Tantsu- ja Laulupidu ETV HD kanalil

Leidsid mõne huvitava HDTV kanali
Foorumil
Kasutaja avatar
0000
Tegija
Postitusi: 3254
Liitunud: 09:19, 22 Mai 2003
Asukoht: Tallinn, Pirita
    unknown unknown
On tänanud: 220 korda
On tänatud: 75 korda

Re: Tantsu- ja Laulupidu ETV HD kanalil

PostitusPostitas 0000 » 19:06, 19 Juul 2014

ETV HD ju ainult dvb-t2 ongi?

HD's Tantsupidu oli dvb-t ja Laulupidu HD oli nii dvb-t2 kui dvb-t (selleks ajaks saadi ka dvb-t2 Full HD. See ajutine HD kanal koristati nüüd peale pidu ära ja seal on nüüd must ekraan.

Kasutaja avatar
canman
Edasijõudnu
Postitusi: 97
Liitunud: 00:37, 06 Juul 2013
    unknown unknown
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 10 korda

Re: Tantsu- ja Laulupidu ETV HD kanalil

PostitusPostitas canman » 17:50, 24 Juul 2014

Linnavurle kirjutas:Küsisin ETV turundusest.

Tere!

mõelnud oleme, löönud kokku ka kulud, mis plaadi tegemisega kaasnevad. Omahind tuleb väga kallis, praegu oleme loobunud, sest sellises formaadis plaatide ostjaid ei ole palju

Lugupidamisega
Sirje Jõesaar
ERR müügiosakonna juhataja
628 4679



Nonii, mulle tuli selline vastus:

Tere!

Oleme selle peale mõelnud, kuid ei ole sugugi kindlad, et Blu-ray teeme, hind tuleb mitu korda kõrgem praegusest. Eestis kalli plaadi ostjaid palju pole ja lattu tootmiseks raha ei eraldata...aga kõik on veel võimalik

Lugupidamisega
Sirje Jõesaar
ERR pood

Ehk siis - kõik huvilised, küsige ja kirjutage, ehk saab kriitilise massi kokku ja asja BD-le! :P

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4332
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Tantsu- ja Laulupidu ETV HD kanalil

PostitusPostitas faas » 18:04, 24 Juul 2014

Kas lihtsam poleks paluda Sõbral kes selle kompotti salevastas HD-s teha sellest sinikiir ja asi vass?
Mina näe mingit põhjust osta midagi või tellida, kes omasid vastavat tehnikat on kah too salvestis olemas.
Milleks seda siis vaja veel kuskil plaadil avaldada?


NB. minult ärge küsige :oops:
DM8000, DM7020, VU+ Ultimo4K Toroidal T90 5W;4W;0.8W;4.8E;9E;10E;13E;16E;19E;23.5E;36E+1,1M 28,2E, LG OLED55E6V

Kasutaja avatar
canman
Edasijõudnu
Postitusi: 97
Liitunud: 00:37, 06 Juul 2013
    Windows 7 Chrome
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 10 korda

Re: Tantsu- ja Laulupidu ETV HD kanalil

PostitusPostitas canman » 12:25, 03 Juul 2017

Selleks korraks jälle läbi, täiesti ilus pidu oli! :) Äkki keegi ERR-ile lähemal seisev foorumlane oskaks kommenteerida, kas sel aastal on lootust saada see asi ka mingis kaasaegsemas vormis kätte kui DVD? Blu-ray oleks täitsa ok, ehkki noortepidu võiks olla saadaval ka mingis noortepärases vormingus, allalaetava HD failina näiteks. DVD-ga pole paljudel seal osalenutest suurt midagi peale hakata, lisaks pärast HD ülekannet ei tahaks eriti enam SD kvaliteedis udutantsijaid vaadata.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
canman
Edasijõudnu
Postitusi: 97
Liitunud: 00:37, 06 Juul 2013
    Windows 7 Chrome
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 10 korda

Re: Tantsu- ja Laulupidu ETV HD kanalil

PostitusPostitas canman » 09:20, 04 Juul 2017

canman kirjutas:Selleks korraks jälle läbi, täiesti ilus pidu oli! :) Äkki keegi ERR-ile lähemal seisev foorumlane oskaks kommenteerida, kas sel aastal on lootust saada see asi ka mingis kaasaegsemas vormis kätte kui DVD? Blu-ray oleks täitsa ok, ehkki noortepidu võiks olla saadaval ka mingis noortepärases vormingus, allalaetava HD failina näiteks. DVD-ga pole paljudel seal osalenutest suurt midagi peale hakata, lisaks pärast HD ülekannet ei tahaks eriti enam SD kvaliteedis udutantsijaid vaadata.


Ise küsin, ise vastan, äkki kedagi huvitab veel - just sain sellise vastuse:

Tere!

juhatuse otsusega on praegu plaanis toota ainult DVD-plaatidel

--
Lugupidamisega
ERR Pood

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    Windows 7 Chrome
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: Tantsu- ja Laulupidu ETV HD kanalil

PostitusPostitas Henkka » 12:55, 04 Juul 2017

Jama wärk...
Aga BluRay plaadi saab ju ise kah teha. Mul pole küll selleks miskit vajadust, miskised 35 GB salvestised on mõlema tuuneri külge ühendatud HDD peal olemas. Ei näe mingit vajadust et peaks BluRay mängijat käima panema :)
AX HD61 4K ; AX HD51 4K ; LG OLED65B8PLA; LG OLED55EG9A7V ; T90 0,8W; 4,8E; 9E; 13E; 16E; 19,2E; 23,5E; 28,2E; 31,5E; 36E

Kasutaja avatar
canman
Edasijõudnu
Postitusi: 97
Liitunud: 00:37, 06 Juul 2013
    Windows 7 Chrome
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 10 korda

Re: Tantsu- ja Laulupidu ETV HD kanalil

PostitusPostitas canman » 13:26, 04 Juul 2017

Henkka kirjutas:Jama wärk...
Aga BluRay plaadi saab ju ise kah teha. Mul pole küll selleks miskit vajadust, miskised 35 GB salvestised on mõlema tuuneri külge ühendatud HDD peal olemas. Ei näe mingit vajadust et peaks BluRay mängijat käima panema :)


Salvestis salvestiseks, mul ka failid boksis ketta peal olemas, aga see ju mängib ainult selle boksi sees. Eks peab nuputama, kuidas nad sealt kätte saada...
BD oleks hea saata väljamaa sugulastele-tuttavatele, kes ise ka sel aastal osalesid. DVD peale raha kulutama käsi lihtsalt ei tõuse enam. Aga noh, ... ei hakka jälle Koržetsit tsiteerima! :D

rootsikunn
Digivanake
Postitusi: 1298
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    Windows 10 Mozilla
On tänanud: 15 korda
On tänatud: 201 korda

Re: Tantsu- ja Laulupidu ETV HD kanalil

PostitusPostitas rootsikunn » 13:42, 04 Juul 2017

canman kirjutas:Salvestis salvestiseks, mul ka failid boksis ketta peal olemas, aga see ju mängib ainult selle boksi sees. Eks peab nuputama, kuidas nad sealt kätte saada...

E2 boxist oma salvestis kuhugi USB või SD mälu peale ja seda mängivad kõik uuemad telerid,pole vajadust isegi mingeid playereid muretseda.. :mrgreen:

Kasutaja avatar
Carat_EST
Digivanake
Postitusi: 1327
Liitunud: 00:07, 06 Juul 2008
Asukoht: Ida-Harjumaa
    Windows 7 Firefox
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 3 korda

Re: Tantsu- ja Laulupidu ETV HD kanalil

PostitusPostitas Carat_EST » 11:15, 21 Aug 2017

Suhtlesin taaskord ERR poega (pood.err.ee) kes jätkuvalt ka HD kujul eetrisse läinud asju (laulupidu, tantsupidu jt) vaid DVD vormingus turustab.

Sain sellise vastuse:
"Niikaua, kui Blu-Ray tootmine on hirmkallis ja plaatide nõudlus praktiliselt olematu, ei hakka ERR neid välja andma."

Mina Eesti Vabariigi maksumaksjana ai saa kuidagi sellega nõustuda...

Kasutaja avatar
canman
Edasijõudnu
Postitusi: 97
Liitunud: 00:37, 06 Juul 2013
    Windows 7 Chrome
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 10 korda

Re: Tantsu- ja Laulupidu ETV HD kanalil

PostitusPostitas canman » 14:11, 21 Aug 2017

See teema ajab mul ka alati närvi mustaks. Uus juhatuse esimees ju lubas uut meediat ja bla-bla-blaa... Nüüd on mees paigas, aga meedia ikka kiviaegne. Ma ei saa aru, mis selle bluray tootmise nii hirmkalliks teeb siis, videod mõlemist üritusest on ju HD kujul olemas, vaevalt, et keegi seda DVD jaoks kuidagi ümber lõikas vms.

Kasutaja avatar
canman
Edasijõudnu
Postitusi: 97
Liitunud: 00:37, 06 Juul 2013
    Windows 7 Chrome
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 10 korda

Re: Tantsu- ja Laulupidu ETV HD kanalil

PostitusPostitas canman » 12:19, 10 Aug 2019

Saabus selline reklaam, et selle aasta pidu nüüd saadaval USB pulgal. Kahjuks ei ole mingisugust muud infot formaadi kohta, kui et pulk on 64GB. :lol:
https://www.lasering.ee/laulu-ja-tantsupidu-2019-minu-arm-usb.html

ERR e-poe lehel pole ka rohkem inffi:
https://pood.err.ee/laulu-ja-tantsupidu-minu-arm-2019-usb-pulk

Klienditugi ilmselt vastab alles esmaspäeval.

Foorumil
Kasutaja avatar
0000
Tegija
Postitusi: 3254
Liitunud: 09:19, 22 Mai 2003
Asukoht: Tallinn, Pirita
    Macintosh Safari
On tänanud: 220 korda
On tänatud: 75 korda

Re: Tantsu- ja Laulupidu ETV HD kanalil

PostitusPostitas 0000 » 19:51, 10 Aug 2019

Tegin ka ostu ära, aitäh info eest. 64GB pulk tähendab seda, et on HD salvestus. Minu arm Kontsert Õpetajale HD salvestus eetrist oli 12732MB (vaatasin boksist).

Kasutaja avatar
canman
Edasijõudnu
Postitusi: 97
Liitunud: 00:37, 06 Juul 2013
    Windows 7 Chrome
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 10 korda

Re: Tantsu- ja Laulupidu ETV HD kanalil

PostitusPostitas canman » 21:03, 10 Aug 2019

Vastus oli ka tulnud vahepeal ja ehhki suht üldsõnaline, on asi HD-s tõesti, nii et võib tellida küll.

Pilt on HD-kvaliteedis, sama, nagu eetris näidati. Loodame, et sellest vastusest on abi.

Eetripildi salvestuses oli üsna palju heli praaki - lühikesi auke, mis muutusid lõpuks päris häirivaks, eriti tantsupeo algusepoole. Bitrate oleks võinud ka muidugi kõrgem olla, mõned tantsud ruudutasid ikka korralikult. Loodetavasti on seal pulga peal olukord parem. :)

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 18 külalist