Milles on probleem? Dream peab nägema oma juurfailisüsteemis /movies kataloogi, ongi kõik. Vahet pole, kus see asub. Võimalik, et nad on DM500 imagest üldse salvestamisvõimaluse välja rookinud?repo kirjutas:küsimus selline : Kuidas saab selle riistapuuga salvestada ?? küljes NFS share ja ruumi piisavalt
Dreambox DM 500-S
- kanajuurikas
- Entusiast
- Postitusi: 303
- Liitunud: 00:03, 21 Juul 2003
Selline soovitus:kanajuurikas kirjutas:Milles on probleem? Dream peab nägema oma juurfailisüsteemis /movies kataloogi, ongi kõik. Vahet pole, kus see asub. Võimalik, et nad on DM500 imagest üldse salvestamisvõimaluse välja rookinud?repo kirjutas:küsimus selline : Kuidas saab selle riistapuuga salvestada ?? küljes NFS share ja ruumi piisavalt
Kui on ketas FAT32-süsteemis, siis tuleb serveris sharemisel panna võti "no_root_sqash", muidu NFS-ga kettale kirjutada ei saa. Linux'i ja ext3-süsteemiga ketta puhul seda probleemi pole.
no ilusti saab salvestada DB 500 ga ka kui kõvakas webinterface pealt külge mountida. Endal peal gemini 2,8 ja asi toimib väga hästi. Niiet kui arvuti niikuinii pidevalt sees ja kõvakettaruumi piisavalt siis on päris arvestatav kokkuhoid. (ja argument miks ei pea 7020 ostma
)

MUTANT/AB IPBOX200 * Triax 110/90 * 1/5/13/19/28/36
Ettevaatust! Liikvel on võltsingud.
http://www.dream-multimedia-tv.de/engli ... py_eng.php
http://www.dream-multimedia-tv.de/engli ... py_eng.php
SNR - Signal to Noise Ratio ehk teisisõnu signaali/müra näitaja. Driim hakkab pilti näitama ilma suurema hakkimiseta kui see number on üle 60-64%aare45 kirjutas:rumal küsimus.
Mida tähendavafd "satfinderis": SNR,AGC,BER? Mille % peab suurem olema?See BER loeb mingeid numbreid pidevalt...?
AGC - Automatic Gain Control ehk võimendusastme protsent. Tavaliselt on kõik ok kui number on üle 55%
BER - Bit Error Rate ehk vigade hulk striimis. Ideaalis peaks olema null. Alla 3000 peaks pilt veel ees püsima (olenevalt fec'ist).
iCE
Kas on võimalik audio 1 kanalit mällu talletada,vasakus kanalis on TV audio ,aga paremas kanalis mingi muu jama,et ei oleks igakord vaja audiot seadistada saaks ehk mälusse jätta,kui kanalit vahetada jääks alles ainult vasak kanal.Jutt segane ,ehk saate aru mida mõtlen.
Edision Piccollo S2/T2/c
Zgemma H7C combo
5E;13E;19,2E;23.5E;28,5E;36E;75E,80E
Zgemma H7C combo
5E;13E;19,2E;23.5E;28,5E;36E;75E,80E
Ta vist räägib TV1000 East kasutatavast dual mono audiost nagu siin tabavalt märgiti kunagi! Dual mono = kahekanaline mono, seda anomaaliat küll minu teada muud moodi välja lülitada ei anna kui et 1 kanal välja lülitada.
Huvitav oleks teada, kas lätlastel/leedulastel tuleb ka ühest kanalist kohalik ja teisest vene keelne tõlge?
Huvitav oleks teada, kas lätlastel/leedulastel tuleb ka ühest kanalist kohalik ja teisest vene keelne tõlge?