Satelites.xml

Vasta
Kasutaja avatar
raivo
Digivanake
Postitusi: 1945
Liitunud: 03:00, 19 Juun 2007
Asukoht: Raplamaa

Satelites.xml

Postitus Postitas raivo »

Endiselt tekitab kaks positsiooni suurt segadust.Esimene neist siis 1.0W;0.9W;0,8W ehk siis Thor.Pikemat aeg oli nagu "default" 0,8w see õige.Liikvel oli ka vanast ajast versioon 1.0W.Nüüd juurde tekkinud ka siis 0.9W.Ehk keegi krt siis ei tea kus ta täpselt parasjagu asub.Teine ajast ja arust probleeme tekitanud positsioon asub meile tuntud ja hästi teatud kohas, milleks on 4.8E.Küll ta krt nihkub 5.0E ja arvestades hetke olukorda, siis ilmselt ka varsti 4.2E.Miks ma seda kirjutan?Kui kasutada erinevates softides võimalust genereerida endale uus satelites.xml ja kasutada enda olemasolevat favoriiti, siis olete kiirelt fakti ees, et asi ei tööta ja jama kui palju.Hetkel näiteks ka http://satellites-xml.eu" onclick="window.open(this.href);return false; täiesti loll antud sateliitidel.Jah, teadjamad kannavad sisse vastavad muudatused ja read, ehk editeerivad satelites.xml faili.Ka mina teen seda sama ja ilmselt paljud teised ka veel.Kuna terve see fail on pidevas muutuses, siis teeme me kõik varem või hiljem seal muudatusi.Milleks see jutt?Ikka selleks, et pange siin oma satelites.xml fail välja.Kirjutage ka kindlasti millal viimati updeitisite faili ja mis positsiooni(e) sateliite see sisaldab.Lisaks kindlasti mis positsioonil on Teie Thor ja Siirius antud failis.Enda uuendatud faili üritan homme siia ülesse panna.
Toroidal T90 39E <---> 5W, Amiko Viper 4K, Drembox 920HD, LG UHD OLED 55" ja LCD UHD 75"
Kasutaja avatar
tigekala
In Memoriam
Postitusi: 14554
Liitunud: 03:00, 01 Jaan 1970
Asukoht: puhta pees...
Kontakt:

Re: Satelites.xml

Postitus Postitas tigekala »

Sa kõigepealt vaata, millises konfiguratsioonis on Sinu kasutataval image'l satellites.xml.
Kas 1W/5E vana või 0,8W/4,8E uus.
satellites.xml siis riputada ei saa, kuna laiendus xml on keelatud.
Ah jaa... 4,2E on Hotbird 10.
10834V, SR27500, FEC5/6 ja 11526H, SR27500, FEC3/4 asuvad Viasat'i kanalid.
Need on Sirius 4, 4.8E, 11727H ja 12054V pakettide koopiad.
Kasutaja avatar
raivo
Digivanake
Postitusi: 1945
Liitunud: 03:00, 19 Juun 2007
Asukoht: Raplamaa

Re: Satelites.xml

Postitus Postitas raivo »

tigekala kirjutas: Ah jaa... 4,2E on Hotbird 10.
10834V, SR27500, FEC5/6 ja 11526H, SR27500, FEC3/4 asuvad Viasat'i kanalid.
Need on Sirius 4, 4.8E, 11727H ja 12054V pakettide koopiad.
Milleks seda huvitav vaja on?Katsetavad?Toksisin siis enda satelites.xml-s üle kõik oma sateliidid.42,36,28,19,16,13,9,7,4.8E ja 1,4,5W.See on hetke seisuga ja lyngsati andmetel.Feedid ja muu jura on välja võetud.Kes tahab, see proovib.Minu satelites.xml-s on siirius 4,8E ja thor 1W.Kindlasti võrrelge neid kahte positsiooni enda xml kasutusel olevaga ja vajadusel muutke enda omale ümber.Satelites.xml-i saab edukalt avada ja editeerida windowsi all wordpadiga.Tigekala - said minust natuke valesti aru.Tahtsin lihtsalt enda ja teiste elu kergemaks teha.Mitte, et ma ei oskaks ise selle satelites.xml failiga majandada.Ja siia ei ole vaja ju saata puhast satelites.xml faili.Enne ikka kas zip või rar abiks. :)

Ja veelkord : ärge kasutage minu satelites.xml enne, kui te ei ole veendunud, et satid sirius ja thor on teil samadel positsioonidel !!!
Sul ei ole õigusi, et siin postituses manuseid näha.
Toroidal T90 39E <---> 5W, Amiko Viper 4K, Drembox 920HD, LG UHD OLED 55" ja LCD UHD 75"
Vasta

Mine “>> Dreambox <<”