
5+

Tähendab, et 1366 x 768 resoga teleka puhul pole HEVC-ist haisugi ja vaja on eraldi digiboxierr23 kirjutas:Uued UHD vastuvõtjad on kõik HEVC võimelised, mõned uuemad HD omad samuti. DVB-T2 võimekusest üksi ei piisa.
Proovi oma teleriga kas leiab kanalid ülesse ja näitab pilti! Siis saad teada.
Miks on võimalik 10 HD kanalit ühes muxis. Vastus: DVB-T2 standard. Põhiline erinevus on spektri parem kasutamine MIMO (Multiple-Input Multiple-Output) abil, mis võimaldab samal sagedusel ristpolarisatsiooni kasutades kanalite arvu kahekordistada. Lihtsustatult öeldes kasutatakse samal sagedusel eri programmide jaoks nii horisontaal- kui vertikaalpolarisatsiooni, mis erilise antenni abil vastuvõtjas eraldatakse. DVB-T2 kasutab lisaks uusimaid DVB-S2 kodeerimissüsteeme, mis tõstab vastuvõtu häirekindlust. Uus standard lubab edastada nii maapealseid SD kui HD saateid, kasutada saab nii MPEG-2 kui MPEG-4 pakkimismeetodeid.err23 kirjutas:Tervelt 10 HD kanalit ühes multipleksis! Tellisin prooviks nende vaatajakaardi.
Olin allkirjastamas lepingut TVPlay teenustele + suht soodsale admemahupiiranguta internetipaketile, CI+ mooduliga loomulikult, kuid konkurent jõudis just viimasel hetkel HD kanaleid edastama hakates enda juurde meelitada. Täitsa arusaamatu, miks TVPlay ei suuda oma satelliitvõrgus isegi enda TV6-t HD resolutsiooni peale üle viia!
See nn. 1366 x 768 HD telekas pole ka päris see, mis olema peaks kuna kanalid on seal 1920 x 1080i resoga.Filmix kirjutas:Tähendab, et 1366 x 768 resoga teleka puhul pole HEVC-ist haisugi ja vaja on eraldi digiboxi
Kvaliteet on tunduvalt parem kui eilecanman kirjutas:https://levira.com/elisa-hakkab-koostoo ... -edastama/
10HD kanalit ja H.265, keegi võiks kommenteerida, kuidas on kvaliteet, ise kahjuks sinna levialasse ei ulatu.
https://levira.com/programm.pdf
Philipsi kodulehelt allalaaditav juhend väidab, et DVB-T2 puhul on HEVC toetatud, st. peab töötama.Filmix kirjutas: Näiteks see teler - https://pood.telia.ee/productInfo/55/32 ... client=era . Töötaks see CI mooduliga või mitte?
Ristpolarisatsioon ja MIMO võeti üsna ammu standardist välja ehk sellist edastusvarianti kommertsteenustes kasutada ei saa.humanoid kirjutas:... Vastus: DVB-T2 standard. Põhiline erinevus on spektri parem kasutamine MIMO (Multiple-Input Multiple-Output) abil, mis võimaldab samal sagedusel ristpolarisatsiooni kasutades kanalite arvu kahekordistada. Lihtsustatult öeldes kasutatakse samal sagedusel eri programmide jaoks nii horisontaal- kui vertikaalpolarisatsiooni, mis erilise antenni abil vastuvõtjas eraldatakse.