Torm on mõned pahuraks muutnuda750 kirjutas:kui miski ei meeldi, vaata ennast siis peeglist )))))).......Tanel. kirjutas:Mida te siis kostate?.Tanel. kirjutas:VIASAT jama, STARMAN pole siis kah suurem asi??
Mida te siis soovitate?

Torm on mõned pahuraks muutnuda750 kirjutas:kui miski ei meeldi, vaata ennast siis peeglist )))))).......Tanel. kirjutas:Mida te siis kostate?.Tanel. kirjutas:VIASAT jama, STARMAN pole siis kah suurem asi??
Mida te siis soovitate?
//CRT on parem värvisügavus (RGB värvikolmnurk kõigis parameetrites parem)//kalvis kirjutas:Seda on varem välja toodud, kuid kordame siiski:
CRT-LCD võrdlused pildi kvaliteedis:.
Kahju, et inimesed lollusest ostsid massiliselt neid olematu fookusega CRT, kahjuks mida müüsid kõik poed. Kuna mind koolitati omal ajal valima õieti nii CRT kui LCD siis testtabeliga pole võimalik eksida, õigel testabelil on teravuse mõõtja peal ja heal CRT oli pildi teravus maksimumis (sõltus vaid saatematerjali enda teravusest). Kuid mida teab tavainimene seadet ostes fookusest ja teravusemõõtjast. Kes aga valida oskavad, neil oli võimalik ikka saada eestist vähemalt üks mudel, mille teravus ja fookus olid parimad. Muidu oli seis nutune - poes müügil olevatest oli vähemalt 10 isendist 9 kindlalt fookusest väljas, teravus maksimumis oli võimalik saada vaid üks mudel kõigist müüdavatest eestis.//CRT on teravama pildiga
CRT tippkuvarid olid sama terava pildiga, kui LCD tippkuvarid on, terava pildiga CRT telekat ma näinud pole. Reaalne eraldusvõime kõrgema hinnaklassi telekatel oli alla 400 rea, odavamatel alla 300 rea.
See sõltub palju mudelist. Toodeti CRT telekaid (ja monitore) mida oli võimalik täiesti moonutusevabaks timmida (testabelil maksimum teravusega polnud võimalik inimsilmaga moonutust tuvastada). Kahjuks hakati umbes 10 aastat tagasi järk järgult sellest kontseptsioonist loobuma, viimaseid vähese mittelineaarmoonutusega mudeleid tootis vaid sony. Kuid selliseid seadmeid toodeti ja neid oli võimalik poest osta.//CRT võimaldab väga laias skaalas näidata moonutustevaba pilti.//
Kuvarid olid suht moonutusvabad, telekatel olid lineaarmoonutused märgatavad, isegi päris kallitel.
MA pole nõus, sest testabel seda ei kinnita.//CRT on parema kontrastisuhtega//
Hämaras. Päevavalguses on LCD kontrastisuhe parem.
Ju sa ei tea midagi CRT energiasäästu lahendustest. Kuigi välja töötati just nimelt energiasäästust, sai nimetatud lahenduse väljatöötaja kuulsaks hoopis vastupidavusega (energiatarbe vähendamine 4 korda klassikalise CRT-ga võrreldes tõstis töökindlust kordades, sest detailid ei kuumenenud ja pidasid kordades kauem vastu. Kahjuks suri nimetatud lahendus koos CRT-ga, sest LCD-del pole seda võimalik kasutada. NB! isegi viimased CRT, mis müüdi, ei tea sest lahendusest midagi.//Ja väheoluline - kaasaegsed CRT on isegi väiksema elektritarbimisega.//
Sama suure diagonaaliga ja sama hinnaklassi omad kindlasti mitte.
Vale. Pigem tuleb LCD ära keelata, sest tema valgus (tehniline termin räigus) rikub silmi. Vilkumine on CRT pseudoprobleem, oli müügil CRT-si, millel vilkumine ei saanud silmi kuidagi rikkuda.Ja veel 1 väheoluline(?):
crt rikub rohkem silmi, kui lcd, kuna crt pilt pole staatiline.
Viimase 32" CRT ostsin 4500 krooniga, sama hinnaga LCD ei tea kuskilt. Praegu oleks ostjaid murdu, kes ostaksid 32" tutika CRT 4500 eest kõhklemata. Muuseas, suuri CRT saab kasutatuna osta vaid tutvustega. Kui sul on neid pakkuda, siis ostjaid ma leian ja mitte vähe. Kahjuks ei tea müüjaid. Isegi rikkis 32" CRT ostetakse kohe ära hea hinnaga kui vaid on teada, et viga on remonditav.//CRT on parima hinna/kvaliteedi suhtega seade.//
See on subjektiivne hinnang. Kui see oleks objektiivne, siis oleksid lcd-d välja surnud, mitte crt-d.
Pseudoprobleem.Ja veel 1 väheoluline(?):
crt-l on normaalkeskonnast kordades kõrgem kiirgustase.
Tegu on hea lobbytööga seadusandjate poolt. Konkurentsi vähendamiseks on kõik võtted kasutusel.Veel 1 väheoluline(?):
crt kineskoop nagu ka plasma ekraan sisaldab elavhõbedaühendeid. Ilma ROHS-i eriloata neid laiatarbeseadmetena müüa ei saaks.
Ilmselt ei tea sa asjast eriti midagi.Plinn kirjutas: Ka tundus tõlketöö kuidagi üle nurga lastud olevat - osad laused olid üldse tõlketa jne..
Ilmselt pole siis tänaseks neil "F" tähega kanalitel midagi muutunud.
Pommitagu staarmanni.Plinn kirjutas:OK!
Aga siis anna head nõu kodanik kZxtc-le, kuidas ta kõike seda hüvet ka vaadata saaks.
Võib ka Levira viga olla - Fox-idel on VBI subtiitrid (ainsatena kogu Eesti DVB-T kanalite hulgast).siil udus kirjutas:Pommitagu staarmanni.Plinn kirjutas:OK!
Aga siis anna head nõu kodanik kZxtc-le, kuidas ta kõike seda hüvet ka vaadata saaks.
Elioni iptv-s on kõik korras.