http://www.tarbija24.ee/?id=118503



Ega ikka pole küll. Uuringud pole ju seda tõestanud, et kineskooptelekad oleks ohtlikud. Ikka plasmadRaiku kirjutas:Ja kordades suurem oht on hoopis, et noorem laps tõmbab omale peale vanema lapse toas oleva 21" kineskoopteleka.
No see jutt on küll üks ümargune mula. See on nii ümargune, et mina loeksin sealt välja hoopis seda, et plasmad lähevad ümber rohkem seetöttu, et on asetatud vale mööbli(aluse) peale.Raiku kirjutas:Ok... ma õhtul teen kodus selle uuringu... eeldusel, et projektile rahastaja leian
Korralikult seina peale kinni ja rahu majas.Zuumbox kirjutas:Ja kust sa selle õige aluse nii väga võtad? See kapitalismus teeb ju kõik asjad sellised, mis paljast pealevaatamisest katki/ümber lähevad
Jäta oma mula...T1000 kirjutas:Ma olen tähele pannud seda, et see Inna-Katrin Hein pole mitte kunagi oma mõistusega hiilanud. Kõik tema artiklid on täiesti sisutud ning idiootsed.