kindlasti on aga see teema käin 36e kohta. vaadake ka natuke kuhu te kirjutatescorp kirjutas:Kust menüüst leida driimil500 LNB setingud.Mul seda igatahes pole
Appi! Eutelsat W4 36.0E
-
- Edasijõudnu
- Postitusi: 59
- Liitunud: 03:00, 24 Sept 2005
tere seo foorumi rahvalõ:)
Sai siis ise kah mässatud neljada pea antennile külge pookimisega aga mida ei ole, see on euteli pealt pilt
Antenn ise on 110 triax ja pead said külge poogitud sirius hotbird astra fookuses ja eutel . Leidis ainult 11 kanalit (see on ainult üks transponder) ja rohkem ei miskit. Kas tõesti peab panema teise antenni euteli jaoks veel juurde ja kui peab siis kas 80 cm antennist jätkub?? Ah jaa tüüneriks on 500 driim.
haanjamiis vidi lubjakivve....
Sai siis ise kah mässatud neljada pea antennile külge pookimisega aga mida ei ole, see on euteli pealt pilt

haanjamiis vidi lubjakivve....
Kui ta need 11 leidis siis leiab ka ülejäänud! Driimiga tuleb transpondrid manual scan'iga ükshaaval üle käia!haanjamiis kirjutas:tere seo foorumi rahvalõ:)
Sai siis ise kah mässatud neljada pea antennile külge pookimisega aga mida ei ole, see on euteli pealt piltAntenn ise on 110 triax ja pead said külge poogitud sirius hotbird astra fookuses ja eutel . Leidis ainult 11 kanalit (see on ainult üks transponder) ja rohkem ei miskit. Kas tõesti peab panema teise antenni euteli jaoks veel juurde ja kui peab siis kas 80 cm antennist jätkub?? Ah jaa tüüneriks on 500 driim.
haanjamiis vidi lubjakivve....
iCE
-
- Edasijõudnu
- Postitusi: 59
- Liitunud: 03:00, 24 Sept 2005
nu see plastic peab olema ikka väga korralikult sees!scorp kirjutas:Sain ka kätte ainult osad kanalid(pervõi,sport)(pillix driim 500).Teistel pilt pime.Signaal puudub.Kas siis tõesti tahab ringpead.Mul praegu universaal plastikuga.
ja kui on plastikuga ise tehtud pea siis pole vaja lnb setinguid muuta!! see eelpool mainitud lnb seting kehtib circular pea kohta e siis nagu sa mainisid ringpead