TasutaTV.ee

Siia võid lisada netist leitud uudise
Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: TasutaTV.ee

PostitusPostitas Henkka » 16:50, 13 Juun 2014

Siis saab ometi lõpuks näha, kas sellest DVB-T2 projektist miskist asja kah on
AX HD61 4K ; AX HD51 4K ; LG OLED65B8PLA; LG OLED55EG9A7V ; T90 0,8W; 4,8E; 9E; 13E; 16E; 19,2E; 23,5E; 28,2E; 31,5E; 36E

Kasutaja avatar
tigekala
Vana kala
Postitusi: 14537
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
    unknown unknown
On tänanud: 147 korda
On tänatud: 385 korda
Kontakt:

Re: TasutaTV.ee

PostitusPostitas tigekala » 17:09, 13 Juun 2014

Millest räägid siin ?
Sellest, kuidas kõik tädi Maalid, ostavad uued DVB-T2 tuunerid või uued telekad, millistele on sisse ehitatud juba DVB-T2 tuunerid ?
Peale seda, teeb Levira oma maapealses DVB-T2 võrgus, täisväärtusliku ETV HD kanali kohe tasuliseks.
Või vastupidi, enne teeb tasuliseks ja siis kõik tädi Maalid, sõbralikult, rahvariietes ja käest kinni, ostavad...
Sellest ei tasu mulle rääkida, et Eesti riiklik telekanal, peab olema kõikidele eestimaalastele tasuta kättesaadav.
Levira lisab kindlasti sinna MUXi ka paar kommerts HD kanalit ja ütleb peale seda, et kanal ETV HD ongi tasuta kättesaadav smile118 smile125 ,
aga kindlasti koos Zoom-i kliendikaardiga smile141 , kuna Levira küsib plönni ainult kommerts HD kanalite eest... smile112
Tasuta, pole mitte kunagi võrdunud - mittekodeeritud. Suurem osa meist teab seda juba üle 10 aasta, kohaliku Viasati tegemiste näol.

Nii, et hoiatage oma õdesid, abikaasasid, emasid ja vanaemasid juba ette !
Mina kui Eesti (Rahva)Vabariigi täisväärtuslik aktsionär ja otseloomulikult sellest lähtuvalt ka AS Levira täisväärtislik aktsionär -
OLEN LIHTSALT NII OTSUSTANUD !
LG OLED 65E7V-Z + Dreambox DM900 Ultra HD - 36E > 28,2E > 19,2E > 13E > 9E > 4,8E > 0,8W + Cisco EPC3940AL 2.4/5G WiFi modem/router + Netflix

Kasutaja avatar
Henkka
Moderaator
Postitusi: 4934
Liitunud: 02:00, 15 Dets 2006
Asukoht: Harjumaa, Jüri
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 47 korda

Re: TasutaTV.ee

PostitusPostitas Henkka » 17:50, 13 Juun 2014

Minul ükskõik. Ma näen nii ehk naa piisavalt normaalse sisuga HD kanaleid.
Seega minu poolest võib Eesti jäädagi kükitama oma SD pasa sisse.
Retro mõttes peaks ikka 4:3 pildiformaadi kah tagasi panema, siis on tädi maalidel kohe puhtam ja kuivem tunne... :mrgreen:
AX HD61 4K ; AX HD51 4K ; LG OLED65B8PLA; LG OLED55EG9A7V ; T90 0,8W; 4,8E; 9E; 13E; 16E; 19,2E; 23,5E; 28,2E; 31,5E; 36E

Kasutaja avatar
Zuumbox
Digivanake
Postitusi: 2056
Liitunud: 11:54, 20 Jaan 2008
Asukoht: Saue
    unknown unknown
On tänanud: 53 korda
On tänatud: 31 korda

Re: TasutaTV.ee

PostitusPostitas Zuumbox » 17:59, 13 Juun 2014

buhh kirjutas:Huvitav on just teada, millisel operaatoril on visuaalselt parim upscale...

Milleks küll lollustega tegeleda? Kas selleks, et saaks sitale kleepida külge sildi "SAI" ning kõik ostavad ja on õnnelikud :mrgreen:
DVB-T: ZuumboxHD & Sony32W4000; DVB-T2: Golden Media Mania 3 HD; antenn 21...69 17dB, kõrgus 45+11 m; võimendi AD20-1,9/AMT; suund Espoo

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


bljumkin
DigiTVfänn
Postitusi: 817
Liitunud: 03:00, 29 Sept 2006
    unknown unknown
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 12 korda

Re: TasutaTV.ee

PostitusPostitas bljumkin » 21:44, 13 Juun 2014

Zuumbox kirjutas:
buhh kirjutas:Huvitav on just teada, millisel operaatoril on visuaalselt parim upscale...

Milleks küll lollustega tegeleda? Kas selleks, et saaks sitale kleepida külge sildi "SAI" ning kõik ostavad ja on õnnelikud :mrgreen:

Krt selle upscale'iga, minu pärast upscale'gu või Ultra HD-sse, smile09
Aga viimastel päevadel on alanud mingi täieline jura ajamine, et see ongi päris HD, et meie pakume teile "üliterava pildiga HD kanalit ETV HD".
Küll pritsib taolist pläma välja Starman, nüüd taoline tekst Tasuta TV kodulehel ...
arumaisaa.
Pilt

Kasutaja avatar
Zuumbox
Digivanake
Postitusi: 2056
Liitunud: 11:54, 20 Jaan 2008
Asukoht: Saue
    unknown unknown
On tänanud: 53 korda
On tänatud: 31 korda

Re: TasutaTV.ee

PostitusPostitas Zuumbox » 21:53, 13 Juun 2014

Mis siin aru saada... Ma ju ütlesin - et saaks sitta saia pähe maha müüa. Meie Sinuga seda loomulikult ei osta aga ma olen kindel, et leidub piisavalt palju lolle, kes selle konksu alla neelavad.
Business as usual :mrgreen:
DVB-T: ZuumboxHD & Sony32W4000; DVB-T2: Golden Media Mania 3 HD; antenn 21...69 17dB, kõrgus 45+11 m; võimendi AD20-1,9/AMT; suund Espoo

Kasutaja avatar
buhh
DigiTVfänn
Postitusi: 864
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

Re: TasutaTV.ee

PostitusPostitas buhh » 13:39, 14 Juun 2014

Zuumbox kirjutas:
buhh kirjutas:Huvitav on just teada, millisel operaatoril on visuaalselt parim upscale...

Milleks küll lollustega tegeleda? Kas selleks, et saaks sitale kleepida külge sildi "SAI" ning kõik ostavad ja on õnnelikud :mrgreen:


Tasuta eest pole rohkem ette nähtud! :lol: Ja ära söö kui ei meeldi!

Hea meelega tegeleks normaalsete asjadega, aga niikaua kuni ERR, Kanal 2, ja TV3-e väljund on ainult SD, siis teisiti pole võimalik.
Levira alustas tasuta lõunate jagamisega juba 2009, täna on 2014 ja midagi pole muutunud, kahjuks.
Kunagi võiks tehtu eest ka tasu saada või käite kõik aastast-aastasse niisama tööl?

Ja loen ikka veel kiunu, et nääd nüüd T2 ja peab uue tehnika ostma.
Kas keegi kasutab veel igapäevaselt mobiili, mis on 5 aastat vana? Aga teler peab kindlasti 10 aastat käima?

Kasutaja avatar
buhh
DigiTVfänn
Postitusi: 864
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

Re: TasutaTV.ee

PostitusPostitas buhh » 13:44, 14 Juun 2014

Henkka kirjutas:
buhh kirjutas:Eestis pole ühelgi firmal ega organisatsioonil õigusi MM-i HD signaalile. Seega on kõik ETV HD variandid upscale, sõltumata operaatorist.
Kui kellegil on võimalust, aega ja tahtmist, siis võiks neid võrrelda ja anda oma hinnang.


Nuhh,

mina saan oma silmaga võrrelda DVB-T2 kaudu tulevat varianti ning Starmani DVB-C kaudu tulevat varianti.
Ning minu silma jaoks on Starman oluliselt parem...

Uno, loodetavasti Sa ei pahanda selle IMHO arvamuse peale...
Kusjuures usutavasti on mu DVB-T2 võimeline Pana 50" plasma suht korrektse pildiga.

Hendrik


1) Ära muutu isiklikuks.
2) Pole millegi peale pahandada
3) Kuhu jäid parameetrid?
Näiteks, kui üks auto kulutab teisest 2x rohkem kütust ja jõuab varem pärale, siis on tulemus ju ootuspärane.

siil udus
DigiTVfänn
Postitusi: 756
Liitunud: 02:27, 21 Juun 2008
    unknown unknown
On tänatud: 15 korda

Re: TasutaTV.ee

PostitusPostitas siil udus » 14:16, 14 Juun 2014

buhh kirjutas:Levira alustas tasuta lõunate jagamisega juba 2009, täna on 2014 ja midagi pole muutunud, kahjuks.
Kunagi võiks tehtu eest ka tasu saada või käite kõik aastast-aastasse niisama tööl?

Võiks küll, aga lihtsalt huvi pärast küsin, et kõik see aeg on tasuta tööd tehtud?
Riigieelarvest pole midagi saadud? HD buss pole mujal maailmas kopikatki sisse toonud? Elionile, Starmanile, TV3, Kanal2 jne. pole midagi suudetud müüa?
Oma viga siis.

Kasutaja avatar
Zuumbox
Digivanake
Postitusi: 2056
Liitunud: 11:54, 20 Jaan 2008
Asukoht: Saue
    unknown unknown
On tänanud: 53 korda
On tänatud: 31 korda

Re: TasutaTV.ee

PostitusPostitas Zuumbox » 14:43, 14 Juun 2014

buhh kirjutas:Hea meelega tegeleks normaalsete asjadega, aga niikaua kuni ERR, Kanal 2, ja TV3-e väljund on ainult SD, siis teisiti pole võimalik.

On ikka võimalik. Laske aga tulla sedasama SD ja ma ei ütle ühtegi paha sõna. Kui aga see SD upitatakse HD'ks ja seletatakse, et see ongi see ainuke ja õige "hüper-super üliterava pildiga HD", siis see EI OLE normaalne; hullem veel, see on sulaselge näkku VALETAMINE.
DVB-T: ZuumboxHD & Sony32W4000; DVB-T2: Golden Media Mania 3 HD; antenn 21...69 17dB, kõrgus 45+11 m; võimendi AD20-1,9/AMT; suund Espoo

Kasutaja avatar
humanoid
Entusiast
Postitusi: 368
Liitunud: 11:52, 25 Sept 2008
Asukoht: valingu
    unknown unknown
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 6 korda

Re: TasutaTV.ee

PostitusPostitas humanoid » 15:18, 14 Juun 2014

Zuumbox kirjutas:
buhh kirjutas:Hea meelega tegeleks normaalsete asjadega, aga niikaua kuni ERR, Kanal 2, ja TV3-e väljund on ainult SD, siis teisiti pole võimalik.

On ikka võimalik. Laske aga tulla sedasama SD ja ma ei ütle ühtegi paha sõna. Kui aga see SD upitatakse HD'ks ja seletatakse, et see ongi see ainuke ja õige "hüper-super üliterava pildiga HD", siis see EI OLE normaalne; hullem veel, see on sulaselge näkku VALETAMINE.


Millal meedias enne TÕDE kuuldud on ? Tõe peab iga inime ikka ise välja uurima, mitte see mida sulle igapäev pähe määritakse. Kui inimesed hakkaksid lõpuks oma peaga mõtlema ,siis sellist jama võibolla jääks vähemaks. Kahjuks on peaaegu terve ühiskond kanapead (mina samuti) ja mõtlemisvõime on varsti üldse privileeg. :idea:
Kui algmaterjal on SD siis ta ongi SD ,siis võiks SD´st ju teha 4K või 8K upscalingu ka :!: Kui tahetakse teha vanast filmist HD ,siis töödeldaks iga kaader ümber ,kõrvaldataks prügi välja, samamoodi tuleks teha ju SD pildiga, ehk siis digitaliseerida.
Minumeelest on see ju selge petmine, müüme HD paketis ETV HD smile232
[color=#800000]Panasonic TX-P50VT30E// 4G Telia TV // Ressiiver Yamaha R-N602

Kasutaja avatar
buhh
DigiTVfänn
Postitusi: 864
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

Re: TasutaTV.ee

PostitusPostitas buhh » 15:47, 14 Juun 2014

siil udus kirjutas:
buhh kirjutas:Levira alustas tasuta lõunate jagamisega juba 2009, täna on 2014 ja midagi pole muutunud, kahjuks.
Kunagi võiks tehtu eest ka tasu saada või käite kõik aastast-aastasse niisama tööl?

Võiks küll, aga lihtsalt huvi pärast küsin, et kõik see aeg on tasuta tööd tehtud?
Riigieelarvest pole midagi saadud? HD buss pole mujal maailmas kopikatki sisse toonud? Elionile, Starmanile, TV3, Kanal2 jne. pole midagi suudetud müüa?
Oma viga siis.


Palka said palgapäeval oma töö eest? Said.
Nii, nüüd tule niida mul aias muru ka ära, sest palk on sul juba käes!
Sulle ei meeldi see diil? Oma viga siis! Tuled ja niidad.

Pärast kõik karjume siin kooris, et si*asti niitsid, sest pole nii siledalt niidetud, nagu profid teevad.
Ja miks Sa raideriga ei niitnud? Ah?

-----
Ära võta isiklikult. See oli tegelikult vastuseks ka teistele karjujatele.

Kasutaja avatar
buhh
DigiTVfänn
Postitusi: 864
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

Re: TasutaTV.ee

PostitusPostitas buhh » 16:27, 14 Juun 2014

humanoid kirjutas:
Zuumbox kirjutas:
buhh kirjutas:Hea meelega tegeleks normaalsete asjadega, aga niikaua kuni ERR, Kanal 2, ja TV3-e väljund on ainult SD, siis teisiti pole võimalik.

On ikka võimalik. Laske aga tulla sedasama SD ja ma ei ütle ühtegi paha sõna. Kui aga see SD upitatakse HD'ks ja seletatakse, et see ongi see ainuke ja õige "hüper-super üliterava pildiga HD", siis see EI OLE normaalne; hullem veel, see on sulaselge näkku VALETAMINE.


Millal meedias enne TÕDE kuuldud on ? Tõe peab iga inime ikka ise välja uurima, mitte see mida sulle igapäev pähe määritakse. Kui inimesed hakkaksid lõpuks oma peaga mõtlema ,siis sellist jama võibolla jääks vähemaks. Kahjuks on peaaegu terve ühiskond kanapead (mina samuti) ja mõtlemisvõime on varsti üldse privileeg. :idea:
Kui algmaterjal on SD siis ta ongi SD ,siis võiks SD´st ju teha 4K või 8K upscalingu ka :!: Kui tahetakse teha vanast filmist HD ,siis töödeldaks iga kaader ümber ,kõrvaldataks prügi välja, samamoodi tuleks teha ju SD pildiga, ehk siis digitaliseerida.
Minumeelest on see ju selge petmine, müüme HD paketis ETV HD smile232


Palun ärge ajage segamini Levira ja Starmani pakkumist.
Üldse peksate valet meest, marketing toimetab eraldi.

siil udus
DigiTVfänn
Postitusi: 756
Liitunud: 02:27, 21 Juun 2008
    unknown unknown
On tänatud: 15 korda

Re: TasutaTV.ee

PostitusPostitas siil udus » 17:09, 14 Juun 2014

Ma ei saanud ikkagi aru, milliseid lõunaid 2009 - 2014 Levira tasuta jaganud on.
Kui need on mingid ajutised HD testid, siis see pole küll asi millega kilgata.

Kasutaja avatar
Zuumbox
Digivanake
Postitusi: 2056
Liitunud: 11:54, 20 Jaan 2008
Asukoht: Saue
    unknown unknown
On tänanud: 53 korda
On tänatud: 31 korda

Re: TasutaTV.ee

PostitusPostitas Zuumbox » 17:24, 14 Juun 2014

buhh kirjutas:Üldse peksate valet meest, marketing toimetab eraldi.

Ei midagi isiklikku, peksa saab ju ikka see, kes esimesena pihku juhtub :lol:
DVB-T: ZuumboxHD & Sony32W4000; DVB-T2: Golden Media Mania 3 HD; antenn 21...69 17dB, kõrgus 45+11 m; võimendi AD20-1,9/AMT; suund Espoo

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 72 külalist