Siis tõmbasin ikka õigest kohast, aga driim inises, et vale image ja peale panna ei lasknuddreamants kirjutas:Nightly Builds - sealt valid oma boxi'i.


Siis tõmbasin ikka õigest kohast, aga driim inises, et vale image ja peale panna ei lasknuddreamants kirjutas:Nightly Builds - sealt valid oma boxi'i.
Tõmbad siit : http://openpli.org/download/dm800/ ... seda pluginat kohe images sees pole... aga on OpelPLi servus, kus on ka emulaatorid, piconid ja muu kama... Ma arvan, et see plugin on ka teiste imagete jaoks olemas, ainult siis tuleb plugin käsitsi selga ajada. Sellest on ka siin foorumis juttu olnud, aasta või kaks tagasi. Uuri OpenPLi teemat. + DM800 vingus sellepärast, tal on seljas vale/vana kerneliga image, muidugi kui ikka on originaal.Filmix kirjutas:Räägi lähemalt ... Saab siis vaadata näiteks fritsude sky pilti ja kuulata heli viasat sport balticu pealt või on seal mingid piirangud ka, et kust või mida saab ... Pole kunagi OpenPLi-d kasutanud ... See plugin on seal images siis sees või ? Ja teiste imagete jaoks pole sellist pluginat olemas ? Alles hiljuti tahtsin proovida OpenPLid, aga millegipärast vingus driim, et vale versioon ja sinnapaika see asi jäi. Kust saab üldse toimiva OpenPLi image 800-ja jaoks tõmmata? Võibolla sikutasin valest kohast...
Tali käest ostetud. Ma arvan, et ikka on originaaltigekala kirjutas:DM800 vingus sellepärast, tal on seljas vale/vana kerneliga image, muidugi kui ikka on originaal.
Seda minagi mõtlesin, et kuda see võimalik onfaas kirjutas:kas ikka on võimalik
kuidas Sa mõtled ühe tuuneriga pilli kaeda 2 erinevat sati
Oh sind koomikuttigekala kirjutas:Faas,
miks Sa arvad, et just üks tuuner on ? DM800-jal on sitaks USB auke taga... smile247
Pagana kurb uudis - minu jaoks.Sculder kirjutas:Mutta pelkään että MTV3 on satsannut koko rahalla jääkiekon MM kisoihin ja HD kuvalla formulat satelliittin kautta kärsii siitä
Peeter3000 hüppas läbi ja nüüd saan võrrelda Inverto Black Ultra näitudega: 12110 signaalitugevus 69% ja 12363 93%.satik kirjutas:Kindlasti, edela-eesti ja peegel 110cm. LNB mingi DigiStar SF1 NF=0,5 müraga. Aga natuke parem on kui need Skyflexid 0,1/0,2 müraga
Kui veidi täpsemalt siis 12110 on signaalitugevus 65% ja 12363 92%
milliest ingliskeelset kanalit siit loetelust saaks tasuta vaadata, ilma vaatajakaardita?Henkka kirjutas:Tundub, et sel aastal soomekeelse kommentaariga HD otsepilti ei tule.
On ainult SD pildiga MTV3 Max... HD pilti saab vaadata MTV3 HD pealt siis, kui see enam kedagi ei huvita, võistluse kordusena.
Soome Huoltovalikko foorumist info F1 näitavate kanalite kohta (allpool on ka HD kanalid loetletud)
AD Sports 2
Antena 3
Digi Sport 1 (romania)
Film+ (bulgaria)
Idman TV
Magyar 1 [M1]
Meridiano TV
MTV 3 Max (finland)
Nova TV (czech rep)
ORF Eins
Polsat Sport Extra
RTL (germany)
Russia 2
Setanta Ireland
SF zwei
Sky Sport 2 (germany)
Sky Sports F1 (uk/irl)
Slovenia TV2
Smart Spor
Sport 1 (russia)
Sport TV1
STV 2 [Dvojka]
TF 1
TF 1 (suisse)
TV3 Cat
TV3+ Denmark
Viasat Motor
Viasat Sport Baltic
~ AD Sports HD6
~ Film+ HD (bulgaria)
~ Magyar 1 [M1 HD}
~ Nova TV HD (czech rep)
~ ORF Eins HD
~ RTL HD (germany)
~ Sky Sport 2 HD (germany)
~ Sky Sports F1 HD
~ Smar Sport HD
~ Sport 1 HD (russia)
~ Sport TV1 HD
~ TF 1 HD
~ TV3+ HD (denmark)
~ Viasat Motor HD