MUTANT 200S - Kas Dreamile asendus?

Kasutaja avatar
videomakk
    unknown unknown

PostitusPostitas videomakk » 11:10, 06 Veebr 2006

ei nori aga lihtsalt tahan teada. miks see pilt väriseb ja tõmbleb? olen ka proovinud humaxiga ja db vaadata ja pole pildi värisemist täheldanud?

Kasutaja avatar
rrattakumm
Edasijõudnu
Postitusi: 25
Liitunud: 02:00, 03 Veebr 2006
    unknown unknown

PostitusPostitas rrattakumm » 11:35, 06 Veebr 2006

isegi db 500 ja db 7000 vahel on vahe täielikult olemas. Eriti nõrgema signaali korral.

Kasutaja avatar
videomakk
    unknown unknown

PostitusPostitas videomakk » 11:36, 06 Veebr 2006

mnjah kotkasilmad. mulle jääb arusaamatuks see, et kuidas me enne tõmbelvat ja värisevat pilti vaatasime ja silmad ei valutanud. nyyd on ime saabunud. huvitav mis ime järgmise uudistootega tuleb :shock:

nyyd on oodata arvutikaarti maximus ss3 ja vanad ss2 kaardid võib minema visata sest eelmisega pilt virvendab lausa

ma olen nõus sellega , et humaxi, triaxi ja db videoväljalse on erinevad aga sellist lapsikust et db pilt väriseb, sorry

Kasutaja avatar
yess
Entusiast
Postitusi: 285
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas yess » 13:14, 06 Veebr 2006

ma ka ei saa aru mis kuradi pilti te taga ajate :D

olen aru saanud, et esimene küsimus on mida sellega näeb ja kui palju. See oleks uute boxide puhul teema :wink:

ega et ometi omale uut arvutit ei ostnud pildi pärast ,vaid kiiruse ja võimalust....
Viimati muutis yess, 13:20, 06 Veebr 2006, muudetud 1 kord kokku.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
videomakk
    unknown unknown

PostitusPostitas videomakk » 13:19, 06 Veebr 2006

yess kirjutas:ma ka ei saa aru mis kuradi pilti te taga ajate :D

olen aru saanud, et esimene küsimus on mida sellega näeb ja kui palju. See oleks uute boxide puhul teema :wink:


no pilt on ka teema sest nokia tuunerid kunagi näitasid suts mosaiik pilti kui lähedalt vaadata mis oli muidugi d2mac teema aga no et pilt virvendab camoooon

Kasutaja avatar
yess
Entusiast
Postitusi: 285
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas yess » 13:21, 06 Veebr 2006

:D

Kasutaja avatar
Inq
Entusiast
Postitusi: 393
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Tallinn
    unknown unknown
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas Inq » 13:31, 06 Veebr 2006

Tundub et osades postitustes on segamini aetud pildi kvaliteet vs tuuneri tundlikkus.

Kasutaja avatar
binsat
Entusiast
Postitusi: 329
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: SKY
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas binsat » 14:09, 06 Veebr 2006

selles, et eri tüünerid erineva vastuvõtu tundlikkusega ja mutanti tüüner võib olla selles osas parem ku db-l, ei kahtle keegi.
mingit db pildi värelemise vms. juttu või et mutant madala bitratega kanali pildi heaks võlub, rääkige oma vanaemale. no ei hüple ega värele ta ka sitema signaga! kellegil ta muidugi võib ka sedasi teha, oleneb paljudest asjadest.. :lol:
Viimati muutis binsat, 15:36, 06 Veebr 2006, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
skullimullli
Uudistaja
Postitusi: 20
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Salastatud
    unknown unknown

PostitusPostitas skullimullli » 14:20, 06 Veebr 2006

Merges ja Satexis juba saadaval nii et katsetama ........

Kasutaja avatar
kamm
Õpetaja
Postitusi: 799
Liitunud: 16:35, 10 Aug 2003
    unknown unknown

PostitusPostitas kamm » 19:30, 06 Veebr 2006

Pilt

:lol:

Kasutaja avatar
ibrahim
Edasijõudnu
Postitusi: 52
Liitunud: 03:00, 23 Okt 2005
    unknown unknown

Mutant

PostitusPostitas ibrahim » 20:23, 06 Veebr 2006

Seda oligi arvata et asi kisub DB kaitsmiseks ning muu maha tegemiseks. On olnud ainult mõned sisukad postitused.Tuletame meelde ,et enne DB oli olukord samasugune,kiideti 5400-i ja muu tehti maha.Nüüd tuleb välja ikka et DB on meile taeva poolt saadetud kingitus ning ülejäänud kõik jura.Ühele meeldib ema,teisele tütar ,pandavad mõlemad.Nii ka nende riistadega.Head katsetamist.

Kasutaja avatar
videomakk
    unknown unknown

PostitusPostitas videomakk » 20:30, 06 Veebr 2006

no keegi ei väida , et db parem on. mõlemal omad head ja vead aga et db-ga pilt virvendab on 5 päeva pohmas ja kuu aega palavikus inimese jutt

Kasutaja avatar
truffi
Entusiast
Postitusi: 410
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: viljandia
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda
Kontakt:

PostitusPostitas truffi » 00:14, 07 Veebr 2006

sai siis kah päev aega teist näpitud....
Jah kõik töötab peal nagu dreamilgi (enam vähem)(2.6.9 baasil tehtud ju)...aaaaaga mulle ta ikkagi ei meeldi.
Uimane ja pildi kvalli poolest minu LCD peal vaadates küll silmaga nähtavat paremust üles ei näidanud (võrdlesin dreamiga ja Mutandiga Astra2 peal Zee TV pilti, mis nagunii paras saast).
Pealeselle on menüü "lihtsast" ülesehitusest ikka asi kaugel (meenutab tõesti mingil määral Echostari), vähemalt minu arvates (pean lihtsa menüü ülesehitusega pilliks näiteks samsat).
Ehk siis pill on nagu on (kui jätta kõrvale RF OUT, mis jah suur eelis, kes tahab muidugi seda RF-i kasutada). Vat kaardiga jäi proovimata, kuidas neid üldse sööb....kui sööb :wink:
Nii, et pigem meeldib mulle hoopis vanaema 8)
Ei näe põhjust eufooriaks, vähemalt mina mitte...
ja ehk jumal annab teile andeks, et te kõik olete päevavargad, joodikud, liiderdajad, laiskvorstid...TAINAPEAD!!!

Kasutaja avatar
teekas
Õpetaja
Postitusi: 674
Liitunud: 12:37, 10 Juun 2003
    unknown unknown
On tänatud: 3 korda

PostitusPostitas teekas » 00:15, 07 Veebr 2006

Asi jälle paras jura - nagu meil tavaks. Väljendan siis täpsemalt - DB pilt on 100 hz telekaga kohati vägagi õre ja sellest tekib ka pildi tõmblemine kui ekraanil toimub mingi kiirem tegevus. Samuti DB-l ja Mutandil video-väljundil pisike erinevus. Samuti ei ole plaanis DB-b maha-teha sest ei ole seni veel kavas DB-st loobuda.
NB! Olen ka täheldanud, et kui videomakil on videopea kulunud, muutub telekasse jõudev pilt üsna viletsaks.

aga et db-ga pilt virvendab on 5 päeva pohmas ja kuu aega palavikus inimese jutt

Tänan komplimendi eest. Ja mina mõtlesin, miks pea uimane. Tuleb-välja et pohhhmakas ja palavik, ning juba pikalt :shock: ja veel korrrrraga. Jube :o :o :o

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist