kunagi üks tuttav satifänn ütles mulle ,et kui üks neist kuuest paketist lahti on siis on veel vaatamist küll (s.o. viasat -tv1000 ,canal digital -kioskid , canal + -taquillad ,sky italia -prima filad , ntv+ ,TPS -multivisioonid ) .mitut paketti neist kuuest on momendil võimalik vaadata ilma originaalkaardita

teine väitis et selliseid kehvasid aegu on ennegi üle elatud .ja ikkagi on midagi uuesti lahti häkitud pikema või lühema aja jooksul .
väidan et sellist õnneaega kus enamus neist pakettidest korraga lahti oli ei tule enam kunagi

kuid kuna viimasel ajal on väga palju pakette vahetanud kodeeringuid ja üsna edukalt ( jäänud on vaid canal digital thori pealt ,peale kelle koodivahetust saavad koodid 24 h jooksul avalikuks ) siis minu järeldused arenguteks on järgnevad :
1. toimima jäävad ainult orig.kaartid või MOSC kaardid
2. põhiliseks suunaks saab olema c**ds**r**g
3. avalikke koodide ,masterkey internetti paiskamist hakkab järjest vähem toimuma ,sest siis vahetatakse kiiresti nano mõne päeva jooksul või kodeering pikema aja jooksul ja kogu tants hakkab uuesti otsast pihta .
4. lahtihäkitud võtmed ,kodeeringud hakkavad paiknema ainult uutel ülikallitel ,üliturvalistel piraatkaatidel (a´la penta VR3 ,OPOS -multi OS) kuna nendelt koodide välja lugemine on raskendatud .
5. õigeid tasuta omalõbuks häkerdavaid häkkereid pole enam .nad on kas kinni pandud ,tüdinud või teevad seda juba raha teenimis eesmärgil .
6. piraat vaatamine muutub järjest kallimaks tänu uutele camidele ja kaartidele mis tuleks osta



mis edasi saama hakkab
