Eesti digi televisioonist artikel

Siia võid lisada netist leitud uudise
Kasutaja avatar
binsat
Entusiast
Postitusi: 329
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: SKY
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas binsat » 03:09, 17 Dets 2007

no mis neisse kanal2 ja eesti tv3 puutub, siis võtame zoom-i koduka lahti ja loeme:

ZUUMBOXi abil on võimalik vaadata ka järgmisi eetris levivaid tasuta kanaleid, millest ETV ja Kalev Sport on juba digi-tv platvormile lisatud

tüüpiline marketingijora ja eksitav reklaam. neid ju tegelikult praegu selle zoomboxiga reaalselt vaadata ei saa, aga juba kuulutatakse suure suuga. sama teeks välja kui müüks näiteks ühte kommertskanalit astra 19E pealt ja siis hakkaks kõikjal reklaamides pajatama: ostes meie suurepärase bla-blaabox-i näete [ja siis tuleb terve tore nimekiri vabakanalitest, mida sellelt satelliidilt bla-blaaboxiga näha saab] ja lisaks loetaks veel hunnikute kaupa mingeid x kanaleid, mis kellegi vaimusilmas võiksid ideepoolest ka seal olla [kusjuures viimaste loetlemisel oleks siis piiriks ainult reklaamitegija enda suva ja elav fantaasia]. kliendile aga saab luua vägeva mulje enda teenustest ja all-mighty bla-blaaboxist! :lol:
|19E|23E|28E|36E|40E|-10/1-|1W|5E|7E|9E|13E|16E|

Kasutaja avatar
jaan
Entusiast
Postitusi: 174
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown

PostitusPostitas jaan » 03:31, 17 Dets 2007

ETV ja Kalev Sport ning ETV HDTest on tõepoolest vabalt jälgitavad digiplatvormilt nii zuumboxi kui ka arvutikaartidega. Sinu postitusest jääb mulje nagu väidaksid vastupidist.

Kasutaja avatar
binsat
Entusiast
Postitusi: 329
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: SKY
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas binsat » 03:52, 17 Dets 2007

jaan kirjutas:ETV ja Kalev Sport ning ETV HDTest on tõepoolest vabalt jälgitavad digiplatvormilt nii zuumboxi kui ka arvutikaartidega. Sinu postitusest jääb mulje nagu väidaksid vastupidist.

lugemisega probleeme?
no mis neisse kanal2 ja eesti tv3 puutub, siis..

nad on ka kanal2 ja tv3 sinna kodukale kenasti üles loetlenud, kusjuures suure üldsildi all "zoomtv kanalid". antud kanalite esitlusviis võib jätta lehe külastajale mulje, justkui olekski tegu zoomtv kanalitega ja neid saab näha zoomboxiga. eriti inimestele, kes ei ole digitv asjadega kursis. ma viasati asemel laseks neil selle jura sealt maha katkuda.. :lol:
|19E|23E|28E|36E|40E|-10/1-|1W|5E|7E|9E|13E|16E|

Kasutaja avatar
valgekotkas
Admin
Postitusi: 3362
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: põhjalätilähedal
    unknown unknown
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 18 korda

PostitusPostitas valgekotkas » 08:13, 17 Dets 2007

Sculder kirjutas:Oleks oodanud pisut asjalikumat juttu selles foorumis eriti kui inimene ei ole esimest päeva siin
ma võin ju mõistlikku juttu ajada aga mis sest kasu on ... arvesta, et me elame ikkagi eastoonias ja iga äriettevõtte kolistab aegajalt ämbreid - näiteid igapäevaselt ei ole vaja kaugelt otsida (emt ja minutitasu viimane) ... arvestades, et tv3 on sitavata jagu siis ma ei imestaks kui digisse lükatakse hoopis miskit muud sisuga programm - kuidas see reklaamirahale mõjub on juba iseasi - aga kui vaadata ajas tagasi siis miski aasta poolteist ei tehtud tv3 juhtkonnas ka just eriti mõtekaid otsuseid ... aga see selleks - kanalivalik ei saa digis eriti "vingeks" minna enne kui pildikvaliteet, vaatajate arv ja kuumaks tõusevad - sellise kuumaksu eest ei pane midagi silmipimestavat kokku - võtke ja võrrelge kasvõi sitavataga - auditoorium ja suhtkoht kavliteet olemas aga ei midagi erilist :lol: - mis seal vahet on millise antenniga tuleb, kui ikka lambipirni ka ei suuda vahetada siis pole vahet milline antenn katusele panna ...

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.


Kasutaja avatar
mesilane
DigiTVfänn
Postitusi: 721
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
    unknown unknown
On tänatud: 1 kord

PostitusPostitas mesilane » 09:29, 17 Dets 2007

tonuj kirjutas:Minu jaoks muutub Levira Digi-tv atraktiivsemaks siis kui ka teised olemasolevad K2 ja TV3 ning uued eesti kanalid sinna ilmuvad ja kui ilmub müügile salvestusvõimalusega (või usb ketta lisamise võimalusega) vabakanalite tüüner. Teiste mepg-2-st mpeg-4 ja ümberpakitud madala pildikvaliteediga kanalite eest ei kavatse raha maksma hakata. Niikaua vaatan kvaliteetset pakkimata analoogpilti ETV,K2,TV3.

USB salvestusvõimalusega DVB-T/DVB-S2 h.264 MPEG4 vastuvõtja:
http://www.digi-tv.ee/modules.php?name= ... pic&t=8510

Kasutaja avatar
martinj
Tegija
Postitusi: 955
Liitunud: 02:00, 13 Dets 2006
Asukoht: Saue
    unknown unknown

PostitusPostitas martinj » 10:36, 17 Dets 2007

mesilane kirjutas:
tonuj kirjutas:Minu jaoks muutub Levira Digi-tv atraktiivsemaks siis kui ka teised olemasolevad K2 ja TV3 ning uued eesti kanalid sinna ilmuvad ja kui ilmub müügile salvestusvõimalusega (või usb ketta lisamise võimalusega) vabakanalite tüüner. Teiste mepg-2-st mpeg-4 ja ümberpakitud madala pildikvaliteediga kanalite eest ei kavatse raha maksma hakata. Niikaua vaatan kvaliteetset pakkimata analoogpilti ETV,K2,TV3.

USB salvestusvõimalusega DVB-T/DVB-S2 h.264 MPEG4 vastuvõtja:
http://www.digi-tv.ee/modules.php?name= ... pic&t=8510

Kas keegi neid maale ei tahaks veidi tuua ?
Ja Sina ei pea soomet mitte vaadata saama !

Kasutaja avatar
sniff01
DigiTVfänn
Postitusi: 743
Liitunud: 23:21, 09 Juul 2003
Asukoht: Muhv nõudmiseni
    unknown unknown
On tänatud: 2 korda

PostitusPostitas sniff01 » 21:04, 17 Dets 2007

binsat kirjutas:... sama teeks välja kui müüks näiteks ühte kommertskanalit astra 19E pealt ja siis hakkaks kõikjal reklaamides pajatama: ostes meie suurepärase bla-blaabox-i näete .....kusjuures viimaste loetlemisel oleks siis piiriks ainult reklaamitegija enda suva ja elav fantaasia]. kliendile aga saab luua vägeva mulje enda teenustest ja all-mighty bla-blaaboxist! :lol:



kas kuidagi tuttav ei tule see jutt :roll:
Näiteks Viasat ja tema reklaamid vabakanalitest, mis asuvad teistel satelliitidel :roll:

Kasutaja avatar
faas
Moderaator
Postitusi: 4342
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Jõelähtme.Rebala
    unknown unknown
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 31 korda

PostitusPostitas faas » 21:23, 17 Dets 2007

martinj kirjutas:Kas keegi neid maale ei tahaks veidi tuua ?


Huvitav palju neid ostjaid oleks :?: Ja kui huvi korja punt kokku ja telli.Siin x aega tagasi sateks pakkus müüa.Äkki veel saada(olen kuulnud ainult kiitvaid komentaare pilli kohta)kui huvi keegi ikka müüb.

Kasutaja avatar
binsat
Entusiast
Postitusi: 329
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: SKY
    unknown unknown
Kontakt:

PostitusPostitas binsat » 00:01, 18 Dets 2007

sniff01 kirjutas:kas kuidagi tuttav ei tule see jutt :roll:
Näiteks Viasat ja tema reklaamid vabakanalitest, mis asuvad teistel satelliitidel :roll:

täpselt nii see ongi. huvitav on aga tähele panna seda, et teiselpool soome lahte pole taolisi "võtteid" nagu eriti kohanud. paistab rohkem idabloki spetsiifika olevat. 8)
|19E|23E|28E|36E|40E|-10/1-|1W|5E|7E|9E|13E|16E|

Kasutaja avatar
TarmoTanilsoo
Digivanake
Postitusi: 1072
Liitunud: 02:00, 25 Jaan 2007
Asukoht: Laguja, Tartumaa
    unknown unknown
On tänanud: 40 korda
On tänatud: 52 korda
Kontakt:

PostitusPostitas TarmoTanilsoo » 06:32, 18 Dets 2007

Olen jah tähele pannud, et Viasat lüpsab natuke, mitu nende paketis olevat kanalit tuleb FTA'na mõnelt teiselt kanalilt...

Kasutaja avatar
roska
Digivanake
Postitusi: 1113
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: Eesti
    unknown unknown
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 213 korda

PostitusPostitas roska » 18:14, 18 Dets 2007

Siiski, siiski, kui võetakse seadusemuudatused vastu, siis on K2 ja TV3-l kohustus tulla platvormile, sest muidu nad kaotavad RH-load. Kui ressurssi ei kasuta, siis võetakse ära ja tehakse uus konkurss. Sama teema on ka TV6 ja K11-ga, millel on kohustus alustada saateid hiljemalt märtsi lõpus. Kui saad FTA litsentsi, on ka kohustused, mitte ainult õigused.

Kasutaja avatar
Martini
Entusiast
Postitusi: 328
Liitunud: 02:00, 12 Dets 2006
Asukoht: Muraste
    unknown unknown

PostitusPostitas Martini » 20:40, 18 Dets 2007

faas kirjutas:
martinj kirjutas:Kas keegi neid maale ei tahaks veidi tuua ?


Siin x aega tagasi sateks pakkus müüa.


Pakkus jah. Ma ka suhtlesin temaga, ma võin sateksit ainult kiita, vastas mulle kiiresti ja täpselt, aga noh, see on selline natuke hobikorras tellimine. See pole maaletoomine. Ma kliendina tahaks, et oleks kohapeal garantiiteenindus ja firma poolt paberid ja kaup laos jne. Mille kõige jaoks on kohalik turg ilmselt liiga väike.

Minu jaoks sai see igal juhul tõukeks, et ma tegin endale PVRi HP Slimline Pavilionist. Ei maksa palju, tuuner ja pult olemas, üsna pisike kah. Näitab ja salvestab kõike, mida vaja, kõigele lisaks on DVBViewer oluliselt funktsionaalsem, kui ükski digiboksi soft mida ma näinud olen. Kuna see käib mul kogu aeg fullscreenis hdmi kaudu teleka taga, läheb mul mõnikord suisa meelest, et see on ju rangelt võttes arvuti, mitte digibox.

Ja kanalitest rääkides - minu jaoks on digitv mõte selles, et ma EI peaks K2 ja TV3 vaatama. Mulle käib täiesti üle mõistuse, kuidas keegi peaks seadma digi kasutamise eelduseks selle, et neid saastasid näeks.

Kasutaja avatar
tonuj
Entusiast
Postitusi: 438
Liitunud: 03:00, 21 Apr 2007
Asukoht: Paide
    unknown unknown

PostitusPostitas tonuj » 20:58, 18 Dets 2007

Martini kirjutas:Minu jaoks sai see igal juhul tõukeks, et ma tegin endale PVRi HP Slimline Pavilionist. Ei maksa palju, tuuner ja pult olemas, üsna pisike kah. Näitab ja salvestab kõike, mida vaja, kõigele lisaks on DVBViewer oluliselt funktsionaalsem, kui ükski digiboksi soft mida ma näinud olen. Kuna see käib mul kogu aeg fullscreenis hdmi kaudu teleka taga, läheb mul mõnikord suisa meelest, et see on ju rangelt võttes arvuti, mitte digibox.


mis videokaarti kasutad ja mis tuuner sees on?

Kasutaja avatar
jyri403
DigiTVfänn
Postitusi: 803
Liitunud: 02:00, 13 Veebr 2006
Asukoht: Eesti
    unknown unknown

PostitusPostitas jyri403 » 21:11, 18 Dets 2007

roska kirjutas:Siiski, siiski, kui võetakse seadusemuudatused vastu, siis on K2 ja TV3-l kohustus tulla platvormile, sest muidu nad kaotavad RH-load. Kui ressurssi ei kasuta, siis võetakse ära ja tehakse uus konkurss. Sama teema on ka TV6 ja K11-ga, millel on kohustus alustada saateid hiljemalt märtsi lõpus. Kui saad FTA litsentsi, on ka kohustused, mitte ainult õigused.

Millal see Riigikogus tehakse?

Kasutaja avatar
Martini
Entusiast
Postitusi: 328
Liitunud: 02:00, 12 Dets 2006
Asukoht: Muraste
    unknown unknown

PostitusPostitas Martini » 21:47, 18 Dets 2007

tonuj kirjutas:
Martini kirjutas:Minu jaoks sai see igal juhul tõukeks, et ma tegin endale PVRi HP Slimline Pavilionist.


mis videokaarti kasutad ja mis tuuner sees on?


Standardlaks. Mitte midagi ei ole poest toodud rauas muutnud, ainult ID-kaardi lugeja USB auku, edasi on olnud softirida.

S3130.sc standardvariant peaks olema GeForce 7500LE video ja mingi hiina PCI DVB-T kaart, igal juhul on ta BDA device ja töötab suvalise softiga, ma pole viitsinud rohkem mõelda. Lahe pisike masin, igasugused mälukaardilugejad ja wifi on küljes, wireless hiir ja klaver ning kaugjuhtimispult kaasas (mida DVBviewer toetab). Ainuke asi on see, et pisikese korpuse ventikas on veidi häälekas, muidu on kõik viimase peal.

Kogu softikomplekti käimajooksmine nõuab muidugi veidike äkkeri hinge, kindlasti pole tegemist out-of-the-box lõpptarbija lahendusega. Aga kui viitsid natuke nuputada ja foorumeid lugeda, on tulemuseks süsteem, mis tõesti nädalaid järjest ilma vähemagi probleemita (mida ma zuumboxi kohta ei saa öelda) PVRina töötab.

Algusest peale oleks pidanud selle peale tulema.

Keela Adblock

See veebileht toimib ainult reklaamirahadest.
Kui sa näed seda teksti siis sa blokeerid reklaame.
Palun kaalu Adblocki keelamist siin toetamaks Digi-tv.ee veebilehte.



Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 54 külalist