video, Kõrvaklappide pesa,
Unetaimer.
Mõõtmed alusega (K x L x S): 791 x 1054 x 120 mm
HIND: 17990.-
http://www.tehnikataht.ee/index.php?id= ... ct_id=2282

Kasutaja avatar
satitaevas
Entusiast
Postitusi: 400
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: lõuna-eesti
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

PostitusPostitas satitaevas » 16:23, 03 Dets 2007

sellise hinna eest võtaks kohe ära :) kui oleks ilma telekata

Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1117
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 12 korda

PostitusPostitas dreamants » 16:41, 03 Dets 2007

satitaevas kirjutas:sellise hinna eest võtaks kohe ära :) kui oleks ilma telekata

Sama siin. Heledust ja kontrasti võiks pisut rohkem olla. Aga ega selle raha eest pole vist õigust nõuda ka.

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

PostitusPostitas valgekotkas » 16:49, 03 Dets 2007

enne sellise raha kulutamist otsige ikka netist asi üles ja veenduge, et see on fullhd ... küll siin nähtud emakeelseid tootekirjeldusi kus taevas ja maa kokku lubatakse :D ... mul hetkel sisetunne ütleb, et see võib vabalt olla hd redis mis toetab 1080p sisendsignaali ja sealt on automaatselt omistatud talle kohe fulli reso :lol: - kui aga peaks olema tõesti fullHD siis on muidugi bro :P

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
satitaevas
Entusiast
Postitusi: 400
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: lõuna-eesti
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

PostitusPostitas satitaevas » 17:38, 03 Dets 2007

valgekotkas kirjutas:enne sellise raha kulutamist otsige ikka netist asi üles ja veenduge, et see on fullhd ... küll siin nähtud emakeelseid tootekirjeldusi kus taevas ja maa kokku lubatakse :D ... mul hetkel sisetunne ütleb, et see võib vabalt olla hd redis mis toetab 1080p sisendsignaali ja sealt on automaatselt omistatud talle kohe fulli reso :lol: - kui aga peaks olema tõesti fullHD siis on muidugi bro :P

kui see googlesse otsima panna ei anna midagi,mine sa tea äki on bullshit :)

Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1117
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 12 korda

PostitusPostitas dreamants » 17:45, 03 Dets 2007

valgekotkas kirjutas:enne sellise raha kulutamist otsige ikka netist asi üles ja veenduge, et see on fullhd ... küll siin nähtud emakeelseid tootekirjeldusi kus taevas ja maa kokku lubatakse :D ... mul hetkel sisetunne ütleb, et see võib vabalt olla hd redis mis toetab 1080p sisendsignaali ja sealt on automaatselt omistatud talle kohe fulli reso :lol: - kui aga peaks olema tõesti fullHD siis on muidugi bro :P

Täpselt sama mudelit ei õnnestu minulgi netist kusagilt mujalt leida. Tekkiski juba kahtlus, et firma fullHD telekaid ei teegi, Kui leidsin:http://www.tecnozoom.it/tv-lcd/schaub-lorenz-ltw-42t-23h1-7.html
Sellel kontrast kõvasti väiksem, mis siin ka puudusena mainitakse. Ometi antakse minuarust liiga kõrge hinnang: kümnepalli süsteemis 8. Võib-olla on Tehnikatähe poolt pakutav nii uus mudel, et netis infot veel ebapiisavalt. Esialgu teeb ettevaatlikuks.

Kasutaja avatar
satitaevas
Entusiast
Postitusi: 400
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: lõuna-eesti
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

PostitusPostitas satitaevas » 17:55, 03 Dets 2007

ilmselt sama asi http://www.schaublorenz.com/indexProdotti.aspx?idCat=1 ainult,et väiksem,seega puhas jama :)

Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1117
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 12 korda

PostitusPostitas dreamants » 18:37, 03 Dets 2007

satitaevas kirjutas:ilmselt sama asi http://www.schaublorenz.com/indexProdotti.aspx?idCat=1 ainult,et väiksem,seega puhas jama :)

Ma olen arvamusel, et ta on midagi sellist http://www.tecnozoom.it/tv-lcd/schaub-lorenz-ltw-42t-23h1-7.html
Ainult, et võib olla uuem mudel. Ettevaatlik tasub siiski olla!

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

PostitusPostitas valgekotkas » 18:53, 03 Dets 2007

fullid peaksid hakkama 28... algusega aga see ju puhtalt creeklastele tehtud http://62.99.143.18/ghl/lorenz/product.jsp

Kasutaja avatar
kamm
Õpetaja
Postitusi: 799
Liitunud: 16:35, 10 Aug 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas kamm » 20:12, 03 Dets 2007

valgekotkas kirjutas:fullid peaksid hakkama 28... algusega aga see ju puhtalt creeklastele tehtud http://62.99.143.18/ghl/lorenz/product.jsp


Kui sealt edasi (kliki Kreeka lipul) siis: LT42-20312 - Further information will be available soon!

Järelikult täitsa uus mudel. Samas LT42-20114 - nagu väiksem number, aga on küll Full HD.

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

PostitusPostitas valgekotkas » 20:22, 03 Dets 2007

igatahes miski norra lehe peal oli infoks, et samsungi sisu :roll: ... muidugi norra keel on mul ikka kõvasti suus :lol:

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

PostitusPostitas faas » 21:19, 03 Dets 2007

:oops: Ärge nüüd sõima hakkake,aga miks peaks ostma mingi teleka millel meil pole korraliku tehnilist tuge.Kas tõesti selle pärast,et odav.Ei vaidle vastu tuntud tegijate full HD pillid oluliselt kallimad,samas kui see pill ei vasta päris ootustele mis siis saab?Raha raisus vist.See,et pixleid jagub ei tähenda veel head telkut.Nagu ma olen märganud reso resoks aga nõ.viled määravad kas silmale ilus vaadata või mitte.Full HD saad ju ainult vastavatelt mängijatelt enamus ju SD pilt mida vaatad(olen skaleerinud neid erinevasse resosse)oluliselt pole vahet :( kui rämps siis rämps.Ja näiteks erilist vahet pole kas vaatan ETV analoogis või skaleerituna 1080i-sse või korraliku SD dvd SD-na või HD-na.Mina sellist pilli ei ostaks kah 10 000.eest.Vabandan kui kedagi solvasin aga pidage meeles inglaste vanasõna ma pole nii rikkas,et odavat asja osta,neid ütlemisi palju sihukeste asjade kohta.Ja valgekotkas vaevalt Samsung oma uuema ja parema tehnoloogia kasutada annab. :)

Kasutaja avatar
dreamants
Digivanake
Postitusi: 1117
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Õlletehase lähistel
    unknown unknown
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 12 korda

PostitusPostitas dreamants » 21:28, 03 Dets 2007

faas kirjutas::oops: Ärge nüüd sõima hakkake,aga miks peaks ostma mingi teleka millel meil pole korraliku tehnilist tuge.Kas tõesti selle pärast,et odav.Ei vaidle vastu tuntud tegijate full HD pillid oluliselt kallimad,samas kui see pill ei vasta päris ootustele mis siis saab?Raha raisus vist.See,et pixleid jagub ei tähenda veel head telkut.Nagu ma olen märganud reso resoks aga nõ.viled määravad kas silmale ilus vaadata või mitte.Full HD saad ju ainult vastavatelt mängijatelt enamus ju SD pilt mida vaatad(olen skaleerinud neid erinevasse resosse)oluliselt pole vahet :( kui rämps siis rämps.Ja näiteks erilist vahet pole kas vaatan ETV analoogis või skaleerituna 1080i-sse või korraliku SD dvd SD-na või HD-na.Mina sellist pilli ei ostaks kah 10 000.eest.Vabandan kui kedagi solvasin aga pidage meeles inglaste vanasõna ma pole nii rikkas,et odavat asja osta,neid ütlemisi palju sihukeste asjade kohta.Ja valgekotkas vaevalt Samsung oma uuema ja parema tehnoloogia kasutada annab. :)

Ei noh sõimata pole siin midagi. Tehnilise toe point on täiesti omal kohal. Samuti odava ostmise kohalt on sul õigus kuigi usun, et paljudele oleks see esialgne lahendus. Pealegi kui samsa sisu on.

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4333
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

PostitusPostitas faas » 21:38, 03 Dets 2007

Esmane lahendus see pole sest kas 17K või 27K vahe 10K samas tood asja koju millega sa aasta pärast rahul pole(kui mitte kohe)teisel juhul naudid ilusat pilti aastaid(ja esimese variandiga pole teha midagi müüd ainult poolmuidu maha)teist vaatad 10 aastat näiteks.Ja hoidku kui midagi viga juhtub olema.Siin kohal näiteid võib tuua palju ka isiklike telekatest ja elektroonikast üldiselt.Ja teisele ringile läheb üldiselt vanad paneelid ja vana ülejäänud tehnoloogia mida ise enam ei kasutata.

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

PostitusPostitas valgekotkas » 21:39, 03 Dets 2007

faas kirjutas: .Ja valgekotkas vaevalt Samsung oma uuema ja parema tehnoloogia kasutada annab. :)
emmm - see nagu oligi vihje sellele, et ei tahaks nagu uskuda 42" tollist korralikku paneeli + kive selle raha ja kesta sees ... pigem vihjab krt teab millele või siis tõesti lastakse õhku hindadest välja :roll:

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist